The BlogPrawidłowo ustawione światła ścienne w korytarzu lub w holu pozwala optycznie powiększyć pomieszczeniePrawidłowo umieszczony kinkiety w korytarzu lub w przedpokoju pozwalają optycznie powiększyć pomescheniePravilno wybraną sztuczne oświetlenie może przekształcić każde pomieszczenie. Dlatego też wybór żarówek należy traktować bardzo poważnie. Zwłaszcza jeśli mówimy o korytarzu lub przedpokoju, gdzie nie ma naturalnych źródeł światła. Małe, ale funkcjonalne pokoje bez okien wymagają innego podejścia do tego problemu. Najlepsze wyniki można osiągnąć, instalując kinkiety w korytarzu lub przedpokoju oprócz głównego oświetlenia w suficie.


Jakie rodzaje uchwytów ściennych nadają się na korytarzu lub przedpokoju

Nie należy lekceważyć znaczenia sali: to z tego pokoju zaczyna się znajomość z całego mieszkania i jego mieszkańców. Dlatego konstrukcja tej przestrzeni (w tym światła) należy zwrócić szczególną uwagę, starając się łączyć różne elementy.

Planując oświetlenie główne w mieszkaniu preferowane żyrandole sufitowe lub kropką. Ściana sama lampa są ustawione jako źródeł lokalnych skierowanych na określonym obszarze przestrzeni przydział miękkim światłem. Aby uzyskać pełne pokrycie tego typu lamp w pokojach nie są odpowiednie.

W przypadku, gdy korytarz korytarz idealnie oprawy, sufit lub ściana lampaW przypadku, gdy korytarz korytarz idealnie oprawy, sufit lub ściana lampa

Odpowiednie korytarz światła ściany korytarza i są podzielone na trzy rodzaje:

  • Reflektory jako dociśnięte do powierzchni sufitu;
  • Lichtarzyk lub lampy z osłoną;
  • Modele z odcieni wisiorek.

Oprawy montowane na ścianie przy odpowiednim doborze będzie idealnym dopełnieniem do wnętrza pomieszczenia.


Wybierz odpowiedni projekt ścianki lampy i kinkiety do przedpokoju

W celu uzupełnienia Oświetlenie wnętrza korytarzu lub korytarza, wybór należy zrobić, w oparciu o ogólny projekt pokoju. Z różnych lamp oferowanych przez sklepy, można wybrać projekt dla każdego stylu pomieszczenia. Jeśli model nie nadaje - oryginalny kinkiet jest łatwo zrobić z rękami.

Modele uniwersalne są naciskane lampa lub wisiorek odcienie. Różne kształty i kolory, materiały te rodzaje lamp pozwalają wybrać odpowiednią opcję, aby umieścić w dowolnym stylu: od klasyki do hi-tech.

Oprawy do przedpokoju lub korytarzu musi być wybrany w tym samym stylu jak wnętrzaOprawy do przedpokoju lub korytarzu musi być wybrany w tym samym stylu jak wnętrza

Biustonosz jest także ogromna różnorodność wzorów. Retro kochankowie będą jak lampy w formie świeczników. Pragnę zwrócić korytarz w stylu klasycznym, podnieś luksusowego modelu ze złotem. Szkło kolorowe - idealne dla nowoczesnych i wstawkami z aluminium - do high-tech.Pracy lampy do ściany lusterka oświetlenia

kinkiety są używane razem z głównym światłem w niemal każdym pomieszczeniu. Zwłaszcza, jeśli pomieszczenie jest zamknięte i nie ma otwory okienne, jak na korytarzu lub korytarza.

Lekka ściana ma dwie podstawowe funkcje:

  • Uzupełnienie do wnętrza pomieszczenia;
  • Tworzenie dodatkowego oświetlenia w niektórych obszarach pokoju.

Najczęściej w obszarze korytarza i garderobą izoluje miejsca w pobliżu lustra. To właśnie w tych miejscach istnieje potrzeba dodatkowego światła rozproszonego.

Kinkiety dla oświetlenia lustra pomóc stworzyć dodatkowe pokrycie w wybranych obszarach korytarzu lub korytarzaKinkiety dla oświetlenia lustra pomóc stworzyć dodatkowe pokrycie w wybranych obszarach korytarzu lub korytarza

Idealnym rozwiązaniem do oświetlenia lustra to model reprezentujący kilka klosze, które są umieszczone na jednym stojaku. Taka lampa jest zamontowane na górnej krawędzi lusterka do zapewnienia wysokiego stopnia pokrycia powierzchni.

Niektóre modele są również biustonosze mają podobną strukturę, która składa się z dwóch lamp na wspólnej podstawie. Takie lampy są umieszczone na bokach lustra, tworząc w ten sposób ilości światła i atrakcyjnych kompozycji wnętrz.

Jak zorganizować kinkiety w korytarzu lub korytarza

Od umieszczenia lamp zależy od stopnia oświetlenia i postrzegania go jako człowieka. W związku z tym projekt świateł przestrzeń ściennych należy podchodzić rozsądnie.

Wysokość standard, który jest zalecany do instalacji urządzeń Wall - dwa metry od podłogi. Maksymalna jasność uzyskuje się poprzez zamontowanie kinkiet oświetleniowy na suficie i minimum - jest bliżej do podłogi. W drugim przypadku w pomieszczeniu tworzy ciepłą i romantyczną atmosferę.

Podczas instalacji oprawy należy wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów:


  • Wykańczania ścian musi być doskonały, jak design, dociskana do powierzchni, ujawni wszystkie wady;
  • Poziom oświetlenia w korytarzu (korytarz) i w przyległych obszarach powinny być takie same;
  • szkła kryształowego lub karbowane zwiększa jasność światła; dla promieniowania miękkiego, użyj odcieni tkanin, plastiku lub drewna.

kinkiety w korytarzu lub w korytarzu zaleca się zainstalować na wysokości dwóch metrów nad ziemiąkinkiety w korytarzu lub w korytarzu zaleca się zainstalować na wysokości dwóch metrów nad ziemią

Niezwykle roztwór do instalacji lampy tak, że emitowane promienie świetlne są kierowane do górnej i dolnej części pomieszczenia na raz. W tym przypadku trzeba mieć światła w odległości większej niż 1 m od sufitu. Ten typ instalacji pozwala wizualnie zwiększyć mały korytarz.

Oryginalny sposób oświetlenia i dekoracji korytarza będzie instalacja obrazów lub zdjęć z podświetleniem. W niektórych typach obiektów będzie odpowiedni rodzaj „okien”, które są osadzone kinkiety. Dzięki instalacji tego rodzaju żarówek, przedpokój czy korytarz będzie miał wystarczającą ilość światła z nieopisaną efekt tajemniczości.

Wybierz lampę do przedpokojów (wideo)


kinkiety odgrywają ważną rolę w projektowaniu korytarzu lub korytarza. Są łagodnie oświetlić pewne części pomieszczeń, jak również jako stylowy wystrój. Różnorodność wzorów i kolorów pozwala wybrać idealną opcję dla każdego stylu pomieszczenia. Obserwując prostych zasad przy wyborze i montażu urządzeń, można ukryć wady pomieszczenia, nadając mu zupełnie inny wygląd.

kinkiety konstrukcja w przedpokoju (przykłady zdjęcia)

1-163 09 14-51 015-vstroennye-shkafy-kupe-v-prikhozhuyu 37-48 41 50 750f3fd7619a55ff37098f816874860a 1733/38 976f9a0098cecda5e0e25aa82eb697d9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 + = 60