Jak wizualnie zwiększyć wysokość sufitu: 7 pomysłów, które pomogą – nwhistorycourse.org

The BlogIstnieje wiele sposobów, aby wizualnie zwiększyć wysokość sufituIstnieje wiele sposobów, aby wizualnie zwiększyć wysokość knock pokój z niskim sufitem, wiele się niewygodne i niewygodne. Ale nie rozpaczaj, nawet jeśli sufit w domu jest mniej niż 2 i pół metra. Projektanci opracowali wiele sposobów, aby stworzyć wrażenie lekkiej wysokim sufitem za pomocą efektów wizualnych. Skorzystaj z nich, a sufit trochę „wyskakuje” nad głową.


Główne wady niskich sufitów

Wiele osób próbuje wyeliminować poczucie podłości powierzchni sufitu. Jednak to, co jest naprawdę tak źle niskie sufity? Konieczne jest, aby zrozumieć to, aby zrozumieć, na czym polega problem należy rozwiązać w pierwszej kolejności i sposoby, aby to zrobić.

Wady niskiego stropu:

 1. Wizualnie odpychające. Oczywiście, wszyscy mamy odpocząć od natury, nie tylko na ciele i duszy, ale także dla oczu. Naukowcy udowodnili, że stała koncentracja widzenia okolicznych obiektów prowadzi do problemów z wizją. Osoba musi czuć, że jest on patrząc w dal, a nie sufit, do którego, jak mówią, rzut kamieniem.
 2. Trudności z instalacją lub sufitów podwieszanych. Ważne jest, aby zdecydować, czy masz zamiar doprowadzić do perfekcji istniejący niski sufit lub zgodził się stracić około 10 cm wysokie dla dobra, a nawet powiększa sufit pomieszczenia. Zbyt niski sufit napięcie będzie wyglądać bardzo śmieszny, bez względu na to, jak piękne i był genialny.
 3. Druga kondygnacja z łóżka, jeśli są dostępne w domu, może to być zbyt blisko sufitu. Jeśli istnieje potrzeba, aby skonfigurować takie meble, zaliczka Mów tym razem z projektantem, aby zrobić dla Ciebie indywidualny projekt, w którym druga warstwa upadków trochę niższa.
 4. Nie wszyscy oświetlenie wejdzie do pokoju z niskim sufitem. Przynajmniej, elegancki żyrandol wiszący na pewno nie będą dostępne dla takich obiektów.

Niskie sufity mają szereg wadNiskie sufity mają szereg wad

Reasumując, należy stwierdzić, że główne problemy, które powinny być zbadane, co się pokój z niskim sufitem - to nie tylko wizualne powiększenie, ale także współpracować z jasnym wystrojem i wyposażeniem.


Pamiętaj, że nie każde wnętrze jest dostępna dla posiadaczy niskim sufitem pomieszczenia. Musimy dokładnie przemyśleć, jak ustawić światło, meble i wystrój za pokój był funkcjonalny i piękny.

Dokonywanie wyższy pułap wizualnie z profesjonalnych technik

Ogólne zasady w oparciu o kolor i wzór ma na celu zapewnienie, że postrzeganie przestrzeni lekko wykrzywioną i niski sufit był na znak!

Wzrokowo sufitu róża, dostępne są następujące metody:

 • Połysk. Nie ukrywać wysokość napięcia filmie użyć błyszczącego lakieru lub folia samoprzylepna. Odpowiednio przygotować sufit z procedurą! Konieczne jest, aby wyrównać wszystkie małe kropki i tsarapinok. Błyszczący sufit odbijać światło, które wypełnia pomieszczenie z dodatkową objętość.
 • na obwodzie poziomie. Wokół błyszczącą lub jasnym miejscu dobrze wygląda poziom gk mieszczącą plam, linii elektroenergetycznych i komunikację. Jest nie tylko piękna, ale również wygodne!
 • Monochromatyczny. Przerwa uczucie granice pomiędzy ściany i sufit pomocą koloru: lekki odcień, równomiernie umieszcza się na suficie i ścianach, tworzą ciepłą i wolnego atmosfery w pomieszczeniu.
 • Stwardnienie oświetlenie. Kinkiety i lampy stół - prawdziwy ratunek dla niskiego sufitu. Zintegrować oświetlenie w każdej niszy, oświetlając rośliny domowe, zdjęć i przedmiotów dumy. lampa sufitowa nie może być najjaśniejszą. Bardzo odpowiedni płaski świecznik, światłowód do sufitu.
 • Zasłony w ścianie. Od sufitu do podłogi, a nawet z pionowym pasem neutralnym kolorze! Ta kurtyna będzie łatwo wypełnić pokój.
 • Kontrast z podłogą. Ciemne podłogi i jasne ściany i sufit - to trio jest najlepszym towarzyszem dla pomieszczeniu z niskim sufitem.
 • Opierając się na obwodzie. Jeśli pomysł stworzenia poziom uważasz za trudne lub nieskuteczne, to podobny efekt będzie docenić obraz kontrastu, kadrowanie sufitu.

Z technik zawodowych mogą osiągnąć wyższy doznania pod sufitemZ technik zawodowych mogą osiągnąć wyższy doznania pod sufitemGra kolorów i faktur pozwoli niski sufit squat elegancka powłoka stanowi wolność myślenia i kreatywności.

Jak zwiększyć wizualne niskie sufity: wybierz meble i akcesoria

Meble do pokoju z niskimi sufitami i wymaga szczególnej uwagi. Akcesoria zrobić poprawne akcent do pokoju osiągnął doskonałość i niskie sufity przestał psuć wrażenie konstrukcji. Istnieje kilka zasad, zgodnie z którymi sufit wzrośnie naszych oczach!

Meble do pokoju z niskim sufitem:

 1. Obniżona wysokość oparć siedzeń i zagłówki, niskie komody i szafy może przyczynić się do podniesienia pułapu dzięki kontrastowi utworzonej przez niskie meble.
 2. Szafki i półki od podłogi do sufitu stworzyć efekt rysowania ścian. Szerzyć te szafki w pokoju i cieszyć się wynik.
 3. Długi, wąski wazon akcentować pionu pokoju, podniesienie limitu tuż powyżej.
 4. Wysokie rośliny doniczkowe orientować również pokój w pionie. Wybierz drzew lub krzewów nie rozprzestrzenia.
 5. Zasłony powinny być podwieszane do sufitu, ale nie dokładnie nad oknem. Jeśli miejsce na to pozwala, można zostawić kilka centymetrów tkaniny leżące na podłodze.

Poprawnie wybrane meble będą w stanie wizualnie sprawiają, że sufit wyższyPoprawnie wybrane meble będą w stanie wizualnie sprawiają, że sufit wyższy

Twoja pomysłowość i wyobraźnia nie pozostanie bez uwagi gości, jeśli będziesz w stanie wizualnie podnieść sufit jest niski.

Jak optycznie podnieść sufit w kuchni

Dla każdego pomieszczenia zaprojektowane ich sztuczki hobby wysokość sufitu. Dla kuchni ważne jest, aby prawidłowo zlokalizować system pamięci masowej, ponieważ w tej małej przestrzeni potrzeba, aby zmieścić cały arsenał gospodyń domowych!

Sztuczki, aby zwiększyć wizualny sufitu w kuchni:

 • Jasna kuchnia. Wybierz tylko lekkie kolory szafek górnych. Idealnie, jeśli odcień komora będzie pasował do koloru sufitu.
 • Pionowo zorientowane na obraz na ścianie, która przylega do obszaru roboczego. Najbardziej ruchliwych części kuchni - jest to obszar roboczy. Dlatego powinien on ułatwić powlekanie z zastosowaniem pionowo wzoru.
 • Oświetlenie w górnych szafek będzie także dają poczucie lekkości i odciągnąć od niskich wad sufitowych. Oświetlania miejsca pracy, nie tylko z żyrandolami, ale również korzystać z lampy kierunkowe światła umieszczone pod górnymi szafkami jednostek kuchennych.
 • Innym sposobem na podniesienie limitu za pomocą światła - jest umieszczenie LED taśmy na obwodzie kuchni pod sufitem.
 • Nisze ścian i sufitu. Przestrzeń ulga wydaje się bardziej obszerne. Grać na tym efekcie tworząc kuchnię płyt gipsowo-kartonowych na suficie rama.

Odpowiednie oświetlenie kuchnia sprawiają, że pomieszczenie optycznie większaOdpowiednie oświetlenie kuchnia sprawiają, że pomieszczenie optycznie większa

Dokonać tej kuchni kulinarnych arcydzieł stworzonych łatwo i przyjemnie.

Kreator Porady: Jak wizualnie zwiększyć wysokość sufitu (wideo)


Niski sufit - nie jest to powód, aby zrezygnować z możliwości dokonywania piękny i elegancki wygląd pomieszczenia. Za pomocą proponowanych technik w każdym pokoju swojego mieszkania lub domu z niskim sufitem, a wynik będzie przekształcić metrów brzydki kwadratowy powierzchni mieszkalnej w dziedzinie stylu, wdzięku i urody.

Przykłady jak wizualnie zwiększyć wysokość sufitu (wnętrze zdjęcie)

30272523262120221719

Leave a Comment

Your email address will not be published.

85 + = 87

Adblock
detector