Jak Topiary sztuczne kwiaty można ozdobić swój pokój – nwhistorycourse.org

The BlogTopiary sztucznych kwiatów ozdobić wnętrze bardzo pomocneTopiary sztucznych kwiatów, które pomogą ozdobić doskonale intererTopiarii sztucznych kwiatów różnią elegancję i wszechstronność, ponieważ stworzyć ulubioną piosenkę o każdej porze roku. Oczywiście, aby uzyskać bardzo realistyczny obraz, trzeba ciężko pracować, patrząc na nikogo master - klasy! Jednak końcowy wynik pozwoli usunąć wszystkie trudności w procesie pracy, dzięki czemu korzystają tylko wynik końcowy.


Topiary sztucznej trawie w krokach

Takie rzemiosło - to bardzo nowoczesny pomysł, nabył jej znaczenia w ostatnim czasie. Aby poradzić sobie z tym zadaniem może ktoś, nawet amator w sprawach ręcznie wykonane. Najważniejsze - oczywiście zgodne z proporcjami i podstawową zasadą pracy.

Do tej pory Topiary sztuczna trawa zyskuje popularnośćDo tej pory Topiary sztuczna trawa zyskuje popularność

Nie trzeba drzewo może wykonać kilka przeznaczenie:

 • To wspaniały prezent zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
 • Służyć jako dekoracja na sesjach fotograficznych.
 • Udekorować obecnego wnętrza.

Nawiasem mówiąc, Topiary trawy lepiej zrobić na wysokości nieco większej niż tradycyjny kwiatów układ. Wynika to z faktu, że wzrost wielkości składu będzie wyglądać tak przekonujący w czasach, i, w razie potrzeby, przeprowadzanie, może nawet powierzchownie przypominają prawdziwe drzewo! Jednak, w przeciwieństwie do jego odpowiednika na żywo, nie Topiary muszą być pojone, karmione nawozów itd


Formularz składu się nie zmienia: zbyt zaokrąglony drzewo w eleganckim naczyniu. Oczywiście, fakt, że pasta nad koroną zajmie dużo czasu, ponieważ klej małe kawałki sztucznej trawy jest czasami bardzo smaczne i monotonne! Ale musimy być cierpliwi! Wynik końcowy w każdym przypadku uzasadnić wysiłku.

Topiary sztucznych kwiatów własnymi rękami dla początkujących

Topiary ulepszonych sztucznych barwników zaczyna się od produkcji „drzew” oraz wybór właściwego dla niego pot. To idzie „roślina” składa się z gniecionego papieru, noszonej na drewniany kij - bardzo prosty i zwięzły. Jest to o wiele trudniejsze w przyszłości będą ozdobą produkt. Jedną z najważniejszych kwestii - jest wybór wystroju i pot, grając w parze tę rolę. 

W celu stworzenia topiary z rąk, trzeba przygotować i kupić rzeczyW celu stworzenia topiary z rąk, trzeba przygotować i kupić rzeczyI można osiągnąć harmonię poprzez następujące złomu:

 • Wstążki, koraliki i dekoracyjne oczka.
 • Haft „obsadzone” na płótnie.
 • Tekstyliów.
 • Ręcznie malowane farbami akrylowymi.
 • Sznurek.
 • Konopie z dodatkami elementów dekoracyjnych.

Ostatnio szczególnie popularne nabywa tzw stylu Shabby - szyk, w którym jawne prostota linii i pewnego niedbalstwa. Pot muszą być pomalowane jeden kolorowy tusz, specjalnie pozostawiając zadrapania i nedokrashennosti. Jeśli nie powiedzie się to osiągnąć w proces, można użyć papieru ściernego, który od razu rozwiąże wszystkie problemy.

Poprzez utworzenie drzewko w doniczce, trzeba upewnić się, że jest bezpiecznie wzmocnione. Można to osiągnąć w zatoce betonu naczynia i pozostawiając struktury noc do wyschnięcia. Teraz nie ma wątpliwości: Topiary będzie stać na swoim miejscu i utrzymać ładunek, który leżał obok niego wystrój.

Jak zrobić topiary sztucznych kwiatów własnymi rękami tips

Wszelkie master - klasa na co sprawia, że ​​proces topiary dostępną dla wszystkich: rodziców, dzieci, nauczycieli i studentów. Najważniejsze - pragnienie, aby skoncentrować i, ostatecznie, aby uzyskać naprawdę wspaniały wynik.

Należy zauważyć, że Topiary móc to zrobić nie tylko dla dorosłych, ale nawet dzieckoNależy zauważyć, że Topiary móc to zrobić nie tylko dla dorosłych, ale nawet dziecko

Dla tych celów będzie wymagane:

 • Sztuczne kwiaty i trawy.
 • Gips.
 • Clay.
 • Donica.
 • Elementy wystroju wnętrz.
 • ziaren kawy.
 • Gazeta lub bibuły.

W tym przypadku wszystkie zgromadzone elementy mogą się różnić w zależności od życzenia artysty. Najważniejsze jest to, że żaden z nich nie jest znokautowany całkowitej zespołu.


W ramach przygotowań do sztucznych kwiatów, należy usunąć nogi korzeniowych, traktując cięcia papieru ściernego. Tak więc, jest możliwe, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie do materiału podstawowego. Aby kompozycja wyglądała bardziej realistycznie, można owinąć koronę drzew ze sztuczną trawą, nadając mu bardziej naturalny wygląd. Jako „highlights” kompozycji może działać jako małe ptaki, którzy schronili się w przytulnej Skinny zielonym.

Topiary jest dokładnie tak, jak to jest postrzegane przez kapitana! I że coś jest główną zaletą tych prac!

Master Class Topiary sztucznych kwiatów: ważne jest, aby

Topiary śmiały, aby ich własne ręce, większość artystów opiera się na filmie - wykład, gdzie w przystępnej formie pokazuje wszystkie niuanse. A co za rozczarowanie, gdy końcowy wynik nie jest wynikiem! Zdenerwowany w tym przypadku nie ma sensu, ponieważ inny nie znaczy złe.

Topiary jest sztuką - więc nie ograniczaj się - lot fantazji powinno być żadnych ograniczeńTopiary jest sztuką - więc nie ograniczaj się - lot fantazji powinno być żadnych ograniczeń


Ważne jest, aby zrozumieć, że kreatywność, jak również pisma każdej osoby, był zasadniczo różny. Dlatego nie należy ślepo naśladować technikę. Musimy zrobić coś innego, ale biorąc pod uwagę małe niuanse, które są nasączone tym procesie.

Ponadto, widząc wynik doświadczonego specjalisty, można natychmiast przesłać obraz, aby zrozumieć dokładnie, co chcesz zobaczyć na końcu pracy. Wszelkie master - klasa - to fundament, który otwiera drzwi do świata sztuki.

Dlatego praca wyjścia, należy mieć na uwadze to Talmud:

 • Master - klasa - to tylko szkic, że możliwa jest poprawa.
 • Błąd nie jest tutaj, więc można zrobić cokolwiek chcesz.
 • Nawet doświadczeni profesjonaliści mogą popełniać błędy.

Topiary kolorów: Master Class (VIDEO)

Aby stworzyć elegancką topiary wymaga nie więcej niż jeden dzień. Sztuczna trawa, kwiaty i elementy dekoracyjne równie dobrze zachowują się w opiekuńcze ręce. Zwłaszcza, jeśli kompozycja jest w dobrym prezent lub bliskiej osoby.

Opcje Topiary sztucznych kwiatów (zdjęcia)

1200051600200316ac7153a739691a4505f4b63d1b843111115c3ac6c328307d3a5b0711f77f4101344160517800px36b3544431-tsvety-Floristika-topiarij-derevo-schastya-n574908aaf7c0519c4f9adb67307orig64275d72-e20f-446f-a38b-bc3dcd92f1bbimage14761536290771

Leave a Comment

Your email address will not be published.

30 + = 38

Adblock
detector