Jak to garderoba ze spiżarni: 3 warianty funkcjonalne – nwhistorycourse.org

The BlogMałe wielkości pokoju mieszkania, odwróciła się opatrunek wielofunkcyjnego będzie doskonałym rozwiązaniemNiewielka obudowa wielkości pokój, przekształcony w wielofunkcyjną opatrunku, będzie doskonałym rozwiązaniem w zakresie małych mieszkań naprawdę chcesz uzyskać cenionych See, aby większość z nich. stos ubrań, artykułów gospodarstwa domowego, nici i częściej nie zmieści się w małej kuchni i 2 szafy. I w magazynie mogą być zmieniane, maksymalne wypełnienie swoich półek, wieszaków i nisze.


Bandaż z ukrycia w domu panelu

Dostępność pomieszczeń w mieszkaniu - bezcenny skarb dla tych ludzi, którzy są zawsze bardzo brakuje miejsca. zrobić przytulne opatrunek na kilka sposobów ze spiżarni. Na przykład, w domu panel spiżarni musi być zastąpiona przez szafę.

Dostępność przechowywania w mieszkaniu, które pomogą rozwiązać problem przechowywania odzieży i obuwiaDostępność przechowywania w mieszkaniu, które pomogą rozwiązać problem przechowywania odzieży i obuwia

Aby to zrobić, trzeba zrobić następujące kroki:

 1. Demontaż drzwi.
 2. Usuń partycję korytarzu.
 3. Dokonać pomiaru uzyskanego niszy.
 4. Zamówić odpowiedni model szafy, i lepiej jest wybrać szafę.
 5. Ustaw.

Jeśli drzwi trafi do ściany lub do poruszania się na rolkach, pozwala na maksymalne oszczędności miejsca, to będzie można podłączyć ostrze z lustrem.


Ubieranie się nie mniej atrakcyjne, jeśli odbywa się w ramach innego programu. Aby utworzyć nowy obszar funkcjonalny należy wyciągnąć z pomieszczenia wszystkich elementów i zaktualizować aranżacji powierzchni ścian. Warto naprawić sufit. Kreator można kupić duże lustro, które instaluje się na drzwiach. Teraz będzie wypełnić tylko opatrunek różne przedziały.

Duża przestrzeń powinna być przeznaczona na długie rzeczy nie można zapomnieć poprzeczkę dla wieszaków. Ponadto, trzeba się wybrać specjalne wsporniki butów, górne półki, na których można przechowywać kapelusze. Kiedy wszyscy są wykonane własnymi rękami, konstrukcja może być zmieniana w zależności od osobistych preferencji.

Ważne! Należy zadbać o komfort dla kobiet, dzięki czemu pudełka na drobiazgi. Na przykład, mogą być one przechowywane szczotki, nici, narożników i innych urządzeń.

Garderoba z rękami z szafy

Zrobić własną garderobę, można przy minimalnym wysiłku. Aby to zrobić, trzeba spojrzeć na technologii mebli. Mówimy o ubieranie rurek, które wyposażone są wiązaniami.Zrobić własną garderobę, można bez wysiłkuZrobić własną garderobę, można bez wysiłku

specjalne systemy składają się z wielu elementów:

 • rury;
 • uchwyty;
 • półki;
 • drzwi.

Z powodu tego samego właściciela będą mogli skonstruować skończył opatrunek łatwo. Dlatego jest możliwe złożenie zamówienia na budowę mebli kabinie, pre-określenie wymaganego rozmiaru. Wtedy będzie zbierać tylko taki wielki projektanta. W ten sposób, nie pobiera się tylko szafy, ale również stojaki ekspozycyjne, regały na powierzchnie biurowe i tak dalej.

Ważne! Zaletą strukturalny jest możliwość zmiany położenia półki, podłogi w dowolnym momencie.

Opcje szatni, pomieszczeń magazynowych dla wszystkich smaków

Opcje na terenie doposażenia może być unikalny i ekskluzywny. Z opatrunkiem szafie dokonać za pomocą płyt kartonowo-gipsowych. Rysunki są wymagane w całej scenie. Przed montażem i zamawianie elementów niezbędnych do dokładnego obliczenia wielkości wszystkich szczegółów i przesłać dane do schematu rysunku.

Szafa może być wykonana przy użyciu płyt gipsowychSzafa może być wykonana przy użyciu płyt gipsowych

Wykonaj następujące kroki:

 1. Na ścianie jest konieczne zastosowanie układu.
 2. Następnie z drewnianych belek zebrano ramki.
 3. Urządzić pokój, trzeba zacząć od belki, która jest umieszczona poziomo pod sufitem. Ten element prowadzący.
 4. Niższe wsparcie w pionie. Ich wysokość jest ustalana na podstawie odległości pomiędzy nimi. To nie powinna być większa niż 70 cm.
 5. Zastosowanie belek poprzecznych trzeba zabezpieczyć półki.
 6. Schować ramę płyty gipsowo-kartonowe.

Bardzo blisko do wykończenia po obu stronach, nie zapominając o izolacji. Wewnątrz przewodów droga do zapewnienia wysokiej jakości oświetlenie. W końcowym etapie konieczne jest wykończenie płyt kartonowo-gipsowych z zewnętrznej i wewnętrznej, do mocowania półek.


Ważne! Kiedy małe pokoiki, regały mogą być wykonane osobiście. Projekt okładki może być związany z folii, lakierów, farb, fornir.

Mała garderoba ze spiżarni

W każdym domu znajdują się elementy, które nie są aktywnie używane lub nie są używane w ogóle. Na przykład narożnikach lub niszach. Jeśli są one używane mądrze, będzie można zwiększyć ergonomię mieszkania.

Jeśli stosowane właściwie nisze w sali o powierzchni użytkowej można zwiększyć kilkakrotnieJeśli stosowane właściwie nisze w sali o powierzchni użytkowej można zwiększyć kilkakrotnie

W małym pomieszczeniu będzie to doskonały wybór rogu szafy. Prostokątny stojak podda drzwi przesuwnych nisze zamknięcia. Będzie ona miała tylko wypełnić swoje półki. W ten sposób możliwe jest w bardzo małym mieszkaniu, aby wykorzystać każdą przestrzeń.

Pomysł wykorzystania małą spiżarnię:


 • miejsce do prasowania;
 • Wyposażenie pokoju z dużą ilością luster;
 • Stacja robocza z wieloma zintegrowanymi siedzeniami;
 • wygodny organizer na skarpety, krawaty, paski, biżuterię.

Ten kawałek mieszkania staną się ulubionym miejscem dla każdej rodziny, więc nie można tylko wybrać strój i udar mu tam, ale tam pozostać sam ze swoimi myślami. Wystarczy, aby umieścić w garderobie wygodne krzesło i lampę.

Ważne! Gdy pomieszczenie bardzo mały obszar w trakcie naprawy przeprowadził całkowitą lub częściową zmianę (w kształcie litery U lub w postaci liniowej).

Jak wyposażyć szafa toaletka wygodne i funkcjonalne

Szafa wszyscy członkowie rodziny muszą być utrzymywane w porządku. Dlatego konieczne jest, aby zapewnić nie tylko piękno każdego pomieszczenia, ale także najwyższy stopień wygody i funkcjonalności dostępnej przestrzeni.

Opatrunek powinien być nie tylko piękne, ale wygodne i wielofunkcyjneOpatrunek powinien być nie tylko piękne, ale wygodne i wielofunkcyjne

Łatwość i wysoki stopień wytrzymałości innej konstrukcji gotowy do działania, które wykonują w supermarketach meblowych. Jedynym negatywnym aspektem jest obecność ich anonimowa drzwi. Pomysły konstrukcyjne elementy takie niezwykłe i niepowtarzalne dekoracje. Standardowa powierzchnia może być malowana dowolny kolor farby. Ważne jest, aby stosować się do ogólnego stylu wnętrza.

Najlepszy wystrój opcje:

 • lakier;
 • Emalia malowane;
 • Decoupage użyciu techniki;
 • Efekt starzenia się;
 • umieszczanie samoprzylepny.

Regeneracja nie może zapomnieć o drzwi, gdy są konieczne, jeśli w szafie była oddzielnym pomieszczeniu. Korzystanie z niego jest bardzo łatwe i wygodne do rozróżniania pomiędzy przestrzenią i sprawi, że wnętrze kompletne. Jeśli sos jest otrzymywany zamiast wbudowanej pamięci, obecność drzwi nie jest konieczne.

Ważne! Poszczególne półki mogą być podejmowane poza zakresem głównej garderoby, staną się integralną częścią innego pokoju. Utrzymanie rzeczy na tych półkach jest opcjonalne.

Jak zrobić opatrunek z szafy z rękami (wideo)

 

Jeśli połączyć wyobraźnię, kreatywne podejście do biznesu, będą mogli cieszyć się wynik. Bez mistrzów radzić sobie całkiem realne w krótkim czasie. W małych mieszkaniach, każdy narożnik powinien być stosowany w celu maksymalizacji funkcjonalności.

Przykłady szafie szafa w domu panelu (zdjęcia pokoi)

3-1024x6991fcf506c127de0358eccf6853fe428870fb29b6a6461b6bdd99a6f8482a1ea0b2e1cbac2-e483-4be9-93f5-9d5da9bafd0d55b0eead3-367e-4651-a8a4-2bffa47b62da121829a6cd55bba3bc21ae717535c0240bd63959-26

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 39 = 47

Adblock
detector