Jak schować sufit gipsowo-kartonowej w drewnianym domu: praktyczne porady – nwhistorycourse.org

The BlogZ płyt gipsowo-kartonowych można stworzyć niepowtarzalny wygląd każdego pomieszczeniaZ płyt gipsowo-kartonowych można stworzyć niepowtarzalny projekt dowolnego asortymentu pomescheniyaRaznoobrazny na rynku materiałów wykończeniowych daje właściciele prywatnych domów drewnianych sporo kłopotów - staje się coraz trudniejsze do wyboru idealnym rozwiązaniem dla wykończenia. Dlatego większość zdecydować arkuszy płyt gipsowo-kartonowych. Dzięki konstrukcji sufitu wielopoziomowego płyty gipsowej jest nie tylko możliwe, aby ukryć przewody i komunikację, ale także dać pokój szczególny urok i oryginalność.


Jak montować płyt gipsowo-kartonowych z rękami w drewnianym domu

Coraz bardziej popularne wśród kupujących nieruchomości są z domku na drzewie. Jest to nie tylko tanie, ale również bardzo ekologiczny materiał. Daje pokój w drewnianym domu zaniżone luksusu i elegancji można łatwo swoje ręce. Pozostaje tylko wybrać materiał, z którego można uszlachetnić dom od wewnątrz.

Ostrzeżenie! Dekoracji ścian, podłogi i sufity muszą być wykonane w tym samym stylu.

Już nie jest tajemnicą, że sufit w pokoju jest jednym z najważniejszych elementów wnętrza i jego projektowaniu należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością.

Jako jeden z najbardziej korzystnych opcji - Montaż konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych. Można je pozostawić profesjonalistom lub sufitu schować się.

Podczas instalowania płyt kartonowo-gipsowych na suficie w prywatnym domu drewnianego zrobić specjalną konstrukcję nie jest konieczne. Z pewnością na wielu oglądanych filmach widać, że arkusze mogą być przymocowane do legarów. Ale, biorąc pod uwagę cechy drewna, eksperci zalecają, aby najpierw zrobić ramkę z niezależnym od uchwytu ściennego.

Przed przystąpieniem do prac przy montażu płyt gipsowych konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej kontroli bazy oraz zidentyfikowanie ewentualnych wadPrzed przystąpieniem do prac przy montażu płyt gipsowych konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej kontroli bazy oraz zidentyfikowanie ewentualnych wad


prace przygotowawcze

Przed przystąpieniem do montażu sufitu gipsowego, dbać o wodochronne - zrobić konstrukcję zawieszenia. Dla toczenie może być używany jako profil metalu i drewnianych barów. Lepiej jest wybrać stojak z przekroju 30x40 mm. Zabezpieczyć w odległości 40 cm od siebie, w kierunku prostopadłym do belek bazowych.

Przed przystąpieniem do płyt gipsowo-kartonowych ramki zgłoszenia, należy zidentyfikować miejsca Oprawy załącznik.

Rozcieńczyć przewodów, ochrony przed wilgocią za pomocą rury falistej. Dopiero po wszystkie prace zostaną zakończone z okablowaniem, płyty gipsowo-kartonowe mogą być mocowane do ramy i umieścić wykończenia stworzyć idealnie gładką sufitu.

Jak widać, w tym samodzielnego montażu sufitu nie jest wielkim problemem, wystarczy znać właściwości techniczne materiałów i cech pracy z nimi.Złożenie gk pułap drewnianych belek

Podczas instalowania konstrukcji gk należy wziąć pod uwagę nie tylko właściwości materiałów, ale także dostępność komunikacji na suficie i ścianach. Jeśli chcesz je ukryć, a także do wzmocnienia ciepło - i izolacja akustyczna, to lepiej, aby rozwiązać płyt kartonowo-gipsowych na drewnianych belkach.

Płyty gipsowo-kartonowe jest bardzo popularny ze względu na fakt, że może on być zamontowany pod sufitem struktur wielopoziomowych i ukryć pod okablowanie i inne komunikatyPłyty gipsowo-kartonowe jest bardzo popularny ze względu na fakt, że może on być zamontowany pod sufitem struktur wielopoziomowych i ukryć pod okablowanie i inne komunikaty

Oryginalne i stylowe: pozostawić odsłonięte belki na obwodzie sufitu płyt gipsowo-kartonowych.

Takie zgłoszenia sufit gipsowo-kartonowych wymaga precyzyjnego i spójnego działania. Dlatego lepiej jest powierzyć pracę specjalistów. Po instalacji, już samodzielnie wykonać wszystkie roboty wykończeniowe wykończenia. Teraz, gdy zamontowane na suficie, mało kto odważy się stanąć na drodze do wprowadzenia swoich pomysłów w rzeczywistość.

Okryć suficie: drewna i płyt gipsowo-kartonowych - subtelność montażową

Przeglądając zdjęcia wnętrz, którego konstrukcja została używanych płyt kartonowo-gipsowych, nieświadomie wydaje się, że proces wykańczania jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Stosowania płyt kartonowo-gipsowych w dekoracji wnętrz w domu nie będzie tylko stworzyć niepowtarzalny sufit, ale także znacznie redukuje pracę.

Wykańczania płyt gipsowo-kartonowych na pracę w domu drewnianego wymaga poważnej i odpowiedzialnej postawy.


opcje montażu

Eksperci rozróżnić trzy główne rodzaje mocowania płyt gipsowo-kartonowych do drewnianymi stropami. Każda z metod ma swoje zalety i wady. Szybkie spojrzenie na siebie.

Pierwszy sposób. Podczas instalowania GFC raz na drewnianym stropie Główną zaletą jest to, aby utrzymać wysokość pomieszczenia, małego nakładów finansowych, łatwości montażu i komfortu.

Do wad należą:

 • Wymaganej jakości, idealnie płaska powierzchnia;
 • Sprzętu, nie trzymaj się poszczególnych gatunków drzew;
 • Drewno jest mobilność odkształcania pękania płyt gipsowych sufitu.

Sposób GCR mocowania bezpośrednio do drewnianej sufitu posiada kilka wad niż dodatnich momentówSposób GCR mocowania bezpośrednio do drewnianej sufitu posiada kilka wad niż dodatnich momentów


Drugim najbardziej popularne, a częstość zastosowaniu dźwiękoszczelnego mocującego do sufitu na ramie z drewna.

Zalety tego sposobu są:

 1. siła;
 2. Przyjazne dla środowiska;
 3. Może zastosowanie grzejnika.

Pomimo oczywistych zalet, wady tej metody instalacji istnieją również.

Wśród wad mocowania sufitu GCR jest często określany takich względów jak:

 • Ograniczone zastosowanie;
 • Konieczność stosowania dodatkowych materiałów i narzędzi;
 • Możliwe ryzyko deformacji prętów;
 • Konieczność przetwarzania antyseptyczne strukturę.

Trzecim sposobem jest uważany za najbardziej wiarygodne.

Wśród korzyści wynikających z mocowaniem płyt gipsowych na metalowej ramie szczególnie wyróżnia się:

 1. siła;
 2. Możliwość izolacji cieplnej ścian i sufitu;
 3. Łatwa instalacja;
 4. Zdolność do tworzenia sufitu wielopoziomowego.

Rama metalowa - najbardziej niezawodny sposób mocowania płyt gipsowo-kartonowych, że takie konstrukcje lekki i wytrzymałyRama metalowa - najbardziej niezawodny sposób mocowania płyt gipsowo-kartonowych, że takie konstrukcje lekki i wytrzymały

Listy zalet tego typu mocowania jest nieskończona - tak szerokie spektrum możliwości. Wśród ogromna liczba pozytywnych aspektów negatywnych punktów zostaną utracone, więc nawet nie trzeba tracić czasu na szukanie dla nich.

Opierając się na tej informacji, można łatwo ustalić najbardziej wygodny sposób mocowania pułap płyt gipsowo-kartonowych z drewnianym stropem.

Oryginalne i stylowe: część sufitu płyt gipsowo-kartonowych

Staje właściciela domu drewniane kraju lub willi, masz do czynienia z problemem nie tylko dekoracji wnętrz, ale także izolacji, dekoracji. Korzystanie z płyt kartonowo-gipsowych pozwala natychmiast rozwiązać kilka problemów.

Dekoracja wnętrz domów drewnianych płyt kartonowo-gipsowych dodaje ogólną atmosferę komfortu, harmonii i niewysłowione ciepło paleniska.

Stoned to popularne Materiał dekoracyjny sufit i ściany, to doda dom nieopisane uczucie komfortu i stylu.

Sędzia dla siebie, jak szybko masz możliwość stworzenia oryginalnego i luksusowe wnętrze.

Biały sufitu i ścian gipsowo-kartonowych dziennika są doskonale połączone we wnętrzuBiały sufitu i ścian gipsowo-kartonowych dziennika są doskonale połączone we wnętrzu

Z pomocą płyt gipsowo-kartonowych Państwo:

 • Linia ścian i sufitu;
 • Masz możliwość dodatkowo ocieplić dom;
 • W razie potrzeby, można stworzyć oryginalny projekt w całym suficie lub bliskiej tylko częściowo;
 • Nieograniczona liczba żyrandoli i lamp w domu i nie jest widoczny okablowanie i inne media;
 • lot fantazji w dekorowanie ten dom tylko ograniczone finanse.

Płyt gipsowo-kartonowych z rękami (wideo)

To tylko najbardziej powszechne i popularne wykorzystanie możliwości sztucznego i przyjaznego dla środowiska materiału wykończeniowego. Jaką rolę będzie grał w tworzeniu wystroju domu do ciebie.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

17 − 9 =

Adblock
detector