Jak powiesić szafkę na ścianie z płyt kartonowo-gipsowych 5 sposobów – nwhistorycourse.org

The BlogSzafki kuchenne na ścianach gipsowo-kartonowych należy przymocować bezpiecznie i pewnieSzafki kuchenne na ścianach gipsowo-kartonowych musi być odpowiednio zabezpieczone i prochnoGipsokarton dawna się jako bardzo praktycznego materiału. Zaletą płyt kartonowo-gipsowych jest lista parametrów, takich jak trwałość, przyjazność dla środowiska, praktyczność i łatwość użycia. Charakteryzuje się intensywnym użytkowaniu materiału ze względu na idealnie płaskiej powierzchni, niską cenę i łatwą obsługę. Do tej pory, tworzy budowy kapitału, linii ściany i sufity, tworzenia partycji wnętrza. Ale główną wadą płyt kartonowo-gipsowych jest uważany za jego niska odporność na uszkodzenia mechaniczne.


Etap przygotowawczy lub powiesić płyt kartonowo-gipsowych szafę

Rozważmy fizyczne parametry szafy: wymiary, waga, materiał, z którego instalacja zostanie wykonana.

Zasady przygotowania:

 1. Zakończyć wszystkie prace budowlane, linii ściany gipsowo-kartonowych, elektryczne pod uwagę wszystkie niuanse. Starannie rozważyć i ustawić wszystkie gniazdka, przełączniki. Pamiętaj, aby zastanowić się, jak połączyć wszystkie urządzenia do sieci elektrycznej. Często sytuacja okazuje się, że obecność przełączników na ścianie znacznie ingeruje w montażu mebli. Lub stosowanie określonej techniki nie jest możliwe, ponieważ nie ma połączenia z siecią. Pamiętaj, modyfikację i demontażu, nie tylko zajmują dużo czasu, ale również znacząco zepsuć wszystkie wzory.
 2. Zakończyć wystrój pomieszczenia. Ściany muszą być przygotowane z wyprzedzeniem. Elementy konstrukcji muszą być wypełnione pastą do dowolnej tapety lub farby nie koliduje z pracą instalacji.

Przed wiszący stojak na płyty gipsowo-kartonowej, powinny być zakończone wszystkie prace budowlane w pomieszczeniuPrzed wiszący stojak na płyty gipsowo-kartonowej, powinny być zakończone wszystkie prace budowlane w pomieszczeniu

Rozważyć kwestię instalacji szafy w sposób bardziej szczegółowy.


Jak naprawić szafki płyt kartonowo-gipsowych: dopasowanie

Istnieje wiele sposobów montażu szafki na płyty gipsowo-kartonowej. Rynek jest pełen różnorodnych materiałów i systemów montażowych. To pozwala dołączyć własne, na przykład szafki kuchenne do ściany kartonowo-gipsowych. Niektóre z nich są tradycyjne, inne są zalecający, ale lepiej jest stosować się do zaleceń profesjonalnych. W szafce kuchennej jest zazwyczaj przechowywane różne zboża, przyprawy, potrawy i inne naczynia, które razem mają znaczny ciężar.

Niewłaściwie dopasowane do konkretnej sytuacji obiektów techniki montażu mebli może nie tylko obniżyć obudowy, ale również zepsuć murów i ścian gipsowo-kartonowych.

Rozważmy ciężar szafki przed wybraniem sposobu jego montażu na ścianie płyt gipsowo-kartonowychRozważmy ciężar szafki przed wybraniem sposobu jego montażu na ścianie płyt gipsowo-kartonowych

Idealna wysokość do szafek kuchennych czaszy uważa się 60 cm nad blatem, w następujący sposób: • Na blacie może umieścić małe urządzenie elektryczne (piec mikrofalowy, do gotowania na parze, multivarku);
 • Wysokość ta jest uważane za optymalne dla pracy;
 • Szafa znajduje się na utratę oczu, to nie koliduje z działaniem na stole.

Czy to możliwe, aby powiesić szafki na płyty gipsowo-kartonowej: Podstawowe techniki mocowania

Istnieje kilka sposobów montażu mebli z płyty gipsowo-kartonowej.

Sposoby mocowania obejmują:

 1. Korzystanie kotwy do płyt kartonowo-gipsowych i tak zwanych „motyle”. Po pierwsze, ściana jest dziura, łączniki „motyl” określone. W odróżnieniu od innych elementów mocujących motyl, który w połączeniu za pomocą śrub, kołków Antenach bardzo mocno wciśnięty do budowy płyt gipsowych. Technika ta, kiedy korek wchodzi w materiał, a następnie za pomocą śrubokręta obrócić śrubę, jest bardziej odpowiednia dla lekkich konstrukcji. Waga obudowy powinna wynosić około 5 kg ze wszystkim, co jest w środku. Ten system mocujący jest widoczne dla oka. Jest całkiem możliwe do wykonania w domu, nawet dla jednej osoby.
 2. Korzystanie z szyn montażowych. Gabinet zawieszony na szynach przymocowanych do płyt kartonowo-gipsowych. Reiki musi być pewnie zamocowane. Zaleca szyny montażowe w kilku miejscach. W odległości 10 cm od siebie. Metoda ta jest bardziej niezawodny. Waga zawieszonej szafce może osiągnąć 15 kg. Minusem jest to, że taki montaż masywny, dobrze założony, a zatem są subtelne i mogą zepsuć wygląd Twojej kuchni.
 3. Korzystanie z wydłużonymi kotwami. Ta technika pozwoli zamontować wielkogabarytowych mebli. Ale ta metoda nadaje się przede wszystkim do ścianek głównych (beton, cegła), umocowany w ten sposób, płyta gipsowa ścianki szafka możliwe, jeśli jest przyłączona bezpośrednio do jednej z wyżej wymienionych rodzajów powierzchni.
 4. Jeśli istnieje potrzeba do mocowania płyt kartonowo-gipsowych, konieczne jest wzmocnienie partycję z góry. Domniemane punkty mocowania można umieścić wzmacniacze z baru lub jakiegoś innego materiału. Należy zawsze robić notatki do określenia w przyszłości miejsce materiału wzmacniacz stanowisko.
 5. W przypadku montażu na ścianie nie wydaje się trwałe, można użyć ozdobne uchwyty do sufitu lub do blatu stołu. Chromowane nogi mogą być wykorzystane jako ramy, a główny ciężar szafy spadnie na nich, niech spoczywają na blacie. Nie mniej oryginalny będzie wyglądać kable podłączone do sufitu i dodatkowe wsparcie szafie wisi.

Montaż szafek wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych: główne zalecenia

Nie dostać sytuację awaryjną, powinien zdawać sobie sprawę z niektórych funkcji.

Jeśli ściśle stosować się do zaleceń, projekt będzie służyć przez długi czas i nie będzie wątpliwości co do wiarygodności:

 1. Starannie wybrać materiał. Wszystkie łączniki muszą być certyfikowane. Skonsultuj się ze sklepu, kiedy idziesz na zakupy. Wybierz dokładnie, że nie ma żadnych pęknięć i frytki lub innych wad.
 2. Użyj poziom. Konieczne jest, aby odpowiednio rozłożyć obciążenie na wszystkie elementy. Obliczyć obciążenie pozwoli poziomu budynku. Co do zasady, wszystkie projekty są zawieszone na wysokości oczu, a jeśli nie są wady i zniekształcenia - będzie to bardzo widoczne, nawet gołym okiem.
 3. Wybierz łącznik i dokonać instalacji, tak aby nie nastąpiło odkształcenie płyt kartonowo-gipsowych.
 4. Naprawdę patrzeć na rzeczy. Nie jest konieczne, aby mieć nadzieję, że będziesz musiał przywiązywać zbyt ciężką szafkę do zwykłych korków.
 5. Jeśli ściana gipsowa jest ustawiony wcześniej korzystać z metalową ramę lepiej.

Montaż płyt gipsowo-kartonowych Obudowę, poziom wykorzystania, starannie wybierać materiały i elementy złączneMontaż płyt gipsowo-kartonowych Obudowę, poziom wykorzystania, starannie wybierać materiały i elementy złączne

Wbudowane w płyty gipsowo-kartonowej

Co można uznać za hipotecznych - są małe bary mierzące około 40 do 50 mm, lub 70 do 40 mm. Grubość drewna zależy od grubości metalowej ramy. Jeśli pasek jest zbyt cienka, wówczas mocowania płyt gipsowo-kartonowych sprzedaży do belki oraz odkształca się. Jeśli jest zbyt gruba, to jest nieuniknione, nie będzie wybrzuszenie.

Przed umieszczeniem hipotecznych w płyty gipsowo-kartonowej, zdecydować, jak wysoki będzie umieszczenie szafyPrzed umieszczeniem hipotecznych w płyty gipsowo-kartonowej, zdecydować, jak wysoki będzie umieszczenie szafy


Zdecydować, czy zawiesić szafkę w jakiej wysokości. Ta informacja jest potrzebna, aby wiedzieć dokładnie, gdzie umieścić kredytów hipotecznych. Pasek powinny być umieszczone tak, że jeden koniec jest umieszczony w jednym profilu, a drugi koniec do drugiego profilu.

W razie konieczności, końce profilu, można wyprostować. Zamocowanie końców śrub. To będzie bardziej wiarygodne, ale nie muszą korzystać z tej techniki. Kiedy faktury dostarczone we właściwym miejscu, można zamknąć konstrukcję z płyt gipsowo-kartonowych.

Porady: Jak powiesić szafkę na ścianie płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Więc schował ściany gipsowo-kartonowe łatwo zamocować półkę światła lub zamontować mały garnek z kwiatem, ale nie więcej. Kiedy jesteś zaangażowany w naprawę własnego mieszkania, masz pytanie, nie może być trwałe szafki na ścianie z płyt gipsowo-kartonowych wyrównany? Tak, można, u przestrzegać wszystkich zaleceń.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 3

Adblock
detector