Jak poradzić sobie z uszkodzeniami: Remont sufitów podwieszanych – nwhistorycourse.org

The BlogSufity podwieszane - rodzaj sufitu podwieszanego. Jest to tkanina lub folia PVC, mocowany do profilu aluminiowego. Film jest bardzo cienka i podatna na wstrząsy zewnętrzne (i do wnętrza zbyt). Na przykład, zapadnięty warstwa z sufitu obrzutki odkształcenie wystąpiły - są naprawy.


Naprawa rozpinanego sufitu: możliwe przyczyny

I ta informacja jest przydatna nawet dla tych, którzy jeszcze nie wychodziły na uszkodzenia sufitu, ale może już pochwalić się nową konstrukcję powierzchni sufitu.

Więc, co psuje sufit płótnie:

 • Redukcja lub przebicie ostrym przedmiotem, w tym samym szczelinę;
 • Wody w wyniku powodzi;
 • internetowej reflow (przy montażu osprzętu, na przykład);
 • Modelowanie sieci;
 • Lub banalne fabryka małżeństwo.

Niektóre rodzaje uszkodzeń potrzebują pilnej naprawy, gdyż nie eliminuje zmęczenie nie tylko nieestetyczne, ale także może mieć wpływ na wzrost skali problemu.

Przepisy pielęgnacji

Cóż, powodów do remontu nie było, pamiętam sześć prostych zasad:


 • Aby uniknąć ugięcia szmatki, starać się utrzymać stałą temperaturę 20-22 stopni w pokoju;
 • Lampy, które są zainstalowane w lampach stropowych nie powinna być wyższa niż 40 W, poza krawędzie wstęgi można spawać;
 • Champagne korki podwieszany sufit nie będzie stać, ale boi się ostrymi przedmiotami;
 • Jeśli sufit był brud, plamy, nie należy używać agresywnych detergentów, tylko miękką ściereczkę i cienkie;
 • Wystarczy, aby uniknąć gromadzenia się brudu delikatnie odkurzania sufitu brakuje jednego raz w miesiącu;
 • Nie pozwalają na znaczne obniżenie temperatury.

Ale jeśli problem już tam jest, to musi być rozwiązany.

Płótno uginały lub zalane: jak naprawić sufit podwieszany z rękami

Jest to jedna z najczęstszych wad sufitu - zwiotczenie płótnie. Powody są wiele - zbyt długi czas działania, bardzo wysoka temperatura powietrza w pomieszczeniu, które jest utrzymywane przez długi czas. Zdarza się tak i nierówne naprężenie wstęgi. Cóż, niska jakość sieci może spowodować wczesne ugięcia.

Zwiotczenie płótno lub zmienić specjalistów gwarancyjnych lub napraw. Sam rozwiązać ten problem jest prawie niemożliwe.Kolejne pytanie - powódź. Sufit podwieszany wytrzymać obciążenie 100 litrami wody i w ten sposób woda nie rozlać do pomieszczenia. Ale tu jest sufit w tym samym czasie będą musiały zostać naprawione.

Jeśli tkanina pasa, służby repairman może już być bezużyteczny - płótno będzie musiał zmienić. Jest to dość wrażliwy na wilgoć, dlatego po wyschnięciu widać nieestetycznych plam. sufit PVC trochę boli, ale jeśli to jest przegotowanej wody - nie można wykluczyć nawet łzy.

Jeśli zalanie nastąpiło:

 • Delikatnie opróżnić woda, która zebrała się między sufitem i folii;
 • Skorzystaj z tych otworów, które jest wokół lampy i oprawy oświetleniowe - mogą być używane do wyświetlania wodę;
 • Jeżeli nie ma otworów, to jest konieczne demontowanie niewielką część powłoki w narożniku lub ścianę;
 • Po zimnej wody wycofane całkowicie sufit powinna być bardzo dobra suche opalarki lub innych urządzeń grzewczych - o ile materiał ponownie zajmie poprzedni kształt.

Cóż, jeśli jesteś pecha, a woda była powyżej 70 stopni, powłoka folia może się rozciągać i odzyskanie spokoju i nie trzeba mówić.

Gdy sufit podwieszony jest cięty

Normalnie otwarty lub przebić sufit przypada na pierwsze dni po napięć - w tym czasie płótno było zbyt sztywno i delikatne traktowanie właścicieli może zapomnieć. Wada może być spowodowane dzieci sklepienia - na przykład, sadzone zabawka z ostrych szczegółów.

Szafa, czy raczej jej kątem, można też dotknąć płótno. Wreszcie też mogą uszkodzić suficie funkcji urządzeń.

Co robić w przypadku cięcia:

 • Jeśli strop wykonany z bezszwowej tkaniny na tkaninie, a długość uszkodzenia na 10 cm, powinien natychmiast usunąć krawędzie otrzymanego dwustronnego gniazda lub taśmą maskującą (to nie będzie możliwości szczeliny raspolztis);
 • Jeśli uszkodzony sufit wykonany z PVC, miejsce pęknięcia jest również bezpieczna z taśmy, ale potem - praca specjalistów;
 • Cięcie może być szyte nici nylonowych, są one niemal niezauważalne, ale tylko na sufitach matowych, ale na uszkodzenia maski połysk będzie miał element dekoracyjny;
 • Jeśli uszkodzenie wstęgi 10-15 cm od krawędzi sufitu, należy dokładnie cięte uszkodzoną część przyklejoną do taśmy folii harpuna ciepła, rozszerzanie i napełnić ponownie do profilu.

Gdy znaczna długość uszkodzenia wymagają maskowania - na przykład lampy lub fałszywe kratki wentylacyjne.

Remont sufitów podwieszanych, przed i po: pieczenie lub topienia

Tak, podwieszany sufit nie jest oświetlona, ​​ale wysokie temperatury mogą doprowadzić do tego, że on po prostu pęknie. Powodem może być nieprawidłowo zainstalowane oprawy iskry światła Bengalu i fajerwerki.


Nastąpi ponowne zainstalowanie tylko światło, a światło na oplavivsheesya wokół krawędzi trzeba zainstalować pierścień o dużej średnicy, z tworzywa sztucznego odpornego na wysoką temperaturę.

Jeżeli uszkodzenie jest więcej niż 15-20 cm, przywrócenie jest niemożliwe - płótno będzie musiał zmienić.

Naprawa rozciągnąć sufit z rękami (wideo)

W innych przypadkach, na przykład, rozdarcie wzdłuż szwu tkaniny, tkanina będzie musiał zmienić - jest lepiej, oczywiście, w bezszwowej dachu. Jednakże ta przyczyna jest związana z małżeństwem spółki, co oznacza, że ​​sprzedający, aby zastąpić go za darmo.

Bądź ostrożny, i niech sufit służyć przez długi czas!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

70 − = 64

Adblock
detector