Jak naprawić płyty gipsowo-kartonowej do ściany: 2 proste sposoby – nwhistorycourse.org

The BlogMontaż płyt gipsowo-kartonowych do muru jest prosta, więc nie ma potrzeby angażowania specjalistówMontaż płyt gipsowo-kartonowych do ściany jest prosta, więc nie ma potrzeby angażowania specjalistów płyt gipsowo-kartonowych zaczęli używać stosunkowo niedawno. W większości przypadków, z zastosowaniem płyt kartonowo-gipsowych spróbować wygładzić powierzchnię ściany. Można to zrobić za pomocą gipsu, ale ta metoda zbyt kłopotliwe i kosztowne. Z pomocą płyt gipsowo-kartonowych można wyrównać powierzchnię ściany na własną rękę, bez udziału brygady remontowej. Jeżeli powierzchnia jest mała, a wysokość sufitu jest niska, takie dostosowanie można bardzo dobrze, aby w pełni wykorzystać niewielki koszt niezbędny sposób materiala.Vybor zależy od powierzchni ściany, jej płaskości, ściany przeznaczenia. Istnieje kilka sposobów, aby pomóc zapiąć płyty gipsowo-kartonowej do ściany.


Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych do muru: jak

Przymocować płyty gipsowo-kartonowej do ściany, można korzystać z dwóch metod.

Jeśli chcesz, aby wyrównać ściany lub sufitu, można skorzystać z poniżej podanych sposobów, w zależności od gładkości ściany:

 1. Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych może być przeprowadzane w ścianie bez użycia profili. Metoda ta może być wzięta pod uwagę, że powierzchnia ściany jest wystarczająco gładka, bez żadnych widocznych wad. Gładka powierzchnia jest uważana za jedną gdzie uwagę różnice dla maksymalnie 2 cm. Należy zauważyć, że w taki sposób, aby dołączyć do płyt gipsowych na suficie nie będzie działać, ponieważ mogą one wypaść szybko pod własnym ciężarem. Ponadto, sposób ten nie nadaje się do stosowania w miejscach o dużej wilgotności. Załączyć płyt kartonowo-gipsowych w warunkach wysokiej wilgotności tylko za pomocą wodoodpornego kleju.
 2. Drugi sposób, - mocowanie płyt gipsowo-kartonowych do ramy. W tym sposobie nie jest istotne i stopień płaskości ścianki wilgotności w pomieszczeniu.

Najprostszym sposobem do mocowania płyt gipsowo-kartonowych do ramy metalowej ramy za pomocą śrubNajprostszym sposobem do mocowania płyt gipsowo-kartonowych do ramy metalowej ramy za pomocą śrub

Najbardziej powszechnie stosuje się do naprawy ścian jest druga metoda. Wynika to z faktu, że proste ściany w naszych czasach są rzadkie, więc mocowania płyt gipsowo-kartonowych na ramie oszczędza czas i energię na wyrównanie ścian.


Jak naprawić płyty gipsowo-kartonowej do ściany za pomocą kleju

Mocujące arkuszy płyt kartonowo-gipsowych na ścianie za pomocą kleju - prosty i intuicyjny sposób, w którym istnieją pewne niuanse. W celu prawidłowego zamocowania płyt kartonowo-gipsowych do ściany, należy wybrać klej montażowy dobry tynk. W przypadku ścian w nowym domu i gładka, to nakłada się pacą zębatą na całej powierzchni płyty gipsowej.

Aby wkleić bez profilu płyt kartonowo-gipsowych, następujące działania powinny być przykręcone jego ściany:

 • Po pierwsze, powinno być wyciętych w pasie płyty gipsowo-kartonowej i kleju do ściany;
 • Ostatnia taśma musi być na szerokości płyty;
 • Muszą być w tej samej płaszczyźnie, aby ją, poziomu i sygnalizatory śladu;
 • Powstały konstrukt będzie tworzyć szkielet, do którego będzie można zamocować do płyty gipsowo-kartonowej ściany bez profilu.

W przypadku nieprawidłowości profil widoczny i nie mogą być umieszczone przed sklejeniem GCR powierzchni ściany jest zalana i przyklejony na zagruntowane ściany małej taśmy płyt gipsowych w szachownicę. Samolot wyrównał i już zainstalowany na płycie gipsowej płaskiej powierzchni.Przed montażem płyt kartonowo-gipsowych na ściany powinna być starannie oczyszczane z zanieczyszczeń i kurzuPrzed montażem płyt kartonowo-gipsowych na ściany powinna być starannie oczyszczane z zanieczyszczeń i kurzu

Należy zwrócić uwagę na ważną rzecz. Przed zastosowaniem płyt kartonowo-gipsowych, upewnij się, że masz zamiar przykleić go we właściwym kierunku. Powinny wystawać na zewnątrz warstwy papieru i papier musi tworzyć wspólną podobieństwo rowka. Jeśli technologia jest uszkodzony, wszystkie prace będą musiały być ponownie uruchomiony.

Aby dotrzeć do ściany GKL bez ramki powinny być przygotowane powierzchni. To powinno być trwałe, mają kruszenie, grzybów i pleśni.

Ponadto, ściany muszą być w pełni zabezpieczone przed wilgocią i mrozem. Mocowanie odbywa się na ścianie, bez malowania, pył i oleje. Ta metoda jest odpowiednia do wykorzystania na gładkiej betonowej ściany bez dużych wad.

Jak mocować płyty gk do ściany w ramce

Istnieją różne sposoby mocowania płyt kartonowo-gipsowych na ścianie. Jeżeli nie jesteś zadowolony z montażu płyt kartonowo-gipsowych na kleju, można użyć mocowanie płyt kartonowo-gipsowych do ramy.

Ramy sama może być dwojakiego rodzaju:

 • Profil metalowy;
 • Drewnianej skrzyni.

Jeżeli pułapy są wysokie, a następnie przymocować płyty gk do ściany jest bardziej wygodny w małych kawałkachJeżeli pułapy są wysokie, a następnie przymocować płyty gk do ściany jest bardziej wygodny w małych kawałkach

Metoda profil metalowy bardziej praktyczny, choć nie najtańsze. Zaleca się zamocowanie płyty gipsowo-kartonowej do profilów metalowych, w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak sauny, łazienki lub sauny. W tej sprawie, to nie ma znaczenia, środki do mocowania do ściany GCR. Tak czy inaczej, zostanie ustalona płyt kartonowo-gipsowych za pomocą śrub samogwintujących w kołki. Jeśli ściany są wykonane z drewna, można użyć gwoździ.


Należy zauważyć, że sposób montażu płyt kartonowo-gipsowych rama ma szereg zalet:

 • To zapewnia izolację dźwiękową i wyższą temperaturę pomieszczenia;
 • Pomaga wyrównać nawet bardzo szorstkie ściany;
 • Można uniknąć ciężkiej pracy nad powierzchnią ściany w przygotowaniu;
 • Ta metoda może być stosowana do izolacji ścian samozamerzayuschie.

Aby przygotować drewnianą ramę, trzeba bary z drewna o wymiarach 30 na 50 mm. Fix szyn rama z drewna można użyć kołków i śrub. Konstrukcja z drewna będzie kosztować mniej, ale może szybko gnić, więc najlepiej jest użyć rama wykonana z profili metalowych.

Mocujące płyty gipsowo-kartonowej ściany: Procedura

Istnieją dwa sposoby mocowania płyt kartonowo-gipsowych do ściany i dwa kierunkiem działań w tym celu. Aby rozpocząć, należy rozważyć prace procedurę bezramkowym metody mocowania. Trzeba będzie zrobić płyt gipsowo-kartonowych ścian, Mieszanki suche gipsowe, pojemniki do rozcieńczania mieszaniny, farby nożem, wyrzynarki, zwykle gumowym młotkiem, szpatułki, poziomu, żyłki, taśmy-środka.

Przed rozpoczęciem procesu instalacji należy upewnić się, że wszystkie przewody, które są za płyty gipsowo-kartonowej, mają dobrą izolacyjnośćPrzed rozpoczęciem procesu instalacji należy upewnić się, że wszystkie przewody, które są za płyty gipsowo-kartonowej, mają dobrą izolacyjność


Instrukcja:

 1. Pierwszą rzeczą, jaką możemy zrobić - to powierzchnia mierzysz ścianę i zaplanować miejsce umieszczania FCL, wygląd, że nie było krzyżowy przeguby.
 2. Teraz przygotowanie powierzchni do instalacji. Aby to zrobić, należy oczyścić je z kruszenie, kurzu i innych rzeczy. Nierówne powierzchnie absorbujące i szybko napełniony.
 3. Teraz wykonujemy cięcia GCR, nie należy używać tylko cały arkusz, ale też wstawia że trzeba przygotować z wyprzedzeniem.
 4. Wytwarzamy samoprzylepną masę gipsową z mieszaniny gipsu powolnego krzepnięcia. Jego rola może być odtwarzane począwszy kit. Nadal można podłączyć sztukaterie, ale należałoby dodać do tapet lub kleju PVA.
 5. GCR przyklejania się do ściany. Warstwa kleju zależy od gładkości ściany. Na płaskiej powierzchni może być przyklejona bezpośrednio do ściany, a krzywa - za pośrednictwem sygnałów nawigacyjnych poziomujących z arkuszy z płyt gipsowo-kartonowych.

Aby obrócić GCR do ścianki, na ramie, należy również do płyt gipsowo-kartonowych ścian, profili metalowych (w celu wzmocnienia struktury) do profili mocujących, kołków i śrub, wiertła, wiertarka udarowa, śruby, śrubokręt, szpachli i szpachlą bułgarskiego, środek taśmy i pionu. Aby poprawić izolację akustyczną podczas instalacji za pomocą wełny mineralnej. Jeśli są otwory na śruby, mogą maskować kit.

Robimy słusznie: jak przymocować płyty gipsowo-kartonowej do ściany (wideo)

Ściany z płyt kartonowo-gipsowych Alignment - świetny sposób, aby poprawić izolację akustyczną w mieszkaniu, zrobić szybki i jakości napraw.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 1 =

Adblock
detector