Jak kit płyty gipsowo-kartonowe przed malowaniem: Video i metod – nwhistorycourse.org

The BlogKit płyt gipsowo-kartonowych sufit wykonane dla wyrównywania i usuwania wad powierzchniowych małychKit sufit gipsowo-kartonowych jest wykonywana dla wyrównania i deska poprawne małe defekty poverhnostiKachestvennaya sufit tynk gipsowy odgrywa ważną rolę w otelochnoy pracy jako całości. Run kit może być sobą. Aby to zrobić, trzeba mieć niezbędne zestaw narzędzi. Dzięki jakości pracy, żadnych wad, pęknięć i nierówności są usuwane. Głównym celem przy stosowaniu kit do płyty gipsowo-kartonowej jest osadzanie spoin między płytami gipsowo-kartonowych, a także maskujące czapki śrub, które wystają z powierzchni płytki. Kit płyta gipsowa ma swoje własne cechy.


Zakończyć sufitów gipsowo-kartonowych do malowania metodą ekspresową

Uszczelniające przed malowaniem - istotny etap wykończenia. Nie zawsze to jest czasochłonne. Dlatego dla tych w pośpiechu i nie zwracają wystarczającej uwagi, nie jest to metoda szybkiego kitu. Będzie to dopuszczalne w przypadku, gdy sufit jest pomalowany kilkoma warstwami lakieru matowego w przyszłości.

Etapy szybki kit:

 • Podłoże należy zagruntować głęboko penetrującym podkładu. Pozwoli to na wzmocnienie powierzchni i zapewniają bardziej niezawodną przyczepność farby i szpachli.
 • Dzięki wąskiej szpachelki do wypełnienia spoin i miejsc z wgłębieniami kit gipsu. Wyrównać powierzchnię szerszego łopatki.
 • Kąty serpyanku klej.
 • Po wyschnięciu gipsu, wytrzyj złącza za pomocą siatki farby na uchwycie.

Aplikacja kierunek jazdy szpachli na powierzchni płyt gipsowo-kartonowychAplikacja kierunek jazdy szpachli na powierzchni płyt gipsowo-kartonowych

Po pracy należy pamiętać, że szybko kit nie da idealnie płaską powierzchnię.


Metoda express umożliwia szybkie, wypełniacz powierzchni dla możliwie jak najkrótszym czasie. Jest w stanie usunąć tylko najbardziej zauważalnych wad powierzchniowych.

Zatem powierzchnia sufitu gk mogą być pomalowane, ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że niewielkie błędy widać, więc trzeba wybrać farby matowe tekstury.

Jak kit płyty gipsowo-kartonowe, zanim jakość malowania

Kit płyt gipsowo-kartonowych potrzebne do malowania na powierzchni idealnie płaska, bez wypukłości, wgniecenia. W pracy ważne jest, aby przestrzegać technologii suchej zabudowy kit, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki mogą być daremne.

Technologia robót wykończeniowych: • Przygotowanie i gruntowania powierzchni. Poczekać do całkowitego wyschnięcia.
 • Na stawy i narożniki trzymać siatki z włókna szklanego, który ma nazwę serpyanku. Proces klejenia nie trwa długo, ponieważ siatka ma samoprzylepną powierzchnię. Ważne jest, aby dopilnować, aby szew był ściśle w środku siatki.
 • Hodowla kit potrzebne w małych ilościach, ponieważ ma tendencję do wyschnięcia szybko. Gdy wodę dodaje się do roztworu wysuszonego następuje nieodwracalne jakościowe zmiany struktury materiału. Kit być rozcieńczany przez 30 minut pracy.
 • Używanie dwóch szpatułki: wąski i szeroki. Dzięki wąskiej szpachelki umieścić kit na szew pomiędzy płytkami. Szeroki szpatułka kit rozciągać na długości spoiny. Ważne jest, aby przyciąć napełnianie szew. Konieczne jest, aby upewnić się, że podczas osadzania stawów ani prowadzić do nieprawidłowości.
 • Za pomocą śrub proshpaklevat przekroju sposób. Przy stosowaniu kit pochodzi wzdłuż i wszerz lepszych czapki powlekania śrub.
 • W obu etapach produkcji kąty wypełniacza. Proshpaklevat bok kąta, to czeka na jej wysuszeniu proshpaklevat drugiej połowie.
 • Narożniki zewnętrzne, drzwi i okien stokach, zapiąć kąta konstrukcji aluminiowej na szpachli lub użyj pistoletu na zszywki.
 • Pofalowany profil otworu łopatką nacisnąć wypełniacza tak, aby wypełnić wszystkie otwory.
 • Dzięki szerokiej łopatki wyrównanie powierzchni zastosowanego rozwiązania.
 • Za pomocą papieru ściernego do wygładzenia nierówności utworzonych na powierzchni.
 • Szpachlówki rozcieńcza do konsystencji śmietany. Za pomocą szerokiej łopatki należy umieścić tynku na całej powierzchni ściany. Warstwa ta musi być stosowana precyzyjnie i dokładnie.

Sufit uszczelniania musi być jednorodna, bez grudek i zanieczyszczeńSufit uszczelniania musi być jednorodna, bez grudek i zanieczyszczeń

Wszystkie prace muszą być wykonywane w ścisłej kolejności, czeka na każdego płaszcza wyschnięcia przed nałożeniem nowego.

Przy obliczaniu ilości materiałów potrzebnych jest ważne, aby rozważyć charakter powierzchni przeznaczonej do przetworzenia. Z dużą liczbą wad kit znacznie dłużej.

Do obliczenia ilości szpachli trzeba obliczyć powierzchnię na całej powierzchni. Aby to zrobić, trzeba znać rozmiar każdego arkusza materiału.

Płyty gipsowej kit przed malowaniem najlepiej

Płyty gipsowo-kartonowe do malowania shpaklyuyut pomocą narzędzi budowlanych, a użyte materiały budowlane kit, przedstawił w dużym asortymentem na rynku budowlanym.

Przy wyborze wypełniacz jest ważne, aby zwracać uwagę na etykiety, na których producent wskazuje metodę hodowli i stosowania kit, jak i jego interakcji z różnymi rodzajami materiałów.

Zanim zaczniesz, musisz przygotować standardowy zestaw narzędzi do uszczelniania sufituZanim zaczniesz, musisz przygotować standardowy zestaw narzędzi do uszczelniania sufitu

Przy stosowaniu kit jest ważne, aby używać odpowiednich narzędzi, będzie mieć wpływ na to, jak materiał będzie na powierzchni.

Zestaw podstawowych narzędzi

 • puncher;
 • szczotka;
 • Malowanie nóż;
 • Wąska i szeroka łopatka;
 • Papier ścierny.

Po wybraniu narzędzia i materiały kit, że ważne jest, aby zwracać uwagę na czas, jaki upłynął od montażu płyt kartonowo-gipsowych. Aby uzyskać najlepszą jakość kit z powierzchni instalacji musi wynosić co najmniej 10 dni do sufitu wziął warunki klimatyczne w pomieszczeniu.


Odpowiednie przygotowanie kit ścian i sufitów (film)

Tapety do malowania na suficie gipsowo-kartonowych: rodzaje i maszyny do klejenia

Aby wybrać tapetę do malowania na suficie gipsowo-kartonowych nie jest trudne. Krajowym rynku istnieje wiele rodzajów tapet, które różnią się w produkcji materiałów.

Rodzaje tapet do malowania:

 • Tapety z podłożem papierowym;
 • Z włókniny tapety;
 • Tapeta na bazie włókna szklanego.

Przy wyborze tapety do malowania, należy pamiętać, że dla takiej konstrukcji nie są odpowiednie dla wszystkich dekoracyjnych obrazów, ale tylko te, które mają szczególną jakośćPrzy wyborze tapety do malowania, należy pamiętać, że dla takiej konstrukcji nie są odpowiednie dla wszystkich dekoracyjnych obrazów, ale tylko te, które mają szczególną jakość


Przy wyborze tapety ważne jest, aby zapoznać się z instrukcjami na temat ich użytkowania i stosowania na różnych powierzchniach.

Na tapecie decyzja pokleit z płyt kartonowo-gipsowych jest bardzo ważne, aby rozważyć kilka niuansów. Tapety można przyklejać za skierowany na powierzchni sufitu płyt gipsowo-kartonowych, a wstępna powierzchni proshpaklevat.

Jednak, gdy tapetowanie bezpośrednio na płyty gipsowo-kartonowej należy zauważyć, że jeśli chcesz, aby dokonać napraw i zastąpić starą lokalizację, będzie musiał zmienić i płyt gipsowo-kartonowych jako tapety na suchej zabudowy przymocowanym bardzo starannie, i próbuje usunąć je doprowadzi do pogorszenia płyt gipsowo-kartonowych.

Jak kit płyt kartonowo-gipsowych w pobliżu plafonu (wideo)

Kit płyty gipsowe do malowania powinna być starannie i drobiazgowo, jak aplikacja farby ułatwią ekspozycję wszystkich wad i nieregularności powierzchni. Istnieje kilka metod kit: szybki i podstawowe. W celu utworzenia wykończenia o wysokiej jakości jest to konieczne do przeprowadzenia pełnej gipsu w kilku warstwach, które całkowicie wyrównać powierzchnię. Aby zakończyć trzeba wybierać najwyższej jakości materiały i narzędzia - na ich jakość zależy od jakości wykonywanej pracy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − = 30

Adblock
detector