işlem adımları: elleriyle alçıpan – nwhistorycourse.org

The BlogAlçıpan yapıları tavan ve gizlemek araçlar üzerine kamuflaj sığ çatlaklar izinAlçıpan yapıları tavana kılık sığ çatlaklar izin asma tavan yapıları için kommunikatsiiTraditsionny mühendislik malzemesi gizleme - alçı. Bu tavan tüm iletişimlerin tavan uzayda gizleyebilirsiniz. Sen oda rezonatör tavan yapım sıradan, tek katlı tavan yapabilir veya tasarımını karmaşık hale getirebilir.


elleriyle Alçıpan tavanlar: Plan

İlk adım belirtir ve tavan rakam durumunda (tavan, kompleks özellikle), şablonlar yapmanız gerekebilir malzemeleri çizim gerekli bir plan yapımında çok iş olacaktır.

aşağıdaki programa üzerinde çalışmaya doğrudan gidecek:

 • eğitim;
 • Metal çerçevenin monte edilir
 • Alçıpan yaprak bağlantısı;
 • Tavan kaplama;
 • tavan yüzey kalafatlama;
 • Binaların;
 • aydınlatma montajı.

alçıpan sayfaları takılarak basit yöntemler her ana bilgisayar için kullanılabilir, ancak her zaman yükleme sırasında ortaya çıkan hesap belli nüanslar içine almalıalçıpan sayfaları takılarak basit yöntemler her ana bilgisayar için kullanılabilir, ancak her zaman yükleme sırasında ortaya çıkan hesap belli nüanslar içine almalı

aşamalarının her biri, bağımsız bir şekilde yapılabilir. Böyle bir tavan üretimi kolay bir girişim değil, ama o sadece nitel yüzeyini düz olmayacak, ama aynı zamanda bir tavan dekor oluşturmak için - orijinali ve estetik.


Tavan için çerçeve elemanı

Öncelikle yatay tavan bir düzen yapmak zorunda. Genellikle zaman lazer veya su seviyesinin bu kullanım. Yalnız, buna yardım eşini askere en iyisidir, yapmak zordur.

Yapılması gerekenler:

 • seviyesini uygulanması, çevre duvarlarında onay işaretlerini koydu. En azından, hangi sen tavan düşürebilirsiniz - 3 cm ve gömme aydınlatma armatürleri yapmak için gidiyoruz eğer, onların büyüklüğü düşürücü tavan yüksekliği yönlendirecektir.
 • İşaretleyiciler birbirine. Kolay maskeleme boya iplik olun. doğrudan yatak askıları ve CD-60 profillerini kurmak için tavan yüzeyini işaretleyin.
 • Montaj kılavuz profilinin tamamlandığını bildiren sonra meydana gelir. Bu düzen odaklanarak odanın çevresinde duvarını yüklemeye gerek yoktur. Profil ihtiyaç dübeller aralık takın - 300 ila 450 mm arasında olabilir.
 • 600 mm kendinden çekmeli vida ve dübel ara ile tavan düzeni üzerinde doğrudan süspansiyonları takmak gerekir. bunun U-şekilli taşıma profiller için bir matkap ile harf S. 12 mm ovymi vidalar ile 90 derece daha düşük uçları süspansiyonlar sabitlenir.

Çerçeve alçıpan tavan SürüşÇerçeve alçıpan tavan SürüşGerekirse, profiller bu arada, destekleyici profilden üretilebilir doğrudan bağlayıcı ile birleştirilir. 600 mm aralıklarla bir destek profili yengeç monte edilir. Bunu yapmak için, UD-27 Profil segmentleri kullanın. Yengeç ve rehber-Vym 12mm vida arasına koyun.

elleriyle kılıf işlevi alçı tavan: adım adım kılavuzun

Çerçeve hazır olduğunu, ancak bu GCR'ye güçlendirmek zorunda anlamına gelmez.

şöyle bir iştir:

 • Plakalar üst üste oluklu plastik boruda kablo düzenlemek, kelepçeler zarkrepite. armatürleri yerleştirerek bir tel halka bağlantı noktaları aydınlatmayı piyasaya sunacak.
 • Sonra çerçeveyi kılıfları için şimdiden mümkündür. Tek bir tabaka ile başlamak ekleyin. Adım vida - 200 mm. Düzgün birinci sıra Lay, ikinci bir ofset ile tavana bağlanmıştır. birinci sıranın gerekli eklem plakalarının üst üste binen ikinci sayı çapraz bölüm (a) daha küçük olarak düzenlenmiştir.
 • Dağı GCR böylece duvarlar beş milimetre boşluk kalmıştır. Bu malzemenin nem ve sıcaklık genişlemesi için tazminat bir tür olarak hizmet vermektedir. Bunu yapmazsanız, alçı tavan riskleri çatlaklar ile kaplı olması.

tamamlanmış alçı kaplama sonrasında taç ve matkap parçaları için delikler kesti. bu açıklıkların içinden tel halka çıkışı.

Alçı tek seviyeli tavan montajı (video)

Tavan borazan yüklemesinin son aşaması

çalışma henüz tamamlanmış değil, ama en kolay ve en keyifli aşaması, belki de yoktur. Sen tavan macun ve yerlerinin kapatılması gerekiyor. astar kuruduktan kadar Bunu yapmak için, dikişler düzgün astarlanmış bekleyin. Mukavva yaprak koparmak yok!

mühürleme için Konvansiyonel macun sen orada Knauf doğrultusunda, çok güçlü bir ihtiyaç kullanılmaz.

Yapıştırma - tavan alçı pürüzsüz bir yüzeye sahip ve düz hale getirmek için etkili bir yoldurYapıştırma - tavan alçı pürüzsüz bir yüzeye sahip ve düz hale getirmek için etkili bir yoldur

Bunun için:


 • Macun duvardaki bütün dikişleri yeniden boyamak ve sonra eklemleri tutun ilk etapta talimatlara göre seyreltin. kapak vidaları unutmayın.
 • dikiş fabrikası, birinci dolgu maddesi bileşimi, geniş bir spatula mühür ve sonra yaprak kenarına girinti hizalayın.
 • serpyanku dikişleri için macun sopa kurutulduktan sonra. kesişme olarak üst üste tutkal için gereklidir. Biraz daha macun seyreltik ve kalan serpyanku ve küçük kusurları mühür. Macun daha kolay açılı spatula.
 • örümcek fiberglas çatlakların koruma etkisini artırır. derz dolgu bazı projeksiyonlar vardı sonra bile, daha da onları ayarlamak kırpın.
 • Daha sonra, muamele görmüş dolgu yazılır dikiş (kullanılan sığ enjeksiyon metodu). Pürüzsüz, yüzeyini bile alın.
 • Kuru ve sonra dikişler tekrar astarlanmış alçı vermek derz sonra. ince taneli yapı ile Daha sonra, son uygulanan macun kat, genel olarak, beyaz dolgu maddesi alınır.

Hiç taslak olmamalıdır, bu çalışma kapalı pencereler ve pencere ile gerçekleştirilmektedir unutmayın. Aksi takdirde, hikaye bitirmek ve can ve ayrıca bu anormalliğe sahip çatlaklar kaçınılmazdır.

Eğer duvar kağıdı tavan veya diğer dekoratif seçenekler (parlak kaplama) yapıştırmak için gidiyoruz bitirme katının yürütülen değildir. Sadece eklemleri macun ve yüzeyde sonra dikişler hizaya gerekir.

Alçıpan Kalafat dikişler (video)

hemen hemen her evde bir GCR olarak karton ve alçı yapılmış bu "sandviç" güzel ve özgün tavan geleceği olabilir. fotoğraf galerisinde Dikizci fikirler, çizimler yapmak planınızın edip gururunu olacak Kendine bir tavan ayarlayın.

Başarılı bir çalışma!


Leave a Comment

Your email address will not be published.

68 − = 59

Adblock
detector