İskandinav tarzı Yaşam: 5 İç özellikler – nwhistorycourse.org

The BlogEğer İskandinav tarzı odalar kullanabilirsiniz, oturma odası, modern ve şık tasarım yapınEğer ışık hayranlarından, boş alan, rahat mobilya, doğal malzemeler, rasyonalite ve çok yönlülük tarafından zevk olacaktır dekorasyon stileSkandinavsky daireler için İskandinav tarzı odalar kullanabilirsiniz, oturma odası, modern ve şık tasarım olun. Basit çizgiler, anıtsal tasarımları, konfor, sıcaklık ve hafiflik büyük ve küçük daire hem sahipleri arasında bir stil popüler olun. Buna ek olarak, İskandinav tarzı herhangi bir odaya tasarımında bu zamansız ve açgözlü hale güncel trendler için de uyarlanabilir.


Ne oturma odasının iç İskandinav tarzını ayırt

İskandinav tarzı, pratik, basit ve iyi düşünülmüş olduğunu. iç temel palet - klasik bej, gri, kahverengi ve san tonlar.

İskandinav tarzı ana özelliği iç tasarım beyaz kullanılmasıdırİskandinav tarzı ana özelliği iç tasarım beyaz kullanılmasıdır

İskandinav tarzı misafirin tasarım bazı nüansları vardır:

 1. oturma odasında duvarlar İskandinav iç boya kullanır için, desen olmadan duvar kağıdı pürüzsüz. oda clapboard duvarlarından birini tasarlayacak orijinal karar, blok-house, kaba taş vahşi, beyaz tuğla, siyah veya koyu gri, geniş geometrik desen.
 2. İskandinav salon tavan beyaz boyanmıştır. Bu parlak parlaklık, gerginlik yapılarını izin verilmez. tavan yüksekliği izin veriyorsa, beyaz kirişler, ahşap zeminler sistemini ayarlayabilirsiniz.
 3. İskandinav tarzı döşeme doğal meşe, dişbudak, akçaağaç, beyaz huş panoları, kumlu tonları uygun olacaktır için. Daha uygun fiyatlı bir seçenek zemin kaplama döşeme, varaklar, astarları, güverte tahtaları kullanarak olacaktır. Pratik ve şık bir çözüm siyah fayans bakan bir şömine yerleştirmektir.

Tasarımcılar kabartma dekoratif desenler ile tavan ve zemin süpürgelik bitirme için kullanmak tavsiye etmiyoruz.


İskandinav tarzı salon: aydınlatma elemanları

Işık - bu geleneksel İskandinav tarzı yürütülen iç en önemli özelliklerinden biridir. İskandinav yaşam Aydınlatma gibi doğal olmalıdır. Buna ek olarak, İskandinav ışık salon kadar olmalıdır.

odaya rahat ve sade bir atmosfer oluşturmak için, yüksek kaliteli ve orijinal aydınlatma armatürleri seçmeliyimodaya rahat ve sade bir atmosfer oluşturmak için, yüksek kaliteli ve orijinal aydınlatma armatürleri seçmeliyim

aydınlatma cihazları gibi, tasarımcılar başvurması önerilir: • Spot ışıkları tavan tasarımı yerleşik olarak;
 • Ek aydınlatma mobilya öğeleri için cihazlar;
 • Duvar ve lamba;
 • yuvarlak tonları veya açık ışıkları ile avize asılı.

Biz eşleştirilmiş aydınlatma kullanımını önerir ve bunların birbirlerine paralel yerleştirilmesi. Bu çözüm keskin çizgilere sahip odası, İskandinav tarzı geometrisini vurgulayacaktır.

Ağır perdeleri vazgeçerek, olabilir ışık oturma odasında bol sağlayın.

İskandinav tarzı oturma odası dekor

İskandinav tarzı yaşayan Tasarım tekstil olmadan hayal etmek imkansızdır: Soğuk İskandinav iklim döşemeli mobilya için sıcak battaniye, rahat halılar ve doğal, kürk pelerin yaptı - zorunlu zorunluluk. Anlamlı, tasarımcı tekstil etkili bir sulandırmak monokrom, minimalist tasarım, iç daha rahat hale getirmek için. Klasik tasarımlar İskandinav tarzında tekstil - çiçek motifleri, hücre, basit geometrik desenler.

Özellikle dikkat tasarımcıları tavsiye dekoratif elementler ve tekstil verilirÖzellikle dikkat tasarımcıları tavsiye dekoratif elementler ve tekstil verilir

keten, pamuk, yün: halı ve kilim için, döşeme doğal kumaşları tercih etmenizi öneririz.

İskandinav tarzında dekoratif alan için metal, cam, porselen, alışılmadık şekillerin ahşap çerçeveler, yeşil bitkilerde resimlerden ürünlerin çeşitli için idealdir. Oda koşulları izin veriyorsa, rahat bir taş şömine sağlayabilir.

Etkili ve İskandinav çeşitli boyutlarda ve şekillerde duvarcılık yabani taş kullanıldı şömine görünüyor.

Fit ve zemin, minimalist tarzda demir şömine attı. Odun çıra da İskandinav ruhu içinde olarak dekoratif unsurlara hareket edebilir.

İskandinav tarzı yaşayan için aksesuarlar

Mobilya İskandinav yaşam - bunlar doğal malzemeler, doğal, sıcak renkler, konfor ve çok yönlülük vardır.

Odanın ince işleri için çevre dostu ve güvenli sadece doğal malzemeler kullanmak daha iyidir ederken, bir İskandinav tarzı yaşayan hazırlamak karar verirsenizOdanın ince işleri için çevre dostu ve güvenli sadece doğal malzemeler kullanmak daha iyidir ederken, bir İskandinav tarzı yaşayan hazırlamak karar verirseniz


İskandinav oturma odası mobilyası elemanları ile karakterizedir:

 • Basit geometrik;
 • Ergonomi ve çevre dostu;
 • Sağır cepheleri, ahşap doku vurgulayan modülleri;
 • dekoratif elementlerin yokluğu;
 • temperli cam Fiş yapısı.

Önemli olan bir İskandinav tarzında döşenmiş oda edilecek - boşluk kaplamak yerine: Bir mobilya Modülleri pratik ihtiyaçları, kanepeler transformatörleri kullanılacak şekilde. Tasarımcılar ağartılmış meşe, huş ağacı, dişbudak, çam, ladin parçaları tercih vermek için tavsiye edilir. beyaz, mavi, gri, kum renkleri: - döşeme için doğal kumaşlar bastırılmış tonları seçin.

uzayın boyutları rahatlatıcı ve sosyalleşmek için alanların organizasyon için izin verirseniz, ahşap çerçeveli hasır sandalyeler, sandalyeler kullanabilirsiniz.

İskandinav tarzı mobilyalar için dayanıklı ideal kolayca Ikea mağazalarında bulunabilir.

İskandinav tarzında Mutfak-salon: ayırt edici bir tasarım özellikleri

Modern, son derece işlevsel mekan - İskandinav tarzı konuk mutfak alanı ile birlikte. parlak renklerde tasarım ve aktif aydınlatma tarzı kullanımı sayesinde sadece küçük bir mutfak tasarımı, oturma odası için görsel küçük bir oda genişletmek mükemmeldir.


Bu iç basitlik, kısalık ve işlevselliği ile karakterizedir çünkü birçok kişi, İskandinav tarzı bitişik mutfak-yaşam çizmeyi tercihBu iç basitlik, kısalık ve işlevselliği ile karakterizedir çünkü birçok kişi, İskandinav tarzı bitişik mutfak-yaşam çizmeyi tercih

İskandinav tarzı, uzay, mobilya ve ev aletleri farklı rasyonel kullanımında yapılan mutfak. Genellikle mutfak ünitelerinin rolü alt modülleri gerçekleştirmek başarıyla çatal ve katı çalışma yüzeyinin depolama için geniş çekmeceler birleştirir.

Üst hacimli ürün Minimalist tarzda pratik raflar değiştirilir. Yemek masası olarak uzay ve bölücü eleman olan barlar çıkıntı. Odanın alanı, yemek alanı için izin veriyorsa, tabloları seçin ve masif ahşap malzemeyi başkanlık edebilir. kasten dikkatsizce, kereste içti orijinal karar banklar ve tablolar olacaktır. İskandinav mutfak-oturma odası için Mutfak mobilya depolama ayrıntılı bir sisteme sahiptir ve aletleri genellikle modüller halinde inşa edilir. Klasik beyaz ek olarak, İskandinav tarzı mutfak-oturma odası tasarımı aktif mavi renk, süt, tereyağı, fıstık ile kahve tonlarını kullanıyoruz.

İskandinav tarzında rahat oturma odası (video)

uydurma ve miktar üzerinde değerli dekorasyonun İskandinav tarzı kalite: Burada estetik ve konfor ustaca hassas geometri ve minimalizm ile içiçe. Bu tarzda yaşamak bakılmaksızın moda trendleri geçerli kalır. bitirme ve dekorasyonunda kullanılan doğal malzemeler, uzun yıllar vicdan sahipleri. İskandinav canlıyı düzenlerken - tarzının kilit noktaları sopa. Ve eğer bir rahat, aydınlık ve konforlu bir oda olsun!

İskandinav tarzı oda tasarımı yaşayan (iç fotoğraf)

17-gostinyx-v-skandinavskom-stile-57-oturma odası50f0551caa8a152fb437f4047452fb4385e3e51197315474f4cdd4383ff91fd1d98bcb039d93bXL1920x1080resizeinterior1485183136613290611195-1030x686

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1

Adblock
detector