Isıtma olmadan tavanlar yükleyin: 7 nedenleri iş aşağı almak – nwhistorycourse.org

The BlogAsma tavan mükemmel kvaritiru içini tamamlayacakAsma tavan mükemmel bir ısı tabancası kullanılmadan monte edilebilir bazıları asma tavan, sizin iç kvaritirySuschestvuyut farklı türde tamamlayacak. Eğer iç dekorasyonda az deneyime varsa, "soğuk" yöntemi denilen tavan çekme teknoloji master mümkün olacak. Dikkatle maddelerin teorisini incelemek ve güvenli iş aşağı olsun!


Ben ısıtma olmaksızın elleriyle tavan yükleyebilir miyim

PVC film, ışığı yansıtma su tutmaya ve bakım iddiasız litre olma özellikleri ile bilinir. Ancak, ciddi bir dezavantajı PVC tavan yüklemek caydırıcı olabilir. Belirli bir yüzey gerilimi için yüksek bir sıcaklığa mekan ısıtma için bu ihtiyacı.

yalnız kalabileceğimiz asma tavan koyan, ancak en iyi sonuçlar için daha iyi profesyonel yardım aramayayalnız kalabileceğimiz asma tavan koyan, ancak en iyi sonuçlar için daha iyi profesyonel yardım aramaya

O odayı, birkaç sıcak nedenleri, istenmeyen olur:

 1. O oda doğru sıcaklığa maruz kalabileceği, bu mobilya ve dekoratif malzemelerin tamamen arındırılmış olmalıdır. Aksi takdirde, iç dekorasyonları bu sıcaklık nedeniyle deforme olmaktadır. Ne yazık ki, her zaman karmaşık onarmak, böylece "hazır" oda değil, sadece ısıtma olmadan kumaş tavanı çekebilir.
 2. bir ısı tabancası kullanarak - bu kesinlikle daha bedel. Çok daha ucuz ellerinizle kumaşı yükleyin.
 3. Isıtma olmadan streç tavan montaj seçenek değil sadece ucuz değil, aynı zamanda daha güvenlidir! size temas çok güvenilir değilse, ekipman arızalı veya eski olabilir. Sonra bir ısı tabancası ile tavan yüklenmesi sırasında bir kaza olasılığı birkaç kat arttırmaktadır.
 4. Doğru bir ısı tabancası kullanmak için, üretim ve asma tavan montajı için şirketlerin tüm çalışanlar için zorunlu özel eğitim, geçmesi gerekir. Isıtma olmadan, talimat gibi, kendi başlarına bir tavan ayarlayabilirsiniz.

talimatları izleyerek ve küçük acil onarımlar ve iç mekan tecrübesi olan ederek, kendi ellerini ısıtmak olmadan asma tavan yükleyebilirsiniz.

Avantaj ve Dezavantajları: ısıtma olmadan germe tavanlar

iç dekorasyon başka tür gibi, tavanlar ısıtma olmaksızın kendi artıları ve eksileri var. Bu seçeneğin dezavantajlarına unutulmamalıdır rağmen artıları büyük ölçüde düşüktür.


Uzun bir hizmet ömrüne sahip olmasını aslında ısıtma olmadan streç tavan avantajıUzun bir hizmet ömrüne sahip olmasını aslında ısıtma olmadan streç tavan avantajı

Isıtma olmadan germe tavana görüşler:

 • Maliyet. Kumaş bez fiyat filmin fiyatının biraz daha yüksektir. Ancak, bu dezavantaj tersine, tasarruf, kendinden montaj imkanı ile dengelenmiştir.
 • kağıt tabakasının üstünde Körfez komşuları durumunda PVC aksine kurtarıcınızım değildir. sel en yüksek At hatta kumaş web değiştirmek gerekebilir. Eğer varsa ev düzenli üstten sızıntı meydana Yani, kumaş sizin için gerçekten değil.
 • ıslak alanlarda yüklemesinde bir kısıtlama yoktur. kesinlikle ev streç kumaştan değmez içinde banyo veya sauna. Mutfak da gıda kokuları ve nem kolayca hoş olmayan bir koku ve renk lekeler bırakarak kumaş içine emilir çünkü bu durumda, sorgulanabilir. Belki yüksek kaliteli davlumbaz durumu kurtarmak için, ama yine de doku streç tavan yüklemesinde çaba ve para harcadığı, bir su birikintisine oturup değil, defalarca bu noktaya düşünmelisiniz.

Eğer yatak odası, oturma odası ya da ofis için bir tavan gerekiyorsa, soğuk tarafından yüklenen kumaş tavan, bu ne ihtiyaç vardır! Sen en önemli avantajlarından kumaş tavan bulabilirsiniz!

ısıtma olmaksızın asma tavan için en güçlü argümanları keşfedin: 1. Kendi kendine yükleme olanağı;
 2. Uzun kullanım ömrü;
 3. gücü zaman mekanik etkiler;
 4. bir kaynak;
 5. baskı ve boya hatta birden fazla kat olasılığı;
 6. mobilyadan oda serbest bırakmak için gerek yoktur;
 7. Mükemmel bir mat kaplama.

Nasıl ısıtma olmaksızın bir asma tavan yapmak: talimatlar

bağımsız ısıtma olmadan bir asma tavan yapmak için, ev tamir en azından biraz tecrübe gerektirir. Yalnız streç tavan başarılı olması olası değildir. Sen 2-3 kişilik bir ekibi gerekir.

Şık ve parlak asma tavan organik kendi iç tamamlayıcı, oda dekoreŞık ve parlak asma tavan organik kendi iç tamamlayıcı, oda dekore

Yani, kumaş tavan yapmak, aşağıdaki aşamalardan geçer:

 • Başlamak için, odanın ilgili büyüklüğüne göre bir kumaş yapmak. asma tavan şirket üreticisine zamerschika arayın.
 • Bu bir Baget montaj zamanı. Alüminyum profil, çevre Pim.
 • özel klipleriyle baget için web'i ekleyin.
 • montaj desteğinden de tavan düzensizliklerini ortadan kaldırmak için, ev veya saç kurutma makinesi inşa kullanın.

tavan montajı işi çok zor görünmüyor. Önemli olan - bu iş, çaba ve sonuçlar elde etmek arzusuna sorumlu bir yaklaşımdır.

ısıtma olmaksızın asma tavan montajı: yorumlar

kesintisiz kumaş tavan yapmak isteyen herkes, teknoloji kullanıma hazır olduğundan emin olmalıdır. Bu kuyu zaten tecrübe ısıtma olmadan ellerinizle bir streç tavan yükleme kişiler hakkında bilgi almak yapmak.

apartmanda ısıtma olmaksızın asma tavan yerleştirmeden önce, montaj tekniği tanımanız gerekirapartmanda ısıtma olmaksızın asma tavan yerleştirmeden önce, montaj tekniği tanımanız gerekir

ısıtma olmaksızın bir streç tavan kendini kurulumu hakkında deneyimli kişilerin Yorumlar:

 1. Bir kumaş tavan PVC den çok daha kolaydır kurun. Tek fark tabanca gerekli olmadığını, ve yerine köşesinde daha ortasından gereken yüklemeyi başlatın! sistemin geri kalanı aynıdır.
 2. Eğer deneyimli adam neyin ne anlattı yerde malzemeyi bozmak etmemek için, video izlemek emin olun. doğru yapmak için, onu nasıl yer ayarı görmek için ve dışarı gerekir.
 3. Biz kumaş gözyaşı değil, bir spatula ile dikkatlice hareket etmek gerekiyor. Tabii ki, o güçlü, ama doldurmak için onun çok sert olursa, yani maddi hasar risktir.
 4. Kendimi 2 odada tavan yaptık. Sadece internet videoda bak, hayır tavsiye yardımcı olmadı var. Şimdi 2 oda kumaş tavanlı ve hatta o inşa etti lambaları. Sonuçta, gerçekten, denemek, öğrenmek.

Deneyim uygun teorik eğitim ile yalnız ısıtma olmadan tavan çekme olabileceğini göstermektedir.

elleri ile germe tavanlar (video)


Sinirler ve bir ısı tabancası wielding işçilerin çağrı üzerine para harcamak gerekmez. Kumaş tavan montaj teknolojisi oda aşırı ısınma olmadan, kendi başlarına güzel pürüzsüz mat tavan favori renk yapabilirsiniz. Yeni bilgi ve sonuç sizi ve ailenizi memnun edecektir edelim.

ısıtma olmaksızın Germe tavanların dizayni (fotoğraf örnekler)

3d12015052610152421600000-2114005922L78UsXS11big2440

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector