Instrukcja w 4 etapach: jak zrobić duże kwiaty do dekoracji sali – nwhistorycourse.org

The BlogZorganizować salonu jasne kolory będą pod wpływem siły nawet początkującyZorganizować salonu jasne kolory będą siłą nawet dekoracja novichkuZanyatsya hali, salonie może absolutnie każdy. Specjalne umiejętności nie są wymagane, trochę wiedzy, cierpliwości, chęci, czasu. I piękne kwiaty własnymi rękami ozdobić wnętrze pokoju. Dzisiaj, wybór opcji wykończeniowych są niezwykle zróżnicowane. Kwestia ta zostanie omówiona w tym artykule. Kilka prostych warsztaty, które pomogą urządzić dom.


Duże kwiaty do dekoracji sali: klasa mistrz

Ta klasa mistrz omówi, jak tworzyć własne ręce duże kwiaty papieru. Obszerne papierowe kwiaty można dokonać wszystkich, to nie jest trudne, ale wyglądają bardzo uroczysty i imponujące.

Tak więc, do dzieła niezbędnego do przygotowania:

 • papier;
 • gliny;
 • nożyczki;
 • ołówek;

Ostrzeżenie! Do wklejenia kwiatów lepiej jest wziąć specjalnego pistoletu do kleju, który można kupić w specjalistycznych sklepach. Jeśli problem pistoletu, można zrobić prosty kleju.

Aby stworzyć oryginalne duże kwiaty, konieczne jest, aby przygotować wszystkie materiały i połączyć wyobraźnięAby stworzyć oryginalne duże kwiaty, konieczne jest, aby przygotować wszystkie materiały i połączyć wyobraźnię

Proces tworzenia większość kwiatka do wnętrza hali wygląda następująco:


 1. Na arkuszach papieru, rysować płatków, wybrany na oko rozmiar. Potrzebujesz 4 duże płatki, 3 nieznacznie mniejsze i 3 jeszcze mniejsze. Każdy płatek ma być nieco wydłużony kształt.
 2. Następnie należy zwrócić uwagę na ilość płatków. W tym celu każda jednostka płatek jest nacięcie od dołu i przyklejone w przekroju.
 3. Następnie konieczne jest przyklejenie 4 pierwsze płatki razem. Brzegi płatków powinna być nieznacznie wygięte, to daje objętość.
 4. Wszystkie płatki mają też trzymać się zasady, a także zginać ich zewnętrzne krawędzie, aby nadać objętość.
 5. To nie jest taki trudny sposób, aby kwiat. Ale, jak zrobić bez rdzenia. To musi być zrobione od najmniejszego płatka. Musimy zabrać go i wyciąć w środku, skleić brzegi i skleić rdzeń w centrum kwiatu.

Duże kwiaty będą ozdobą swój projekt. Mogą tworzyć papier różnych typów, faktur, kolorów. Można marszczyć. Trochę sen, można zorganizować niezwykle świąteczną atmosferę w domu.

Hall tkaniny dekoracyjne kwiaty: schemat turowa

Kwiaty tkaniny wyjątkowy i piękny wygląd we wnętrzu hali. Sztuczne kwiaty, wykonane przez własne ręce, można ozdobić salę na ślub, rocznicę, urodziny, imprezę z przyjaciółmi lub bankietów biznesowych.

Aby kwiaty z tkanki po prostu, najważniejsze - do zapoznania się z etapówAby kwiaty z tkanki po prostu, najważniejsze - do zapoznania się z etapówZatem, warsztat jest w następujący sposób:

 1. Pierwszym krokiem jest stworzenie modułu. Aby to zrobić, należy wziąć kompas i wyciągnąć od średnicy tkaniny wymagane. Krąg należy wyciąć - moduł jest gotowy.
 2. Następnie musisz zrobić jak najwięcej płatków, do potrzeb kwiat splendor. Na ten mod kręgach cięcia tkanin i dodać je w odpowiednim czasie. Płatki lepszy uchwyt na maszynie do szycia lub ręcznie, więc są one Tu-T'u wyglądają bardziej ostrożnie. Jeśli planujesz projektowanie tkanin i tkanin kwiatów, płatków najlepszego singe.
 3. Płatek jest wykonany tak. powinien on być złożony na pół i otrzymaną okrąg wokół krawędzi do akordeonu. Tak, aby uzyskać ostry płatek aby klapka okrągłe należy dodać do kręgu tylko raz.
 4. Teraz trzeba zebrać kwiat. Gdy wszystkie płatki są wykonane, powinny one być razem. Tutaj, podobnie jak w przypadku z kwiatem papieru nie może obyć się bez rdzenia. Przycisk pasuje piękne, jasne lub tkanki klapka jako centrum.

Jak można zauważyć u producenta master-klasy kolorów tkanin sprawa jest dość prosta. Trochę pracowitość, chęć i czas - kwiaty na sali gotowy. Tkaniny kwiaty mogą nie tylko zdobią wnętrza, można dać do przyjaciół, ozdobić swoje ubrania lub akcesoria.

Wyglądają te kwiaty nie są gorsze niż życie, i miłe dla oka może naturalnie znacznie dłużej. Tkaniny kolory mogą stworzyć cały obraz i składu.

Piękna dekoracja sali ze świeżych kwiatów: poprawna udekorować

Stylowy wystrój ze świeżych kwiatów można zrobić bez profesjonalnej pomocy. Hala może dokonać się w różnych stylach.

pokój dzienny, można tworzyć własne poprzez dekorowanie go ze świeżych kwiatówpokój dzienny, można tworzyć własne poprzez dekorowanie go ze świeżych kwiatów

Najbardziej popularne są dziś takie style jak:

 • liniowy;
 • "kształt";
 • równolegle;
 • wegetatywny;
 • Dekoracyjny.

Koszt usługi w zakresie projektowania hali ze świeżych kwiatów być zadowolony, oczywiście, nie wszyscy. Ale nie powinniśmy rozpaczać, ponieważ zadanie konstrukcji hali mogą być zarządzane niezależnie.

Wskazówki i sztuczki

 1. Ozdobić świeżymi kwiatami powinny być w przeddzień uroczystości, ponieważ nie trwa długo. Wybierz najlepsze trwałe kwiaty, takie jak chryzantema, narcyz, hiacynt, tulipan, przebiśnieg, róży. Storczyki powinny wybrać.
 2. W tworzeniu kwiatów nie powinno być większe niż 25 cm. W przypadku konstrukcji objętość, konieczne jest, aby ustalić wyższy niż człowiek, więc goście nie będą zakłócane pogląd.
 3. Najbardziej niezawodnym rozwiązaniem - jest umieścić świeże kwiaty na stołach. Można zrobić ciekawą kompozycję, przytulne, można umieścić bukiety w wazonach. Nie zapominaj, że żywe kwiaty potrzebują wilgoci.

Regularne kolor pokoju może stać się ulubionym miejscem dla całej rodzinyRegularne kolor pokoju może stać się ulubionym miejscem dla całej rodziny


Przy prawidłowej konstrukcji tkanin i kolorów, nawet zwykły pokój może stać się szyk tło dla wypoczynku.

Jak wybrać kolor konstrukcji hali

Łapanie dekorację sali do obchodów jest konieczne przestrzeganie koncepcją, temat, tylko w tym przypadku będzie to wyglądać harmonijny. Bardzo aktualny kolor - fioletowy. Delikatny i romantyczny to tworzy atmosferę miłości i szczęścia.

Dla takich kolorach są dobrze przystosowane, takie jak świeże kwiaty:

 • liliowy;
 • lawenda;
 • Violet.

Stworzyć romantyczną atmosferę w pokoju pomogą liliowy, fioletowy lub lawendyStworzyć romantyczną atmosferę w pokoju pomogą liliowy, fioletowy lub lawendy


Liliowy można rozcieńczyć fioletowy, czerwony i biały. Wszystko to doda uroku, luksusu i elegancji. Nie mniej projekt popyt w czerwonych, niebieskich i turkusowych barwach. O kolorze czerwonym szyk klasyczne róże, maki, piwonie, tulipany, gerbery. Na niebieski i turkusowy może hiacynty, krokusy, niebieskie róże, chabry. Jest możliwe, aby dodać akcenty w postaci wtrąceń kolor, na przykład biały. Biały nie psują ogólną kompozycję.

Papier dekoracja sali ślub pomponami

Papierowe kwiaty we wnętrzu sal weselnych niezwykle aktualne. Zaletą jest to, że z nich można utworzyć kwiat o dowolnych rozmiarach, tekstur i kolorów. Ponadto, te kolory nie blakną, nie wymagają konserwacji. Niezwykle piękny wygląd we wnętrzu papieru pomponami. Delikatna i nieważkości, mogą być dowolnej wielkości. Takie kulki papierowe są idealnym rozwiązaniem do dekoracji sali weselnej.

O rejestrację sali weselnej, papier pomponami są idealneO rejestrację sali weselnej, papier pomponami są idealne

trzeba przygotować do produkcji pom-pom:

 • Cienkie papiery opakowaniowe różnych kolorach 8 arkuszy;
 • Gruby gwint - paśmie;
 • Duże nożyczki;
 • Lesko.

Arkusz papieru powinny mieć rozmiar 80x50 cm, może podjąć inną wielkość, biorąc pod uwagę, że szerokość jest średnica kuli-pomponem. Ponadto konieczne jest, aby dodać wszystkie osiem arkuszy na szczycie siebie, wtedy konieczne jest zgiąć arkusze akordeonie. Szerokość do 8 cm. Ponadto konieczne jest, aby zginać obrabianego w środku i nici wiążącej. Zdecydowanie nie trzeba naprawić. Krawędzie mieszek należy wyciąć w półkole. Po tym, konieczne jest, aby rozwinąć akordeon, jak to możliwe, i zacząć przycinać każdy arkusz do siebie, dając kwotę przyszłych pięknych pomponami.

Załączyć produkt powinien być bezbarwny do linii, co daje wrażenie, jakby kule szybować w powietrzu.

kwiaty papierowe dla hali (wideo)

To trochę wysiłku i czasu, wyobraźni i można własnoręcznie ozdobić salę, pokój dzienny, innego pokoju. Nie jest konieczne, aby skontaktować się z profesjonalistów, czasem można tworzyć niesamowite piękno własnego.

Kolory we wnętrzu salonu (zdjęcie)

1-11min124min28min213min256820-28591.560

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 − = 53

Adblock
detector