Instalacja taśmy na sufitach – nwhistorycourse.org

The BlogTaśma maskująca jest w szerokim zakresie i są bardzo elastyczne produktu, dzięki czemu może być zastosowany również na powierzchniach zakrzywionychMaskującej jest w szerokim zakresie i są bardzo elastyczne produktu, dzięki czemu można je zamontować również w wygiętej instalacji poverhnostiPri sufitów podwieszanych pomiędzy ścianą, a wstęga jest formowana w małe szczeliny. Aby wyeliminować to wykorzystane różnorodne elementy dekoracyjne. Często uciekają się do stosowania taśmy maskującej, ponieważ jest łatwy do zainstalowania i kosztuje znacznie mniej niż ozdobnym cokole. 


Taśmy maskującej do sufitów podwieszonych: rodzaje i właściwości

Taśma maskująca wykonana jest z PVC. Ten materiał nie odkształca się pod wpływem niskiej temperatury i zachowuje piękny wygląd przez wiele lat.

Maskowanie sufit taśma jest z trzech rodzajów:

 1. T-kształtny. Produkty takie są używane w przypadku, gdy ściany są idealnie gładkie lub kafelkami.
 2. L-kształtny. To mocowanie jest wskazane, aby używać, jeśli powierzchnia jest nieco nierówne ściany. Wykonane dekoracyjne wstążki w kształcie litery L konfigurację PVC o małej sztywności.
 3. C-kształtny. Taśmy te są mocowane do stropu, za pomocą specjalnych profili. Produkty z konfiguracją w kształcie litery C, są stosowane tylko wtedy, gdy sufity są w zakrzywionej konstrukcji.

Ozdobne wstążki w ramach pułapów przedstawiono szeroki zakres. Pamiętaj, że kolor tkaniny i wyroby muszą być takie same. W ten sposób można osiągnąć wizualną ekspansji przestrzeniOzdobne wstążki w ramach pułapów przedstawiono szeroki zakres. Pamiętaj, że kolor tkaniny i wyroby muszą być takie same. W ten sposób można osiągnąć wizualną ekspansji przestrzeni

Najlepszym producentem dekoracyjnych wstążek - firma Allen. Firma produkuje taśmy z wysokiej jakości materiałów. Również dobre Jesteśmy firmą producent Miltec i ACU.


Taśmy dekoracyjne dla sufitów podwieszanych: plusy i minusy

Ozdobne wstążki są bardziej uniwersalne niż klasycznego polędwicy, ponieważ są one łatwiejsze do zainstalowania. Po zainstalowaniu produktu nie trzeba będzie stosować roztworu kleju, kołków lub innych elementów złącznych.

Również do plusów ozdobnymi wstążkami są:

 • Zwartość.
 • Ponowne. Jeśli to konieczne, ozdobne wstążki są łatwo demontowane.
 • Kanały pomagają ukryć wady znajdujące się na ścianach.
 • Wysoka elastyczność. bend taśma łatwo, więc można zainstalować nawet na suficie wielopoziomowego płyt gipsowo-kartonowych lub PCV.
 • Niski koszt. Nie trzeba nabyć rozwiązanie samoprzylepnej lub łączników.
 • Wysoka odporność na ścieranie wydajność.
 • Kanały uniknąć kurzu w szczelinach.
 • Wszechstronność. Taśma dekoracyjny, w razie potrzeby, mogą być barwione na dowolny kolor. Dzięki temu można stworzyć nietypowe elementy wystroju bez trudności. Pamiętaj, że tylko farby akrylowe można stosować do malowania taśmę.

Jedyną wadą ozdobnymi wstążkami - niemożność zainstalowania ukrytego podświetlenia paska LED. Podczas korzystania z takich produktów muszą być instalowane wyłącznie reflektoryJedyną wadą ozdobnymi wstążkami - niemożność zainstalowania ukrytego podświetlenia paska LED. Podczas korzystania z takich produktów muszą być instalowane wyłącznie reflektoryMaskującej dla sufitów podwieszanych: samoformującą

Montaż taśmy maskującej przeprowadza się stosując konwencjonalne łopatki. Przed rozpoczęciem pracy, pożądane jest, aby sprawdzić równość ścian i zawieszonego szmatki. Jeśli znajdziesz jakieś nieprawidłowości, należy je usunąć.

Montaż taśmy maskującej:

 1. Mierzenia długości ściany.
 2. Przeciąć taśmę dekoracyjną do żądanej wielkości.
 3. Nałożyć taśmę do ściany.
 4. Fix produkt z łopatką.
 5. Następnie należy lekko nacisnąć na produkcie i cięcia nadmiaru taśmy.

Jeśli używasz ozdobne wstążki w kształcie F konfigurację, a następnie zamocować go za pomocą specjalistycznego wykończenia linii lub plastikowych profili przytrzymującychJeśli używasz ozdobne wstążki w kształcie F konfigurację, a następnie zamocować go za pomocą specjalistycznego wykończenia linii lub plastikowych profili przytrzymujących

Instalacja dekoracyjny napięcia taśmy w narożach sufitu

Zainstalować taśmę maskującą na rogach - prosty proces. Instalacja jest również za pomocą pacy. Alternatywnie, można użyć gumowego młotka.

technologia montażu taśmy w narożnikach:

 • Cięcia taśmy na żądaną długość.
 • Dokowanie dwóch produktów. Należy pamiętać, że muszą one tworzyć kąt 90 stopni. Jeśli masz zakrzywiony sufit, kąt może być nieco więcej między nimi.
 • Zabezpieczyć taśmę za pomocą szpachelki lub gumowego młotka.
 • Nadmiar cięcia taśmy z piłą.

F-shaped artykuły w narożnikach nie mogą być stosowane, ponieważ są one trudne do siebie pasują i wymagają instalacji profili montażowychF-shaped artykuły w narożnikach nie mogą być stosowane, ponieważ są one trudne do siebie pasują i wymagają instalacji profili montażowych

Dla wykonania kąta zaleca się użycie taśmy w kształcie litery T, o kształcie litery L lub konfiguracji.

Taśma maskująca do sufitów (wideo)


Ozdobne wstążki - praktyczny materiał, który pomoże ci ukryć luki pomiędzy rozciągniętym płótnie i ścian. W przeciwieństwie do klasycznych kształtek, produkty te mają wysoką elastyczność. Po wybraniu zawiadomienie wstążki dekoracyjne dla producentów i kolory produktu. Montaż taśmy maskującej odbywa się za pomocą szpachelki lub gumowego młotka. Produkt jest instalowany w specjalnej szczelinie. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

69 − 60 =

Adblock
detector