İmar yatak odası oturma odası 16 metrekare. m: Mükemmel iç – nwhistorycourse.org

The Blogİmar yatak odaları sadece iç planlamak için yardımcı değil, aynı zamanda oda işlevsel hale getirecekİmar yatak gerçeklik haline tüm tasarım fikirlerini gerçekleştirmek için, oldukça iyi bir alandır, sadece iç planlamak için yardımcı değil, aynı zamanda 16 m2 oda fonksiyonel oda yapacaktır. Hangi yatak odası için tipik olan? Bu sadece güzel değil, aynı zamanda rahat, ferah, rahat olmalıdır. Oldukça sık, insanlar belli bir odada yer bölge deneyin. Yatak odası ve oturma odasından Modern iç dernek olarak daha sık düşündüğünüzden daha çok şey bulabilirsiniz. Bu iki oda birleştirilir, bunlar oturma alanında değil, aynı zamanda iş ve yaratıcılık alanında değil, zonlu edilebilir.


Mobilya tasarımı, yatak odası, oturma odası 16 metrekare. m: Fotoğraf

oda yenilenmiş sonra, sağ mobilya seçmek için çok önemlidir. tasarım alanında uzman hantal mobilya lehine bir seçim yapmak önermiyoruz. Mobilyanın önemli parçası yatak olmalı, çok dikkatli seçmek gerekir.

yatak odası için her şey oturma odası pratik bir modüler mobilya tercih vermek daha iyidiryatak odası için her şey oturma odası pratik bir modüler mobilya tercih vermek daha iyidir

Biz, mobilya ayrıntılı işlevsellik üzerinde kalmak için en iyi seçeneği tercih vermek olmamalıdır.

Mükemmel bir seçim kabine sahip bir yatak, kutuları içeren kiti olacaktır. "Kruşçev" düzeni Daire Aksine, sen giysi saklamak için kutuları yerleştirebilirsiniz podyum, yüklü yatağa büyük yarar ile mükemmel bir seçeneğe, çift kişilik yatak terk için bir sebep yoktu. Bu seçenek ekstra iç ortadan kaldırır. Kabine gerekli bir özellik ise, tercih kabine kupası verilmelidir. görsel tavanını yükseltmeye nedeniyle fonksiyonel kapılara, bu ek olarak, az yer kaplar. oda kendisi genişletmek Gerekirse, parlak kaplamalı bir kapı seçin. Orijinal çizimler odası canlandırmak yardımcı ve ona bazı özgünlük verecektir. Mobilya alırken odanın her santimetre işlevsel rol oynayan olmalı akılda tutulması gerekir.

Temel özelliği yanında şu öğeleri yerleştirebilirsiniz:


  • Çeşitli aksesuarlar;
  • Kitaplar;
  • Zemin lamba veya diğer gerekli fikstürler.

Yatak odasında mobilya, oturma odası kompakt olmalı, ama boş alanlar olmamalıdır. mobilyanın yanısıra, aydınlatma önemli bir rol oynar. Çok parlak olmamalı, spot veya lambaların yönde bir seçim, bu hoş bir ışık yaratacak yapmak daha iyidir.

Nasıl yenilenmiş oda yatak odalı 16 metrekare. m

oda güzel görünüyordu için, Venedik sıva kullanabilirsiniz. Bu malzeme kesinlikle herhangi oda zarafet ve ihtişam bir tür yapabilirsiniz. dolgu ek olarak, sen duvar kağıtları seçebilir. desen herhangi sahibinin tercihlerine göre, seçim olabilir, ancak ışık ve ısı iletecektir doğaya tercihi vermek en iyisidir. Özel bir cazibe 3D duvar kağıdı olacaktır. Odayı genişletebilirsiniz yana, sihirli atmosferi yanında modern görüntüleme vasıtasıyla güvence altına alınacaktır.

Odanın düzenlemesi geçmeden önce, bir yatak odası-oturma odası önceden pratik ve güzel iç düşünmeliOdanın düzenlemesi geçmeden önce, bir yatak odası-oturma odası önceden pratik ve güzel iç düşünmelizemin düzenlenmesinde olarak, aşağıdaki malzemeler onun için uygundur:

  • laminat;
  • halı;
  • Linolyum.

yatak odası duvarları çizmek amacıyla, oturma odası, bu zemin mükemmel koyu renkler ise, yatak renkleri kullanmak en iyisidir.

Oda sessiz, rahat ve güvenlik duygusu yaratıldı için, zemine sıcak tonu seçmek en iyisidir. Bu çiçeklerin kendinizi sınırlamak için gerekli değildir, birkaç parlak renkler yapabilir, yeterince renkli paneller veya güzel yastık ve yatak örtüleri olacaktır. Güzel bir iç biten mükemmel güzel ve narin olmalı perdeler olacaktır.

buna gerekli yerden tasarruf yardımcı olmak için mükemmel bir sürgülü kapı seçmek en iyisidir.

oda ya da yatak odası balkon odası vardır, bu boşluk da var rekreasyon alanı organize veya bölge çalışma, avantaj ile kullanmak olabilir.

16 metrekarelik bir yatak odası-salon. m ve imar

Böyle binanın İmar doğru ve dikkate kombinasyonun kurallarına göre yapılması gerekmektedir. Uzayda, konfor ve işlevsellik koyabilirsiniz, en önemli şey eylemin doğru planıdır.

rezanatörler özel bölüm ve aydınlatma olarak kullanılabilir gibirezanatörler özel bölüm ve aydınlatma olarak kullanılabilir gibi

Aşağıdaki konuların yardımına başvurulabilecek bölgeleşmeyle oluşturun:

  1. Perde ya da güneşlik. Ana avantajları, yerine yıkama sadece kullanılamaz imha veya kolay olmasıdır;
  2. Özel bölümleri veya kemerler ve sütunlar kullanımı. Bir yatak odası alanı ve oturma odası bulunmaktadır nerede tanımlamak için kullanılabilir;
  3. Podyum, bu sayede bölgenin uyku yeri ayıran, yatağın altına yerleştirilebilir;
  4. Aydınlatma. Aydınlatma armatürleri doğru konumu, hem de belirli bir şekilde veya başka bir bölgesinden bu ayrı gerekli.

Renk organizasyon. Eğer farklı tarzlarda renk kaydını gerçekleştirmek, o da bölgeyi dağıtmak için yardımcı olacaktır. Ama, yatak odası parlak renklerle öne olmamalı hatırlıyorum.


Uygun tarzını nasıl seçilir

Belirli bir tarzı lehine bir seçim yapmadan önce, işlevsellik ve konfor düşünmelisin.

Tasarımcılar sizi ve ailenin tüm üyelerini de memnun edecek olan tasarım stili düşünmek ve tavsiyeTasarımcılar sizi ve ailenin tüm üyelerini de memnun edecek olan tasarım stili düşünmek ve tavsiye

minimalizm, ileri teknoloji, Provence, çatı veya Japonca: Bu boyut odalar için, uzmanlar aşağıdaki alanlarda birini seçmek için önerilir.

Bu stilleri masif mobilya barındıramaz, onlar basit ve maksimum işlevsellik için tasarlanmıştır. Böyle bir karyola, nesnelerin ya da iş için yaratıcı set olarak gerekli değişikliklerin, onu tamamlamak için çoğu zaman gerekli olduğu gibi, bir çok düzenleme bölgeleşmeyle için seçenekler, bir zorunluluktur.

16 metrekarelik Uygun imar yatak-oturma odası. m, (video)


Biz tasarımın temel kurallara uyarsak yukarıda belirtildiği gibi, bir uzmanın yardımı her ana bireysel özellikleri, hem de onun kusursuz tadı vurgulayacak 16 metrekarelik bir odada kusursuz, eşsiz bir iç mekan yaratmak olmadan mümkündür. Oldukça deney bit ve bir fantezi yenik, hatta acemi tasarımcı, hem de tüm hane memnun etmek mümkün olacak öngörülemeyen, bireysel sonuçlar elde edilebilir.

oturma odası, yatak odası tasarımı 16 metrekare. m (iç fotoğraf)

014c90805fc0232b57cbb8752797d69a8919313612016-05-20-573eeca5b9e622016-05-20-573eeca669ba13105111075603ca252992b1399445345gostinaya-17-kv m-7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 29 = 36

Adblock
detector