İlk 5 devreleri dikiş çapraz – At – nwhistorycourse.org

The Blognakış atlar - özellikle gelişmiş iğne kadınları değil, aynı zamanda genç kızlar sadece zevk alacağı harika bir fikirnakış atlar - özellikle sık sevgili karikatür Mayıs Little Pony temasını seçmek gelişmiş iğne kadınları değil, aynı zamanda genç devochkamBolshinstvo kızlar sadece keyfine varacaksınız harika bir fikir. Küçük ustaları zevkle muhteşem atları nakış. Her kız senin duvar nakış Ritim midilli veya Celestia favori modern karikatür küçük atlara sahip olmak istiyor. Şimdi eğilim Pony Kız Equestria. monokrom nakış veya bolca piyasadaki diğer Düzenleri, birçok şirket çocuklar ve yetişkinler ustaları için kaliteli kitleri uygulamak.


Modern kanaviçe Atlar: Kümeler

bolca temsil atları nakış işleme için takımları. moda ve güvenilen markalardan kaliteli düzenleri yardımı ile kendi elleriyle bir başyapıt oluşturabilirsiniz.

Birçok kadın ve gösterir nakış, gibi adamlar:

 • Coney akan su;
 • At, açık alanlar üzerinde yürümek;
 • Kışın ormanda Troyka yarış;
 • Atlı Kız;
 • Tay atları vb sulama ve. D.

Çarpıcı bir başyapıt yaratmak için baktığımızda, o zaman yaratıcı çizimlerle sadece kalite şemaları seçmekÇarpıcı bir başyapıt yaratmak için baktığımızda, o zaman yaratıcı çizimlerle sadece kalite şemaları seçmek

Er atları Nakış ya da geç her vasıflı işçi başlar, bu nakış dünyasında becerilerin gelişim aşamasına bir türüdür. tuval beyaz at kafası terlemek başladığında, tamamen imkansız oluşturarak durdurmak için. Her işlemeli kanaviçe resimler başyapıt gözlerinizin önünde görünen elleriyle büyü ve harika işlemeli geciktirerek kapatıldı edilemez.


Popüler şemaları

 1. Mutlu küçük aile;
 2. sunset ışınları olarak;
 3. Unicorn;
 4. Üç kahraman (resim Vasnetsov);
 5. binici;
 6. yele Rüzgar;
 7. Bir at ile kız;
 8. At ve ay;
 9. Beyaz atları;
 10. Köpek ve midilli.

Orada nakış için ilginç setleri bol, bu yüzden çoğu gibi bir resim seçOrada nakış için ilginç setleri bol, bu yüzden çoğu gibi bir resim seç

Tabii ki tüm ilgili konular değil. inanılmaz miktarını ayarlar. Nakış Atlar bugün nakış Maki setleri daha az popüler değildir.

diyagram Shire atı sevme needlewomen arasında. içmeye çalışan atları açtı genç adam, kayıtsız kimseyi bırakmayacak.

sessizce zarif hayvanlar suya dolaşmaya güçlü çifti, ama bu arada, hayatı düşün bir resme bakarken O öyle geliyor ki uzaktaki sürede bizi alır, yapar.Modern devre çapraz At

İşlemeli atı daima giysi veya aksesuar, web üzerinde, duvarda muhteşem görünüyor. doğa severler için - bu bir kazan-kazan olduğunu. Orijinal nakış nasıl acemi iğne kadınları ve deneyimli esnafa seveceksiniz. Birçok atların cinsleri ve işçilerin ve at yarışı ve binme vardır. Rusya'da, çok popüler Orlov Trotter cins. Bu cins atlarla resmini Nakış, sen hazır şemasını kullanabilirsiniz.

İşlemeli atı - dekor için harika bir ekİşlemeli atı - dekor için harika bir ek

ihtiyacını gidermek için:

 • Aida 18;
 • 16 renkte Floss;
 • şeması;
 • çember;
 • makas;
 • İğne.

Boyut olacak 210h210 web (çapraz), 30x30 (cm). Eğer sıkı mevcut düzeni izlerseniz, duvarlarını süsleyen büyük tuval alabilirsiniz. zarif nakış tarafından Çerçeveli oturma odasında ya da koridorda yer alacaktır.

Çapraz dikiş için ipuçları

nakışlarınız önce çapraz düzgün, gerekli tüm malzemeler üzerinde devreyi stoklamak için yer hazırlamak önemlidir. Yeni başlayanlar için özel setleri almak daha iyidir. sahip becerikli işçiler çevirmeden oyalamak. O buğulama ve demir ütülenmeli düzgün kumaş elde etmek önemlidir. Seç yüksek kaliteli iplik önemli değildir azdır. Molyneux kaynar suya batırılmış nakış üzerinde çalışmak tavsiye edilir. İplik döken varsa, bunlar o yenilerini satın almak için gerekli olan, işe yaramaz.

Eğer satın alamazsınız, bunu renk kaybını önleyecektir, su 3 yemek kaşığı sirke ekleyin ve orada bir iş parçacığı bunu tutabilir.

nakış işlemine geçmeden önce, önceden istenen aletleri, devreleri ve stok iyi bir ruh hali hazırlamak için gerekli olannakış işlemine geçmeden önce, önceden istenen aletleri, devreleri ve stok iyi bir ruh hali hazırlamak için gerekli olan

iş büyükse, o kurşun kalem izleri her 10 haç koymak daha iyidir. düzen bu işin başından beri ürünü yağma olmaz, düzeni yapar. Daha hızlı gitti nakış için, iki elle, iğne çubukları, içeriden diğer çeker üstünde biri ile nakış gereklidir. iş büyük ve karmaşık ise, kaba tuval üzerine nakış daha iyidir. Evet, bu durumda iplik tüketimi artacak, ancak sonuç% 100 mükemmel olacak.


Büyük bir düzeni varsa, deneyimli ustaları sadece bir iş veya kolay yolu gözler bulmak için simgeler düzeni daha fazladır renk, başlar tavsiye ederim.

tek ve aynı deliğe bir iğne sapla çalışmakla sürecinde eğer Haçlar, hatta olacak. İğne bir künt uçlu, sözde goblen iğne ile, özel bir satın almalı. Bu nakışlarda yaralanmaları önlemeye yardımcı olacaktır. Nakış bir yönde geçtiğinde ürün doğru olacaktır. Ayrıca her oturum nakış sonra çember bir taslağını dışarı atarken kumaşın mükemmel bir görünüm korur. nakış tamamlandıktan sonra, tekrar iyi demir ütülenmeli.

Nasıl güzel işlemeli at çapraz (video)

Ardından, başyapıtı yerleştirmek için nereye karar vermek en yetenekli işçi. Nakış Hoşunuza giden bir şey dekore edebilirsiniz, bu yastık, masa örtüleri, peçeteler, perdeler, giysiler, broşlar, deri ürünleri ve çok daha fazlası olabilir. nakış Engage sadece moda değil, aynı zamanda yararlıdır. zanaat vücut gri hafta içi istirahat ediyor sırasında duygusal ve fiziksel akıntı vardır.

Orijinal işlemeli at çapraz (fotoğraf)

 225227977d93120188708-292030525430755795e5389safra


Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 49 = 52

Adblock
detector