ilginç türlerin alçı 4 yapılmış bir kemer nasıl gerçekleştirilir – nwhistorycourse.org

The Blogkartonpiyer yapılmış Arch kendi ellerinizle yapılabilirrukamiArka alçıpan yapılmış tarafından kartonpiyer yapılmış Arch yapılabilir - kendi elleriyle gerçekleştirmek oldukça mümkündür çok şık ve özgün elemanı. Başlangıçta, her şeyi kemerli için bir yer seçmek gerekir. Arch tamamen yerde kapısında, ancak içinde sadece inşa edilebilir. Kemerler yapımı için seçilen alanın boyutları ölçmek gereklidir. Sonra, alçıpan bir sayfa üzerinde öğe tarafından gelecek kemer elemanı çizmek gerekmektedir. kemer tamamen çekilmiş sonra, çok dikkatli özel aletler yardımı ile her bir öğesini kesmek gerekir. Sonra, metal profillerden yapılmış özel bir çerçeve yapmak duvara monte edin ve sonra elemanlar kartonpiyer monte etmek gerekir. Son adım, bir kemer Döşeme alçıpan yapılmış ve arzu edilen renk veya duvar kağıdı yapıştırma bunun içinde boyama yapmak için olacaktır.


kartonpiyer yapılmış kemerin modern tasarım: fotoğraf

Doğru gerekli malzemeleri almak, benzersiz bir tasarım oluşturmak için sadece birkaç gün olabilir.

Sen kemerler oluşturmak gerekir:

 • Alçıpan;
 • Vidalar;
 • profiller;
 • macun;
 • Fiberglas örgü.

pratiklik Arch eklenmesi de estetik bir fonksiyonu olanpratiklik Arch eklenmesi de estetik bir fonksiyonu olan

apartmanda kemer tasarımı oldukça hepsi olabilir, hepsi kendi tercihlerine bağlıdır.


Özellikle olarak kemerlerin bu çeşit olabilir:

 • asimetrik;
 • Klasik;
 • simetrik;
 • oryantal tarzda yapılmış.

Arch sadece orijinal olarak hizmet iki oda arasındaki açıklığı yayınladı, ama aynı zamanda ek bir dekorasyon olarak hizmet dekoratif bir unsur olarak görür değil.

Alçı karton kemerlerin klasik bir düzenlemesi, bu bölmeler arasında düzenlenir ve sütun tarafından desteklenen bir özel tasarım, kabul edilir. Simetrik kemer, özel nişler ve açıklıklar sayesinde oldukça sıradışı ve orijinal görünüyor. Raflar oldukça ilginç bir tasarım teknikleri ve ek olarak, daha fazla ve fonksiyonel rolü gerçekleştirmek. Raflarda Eğer hediyelik eşya ve yeri kitapları çeşitli koyabilirsiniz.

Kemerli açıklıklar ve oldukça özgün ve benzersiz yapılabilir. Alçıpan kendi gelişmişliği içinde çarpıcıdır inanılmaz tasarımlar oluşturmak için yardımcı malzeme için oldukça uygundur. Özellikle, ek bir güzel aydınlatma verilebilir orijinal kıvrılma şeklinde bir kemer oluşturabilir.kemerli kartonpiyer nasıl seçilir

alçıpan kemer öne çıkmaktadır aralarında eserlerini tamir için kaplama malzemeleri ve bitirme çeşitli vardır. sayfalarıyla GCR farklı bölümler veya kemerler yapmak, tavan duvarları yapılabilir. Kemerler örneğin yatak odasında, böylece özel niş üreten yatağın arkasında bir kemer oluşturabilir, hem de her iki iç olmalı ve odanın içindedir olabilir. Yeterince yüksek kaliteli ve sağlam tasarım oluşturmak için, sağ alçıpan sayfaları seçmek için bilmek gereklidir.

Büyük önem esneklik Arch alçıpan takılırBüyük önem esneklik Arch alçıpan takılır

Alçıpan Özellikle bu tür olarak, oldukça iyi bir maddedir ve bir çok avantajı vardır:

 • Çevre dostu;
 • Düşük ağırlığı;
 • ateşe dayanıklılık ve ses yalıtımı iyi verim;
 • Bir fırsat tasarım farklı bir şekil vermek.

Alçıpan türleri çeşitli oldukça herhangi bir biçimde verebilir çünkü eğmek çok kolay olacak alçıpan plastik çarşaf, kullanılması gereken kemer oluşturmak için, ancak, vardır. Kadar küçük tabakanın kalınlığı, ancak duvarlar için kullanılan alçıpan, çok daha büyük bir değere sahip olduğu unutulmamalıdır.

apartmanda kartonpiyer yapılmış kemerlerin ne tür: Fotoğraf

İnşaat arıtma ve zerafet yalpalayarak alçıpan yapılmış. Alçıpan seçenekleri kemerlerin çeşitli inşa edebilirsiniz.

Özellikle, belirli bir tür olarak, kemer bu tür tahsis etmek mümkündür:

 • Modern;
 • portal;
 • Poluarka ve diğerleri.

Arch oldukça geniş alçıpan Nouveau yapılmışArch oldukça geniş alçıpan Nouveau yapılmış


Art Nouveau tarzında Dekoratif kemerler oldukça özgün ve benzersiz tasarım vardır. Bu geniş kapı tasarımı için idealdir. Bir pencerenin önünde kemer olması en iyisidir. Bu duvarlar ve tavan kabartma bezemeli iyi gider. Arch portalı orijinal ve kolay gerçekleştirilen her ikisi de olabilir. Böyle bir kemer duvarı veya bölüm bazında düzenlendi, bu nedenle güzel kapı dekore edebilirsiniz. Ayrıca, bu tür bir kemer çeşitli dekoratif elementler ve aydınlatma ekipmanları ile dekore edilebilir.

oldukça şık ve oldukça seçeneği talep ettiği gibi Sen, oldukça sıradışı poluarki oluşturabilirsiniz. Onlar güzel bir yuvarlak şekle sahip veya yalnızca bir tarafı olabilir yuvarlak olduğunu farklıdır.

gotik tarzı tercih edenler için, kemer düzlemi benzer bir tasarım bir üst noktasını oluşturan, bir açı ile konverjans olması ile karakterize edilir mükemmel sivri kemerli vardır.

kartonpiyer yapılmış kemerlerin Popüler formlar: Fotoğraf

kartonpiyer yapılmış Arch, yardım oldukça ilginç ve sıradışı imar daire. Alçı kemer tercihen kapı ayarlanır ve bu yapı, çeşitli biçimlere sahip olan.

Özel olarak, bunlar olabilir:


 • doğru;
 • segmental;
 • yuvarlak;
 • yarı dairesel;
 • Dikdörtgen.

kartonpiyer yapılmış Arch çeşitli şekillerde olabilirkartonpiyer yapılmış Arch çeşitli şekillerde olabilir

Ayrıca, iç kemerlerin yeterince standart olmayan seçenekler olabilir, hepsi tasarımcının kişisel tat ve hayal bağlıdır. Arch düzenli şekil mükemmel herhangi bir iç tasarımına mükemmel uyuyor. kemer dairenin oturma odasında kullanılırsa, bir çubuğu eklemek mümkündür. Bu durumda, mükemmel bir seçenektir imar olun.

Oldukça ilginç segmental ark şekli vardır. Bu odanın orijinal iç mekana uygun yardımcı çok güzel bir kıvırcık unsurları olduğunu. Kemerler bir tarafı ya da diğer yer değiştirebilir ve bu oldukça özgün bir form kazandırır. Bu durumda, kartonpiyer yapılmış özel ek yastıkları kullanmak gereklidir, daha ilginç bir tasarım. alçı kemerler daha şık ve zarif görünmek için ek dekoratif unsurları kullanmak, hem de aydınlatma armatürleri tasarımını tamamlayabilir.

Önemli! , Alçıpan kemer tür özel kalıpları kullanarak gibi yollarla, çeşitli olabilir süsleyin boyama gerçekleştirmek veya dekoratif taş kullanın.

raflar ile alçı levha şık kemer

Bugün, duvar bitirme alçıpan için en modern ve şık malzeme olarak kabul edilir. Böyle bir malzeme kullanılarak, özgün bir kemerli bir yapı oluşturabilir. Bu tasarım, daire orijinalliği özel bir şıklık vermek ve daha rahat hale getirmek için yardımcı olur. Oldukça özgün modeller raflardaki ile alçıpan kemerler bulunmaktadır. Buna ek olarak, bölümleri bazen özel niş yapın.

Alçı kemerlerin raflar - bu güzel, ama aynı zamanda pratik değil sadeceAlçı kemerlerin raflar - bu güzel, ama aynı zamanda pratik değil sadece

flanş ve girintiler ile alçı levha konstrüksiyonları, örneğin, özellikle çeşitli türleri olabilir:

 • yarıçapı;
 • çift;
 • Klasik;
 • elips;
 • Mod.

bunlar eğrilik yarıçapı çok farklı olabilir olması ile karakterize yarıçap kemer. Çift kemer iki küçük bölümünün kurdu. Çoğu zaman, bu kemerler ayrı bölgeye ayıran hat olarak hizmet vermektedir. Çoğu zaman onlar özel nişler ve raflar ile donatılmıştır.

Ellipsoidal tasarımlar oldukça ilginç elips görünüme sahiptir. En popüler alçı levha mod inşaat olarak kabul edilir. Onlar dairenin imar için idealdir.

kartonpiyer yapılmış Klasik kemer: Tasarım

Oldukça ilginç uygulama kartonpiyer yapılmış klasik kemer düşündü. Kemerler alçı yapılmış, çeşitli seçenekler olabilir.

Arklar en basitArklar en basit

Özel olarak, bunlar olabilir:

 • iç;
 • dekoratif;
 • İmar.

Arklar Kapıda yüklü. Onların tasarım son derece basittir. İmar yapısı alanını ayırt etmek odasında kullandı. Çoğu zaman, bu kemerler özel niş ve açıklıkları içerir. Dekoratif kemerler doğada sadece dekoratif ve sığ raflar ve niş içerebilir. Genelde iç bazı unsurları üzerinde dikkatini kullanılır.

Oldukça her kemer odanın alanını azaltır belirleyici bir yere sahip olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bu odanın küçük boyutta kemer uygulamama neden daha iyi olduğunu vardır.

Arch ellerinde (video) kartonpiyer yapılmış

kartonpiyer yapılmış bir kemer oluşturmadan önce, geliştirmek ve bir projeyi gelecek tasarım oluşturmak için gereklidir. Bu tamamen dikilmiş kemerlerin karmaşıklığını takdir sağlayacaktır. sadece benzersiz ve orijinal dekoratif unsurlar olduğu için Alçıpan kemerler, herhangi tamamen düz bir gerçek dekorasyon olabilir.

Alçıpan kemer tasarımı (İç mekan fotoğrafları)

2819207221821165

Leave a Comment

Your email address will not be published.

17 − = 13

Adblock
detector