İki çeşit seçimi, fikirleri duvar kağıdı Farklı türleri, özellikle – nwhistorycourse.org

The Blogduvar ya da bir kısmını orijinal süslemeleri izin farklı desenleri ile duvar kağıdı kombinasyonu, oda ilginç ve orijinal hale getirmek içinFarklı desenleri ile duvar kağıdı kombinasyonu orijinal oda ilginç hale getirmek için, bunun duvarı veya bir kısmını süslemeleri izin ve bir apartmanda originalnymDizayn duvarları iç önemli bir unsuru, yani yapı malzemeleri üreticileri bittikten çeşitli bir seçim sunuyoruz. Çoğunlukla duvar kağıdı kalır ancak malzemelerin çok sayıda arasında modern tasarım örneğin, kendi uygulama duvar kağıdı bir arada orijinal teknolojiyi sağlar.


iki tür ya da duvar belirli bir kombinasyonunun duvar kağıdı

duvarları hala geçerlidir, ancak bunların yerine papering Habitual yolları duvar kağıdı birleştirerek bir moda yöntemi gelmektedir.

Herhangi bir düz duvar birkaç çeşit yapıştırılan, tasarım özellikle avantajlıdır görünüyor iç ve standart solüsyonların arka plan üzerinde belirli bir cesaret elde eder. Bu dinamikler duvar yüzeyini vermek çeşitli maddeler, renk ve doku kullanımına bağlıdır.

Güvenilirlik ve zarif tasarım vinil duvar kağıdı uygun fiyata mükemmel kalite için önemli olan kişilerin dikkat çekiyorGüvenilirlik ve zarif tasarım vinil duvar kağıdı uygun fiyata mükemmel kalite için önemli olan kişilerin dikkat çekiyor

malzemenin doğru seçim - bu iki çeşit duvar kağıdı başarının anahtarıdır.


Sanayi iç tasarım duvar kağıdı birleştirmek için aşağıdaki seçenekleri sunar:

 1. Kağıt duvar kağıdı duvar kağıdı neredeyse her iki veya daha fazla türde ile kombine edilebilir, esneklikleri ve esneklikten sayesinde duvarlarda Ulaşılması zor olan yerlerin de kullanılabilir;
 2. Vinil duvar kağıdı mekanik hasar (koridor ya da mutfak), kağıt duvar kağıdı ile birleştirerek en iyi yolu en yüksek risk oluşturduğu durumlarda uzmanlar, onları tesislerinde daireler kullanmayı tavsiye, güçlü, dayanıklı ve elastik;
 3. bireyin özel bir doku, ve (vs ezik, çizik), küçük kusurlar duvarları gizlemek için yetenekleri açısından dokunmamış duvar değeri, onlar ve kağıt ve vinil tipi kağıt ile birleştirilir;
 4. Tekstil duvar kaplamaları dairenin duvarlarına çok gösterişli ve pahalı mobilya vardır, iyi dokunmuş-olmayan ve kağıt duvar kağıdı ile kombine, yatak odası veya oturma odasında sopa onları kullanmak daha iyidir;
 5. dekoratif sıva benzer Sıvı duvar kağıdı, hepsi odalarda kullanılabilir ve daireler nonwomen duvar kağıdı ile birleştirilir, iyice bulunmaktadır.

Dokulu duvar kağıdı zorluk çekmeden içine yeni bir soluk getirecek, iç canlandırmakDokulu duvar kağıdı zorluk çekmeden içine yeni bir soluk getirecek, iç canlandırmak

İyi seçilmiş malzemeler, bunların doku, kalınlık ve renk - duvar mükemmel kombinasyonu için bir anahtardır.

yollarını birleştirerek

 1. Resepsiyon işleme iki çeşit duvar kağıdı, sen desen ve monokrom sürümleri ile duvar kağıdı kullanabilirsiniz - bu seçenek yatak odası için idealdir.
 2. Odanın duvarlarında parlak tek renkli arka plan ve renkli yinelenen karanlık düzeni kullanıyorsa ahenkli bir tasarım oluşturabilirsiniz.
 3. Parlak duvar kağıdı pokleit istiyorsanız, yumuşak geçişler daha az doymuş renkler yapmak önerilebilir.
 4. bireysel duvarlarını alarak dekorasyon farklı oda duvar kağıdı Revive. Örneğin, iç belirgin açıları, bitişik farklı duvar kağıdı veya duvar kağıdı duvarlarını dekore edebilirsiniz odalarda tavana kadar uzanmaktadır. Ayrıca birkaç dokular bir arada kullanabilirsiniz.
 5. kombinasyonun en popüler türü - duvar kağıdı birkaç numuneleri duvarların üst ve alt kısmı yapıştırarak. Bu gibi durumlarda, bir çelişki o kadar açık bir şekilde ayrılan, kağıt sınırları kullanabilirsiniz olmayan duvarlarda bakarken.
 6. Stüdyo daireler odası, örneğin, duvar kağıdı çeşitleri yapışmasını mutfak ayrılması ve yaşam alanı yardımıyla bölgeye ayrılabilir.
 7. çocuk odası sahibine küçük bir gökkuşağı ruh hali veya duvar kağıdı kalıntı duvara alışılmadık desen vererek yama birleştirmek için kullanılabilir.

Birçok türün Yeni duvar kağıtları odaların alanı dönüştürebilir: Ana duvara odaklanma, iç, şömine vurgulamak içinde niş dövmek veya bölge seminal fotoğraflarını vurgulayın.bugün var olan türlerin ruhunu duvar kağıdı Varyasyonları

Dikey kombinasyonu görsel alanı genişler tavan yüksekliği ve yatay yükseltmek.

İlk durumda, düzenli olarak, dikey elemanlar (şerit) ya da özel olarak kaçınılması düzenlilik kullanmak mümkündür. malzemenin bu tip herhangi bir resmi ve herhangi bir renk, ama duvar kağıdı dokusunu olabilir yılında çirkin almak değil, aynı seçim için daha iyidir.

İki tür duvar kağıdı ikinci tür klasik iç aittir. bölgesini bölen büyük resim ile bir basit ya da bir sınır çizgili duvar düzenlemesini ve duvar belirleyebilir.

Çocuk odası için aydınlık ve komik resimler ile duvar kağıdı neşelendirmek ve küçük kusurları gizlemek - lekeleri ve çiziklerÇocuk odası için aydınlık ve komik resimler ile duvar kağıdı neşelendirmek ve küçük kusurları gizlemek - lekeleri ve çizikler

seçim yapılırsa, sen duvar kağıdı uygulamalı bölümü düşünmelisin. Farklı duvar kağıtları farklı bir yaklaşım gerektirmektedir - Farklı bir yapıştırıcı gerekebilir ve aynı olmadığından önemsiyorum. eklemleri temizlenmesi daha kolay aynı malzemeleri kullanarak veya fatura ve farklı standları malzeme tipi duvar kağıdı şeritleri kullanarak başvurmak bile duvar kağıdı, örtüşme yapıştırmak zaman.

Odanın çeşitli türleri duvar kağıdı üzerine yapıştırmak için, aşağıdakileri yapmanız gerekir:


 • Duvarlar (net, macun, peregruntovat) hazırlanması;
 • Tutkal hazırlama duvar veya duvar üzerine koydu;
 • Ana arka plan duvar kağıdı sok;
 • Duvar kağıdı tutkalı birleştirme seçeneği (ya da yakınındaki üst üste binme);
 • (Gereksiz parçalar duvar kağıtları kesme, kullanım kaldırıma veya bandı eklemleri kaldırın) bitiş kaplamayı üretin.

Bu basit kuralları ile Wallcovering iki çeşit zevk getirmek çalışır ve sonuç tüm beklentileri aşacak.

Tasarım farklı duvar kağıdı duvarlarını papering: ilham fikirler

Yetersiz en iyi sonucu elde etmek iki tür Basit arzu pokleit duvar kağıdı

Farklı dokulara sahip duvar kağıdı kombinasyonu en cesur fantezileri gerçekleştirmek için yardımcı olacaktırFarklı dokulara sahip duvar kağıdı kombinasyonu en cesur fantezileri gerçekleştirmek için yardımcı olacaktır

Bu nedenle, onların kombinasyonunun aşağıdaki örneklere dikkat etmelidir:


 1. Renkli ve doymuş renkler parlak, pastel renklerle birleştirmek daha;
 2. dokulu desen ile duvar kağıdı çiçek desenleri ile kombine edilebilir;
 3. Bu duvar kağıdı üzerindeki aşırı çiçek deseni tıkanmış ve kaba görünüyor olduğunu hatırlamakta yarar var;
 4. Farklı geometrik şekillerle duvar kağıdı soyut resimler ile iyice birleştirmek;
 5. Iç tasarım daireler duvar kağıtları bakmak ilginç;
 6. En önemli şey renk, parlaklık ve renk tonu uyumluluğu hakkında hatırlanması gereken - bu aynı şey değildir.

Tek bir renk olmalıdır düzeni ve mobilya ve perdeler, ve yatak veya döşeme kanepe olarak, çünkü Bazen küçük şeyler eksik tasarımcı çubuğunu getirebilir.

iki şekilde ne kadar güzel duvar kağıdı yapıştır: detaylı rehber

Duvar kağıdı iki tür yapıştırma Tasarım gereği sadece renk ve doku seçiminde değil, aynı zamanda iç özelliklerine iyice değil gitmek gerekir.

güzel duvar kağıdı birleştirecek Fikirler:

 • güzel bir koridor düzenlemek için veya koridor alternatif duvar kağıdı iki şeritten birleştirebilir;
 • çocuk odası ya da farklı boyutlarda parçaları bakmak için avantajlı Yatak hangi yorgan etkisi;
 • oda oranlarını hizalamak için, duvar kağıdı zıt iki köşe üzerinde yapıştırabilirsiniz;
 • Duvar üzerindeki önemli figürlerin fanlar bir etnik stil kullanmak için tavsiye edilebilir için, iç kimliğini verecek;
 • Tasarımcılar aynı palete ait olsa bile, 5 farklı renge aynı odayı kullanmaları tavsiye edilir.
 • koyu renkler duvar kağıdı ve arka köşeleri odanın alanını artırmak için yatıştırıcı tonları almaya üzerinde sen yapıştırabilirsiniz.

Ucuz ve pratik bir seçenek - oda yapacak duvar kağıdı bir sade ve sıcak veya sıkı ve özlüUcuz ve pratik bir seçenek - oda yapacak duvar kağıdı bir sade ve sıcak veya sıkı ve özlü

Sen, örneğin, iç vurgu duvarlarını süslemek için bu yöntemi uygulayabilirsiniz yatak başlığı veya yangın yeri tespit etmek.

Renk ve desen: temelleri birleştirerek

çizimlerle duvar temel arka duvar kağıdı ile aynı adım sunmak veya ona yakın olmalıdır.

süs türleri:

 • geometrik;
 • klasik;
 • Çiçek. 

Onlar da küçük çizgili kendini renkli duvar kağıdı veya duvar kağıdı ile birleştirilir. çiçek süslemeleri ile duvar kağıdı taş, ahşap ve diğerlerini taklit duvar kağıdı ile iyi görünüyorsun.

Beyaz, krem, grimsi - bir desen ya da parlak bir renk ile duvar kağıdı için mükemmel bir üs nötr duvar olur. Güzel geometrik desenler ve soyut resimlerle duvar kağıdı ile bakacağız.

Fatura birleştirmek

Özellikle popüler elde eder ideal kombinasyonu için uygundur zemin kaplaması veya dokulu kağıdı.

Standart duvar kaplaması için mükemmel bir alternatif - bir sıvı duvar, oda özel bir doku için benzersiz bir görünüm verilmesi sayesindeStandart duvar kaplaması için mükemmel bir alternatif - bir sıvı duvar, oda özel bir doku için benzersiz bir görünüm verilmesi sayesinde

dokulu kağıdı desen örnekleri:

 • bandı;
 • Klasik şekilleri;
 • soyut tarzda İnme;
 • Çiçek motifleri.

Dokulu duvar kağıdı odasında izolasyon sütunlar, nişler, kemerler için kullanmak daha iyidir. Dokulu duvar kağıtları, kağıt desteğiyle duvar kağıdı birleştirmek en pratik ilginç bir seçenek olmakla birlikte, seçin.

İki tür duvar kağıdı için bazı ipucu daha

Uzmanlar şu sırları dikkat çekmek:

 • Duvar kağıdı ve tutkal aynı dükkanında satın almak daha iyidir;
 • Güzel pokleit duvar üst duvarlar aşağı yumuşak bir geçiş başlamak zorunda;
 • Farklı desenleri ile duvar kağıdı bir mağazada satın almak daha iyidir.
 • Büzülme kurumasını önlemek için, dikişleri uygulanabileceği şekilde tavsiye edilir;
 • Dikkatle duvar kağıdının şeridi ölçmek ve görüntüyü seçmek gerekir.

Bunlar basit kurallar kolayca iki çeşit duvar kağıdı uygulamak için yardımcı olacaktır.

iç duvar kombinasyonu (video)

Sonuç olarak, iki tür duvar kağıdı çeşitleri, odaya bir tasarımcı görünüm vermek ona nefes ve özellikleriyle bireysellik vurgulamak için oldukça uygun fiyatlı ve basit bir seçenektir. Kalın ilginç ve sıradışı duvar tasarım fikri dikkat çekmek ve bu deneyi ve daire diğer odalarda tekrarlamak arzusunu neden olacaktır. 

iç duvar kağıdı birleştiren (fotoğraf)

12924a024f6a2603e237c1f4ad9d72f59952229f1ce29i5641d3b1952e782bf7d9b49527c519e9e6aefac179648154151288766221174404122komnatakoverkrovatoboi1920x1080wwwGetBgnet

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 2

Adblock
detector