Idee Jak podzielić pokój na dwie strefy: sypialnia i pokój dzienny, wybór bezpiecznej pozycji i 35 zdjęć – nwhistorycourse.org

The BlogPokój dziennym w jednym pomieszczeniu należy uzupełniać się wzajemnieSypialnia i pokój dzienny w jednym pomieszczeniu powinny być w harmonii sovmeschenyVo wielu mieszkaniach stało się modne zrobić połączonych pomieszczeń, dzięki czemu staje się coraz bardziej istotne pytanie, w jaki sposób podzielić pokój na dwie strefy - sypialni i salonu, z którego zdjęcia można znaleźć w wielu miejscach. Na zdjęciu wygląda dobrze, ale nie spiesz się przenieść swoje ulubione opcje projektowe w mieszkaniu. Im więcej czasu zostanie przeznaczone na szczegółowej analizie planu, wynik byłby bardziej praktyczny.


Aspekt funkcjonalny jest kluczowym

Najpierw musimy spojrzeć w torebce. Chodzi o wykonaniu budżetu, to łóżko jest oddzielona przez oparciach foteli. Jeśli wybrać odpowiedni odcień i fakturę materiału z dwoma siedzeniami, że nie daje wrażenie przestrzeni zatorów. Ważną rolę odgrywa tu kolor i fakturę ścian, znajduje się w obszarze zagłówkiem. Trzeba łączyć kolory tak, że wizualny przestrzeń siedzenia i ściany stopniowo zwiększana.

Z praktycznego punktu widzenia, należy położyć nacisk na ciemniejszym odcieniu foteli, który stopniowo rozjaśnia się w miarę zbliżania się głowę na łóżku. Uzupełniają wnętrze żaluzje mogą być stylowe i rośliny doniczkowe. Więcej dostępnych dla tych, którzy mają wystarczająco dużo środków finansowych opcje.

W połączeniu dziennego i sypialni powinny być bardzo funkcjonalneW połączeniu dziennego i sypialni powinny być bardzo funkcjonalne

Lista głównego projektu zaleceń w następujący sposób:

 1. Przestrzeń w pomieszczeniu jest podzielona na 2 strefy. W intymnej spędzić intymne lub biznesowych rozmów i publicznie - witać gości. Ponadto, złoże znajduje się w jednorodną dziedzinie.
 2. Komfortowa atmosfera stworzyć pastelowych odcieniach. Oni nie podrażniają ludzkiej pracy lub wypoczynku. Zastosowany zdjęcia, lustro lub płyta jak drobne przedmioty dekoracyjne.
 3. Obfitość powierzchni szklanych - zalecenie sprawia, że ​​każdą przestrzeń „powietrza”. Im mniejsza oko trzyma sam te same punkty, tym więcej swobody tam.

„Krzyk”, jak też „szpital-biały” kolor nie powinien być obecny w pokoju sypialnia-dziennym.


Przeznaczenie pokoju w sypialni i salonie: możemy zorganizować meble

Na przestrzeni każdego obiektu musi mieć ściśle określoną pozycję. W pewnym stopniu mogą wystąpić drobne eksperymenty, ale nie daje zbyt dużo swobody wyobraźni. Przeznaczenie zaczyna się wybierając miejsce do spania. To nie powinno być zbyt blisko drzwi lub do miejsca, gdzie ludzie są stale chodzenia.

Optymalna lokalizacja byłaby łóżko pod oknem, co z kolei znajduje się w przedniej części drzwi.

Podyktowane jest nie tylko dbanie o samych turystów, ale także aspekt psychologiczny. Rano rozpocznie się od światła słonecznego, a nie z hałas generowany przez ludzi weszła do sali.

W separacji pokoju w sypialni i salonie, trzeba prawidłowo ustawić mebleW separacji pokoju w sypialni i salonie, trzeba prawidłowo ustawić mebleAby sen nie będzie przeszkadzał, dostępna przestrzeń jest zalecany do strefy jedną z następujących metod poniżej:

 • Dekoracyjny rzeźbiony partycję o grubości aż do 10-12 cm;
 • Regał, który będzie w pełni lub częściowo zamknąć miejsce do odpoczynku;
 • Orientalne zasłony, które nadają pomieszczeniu wyjątkowego uroku.

Jeżeli nie jesteś zadowolony z proponowanych wersji, złoże znajduje się w specjalnie ogrodzony okolicy w pobliżu drzwi. Jedyną wadą tej rady jest brak naturalnego światła. Aby zrekompensować taki „minus” będzie Kinkiet lub lampę podłogową.

Oddzielenie salonu do sypialni i salonie: fałszywe partycje

Jeśli chodzi o minimalistycznym wzornictwem, lub w stylu „techno”, logiczne oddzielenie postępowania poprzez umieszczenie sztucznych ścianach. naturalne materiały użyte do ich produkcji. Na przykład, aby odizolować miejsce do spania na cały pokój będzie pilaster lub więcej belek ze sztucznymi nogami.

Są one wybierane na podstawie dominujących barw w pomieszczeniu. Nie zaleca się, aby kontrast w stosunku do kolorów pomieszczenia. Natychmiastowa realizacja tego zalecenia jest dostępna w kilku formach.

Ostateczny wybór zależy od możliwości finansowych i upodobań estetycznych:

 1. Fani docenią nowoczesny kierunek jasne ściany z wieloma kolorami. Ze względu na fakt, że są one zamontowane za sofą, możliwe jest, aby oddzielić pożądaną przestrzeń bez trudności. W tym przypadku można stworzyć stylowy element wnętrza.
 2. Rzeźbiony przegroda montowany tylko pół wysokości lub szerokości pokoju. W tym przypadku, pozwala w ograniczonej przestrzeni, aby stworzyć kilka stref komfortu, każdy z nich będą w ciągu dnia, aby mieć równy dostęp do światła słonecznego.

Do separacji pokoju do sypialni i salonu jest stosowanie fałszywej partycjiDo separacji pokoju do sypialni i salonu jest stosowanie fałszywej partycji

Podzielić przestrzeń bez narażania wygląd pokoju, można korzystać z płyt kartonowo-gipsowych. Użyj tej metody tylko w dużych pomieszczeniach. Jeśli się partycję od podłogi do sufitu, nie można po prostu odróżnić obszary funkcjonalne i podkreślają sypialnia w oddzielnym pomieszczeniu.

Obecny podział na strefy z pokoju dziennego i sypialni szklaną przegrodą

Bold we wszystkich opcji względami jest właściwe tylko wtedy, gdy nie ma dzieci lub zwierzęta domowe. W tym przypadku możliwe jest, aby oddzielić część sypialną z miejsc odpoczynku bez obawy zagrożenia. Takie konstrukcje są z kilku rodzajów, więc zawsze istnieje możliwość znalezienia dostosowany do warunków prywatnym domu lub mieszkaniu. Należy pamiętać, że konstrukcja pomieszczenia i ściany muszą być zgodne co najmniej połowę.


Dobrym przykładem są witraże szklane ściany działowe. W zależności od życzenia właściciela przeznaczyć określoną lokalizację w pokoju, liczbę kolorów w zakresie od 5 do 10.

Przeprowadzić podział na strefy w pomieszczeniu, można używać szklanych przegród, które będzie wyglądać świetnie w niemal każdym wnętrzuPrzeprowadzić podział na strefy w pomieszczeniu, można używać szklanych przegród, które będzie wyglądać świetnie w niemal każdym wnętrzu

Poniższe wskazówki pomogą Ci wybrać opłacalna w każdym wykonaniu przegrody szklanej:

 • Jeżeli nie ma wystarczająco dużo miejsca w pomieszczeniu, ze względu na podział strumienia świetlnego pochodzące z przegrodą;
 • Wysokość struktury jest dobrana w taki sposób, że światło pochodzące z okna tworzą występ kolorów co najmniej do połowy w pomieszczeniu lub na ścianie naprzeciwko okna.

W mniejszych pomieszczeniach, fragmenty witraży lepiej wybrać kształt kwadratu, a duże - okrągły lub rombowe.

Wnętrze Przemienienia: zagospodarowania przestrzennego salonu i sypialni za pomocą żaluzji

Minimalistów i na wschód do projektu musi radzić sobie z zadaniem podzielenie nieco bardziej zaawansowanych urządzeń. Wszystkie pomysły wymienione powyżej nie są odpowiednie w przypadkach, w których granica powinno być oczywiste, a nie rzeczywisty. Aby osiągnąć ten rezultat z pewnością spodoba się mieszkańcom Wschodu z „powietrza” w projekcie. Mówimy o rolety bambusowe i cienkie rolety. Pomimo faktu, że odgrywają one rolę drzwi między kilka stref, nie zmniejszyć ilość wpadającego światła.


Jednym ze sposobów zagospodarowania przestrzennego salonu i sypialni - stosowanie żaluzjiJednym ze sposobów zagospodarowania przestrzennego salonu i sypialni - stosowanie żaluzji

Wybór odpowiedniego miejsca dla nich pomoże badanie charakterystyk przestrzennych pokoju:

 • W przybliżeniu w środku pomieszczenia jest zamontowany na suficie do konstrukcji;
 • Pożądane jest, aby z obu stron wschodnich rolety lub zasłony był szafka lub półka
 • Jeśli nie, to jako wizualny aktu dodatek podzielone na 2 części antresoli lub regał.

Długość separatora wizualnej dobiera się tak, że osiągnie się pośrodku ścianek bocznych, które ją otaczają.

Jak połączyć się z sypialni i salonu w jednym pomieszczeniu (wideo)

Wystarczy umieścić w hali skomponowanie żaluzji albo zasłon, które służy do granicy między dwiema strefami. Zaleca się, aby wybrać pastelowych lub neutralnych kolorach. Zanim kupisz to lepiej się upewnić, że potencjalna akwizycja nie będzie zbyt widoczny. W przeciwnym razie, należy podzielić na dwie części jeden pokój będzie trudne zadanie. Po tym wszystkim, to wycina tajemnicę sukcesu w zdolności do ustalenia akcenty wizualne tak, że te ograniczenia nie było widać.

Szczegóły: Jak podzielić pokój na dwie strefy, sypialni oraz pokoju dziennego (przykłady zdjęcia)

7min2111-3D-4-peregorodki0da28d61acd8bc10fd88dae9993727b18kv35-1024x81918220s-111466391405406189545-kv 11461785307zona-17

Leave a Comment

Your email address will not be published.

73 + = 76

Adblock
detector