iç TV altında bir niş alçıpan nedir: 35 fotoğraf – nwhistorycourse.org

The Bloggispokartona ait Niş - hızlı ve şık odanın içini dönüştürmek için harika bir yoldurgispokartona ait Niş - odayı yükseltmek sağlayan tasarım çözümünü kazanan şık ve modern hale konfor odası ekleme ve hantal mobilya tasarruf aynı anda - hızlı ve şık iç komnatyNisha alçı dönüştürmek için harika bir yoldur. Alçıpan niş Faydalar - tasarımların büyük miktarda, herhangi bir fikir ve fantezileri çok az beceri onarım ile, ellerinizle yerine getirilebilir. Bu tasarım, zarif ve estetik yanı, ekipman için bir koruma olarak hizmet zarar tehlikesini ortadan kaldırmak ve TV damla olarak iç yapım, maske bütün kabloları ve TV kablolarını tanır.


TV için bir tasarım niş alçıpan Seçimi: Fotoğrafı

Öncelikle bu tasarım kararı yapılacağı göre, iç, temel fikri belli bir tarz düşünmek gerekir, doğayı yansıtmak yapabiliyor gerekiyor ve sahibinin tercihleri.

Bu olabilir:

 • Fonksiyonel ve teknolojik yüksek teknoloji;
 • Basit ve havadar minimalizm;
 • Muhteşem ve lüks bir Art Deco.

Tamamlayıcı Modern oturma odası, Art Nouveau tarzında güzel bir alçı niş yardımcı olacaktırTamamlayıcı Modern oturma odası, Art Nouveau tarzında güzel bir alçı niş yardımcı olacaktır

Ya da belki kendi benzersiz yaratma, stiller birleşimini seçin. Ancak, büyük önem çevreleyen alanı ile seçilen stil ve uyum uygunluğu verilmelidir. Sonra hesaba TV ile duvar hacmi parametrelerini alarak yapının şekline ve büyüklüğüne karar vermeniz gerekir.


Niş sütun şeklinde olabilir, duvardaki girintiler hediyelik eşya standları, kitaplar için veya oturma odasında bir duvar gibi bir raf gibi İngilizce mağara bakmak, bütün fonksiyonlarını yerine getirirken.

Sonra bir renk paleti veya duvarların kalanı veya başka zıt renkte veya desende tarzlarından yakın seçmek gerekir. Ama duvarda delik izlenimi vermek etmemek için tasarım, çok karanlık renktir tahsis etmek gerekli değildir. Önemli olan ana salonunda daha yoğun ışık kaynağı olmamalı, arka ışıktan gelen çok ileri gitmemesi için.

Gerekli sonra çeşitli dekore edilecek öğeleri ve kaplamalar pick up:

 • Doğal ve yapay taş;
 • ayna;
 • kabartmalar;
 • sıva çerçeve;
 • Mozaik.

Suni taş en popüler ve aranan bugüne kadar malzemeyi bitirme olduğunu. O oluşturma ve kullanım kolaylığı, doğal taş daha hafif ve daha uzun sıcaklıklara dayanabiliyor ile etkileyicidir. Böyle duvar usulsüzlük gizlemek gibi görevleri yerine getirirken Güzel ve özgün bir görünüm kabartmalar, alanı bozar ve fonksiyonel alanlar arasındaki geçişler oluşturmak.Televizyon Alçıpan için bir niş nasıl oluşturulur

Başlamak için, çok yönlü bir araç gerekir: matkap, tornavida, düz ya da yazarken bıçak, zımpara kağıdı, seviye, demir testeresi veya Bulgar.

Kendi elleri olabilir ana şey bir sıva niş yükleyin - işe seçmek için kendi tasarım ve kaliteli malzeme ile karar vermekKendi elleri olabilir ana şey bir sıva niş yükleyin - işe seçmek için kendi tasarım ve kaliteli malzeme ile karar vermek

malzemeler gerektirecektir tasarımın üretimi için:

 • Alçıpan levhalar;
 • Alüminyum profil,
 • Delikli köşeleri;
 • örgü ve macun karışımı takviye;
 • vidalar ile dübeller.

İlk adım proje tasarımını oluşturur: bir boyutun, genel tasarım ve düzen tasarımı ile. Benzer şekilde, tasarıma, seviye işaretine sahip ve telleri ve prizler yerleştirilmesi ile, duvara uygulanan işaret. Tüm hatlar zemine dikey dik birbirine paralel olmalıdır.

vida ile duvara sabitlenir tornavida ve delginin vasıtasıyla uygulanan işaretleme monte çerçeve profili göre.

monte dikey kılavuzlar, bağlı askıları ve jumper - niş hacim kazanır. herhangi bir proje varsa, ışık kaynaklarına gerekli tüm iletişim (teller, kablolar, kablo) Güç kaynağı takın. Ayrıca alçıpan paneller uygulanması. Bıçak bakım veya yapboz, boyut tüm ayrıntılarını kesip zaman köşeler ve kenarlar dikkatle abate. taraftan birinci ve daha sonra ön taraf malzeme parçaları, çerçeveye bağlı alçıpan bir kutu oluşturur edilir. Cap vidalar onlar alçıpan levhalar zarar vermeden nazikçe sıkın gerektiğini sadık kalmaz. Ayrıca macun tespitler yer vidaları, eklemleri ve etiket bantla özel açıları işledi. hizalı ve macun kurutulduktan sonra bir tabaka perdahlı zımpara olup.

Televizyon alçı altında Raf: fotoğraf ve aydınlatma tesisatı

Aydınlatma da önemli bir rol oynar, aynı zamanda dekor unsuru, ışık ek bir kaynak hem görsel alanı büyütmek yeteneği olabilir. onun parlaklığını, aydınlık renk, renk, yön ve ışık akı yoğunluğunu ve duvarların yansıtma: dikkate bütün nüansları almak arka ışık ihtiyacını kullanma. Tasarım ışıkları içeriyorsa, aydınlatma armatürleri kurulumuna geçilebilir.

Alçıpan niş yüklemeden önce, kablolama ve aydınlatma yerleştirerek düşünmelisinizAlçıpan niş yüklemeden önce, kablolama ve aydınlatma yerleştirerek düşünmelisiniz


Işık kaynakları olarak hizmet edebilir:

 • Spot ışıklar;
 • Floresan ve neon lambaları;
 • LED şerit.

LED şeritleri çok çaba yapmazlar yükleme, hiçbir özel bilgi Bunun için gerekli değildir. bant, iç duvar ya da oyuk boyunca yapıştırılır ya da hafif yapı altında yapının özel bir kenar haline yönlendirilmelidir ise, çıkıntı kenar başlangıç ​​profiline bağlı olduğu, ve - şerit Alçı karton. spot kurulumu için alçıpan delik yapmak için gerekli olacaktır.

spot ışığı ve floresan ve neon ışıkları için elektrik gerek. Ve bu işin başlamasından önce dikkat edilmelidir. Telleri bir niş altında gizli olmalıdır.

Eğer özel eğitim ve beceri yoksa, o profesyonel bir elektrikçi bu işi emanet etmek daha iyidir. elektrik yana eğlenceli olamaz!

Biz son rötuşları: a niş alçıpan tv altında

Yani, biz bitirme geçin. En basit ve en çok maliyet etkin tedavi - yapıştırma kağıdı, bu papered duvarı. Sen iç birleştirilecek maksimize tasarım sonra, odanın geri kalanıyla aynı duvar kağıdını seçin veya farklı bir zıt renk seçebilirsiniz. Biraz daha zor duvarları boyamak için, bu durumda, yüzey dikkatli bir pürüzlülük olarak, ayarlanması gerekir ve çizgili açık olacaktır.


Ayrıca, bir alçı niş güzel duvar kağıdı dekore edebilirsinizAyrıca, bir alçı niş güzel duvar kağıdı dekore edebilirsiniz

Suni taş sokmaksızın en zaman alıcı ve enerjidir bitirin. Fayans özelleştirilmiş ve ekin değirmeni edilmesi gerekiyorsa, güvenlik düzenlemelerine onunla ilgili deneyim ve uyumu gerekiyor.

Suni taş montaj yapıştırıcı veya sıvı çivi ile tutturulur. Birkaç seçenek taş kaplı Orijinal görünüm, hayalgücünü verir. Baş'ın-kabartma profesyonel ressam veya heykeltıraş, ancak kararlılık, sabır ve sebat vardır ayrıca herkesi sadece oluşturabilir. benzersiz kendi içinde herhangi bir alçak kabartma.

Başlamadan önce yapmanız gerekenler:

 • Tüm hazırlamak;
 • ana sınıfı gör;
 • Bir uzman ile başvurun.

önceden düşünmek ve inşaat tasarım geri kalanı ile kombine anahat için hayati boyutta bir taslak oluşturmak olmalı. Yeni gelen çiçekler, meyveler ya da hayvan ve kuş hatlarına oldukça özgün bileşimini bakacağız, büyük ölçekli tablolar üstlenmek için gerekli değildir. Son adım TV'nin yüklemesidir. televizyonun parametrelerine uygun olarak, genellikle kit gelir merkezinde, bir niş bir parantez sayıyor. Ardından, vida ile, braket monte ve onun televizyonda astı.

İç (video) televizyonda altında Şık niş alçıpan

Televizyon masası imalat ve montaj, düşük maliyetli ve mevcut malzemelerin kolaylığı sayesinde unutulmaya yüz tutmuş ve son yıllarda tersine, daha popüler üzerinde alçı levha böyle bir inşaat, etti. Bu orijinal tasarım fikri zaman ve para gerektirmez, ancak önümüzdeki yıllarda sizi memnun edecektir.

Tv altında Drywall niş tasarımı (iç fotoğraf)

Izmailovskaya1big04f906faba2009c911f8f887d77a21d753b880745beb3cf9780aa843cc42624b54f384fde80d560800original2682l1324452136Bolshoy-televizor-na-beloy-tumbe-V-spalne

Leave a Comment

Your email address will not be published.

30 − = 27

Adblock
detector