iç Şık Alman duvar kağıtları – nwhistorycourse.org

The Blogiç Alman duvar kağıdı - en yüksek kalite ve çevreye duyarlılık tarafından dikte tarzı ve güvenliğidiriç Alman duvar kağıdı - Almanya'da yapılan en yüksek kalite ve ekologichnostyuOtdelochny malzemesi tarafından dikte tarzı ve güvenliğidir RAL kalite işareti ve duvar kağıdı tüm gereksinimleri ve standartları karşılayan yüksek kaliteli olarak kabul edilir olduğunu. Bu işaret Almanya'da bulunan bağımsız bir kurum etiketleme verir, o test edilmiştir yalnızca bir ürün atanan, en yüksek kaliteye sahip.


Almanya'nın Duvar onlar insanlar için ve hayvanlar için, hem nemi emer ve bu tamamen güvenlidir, toksik değildir, nefes vardır. stil geliştirme Aşırı dünyanın en ünlü tasarımcıları çalışıyorum, bu yüzden duvarlar için Alman bitirme malzemeleri eğilim her zaman vardır.

Alman stili: iç Alman duvar kağıtları

Evin iç Alman tarzı pratik ve rasyonel insanlar seçilir. Bu üslup yönü gösterişçilik ve dekoratif unsurlarla bozma tiksinen. Ancak, her zamanki rahatlık Alman tarzı elemanları yabancı değildir.

Duvar kağıdı Alman üreticilerin avantajları var ve onlar şunlardır:

 1. güvenlik;
 2. Çevre dostu;
 3. aşınma direnci;
 4. güvenilirlik;
 5. dayanıklılık;
 6. Görsel çekicilik;
 7. seçim zenginliği;
 8. bireysellik;
 9. Yaratıcılık.

duvar renk şeması parlak desenli sakin, sıcak renkler olduğunu. duvarlar için en popüler giyim - bu duvar kağıdı bulunuyor.


Basılı desenli pastel renklerde kağıt duvar kağıdı en popüler Alman üreticileriBasılı desenli pastel renklerde kağıt duvar kağıdı en popüler Alman üreticileri

Almanlar örneğin duvar kağıdı zengin seçenek vardır:

 • çift ​​yönlü kağıt;
 • saten;
 • yapısal;
 • serigrafi baskı;
 • Köpük vinil.

onun dayanıklılık, güvenilirlik ve güzellik ile ayırt evini süsler Duvar kaplamaları,. Ultraviyole ışınlarına dayanıklı Dokumasız duvar kağıdı, solmaya ve yıllarca yeni olarak kalacaktır yoktur.En popüler bir kabartma deseni ile kaplanmış kağıt, kabartmalı duvar kağıdı vardır.

Malzeme Almanya, Belçika ve Fransa'da yapılan bir yüksek dereceli kağıt kullanılarak üretilmektedir. Bu duvar iç oda süslemeleri, aynı zamanda gizlemek duvar kusurları yardımcı kalmaz, çok avantajlı görünüyor. Duvar kağıtları Çocuk odası, yatak odası veya koridor için herhangi odası, mutfak, oda, için uygundur. Çeşit etkileyici duvar kağıdı, duvar antik tarzda çalışma için oturma odası, mutfak çiçek baskı işlemini hızlandırır ve geometrik tasarım ideali süslemeleri kapsayan.

Yüksek kaliteli Almanya duvar kağıtları

Alman duvar kağıdı tamamen sıkı kalite standartlarına uygundur. Duvar kağıdı imalatı dikkate her ayrıntıyı alınır gibi Alman ürünleri her zaman kendi kalitesi için takdir edilmektedir, çalışma sürecine tam hesaplama ve sorumlu tutum ile yapılıyor. maliyet tamamen haklı olduğunu böylece duvar duvarları için malzeme terbiye yüksek fiyatına rağmen her zaman rağbet vardır.

Nedeniyle Alman duvar kağıdı geniş aralığına türden bağımsız en popüler bitirme malzemelerden biri ve binaların amacıNedeniyle Alman duvar kağıdı geniş aralığına türden bağımsız en popüler bitirme malzemelerden biri ve binaların amacı

Modern duvar kağıtları en son teknoloji ile üretilen ve şunlardır:

 • güvenli;
 • rafine;
 • dayanıklı;
 • Çeşit.

seçim bolluğu bulunabilir arasında resimlerinde evdeki herhangi bir oda süslemeleri için. Geniş bir yelpazede rahat, güzel yuvaya ev açmak için izin verir.

Alman Duvar Kağıdı Evi

Alman duvar Evi - Uzun yıllar Almanya'da yapılmış yüksek kaliteli duvar kağıdı ile Rus tüketicilere sağladığı bir şirkettir. Tanınmış şirketin aralığı, sen duvar kağıdı, farklı renkler, dokular, baskılar, çizimler ve tasarımlar tüm çeşitli bulabilirsiniz. Nihai kaplamanın maliyeti duvar kağıdı ne tür tüketici tercih bağlıdır, ayrıca farklıdır.

Alman duvar Evi - şirket uzun tüketicilere bilinen ve yüksek kaliteli ve şık dekoratif malzemeler sunmaktadır olmuşturAlman duvar Evi - şirket uzun tüketicilere bilinen ve yüksek kaliteli ve şık dekoratif malzemeler sunmaktadır olmuştur


Alman duvar kağıdı Meclisi'nde size döşeme, duvar kaplamaları aşağıdaki türde satın alabilirsiniz:

 1. kağıt;
 2. vinil;
 3. tekstil;
 4. Post.

Alman duvar Evi - herhangi bir odayı hazırlamak yardımcı olan güvenilir bir şirkettir. Raflarda Eğer mutfak, yatak odası, çocuklar, oturma odası, koridor ve hatta banyo için güvenilir bir firma duvar kağıtları bulabilirsiniz.

Alman Çoban - Almanya'dan duvar kağıdı

Duvar "Alman Çoban" - köpek bu güzel cins severler için, mükemmel bir seçenek duvar tasarımdır. Bu akıllı, asırlık, sağlam kaya eskiden sadece acımasız adam ödüllü, aynı zamanda sevgi dolu ve kadınların üstünlüğü olmayı, rafine. İç bugün Duvar giderek kullanılıyor ve bu anlaşılabilir bir durumdur.

Alman Shepherd resmi sıklıkla ana arsa Photowall şirketi Rasch olduğunuAlman Shepherd resmi sıklıkla ana arsa Photowall şirketi Rasch olduğunu


ürünün Faydaları

kumaşın Bu tür aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 1. konuların çeşitliliği;
 2. Nispeten düşük maliyet;
 3. yapıştırılması kolaylığı;
 4. dayanıklılık;
 5. Güzellik;

fotoğraf duvar kağıtları yardımıyla, herkes iç değiştirip oda bireysellik, seçkin, cazibe alanı yapabilirsiniz.

Almanya'dan duvar kağıtları sopa nasıl

fotoğraf kağıdı yapıştırma konusunda karmaşık bir şey yoktur. Kendi başlarına pokleit duvar kağıdı kolayca, en önemlisi yavaş gerçekleştirmek ve kurallar rehberliğinde, çünkü çağrı bakım mürettebat ve herkes can üzerine kaydedin.

öz yapıştırma Photowall gerekli olan en iyi sonuçları elde edecek kurallar bir dizi yürütmek içinöz yapıştırma Photowall gerekli olan en iyi sonuçları elde edecek kurallar bir dizi yürütmek için

sopa Photowall ihtiyacı için:

 1. duvar kağıtları;
 2. Cetvel, kalem, şerit metre;
 3. Kırtasiye bıçak;
 4. Kuru bez;
 5. Portatif merdiven.

Kil fotoğraf duvar kağıtları türüne bağlı olarak seçilir. Doğru yapıştırıcı seçmek çok önemlidir. Boşanma paketi talimatlarına göre yapışkan. tüm alet ve malzemeler hazır sonra, duvar hazırlamak için gereklidir. Duvar iyi hatta elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz temizlenmelidir. Duvar kağıdı tutkalı vermeye için. Duvar hazırlandıktan sonra, sen yapıştırma başlayabilirsiniz. Bütün resimler beyaz kenar Photowall vardır, bu düzgünce kesilmelidir. Ayrıca duvar dikey düzen yapmak gereklidir. Cinsiyet döşeli ve duvar kağıdı yüz aşağı konulmalıdır.

Sonra duvar ve duvar kağıdı üzerine yapıştırıcı uygulamak gereklidir. Duvar kağıdı 10 dakika bekletin ve sonra duvara yapıştırılan tuval üzerinde boyama.

Tutkal sağa bırakılması daha iyidir. Görüntü hizalı olacak şekilde, bir ikinci şerit, üst üste uygulanması için gereklidir, ve bu düzgün. Her bir bandın yüzeyinde yapıştırma sonra özel halıcılık silindiri geçmesi gerekmektedir. haddeleme sonra, hizalamanın yarık belirlemek ve üstten alta şeklinde şeritler kesilir gereklidir, bu nedenle eklem dikkatli ve sessizce. Bu işlem tüm bıçakları tutmak için gereklidir. Önemli olan, şekil ve iyi tesviye kumaş ile bir hata, çıkan hava ve fazla tutkal sahip olmak için değil. Fazla süpürgelik kesilebilir olmalıdır.

İç (video) Alman üreticileri Duvar Kağıdı

Sonuç olarak, yapıştırılan de sonra duvar nem ve ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar duvar yüzeyinin koruyucu bir tabaka, uygulanan. Aynen böyle duvar kağıtları yapıştırılabilir. Böyle ilginç bir iş, hatta bir acemi can ile başa çıkmak için.

Alman duvar kağıdı (fotoğraf)

1100-278ae19266b0ecd91ebd11f0bc28f6ef5451000grace1605interior3738-dışı 51776111195664dd957c31b549005939921

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 4 = 5

Adblock
detector