iç seçim kriterlerine ve 30 fotoğraf: Mutfak güzel duvar kağıdı – nwhistorycourse.org

The BlogGüzel duvar kağıdı çeşitlendirmek ve mutfak içini süslemek içinçeşitlendirmek ve hatta çok küçük, mutfakta kuhneRemont için iç süslemeleri güzel duvar kağıdı, her zaman bir bedeli var. Ve çoğu zaman duvar kağıdı dışarı oldukça pahalı, sen dayanıklı, pratik, yüksek kaliteli nedeniyle seçmek gerekir. en modern çözümlere klasik hikayelerden - Ama duvar kağıdı tasarımı da bir seçimdir.


iç mutfakta Duvar kağıdı: nötr renk

arka tüm diğer iç olarak hizmet nötr duvar kağıdı, - En basit ve en yaygın bir çözümdür. O bir klasik, ve başarısı açıklanmıştır. çok özgünlük ve israf etmeden bu geleneksel atmosfere özgü.

Yani, senin görevin - şudur:

 • Nötr tonlar;
 • Gizli renkler;
 • Doğal, bitkisel, doğal renkler.

onlar mükemmel neredeyse her türlü dekorasyona çünkü bir çay salonu yapma, nötr renkler duvar kağıdı seçinonlar mükemmel neredeyse her türlü dekorasyona çünkü bir çay salonu yapma, nötr renkler duvar kağıdı seçin

Bu daha çok parlak bir duvar kağıdı. pembe ise - o, eğer sarı çok parlak değil - eğer gri soluk limon - çok nazik.


Her zaman büyük saygı bej ve tüm olası varyasyonları düzenledi. renk nedeniyle ilginç baskılar donuk ve hatta zamylennym rotayı hissediyorsan.

iç duvar kağıtları beyaz mutfak: ne seçilir

Beyaz mutfak - bu mutlak bir eğilimdir. Kökeni olan beyaz renkli doğal yakın ve anlaşılır İskandinav tarzı estetik bir yere gidin. renk her zaman mutfağa bugün pratik, birçok görüntü olarak kabul edilmiştir olsa ve aktif onu içerir. beyaz mutfak aynı zamanda tonları ve etkileri bir oyun olabilir.

Bu görünüm aynı olması gerektiğini duvar kağıdı çıkıyor. Mutfak zaten boyanabilir duvar kağıdı pokleit ise bazen sorun çözüldü. duvar mobilya gibi aynı parlaklık olmamalıdır. Doğal olarak, açık bir geometri ve zarif bir şekilde bir boşluk lapası elde değil. Ama bu duvar kağıdı kesinlikle zıt olması gerektiği anlamına gelmez. Hiç de değil!

beyaz mutfak için ilginç desenleri ile orijinal duvar kağıdı seçmek daha iyidirbeyaz mutfak için ilginç desenleri ile orijinal duvar kağıdı seçmek daha iyidirSen beyaz olsun, ancak farklı bir renk olabilir - gri-beyaz, soluk leylak, beyaza yakın bej, mavi, beyaz haddeleme soluk.

Başka mükemmel bir çözüm - beyaz desenli duvar kağıdı. Örneğin, san bir duvar kağıdı ve beyaz bir desen veya bir kafes için. Örneğin, duvar kağıdı gibi koyu gri çizgiler, elmas ile gri - iyi bir çözüm küçük geometrik baskılar kullanımı olup etmektir

iç mutfak-oturma odası için duvar kağıtları: Karmaşık onarım

mutfak-oturma odasında genellikle üç bölgeleri var - bu sadece bir mutfak alanı, yemek alanı ve tabii ki, dinlenme alanı bulunuyor. Uzay kesinlikle bir büyük odaya kombine imar gerekir. Mobilya tür raflar gibi, Ve bunu yapmak için gerekli değildir değildir. Çoğu zaman rezanatörler hareket duvar kağıdı olarak hareket ederler.

Aynı zamanda mutfak duvar kağıdı için kullanılan veya mekanın görsel genişlemesi için imar edilirAynı zamanda mutfak duvar kağıdı için kullanılan veya mekanın görsel genişlemesi için imar edilir

Diğer - O mutfak alanı tek renk ve oturma odası alanı ile zımparalanır çıkıyor. Bu etkili bir yöntem ve duvar kağıdı ile deneme fırsattır.

Duvar kağıdını nasıl birleştirilir

 • Farklı renklerde duvar kağıtları. Bu durumda, aktif renk nötr ile birleştirilir. Kontrast renkler iç parlak, gençlik, etkileyici olun.
 • Farklı desenleri ile duvar kağıdı. Klasik çözüm - Birlik floral ile duvar kağıdı çizgili, ama her zaman benzer bir renk yoklama ile. Çiçek süsleme, bu arada, ahşap baskılar harika görünüyor. Eğer geometrik desenleri tercih ederseniz, o zaman soyutlama ile birleştirilir.
 • Düz duvar kağıdı desenli. Parlak büyük panellerle bir oda düzenlemek için karar vermesi durumunda geçerlidir. Onlar sessiz kendinden renkli duvar kağıdı ile dengelenir. Büyük çiçekli desenler, geometrik desenler veya çizgili duvar kullanıldığında benzer bir yöntem kullanılır.
 • alan yatay bölümü. Bu üçlü popülerlik kaybetmez: çizgili duvar kağıdı / kaldırıma / desenli duvar kağıdı. Ama yatay bir bütünün içine birleştirecek bir duvar kağıdı sınırı arasında konumlandırılmış bir şey daha, yapabiliriz.

duvar kağıdı birleştiren mutfak alanı sınırlandırılması için en iyi çözümdürduvar kağıdı birleştiren mutfak alanı sınırlandırılması için en iyi çözümdür

aynı rengin farklı tonlarında düz duvar kağıdı kullanmaktır - Başka bir yolu yoktur. Bu yöntem tek renkli iç mekanlar ve nispeten sağduyulu duvarları lehine eğimli olanlar için iyidir.

Mutfakta iç: Resim kuralları

Duvar Geçen yüzyılın mutfak sonunda moda olan ve bugün onlar eğilim yine buradayız. Ve nedeni olmasıdır geniş formatlı baskı ve yüksek kaliteli görüntülerin zengin olanaklar.


Tematik çözeltiler farklı olabilir:

 • çıkarılması;
 • manzara;
 • natürmortlarım;
 • Portreler.

mutfak iç süslemeleri ve bazı lezzet hale getirmek için, sadece yüksek kaliteli duvar kağıtları seçimmutfak iç süslemeleri ve bazı lezzet hale getirmek için, sadece yüksek kaliteli duvar kağıtları seçim

3 boyutlu etkisi ile kendinden yapışkanlı duvar kağıdı, vinil, tuval üzerine baskı, hem de duvar kağıtları - versiyonları da farklıdır.

Mutfak pratik bir seçim, özel yapılar ile vinil duvar kağıdı veya dokuma olmayan üst tabaka işlenir olan. Daha sonra uzun bir süre yanmaz ve korku mekanik hasar değildir yok, bunların bakımı kolay, yağ emmeye karşı dirençli yıkama kolay ve temiz kağıdı.

mutfak imkanları için güzel duvar kağıdı (video)


diğer yandan, bir yandan, zahmetli, mutfakta bir duvar kağıdı seçin - ilginç. İyi bir üne sahip üreticiden öğeleri seçin, fotoğrafın örneklerle rehberlik, üslup tüm uzlaştırmak için deneyin.

Mutfağınızda başarılı dönüşüm!

Mutfakta Orijinal duvar kağıdı (fotoğraf)

10min60121017785541153212721751136dobavim-solntsa-v-interer - varianty-okleyki-kuhni-oboyamiekstravognatnyef4c6ca632bdc3a

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 5 =

Adblock
detector