İç oda 17 metrekare. m: Bir yatak odası, oturma odası, fotoğraf ve tasarım önerileri 4 – nwhistorycourse.org

The Blog17 metrekarelik bir yatak odası-salon alanında belirleyin. m organik olarak görünüyordu ve pratik olmak, kağıt üzerinde düzenleme plan yapmak gerekir17 metrekarelik bir yatak odası-salon alanında belirleyin. m organik olarak görünüyordu ve pratik olmak, ünlü tasarımcıların daha küçük alanlar için ilginç projeler geliştirdi kağıt üzerinde düzenleme plan yapmak gerekir. 17 metre rahat ve güzel olabilir Odası, başarıyla, mobilya ve diğer ilginç iç yerleştirilebilir. Önemli olan evrensel, pratik, işlevsel olmalıdır. küçük daireler yerleştirmek için hiçbir olasılık olmadığı için, her odada ayrı ayrı, sonra insanlar bir oturma odası ile bir yatak odası birleştirmeyi deneyin. Bu kesinlikle mümkün değildir, sadece yatak koymak ve onun gardırop ayırmak, ama bugün tasarımcıları uygun ve rahat olması, daha ilginç sunuyoruz.


Modern tasarım yatak odası 17 metrekare. m: düzen özellikleri

Modern tasarım çift kişilik yatak yerleştirmek için değil odada 17 kareler gerektirir bir çekyattır. Hatta en iyi hazırlanmış bir plan seferde küçük bir odaya yerleştirilen ve yatak ve kanepe edilemez. Önemli olan nokta iyi bir ortopedik kanepe seçimi, uyku kaliteli ve sağlıklı olmalıdır olduğunu. uzay mobilya dövülmüş edilmemelidir, her şey uyum içinde olmalıdır. sandalye ve masalar onun elinde tutmasına engel kalmaması gerekli kanepe takın.

Tasarımcılar öneriyoruz:

 • yakın pencere boşluğuna çalışma bölgesini konumlandırma;
 • Kompakt dolap eğlence bölgesinde bulunmaktadır edilmelidir;
 • Koltuk dekoratif duvar yerleştirilmelidir;
 • Televizyon karşısındaki duvarda daha iyi konumlandırılmış olduğunu.

yaşam alanı ve yatak odası bölün, sen pencereli dekoratif duvar kullanabilirsinizyaşam alanı ve yatak odası bölün, sen pencereli dekoratif duvar kullanabilirsiniz

İyi oda yerine, aynalı kapılarla dolap veya parlak bir yüzeye sahip, tesis alanı boyutunu artırmak olduğunu. Bugün, tasarımcılar bilgisayarda çalışmak için özel bir çıkarılabilir paneli ile oda dolapları oturma, yatak odasında yüklenmesini sağlar. Sen imar harcamadan bir iç oluşturabilir.


olmalıdır ortak bir alan yaratmak için:

 • Koltuk geleneksel TV karşısında yer almalıdır;
 • Yatağın yanında duvar olacak "yonga" iç;
 • tek bir bileşik halinde birleştirmek gerekir yapımı ve raflar;
 • Bir açık raf yerleştirin ve birkaç tasarımcı aksesuar bunları ayarlayabilirsiniz;
 • mobil sehpa iç kısmında yerleşime yanlış olmayın.

Modern iç için dengeli bir şık döşemeli mobilya seçmek için gereklidir. Televizyon odanın ortasına yerleştirilebilir, böylece uyku ve eğlence alanları var bölüyordur. Yatakta pencerenin yanında podyumda yerleştirilebilir. Ayrıca zemin lambası ve çekmeceli rahat bir göğüs yerleştirebilirsiniz. duvar boyunca küçük bir kanepe koymalıyız ve karşı duvarda muhafaza etkileyici boyutunu koymak.

Duvarlar farklı duvar kağıdı süslemek için tavsiye edilir, malzemelerin sözde kombinasyonunu tutun.

niş Yatak

Bir kombine yatak-oturma odası için ilginç bir çözüm, özel olarak tasarlanmış tatilde çift kişilik yatak yayınlayacaklar. Tasarımcılar oturma odası, yatak odası ve ofisi olan tasarım, sunuyoruz.Küçük bir yatak odası-oturma odasında sadece TV ve masanın önünde, duvar boyunca kanepe koymak daha iyidirKüçük bir yatak odası-oturma odasında sadece TV ve masanın önünde, duvar boyunca kanepe koymak daha iyidir

aşağıdaki gibi mobilya Yerleştirme olmalıdır:

 • alcove yatak;
 • Tablo, çalışma alanı, geleneksel bir şekilde yerleştirilmiş olan bir koltuk;
 • TV, kendisine asgari bir yaklaşım için Dolap.

Büyük bir odanın standart daire sundurma erişimi için gereklidir. Sleeper elverişli orada yerleştirilebilir. Yatakta pencereler kalın perdeleri asmak üzerinde bir halı döşeli zemin, duvara yerleştirilmelidir ziyade rahat bir yatak bir raf koymak. raf sandalye ile şifonyer, masa üzerinde, değiştirilebilir. Sonuç rahat küçücük yatak odası ve tam bir oturma odası.

iki oda birleşmesi: Doğru birleştirmek

Herkes gibi zaten oturma odası biliyordu ve yatak odası başarıyla bir odada birleştirilebilir.

yaşam için alanları ve yatak odası ayrı kapsama yapmak gerekiryaşam için alanları ve yatak odası ayrı kapsama yapmak gerekir

bir uzayda birleşik bir oturma odası ve yatak Tasarımcılar aşağıdaki kurallara uymaları önerilir:

 1. Duvar kağıdı pastel renkleri seçmek gerekir, ince tonları odaya sakin bir iyimserlik verir. daha iyi bir yer bej, açık yeşil renkler uyumak için alanında. Yaşam alanında mor tonları, mavi tonları alabilir.
 2. Yatakta yerleştirilebilir şeyden gölgelik, bu boşluğu tasvir ve içerideki zarif, şık ver.
 3. görsel alanı itmek amacıyla iç ayna ve parlak bir yüzey kullanılmalıdır. Şeffaf perdeler de yer genişleyecektir.
 4. Uyumak için bir yer geçirerek olabilir ve kapıda yer olmamalıdır.

Eğer bu basit kuralları takip eğer Kombine odası, ahenkli bakacağız.


Yer tasarrufu: iç oda 17 metrekare. m, dikdörtgen salon yatak odalı         

boşluk, yatak odası oturma odası kaydetmek için, uzmanlar bazı ipuçlarını takip etmek önerilir.

yatak odası ve oturma odası bölmek için basit bir düzenlemesi alçıpan ile bölümlerin inşaatyatak odası ve oturma odası bölmek için basit bir düzenlemesi alçıpan ile bölümlerin inşaat

yani:

 • kanepe üzerinde raflar hacimli dolapları yerine;
 • Televizyon, duvara Dönüm konsol üzerinde bulunan da yer kazandırır;
 • En uygun mobilya transformatörün iç kullanımı;
 • Örneğin, bir kayar yatak veya görünmez yataklı bir podyum olabilir;
 • Yatak başucu o kullanışlı olacaktır, tablolar ya da raflardan şeklinde olabilir;
 • Eski moda masif duvarları terk etmek gereklidir;
 • olağandışı şekli Yumuşak puf koltuk yerine oldukça yapabiliyor.

Düzgün tasarım süreci alanı, yatak odası oturma odası kurtarabilir ama aynı zamanda özgün ve fonksiyonel iç oluşturmak için yaklaştı.


İmar yatak odası, oturma odası 17 metrekare. m, fotoğraflar

İmar başarıyla bir tek iç mekanda ikisini birleştiren, yatak odasından oturma odasına ayrı yardımcı olacaktır.

Bir yatak odası, 17 metrekare bir oturma odası yaparken. m, görsel olarak oda arttıran, açık renk kullanmak daha iyidirBir yatak odası, 17 metrekare bir oturma odası yaparken. m, görsel olarak oda arttıran, açık renk kullanmak daha iyidir

Imar aşağıdaki yöntemler kullanılarak gerçekleştirilebilir:

 1. ideal çözüm saydam plastik bölme olacaktır. Ayrıca orijinal cam bloklar olabilir. Kurulmuş tür yapılar basit ve mükemmel bölgeye odayı paylaşmak.
 2. muhteşem cam bir bölme yerleştirerek İyi karar.
 3. rasyonel bir bölümü için dolaplar ve raflar kullanabilirsiniz. Özellikle de yataklı kanepe, kitaplık veya kabine uygundur.
 4. Pratik ve rahat bariyer yatağının yüksek yatak başı haline gelir.
 5. uzay perdeler vasıtasıyla mümkündür bölün. bir uyum vardı bu zaten, pencere perdeleri eşleştirmek için perdeleri kullanmalısınız.

Zonlu uzay aydınlatma yoluyla mümkündür. Perdeler mümkün olduğunca şeffaf olmalıdır. masif tavan avizeler kapsayan kullanılmak üzere tavsiye edilmez.

En iyi seçenek - bir zemin lambaları, duvar lambaları ve spot var. Yerel aydınlatma lambaları için de kullanılabilir.

odaya 17 metrekare yapma. m, yatak odası, oturma odası (video)

Yani yatak odası ve oturma odası nasıl birleştirileceği kolaydır. Her durumda fonksiyonel mobilya, hava tekstil ve hafif bir tasarıma kullanmak gerekir. yatak odası için en avantajlı tarzı trendleri, oturma odası minimalist. Biraz yaratıcılık, bilgi, güç ve evde ev manzarası ve misafirler memnun edecek benzersiz ve kişiselleştirilmiş iç mekan yaratacaktır her ev tasarımcı ile. Bir odada tamamen ağırladı olmak ve kaliteli bir ses uyku alabilirsiniz.

oda 17 metrekare tasarımı. m, yatak odası, oturma odası (iç fotoğraf)

1-11-212-11101530023954bf8225a12d9pm3denisgost2012110100164f8e1e6c8b6123

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector