iç mekan tasarımcılarına ipuçları: hall dekorasyon – nwhistorycourse.org

The BlogYaklaşan bayram salonun içini güncellemek için mükemmel bir fırsattırdoğum günü, düğün, unutulmaz tarih, Yeni Yıl, bazı özel aile tatili - yaklaşan bayram herhangi vesileyle olabilir iç zalaUkrasit oda güncellemek için mükemmel bir fırsattır. Belki salonun dekorasyonu nedeni sezonu sadece bir değişimdir. Ve sonra aslında sonbahar ya da kış dekorasyon, vb


tatil için dekor: ellerinizle odası Dekorasyon

özel kitler, satın açıldı ve kendilerini süslemeleri vardır. Ama bu herhangi hayal senden gerektirmeyen bir apartmanda bir oda süslemeleri kolay yoludur. (Bir doğum günü partisi ise) böyle bir kümesinde, çelenk, çiçek pon pon, sayılar içerebilir. Eğer Sevgililer Günü'nü kutluyoruz, yıldönümü veya düğün setleri dayandığı kullanılır kalbi sayılabilir.

daire deposunda özel bir tatil setleri satın alarak kendi ellerini olabilir süsleyindaire deposunda özel bir tatil setleri satın alarak kendi ellerini olabilir süsleyin

Ancak kesinlikle onsuz yapabiliriz. Eğer herhangi bir sanatsal beceri ve çaba varsa, sadece büyük dekore edebilir ve özellikle para harcamak gerekmez.

elleriyle salonun örnekleri dekorasyon - on.

fotoğrafları Dekorasyon

Fotoğraflar ev yapımı karton çerçeveye dahil ve dekoratif klipleri veya standart renk mandal üzerinde güzel kurdele asmak edilebilir. Eğer çerçeveleri yapmazsanız, fotoğraflar muhtemelen ölecektir. kurdele görevinde ucuz renkli kurdeleler olabilir.


alışılmadık bir dekorasyon oluşturmak için, güzel fotoğraflarla bir oturma odası süslemelerialışılmadık bir dekorasyon oluşturmak için, güzel fotoğraflarla bir oturma odası süslemeleri

Dekor saten kurdeleler

Bir değil çok geniş renkli saten kurdele satın dilimleyin ve tek bir yatay ipe düzeltin. Sadece düğümler atın. teybe rovnenko, örneğin platin altında Gadget dikebilirsiniz astı. takı birkaç gün için tasarlanmış Ama eğer bu gerekli değildir.

Ayrıca, oda renkli saten kurdele ile dekore edilebilirAyrıca, oda renkli saten kurdele ile dekore edilebilirEv yapımı çelenk Dekorasyon

flazhochki rengarenk patiska trim desen kesip. o içerdeyken karton veya kalın kağıda onları Tutkal. Bir çelenk gibi kendisine dokuma ve dikişli flazhochki atın. Bu dokudan değil, aynı zamanda tasarım kağıt veya karton ile sadece yapılabilir.

çelenk şeklinde tasarlanmış kağıt ya da başka bir malzemeden bir renk, bağımsız bir şekilde yapılabilirçelenk şeklinde tasarlanmış kağıt ya da başka bir malzemeden bir renk, bağımsız bir şekilde yapılabilir

Ve aynı zamanda kendi tasarım karton yapabilirsiniz. Ve çok kolaydır. olağan bir polietilen film koymak karton içinde ve üst tabaka parlak peçete koymak. Ve polietilen tüm demir bir peçete ile karton sızdırmaz proutyuzhivaete. Bu gerçek bir dekoratif karton var.

Nasıl sonbaharda salonu dekore etmek, "altın" fikirler

Örneğin, bir şekilde sonbaharın gelişinin yıldönümü iç değiştirmek istiyorum. akçaağaç bir buket bırakır - çok kolay. Aynı dan daha iyi bir vazo yapmaya bırakır. Balonun günü, güvenli lake bunları yapışmasını. Sonra balonu uçurmak ve çıkarın. vazo şeklini oluşturmak üzere, bir yol üzerinde fazlalık kesin.

sonbaharda misafir odasını süsleyin Resim Sergisi yaprak ve diğer süslemeleri taklit temalı edilebilirsonbaharda misafir odasını süsleyin Resim Sergisi yaprak ve diğer süslemeleri taklit temalı edilebilir

Diğer seçenek vardır:

  • küçük renkli cam vazo Rowan salkımları;
  • renkli boya püskürtme konileri ile kaplanmış;
  • Güzel bir vazoda lake kaplı Kestane;
  • Sonbaharın kokular Kokulu mumlar.

Ve en ilginç seçenekleri her zaman şaşırtıcı derecede basittir. çok dar değil, bir yüksek cam vazoyu. Bu desen olmadan mümkün olduğunca basit olabilir. Neredeyse konilerle üstüne doldur. yaprakları ve tomurcukları olmadan bu tümsekler ince dalları, uzun bir kuru dallar yerleştirin. Onlar boyanabilir, ancak zorunlu değildir. Dallar sonbahar renklerinin kalın yünlü konuları bağladılar süslemeleri yapabilirsiniz.

Nasıl evin salonu dekore etmek: Basit el sanatları

Doğal malzemeler mümkün doğal olduğu kadar evi dekore yardımcı olur. Elbette, plastik kelebekler ile odada perdeleri süslemeleri Tiffany veya kitle piyasadan diğer dekor öğeleri setleri kullanabilirsiniz, ancak uzak şablondan taşımak deneyebilirsiniz.


Hatta küçük dekoratif unsurlar dakika içinde bir oda dönüştürmek için olabilirHatta küçük dekoratif unsurlar dakika içinde bir oda dönüştürmek için olabilir

Örneğin, kahve masayı bir örgü peçete örtün. Basit, belki de klasik veya kendi ellerini yaptı. Yeni bir heykel koy, bu planlı yabancı (ve belki de dahili) dönüşümler hakkında satın aldı. Küçük bir kapta, rolü basit olabilir ama güzel kavanoz, birkaç dal koydu. Orada da oldukça kurutulmuş çiçekler ekleyebilir. Güzel zarif şeker kase veya çerez koymak yanında. Ve kompozisyon okumak ve yakın geleceği yeniden okumak için gidiyoruz kitapçıklar bir çift olabilir tamamlayın. Dekore gibi görünüyor ve tüm oda ve onun görünüşü ve onun ruh hali kesin değişecek.

Soyunma odası: bir oda rahat nasıl

seyirci değişen yüzü, krep kağıttan yüz bez veya çiçek papatya örme olsun Sevimli el sanatları,. Böyle görünüşte küçük şeyler. zaman çok güzel ve temel tasarım ihanet etmeden, apartmanda şeyleri değiştirmek kolay ama önemli yeni dokunuşlar yaparak zaman soğutun.

eliyle dikilmiş Dekoratif yastıklar, dekor için harika bir ilave olacakeliyle dikilmiş Dekoratif yastıklar, dekor için harika bir ilave olacak


Bu değişikliklerin örnekleri:

  • Dekoratif yastıklar. Eğer iç uyması eğer, küçük sevimli pad üzerinde kapakları dikmek ister kumaştan Sen kendi yapabilirsiniz. Veya bunları satın alabilirsiniz ve diğer ustaları sahip olabilir. El yapımı, daha önce olduğu gibi, özellikle değerli.
  • Yeni zemin vazo. Onların seçimi tek kelimeyle muhteşem bakmak harika yanı sıra süs çiçekleri olduğunu.
  • Dekoratif vinil çıkartmalar. Ve bazen sadece harikalar - duvar kağıtları bozmadan, on dakika yapıştırmak için, yeni bir duvar olsun.
  • Yeni masa örtüsü, peçete ve vazolar. Ya da belki yeni bir kutu veya bir oyuncak kanepede oturan ayı. Dolayısıyla, oturma odasının yeni bir atmosfer beni hemen acele ve tüm küçük deneyin ve yavaş yavaş yeni bir görünüm inşa edilecek ve vermeyin.

Yeni perdeler ve halı - bu büyük bir değişikliktir. Bazen bu tür değişiklikler çelenk daha iyidir ve balonlar tatil için evi dekore ve tüm İçinde yeni bir şey sevinin. Yani, bitti.

Nasıl güzel bir oturma odası süslemeleri (video)

Tabii evi süslüyor, biri diğerlerinden dost olmak zorundadır şeylerin uyumunu hatırlamak demek. Ve her zaman kendilerini sonra genel bir hat değişikliklerini sorulan bir bar, küçük şeyler, ile başlar.

Başarılı dönüşümler!

elleriyle salonun Olağandışı iç (fotoğraf)

02-Bol-shoj-divan-s-podushkami254573c58dacccaee0822ef3a4098f95ad7674165326123-11476963decorativnye-podushki-11

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 1

Adblock
detector