iç koridor varyantları: Alçıpan bitirir ve avantajları 7 – nwhistorycourse.org

The BlogAlçıpan - salon tanınmayacak şekilde değiştirilebilir hangi ile benzersiz bir malzemeAlçıpan - Tavan yüzeyine bir şekilde başa çıkmak ve kullanımı tesislerine pratikliği tarzı ve düzeni değil, aynı zamanda ergonomi sadece getirebilir günümüzde elleriyle alçıpan talepleri halinde salon, örneğin, neuznavaemostiTak değiştirilebilir hangi ile benzersiz bir malzeme. Yani, bu tür sıva gibi bir yapı malzemesi ile, sen tanınmayacak salonu değiştirecek özgün seçkin bir tasarıma yapabilirsiniz.


alçıpan salona Terbiye: GCR avantajları

Küçük bir koridor Tamir yaprak GCR yeterince uzun ve basit çalışır. onarım çalışmaları yana bile profesyonel başa çıkamaz.

Alçıpan sayfaları da kullanılır:

 • Açıklık dikey yüzeyler;
 • Cihaz raflar, kemerler ve nişler;
 • Cihazlar diğer dekoratif unsurlar.

alçıpan kullanarak yaprak ölçüde geleneksel sıva üzerine yararlanır. Dahası, alçı diğer resimlerin üzerinde avantajlara sahiptir.

Örneğin:


 • Yüksek teknoloji.
 • Düşük ağırlıklı.
 • yüksek düzeyde Pozharustoychivost.
 • Isı yalıtımı.
 • Ses Yalıtımı.
 • Estetik.
 • Uygun fiyat.

koridorda alçıpan niş, raflar, kemerler ayarlayabilir ve hatta mobilya yapmak için birliktekoridorda alçıpan niş, raflar, kemerler ayarlayabilir ve hatta mobilya yapmak için birlikte

Alçı malzeme evlerde kullanım için çevre dostu ve güvenli olarak kabul edilir. O nötr asidite, iletken olmayan vardır ve herhangi bir koku yaymaz. Yapı Uzmanları alçıpan levhalar basitçe monte çünkü GCR ile çalışmak ister. materyal Bina bir yapboz ya bıçak kullanılarak işlenir, kesmek kolaydır.

GFC kullanarak kolayca bir boru, kablo ve kanal şeklindeki iletişim sistemleri ve network mühendisliği çeşitli değişiklikler yapılabilir ki burada, içi boş bir yapısı yapabilirsiniz.Binaların alçıpan çok zaman almayacaktır ve ek çalışma yüzeyi gerektirmez. Her şey hızlı ve hatta ilginç yapılır. Aynı zamanda, pratikte hiçbir inşaat atığı.

Alçı levhaları yaratıcı odalar arasında bölümleri, yığılmış tavan yapıları beklenmedik yapılandırmaları oluşturmak için bir fırsat sağlar.

Ve ayrıca:

 • Fonksiyonel raflar;
 • niş;
 • Özel iç;
 • Şık mobilya.

GCR kullanımının Alan inanılmaz geniştir, ve kimseyi yedek olacaktır koridoru bitirme için bu malzeme için seçti.

elleri ile alçı levha Koridor: yapı malzemeleri özelliklerin çalışacağını

Tabii ki, onarım çalışmaları ve küçük boyutta koridorunu ve muhtemelen diğer oda bitirmek için alçıpan uygulanması sırasında, bazı kurallar hatırlamak önemlidir. Örneğin, asma yaprak kırılgandır ve bu nedenle şok kaçınılmalıdır. Eğer bazı ağır nesnelerin sıva tabanı üzerinde montaj planlıyorsanız Buna dayanarak, takviye dikkate alınması gerekmektedir.

Eğer konaklama planlıyorsanız Ayrıca yüzey gereklidir artırmak:

 • Masif ayna;
 • Weighty raflar;
 • Ağır resimler vb

Ayrıca GCR yapı malzemesi sıvı ile doğrudan temas halinde, nem için dayanıklı, bu düzlüğü ve kıvrım kaybederek çatlayabilir.

basit ve kolayca alçıpan levhalar ile çalışmabasit ve kolayca alçıpan levhalar ile çalışma


GCR basit tasarım levha. Üç kat alçıpan, dış tabaka 2 mukavva ve modifiye katkı maddeleri ile bir malzeme içinde tabaka alçıdır.

Açıktır ki, karton emprenye spec üst tabakalar oluşturulurken. performansını artırmak bileşimler. Piyasa farklı boyutlarda alçıpan yaptı. En popüler boyutu kalınlığında 1200 ve 12.5 mm 2500. Alçıpan da kenarın farklı bir türü olabilir. Bu nedenle, PC kenarı ile GCR bölümleri kuran, boş alanı doldurmak için gerekli olduğu zaman kullanılır. yüzeylere uygulandığı bir yuvarlatılmış kenar (ZK) ile Tablolar sıva ile karşılanacaktır. CC montaj sonrası kenarları Knauf levhalar yerleştirme yerine ek takviye ve Shpatlevanie uğrarlar.

GCR küçük koridor ilginç bir iç vurgu olabilir. yaratıcı ve pratik tasarım oluşturmak için, profesyonel bir bitiş gitmek gerekir. Hiçbir özgüven varsa, daha iyi ustaların yönelmek.

Arch elleri ile kartonpiyer yapılmış

Arch kartonpiyer yapılmış - bu modadır. Eğer GFC'NN kemer inşa önce, gerekli malzeme ve araçları hazırlamak gerekir.

gerekli çalışmak için:


 • Kuru tabaka 12 mm;
 • Bir metal Mo 28/27 Profili;
 • Vidalar;
 • alçıpan dübeli;
 • Bir bıçak ya da yapboz;
 • demir için makaslar;
 • Tornavida veya tornavida.

Modern koridorlar kemerler görülebilir olarak çok sık ama kendi elleriyle can kimse ile bir tasarım oluşturmak içinModern koridorlar kemerler görülebilir olarak çok sık ama kendi elleriyle can kimse ile bir tasarım oluşturmak için

Montaj gelecek kemerli çerçeve boş kesim ile başlar. şekli ve boyutuna göre belirlenir, markalama tabakaları tutulur. Demir Testere veya yapboz kesilmiş parçalar. Bundan başka, şerit ucu alçıpan kemer hazırlamak için gereklidir. o istenen şekli vermek amacıyla, tabaka hafifçe olarak ön taraf nemlendirmek ve yavaşça eğmek gerekir. kemerin düzlem duvar düzlemine ile çakışacak şekilde Ardından, dübel ile, kapı açıklıkları için profiller güvence, dizmek.

kemerin kenar profili 3-5 cm kesikler yapmak için kıvrık olmalıdır.

Bu boş alçıpan vidaları taraftan bütün fazlalığı Döşeme ve düzeltmek için kalır. Biz kemer yapıldığını varsayabiliriz, sadece eklemleri zashpatlevat ve üst kat uygulayabilirsiniz.

Salonun iç alçıpan: tavan fotoğraf

Böyle bir yatak odası ya da salonu olarak, tavan yüzeyini bitirme düşünmek, biz dikkate odanın amacını alır. Bu odaklanarak, ve yapı malzemesi seçilmiş. Ve koridor ne olacak? Bu muhtemelen herhangi bir bina malzemesi bitirmek için alabilir, bir yerleşim bölgesinde, birkaç oda biridir. Büyük bir çözelti, alçıpan kullanımı. Bu koridorda tavan bitirme için mükemmel bir yapı malzemesidir. Bunun bir örneği - ilginç tasarım projelerinin popülerlik.

alçıpan terbiye kullanarak, özgün bir tavan oluşturabiliralçıpan terbiye kullanarak, özgün bir tavan oluşturabilir

GCR tavan olabilir:

 • kardeş;
 • çok seviyeli;
 • Sadece düz veya desenli tasarımı.

Kardeş tavan sadece mükemmel gizlemek düzensizliklerini ve diğer kusurları görünüyor. Bu tavan düzeyli daha yüklemek için çok daha kolaydır. Düzenlemek ve duvar kağıdı veya boyalı, dekoratif sıva üstünde tutkal mümkündür. spot bir yüzey üzerinde bulunan güzel bir tavan elde edebilirsiniz. koridorda tavana monte, düz bir yüzey olsun. Çok seviyeli bir tasarım en cesur fikirleri gerçekleştirmek için yardımcı olacaktır.

salonun iç (video) alçıpan inşaatı

, Memnun koridor bitirmek için özenle ve dikkatle her şeyi yapmak. Sonuçta, bu oda evde ziyaretçileri karşılıyor, o mükemmel olmak zorundadır. koridor iyi tat ev sahibinin bir göstergesi olmalıdır. Koridor fonksiyonel, güzel, pratik olmalı.

elleri ile kartonpiyer salon tasarımı (iç fotoğraf)

02c2ddd9c1be6b33234fb4f6e65c9c27067121314-polki-radiusnye-iz-gipsokartona583d19e36601e19-222013-01-24yzkiykoridornygnogramotnopodobratosvechenie88555d3e9cd5ec918f970cd4527b75d9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

20 − 12 =

Adblock
detector