iç İtalyan duvar kağıdı: 7 ünlü yerler – nwhistorycourse.org

The Blogİtalyan duvar kağıdı kusursuz stil ve zarafet modeli çağrılabilirİtalyan duvar kağıdı kusursuz stili ve elegantnostiItaliya modeli ... zarif ve sade bir tarzda, zengin renkler, uzun geçmişi ile eş anlamlı bir sözcük çağrılabilir. Zaten uzun zamandır, bu ülke ile, bu araba, giysi, mobilya veya ayakkabı olsun, moda tonu ve göz alıcı stili ile tanımlanır. Tüm bu maddeler moda ve tat enfes dokunma, sırılsıklam zaman vardır. İstisna yok ve duvar kağıdı koleksiyonları bir iç yüksek moda ve stil görüntüler her biri çok sayıda, temsil edilir.


İtalya'nın Duvar Kağıtları: ayırt edici özellikleri

sadece üreten ülke büyük bir isim için ünlü İtalyan duvar kağıdı, aynı zamanda malzemenin mükemmel kalitede özellikleri.

duvar Özel özellikler:

 • Zengin ve çeşitli renkler;
 • üretiminde kullanılan ham maddelerin en yüksek kalitede;
 • Tuvalin Dayanıklılık;
 • Çevre dostu malzeme;
 • Geniş fiyatlandırma yapısı;
 • Duvar bir fırça ile temizlenebilir;
 • Tuval üzerinde özel mürekkepler başvurmuştur. Onlar kendi özelliklerini kaybetmezler uzun süre var.

İtalyan üreticilerin Duvar Kağıtları yeni modelleri ile koleksiyonların düzenli tamamlanma övünebilir. Ve fiyat sıradan bir vatandaş için kullanılabilir Halılar oldukça büyük çeşitler tüm marka ve koleksiyon bağlıdır vardır.

sadece büyük bir tasarım için ünlü İtalyan duvar kağıdı değil, aynı zamanda mükemmel bir Avrupa kalitesadece büyük bir tasarım için ünlü İtalyan duvar kağıdı değil, aynı zamanda mükemmel bir Avrupa kalite


kağıt, vinil, dokuma olmayan destek, hem de tekstil bu İtalyan duvar - toplama malzemeleri çeşitli özellikleri. hepsi dünya standartlarına sıkı gereksinimlerini karşılamak.

Ünlü marka on yıldan varolan fazla, tercih vermek olduğunu. Böylece düşük kaliteli duvar kağıdı veya sahte satın kendinizi korumak.

duvarlar için Duvar Kağıdı: İtalya Made in

İtalyan duvar kağıtları - bu bir tuval üzerinde kalite ve güzellikte bir kombinasyonudur. Bu duvar halıları oluşturma sanat gerçek iştir.

duvarlar için İtalyan duvar kağıdı seçimi, hala bazı önemli noktaları göz önünde bulundurmalıdır: • Fiyat. En popüler üreticilerin Halılar ucuz değildir.
 • İşaretleme. Bu işaretleme rulo özellikle dikkat edilmelidir. Açıkça belirtilen ve en az üç dil olmalıdır. üretim tarihi, seri numarası, üreticinin yasal adres ve malzemenin özelliklerine: Bu belirtilir etikette.

duvar Rulo sıkıca hasarı önlemek için mühürlenir. hiçbir şekilde paketini açarken herhangi ağır kimyasal kokuları katılmak olmamalıdır. 0,5 m, 0,7 m ve 1.06 m - Duvar genişliği üç değişik temsil edilmektedir.

Pahalı İtalyan duvar kağıdı olduğu unutulmamalıdırPahalı İtalyan duvar kağıdı olduğu unutulmamalıdır

Belirli alışveriş merkezleri ve özel mağazalarda satın alma duvar kağıdı İtalyan üreticilerin tavsiye olun. Böylece, kalitesi konusunda herhangi nüanslar söz konusu olduğunda, sen yönetime şikayet edebilirsiniz.

kiralama uzmanları yapıştırılması için fon esirgemeyen, otantik İtalyan duvar kağıdı satın alın. Onlar niteliksel bunu ve sırayla duvarları getirecektir.

iç İtalya'yı Duvar Kağıdı: Ünlü fotoğraf koleksiyonları

zarafet, çekicilik ve güzellik yanında duvar İtalyan Üreticiler, ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı özel dikkat. Bu nedenle, mekanik hasar ile ilgili sorunlar olasılığı endişe değil.

İtalyan duvar kağıdı farklı koleksiyonları dokular ve ractsvetok zengin bir seçim şaşırtacakİtalyan duvar kağıdı farklı koleksiyonları dokular ve ractsvetok zengin bir seçim şaşırtacak

En popüler ve popüler şunlardır:

 • Portofino (Portofino). markası süet duvar (Flok), dokunmamış ve kağıt tabanlı yakın üretir. Denekler geometrik şekiller, flora ve şeritler sundu. Bu tür bir malzeme, nem ve mekanik etkisi, ama asil şıklık için oldukça rahat ve herhangi bir dezavantaj dengeler.
 • SIRPI (CIRP). Marka ilginç ve orijinal grafik kompozisyon ve yumuşak pastel renklerle yapılan 24 koleksiyonu yok. Bu taklit kumaş çiçek dikey bir şerittir. İmalatçı dokunmamış destek vinil duvar kullanır. «SIRPI Muralto Decoskin» olağanüstü toplanması - natüralist imitasyon kürk ve taş, atı dörtnala kurt ve diğerleri sinsi.
 • ZambaitiParati (Zambaiti Paraty en). bir vinil kaplamalı kağıt ve kağıt baz. tuval mat ve parlak, pürüzsüz dokusu ve kabartma yapılır. Büyük seçimi 39 koleksiyonu temsil etti. Her biri - Aynı motif idam renk ve desen uyumu.
 • EmilianaParati (Emilian Paraty en). Bu markanın Duvar Kağıtları kağıt temelinde bir PVC'den boşaltılmaktadır. konutlar, oteller, yat ve ofislerin iç - Bu duvar halıları da konut dışı binalarda kullanılmaktadır. Şirket ünlü modacı Valentin Yudashkin ve Roberto Cavalli ile işbirliği yapmaktadır. Bu duvar kağıtları değerinde ve sahibinin yüksek durumunu vurgulamak.
 • DECORI (Kaplama). Üretici 9 koleksiyonlarında sunulan iyi bir fiyat-kalite birleştirir. dekor kağıdı ve vinil duvar kağıdı üzerinde yüksek kaliteli baskı kullanır.
 • Limonta (Limonta). marka sulu renklerde yapılmış yıkanabilir duvar kağıdı, çiçek motifleri, soyutlama ve dikey bantların 10 koleksiyonu yok.
 • Esedra (Esedra). Üretici klasik tarzda yumuşak çiçek desenleri yapılan 4 tanınmış koleksiyonuna sahiptir.

Bu markalar iyi bir üne sahiptir ve sıkıca Süsleme malzemeleri pazarında kurdu.


Duvar kağıdı su ve toz itici, özel bir çözeltisi ile emprenye edilir.

iç İtalyan stili

haklı nedeniyle kalite ve zarif stiline kendi popülerlik kazanmış olarak İtalyan duvar kağıdı, diğer kaplama malzemeleri arasında en yüksek basamak işgal eder. Bu duvar örtüsü ayırt edici özellikleri renklerin mükemmel kombinasyonu ve bazı benzersiz tarzıdır.

İtalya'nın Duvar herhangi bir odaya harika görünecekİtalya'nın Duvar herhangi bir odaya harika görünecek

iç İtalyan duvar kağıdı:

 • Salon. Bu durumda, genel olarak doğal kaplama duvar kağıdı veya alçı etkisi kullanılır. Bu basit zerafet tavan kirişleri veya pürüzlü üzerinde büyük bir avize şeklinde lüks desenli seyreltilir.
 • Yatak odası. sakin ve rahatlatıcı bir ortam olarak yatak odaları genellikle bitki örtüsü ya da eski ağaçların vernikli plakalar etki oluşturmak için desenleri kullanırlar.
 • Koridor. Koridor mükemmel tekstil duvar etnik motifler. orijinalin Bu muhteşem seçimi Bütün evi dekore edin.
 • Mutfak. İtalyan tarzı mutfak tasarımı sıcak sağduyulu tonlarda vinil duvar kağıdı sorunu daha iyidir.

İtalyan motifleri birçok stilleri bulunan konfor ve rahatlık bir not. Duvar kağıdı konut tasarımının tasarımında son yer işgal etmez, bu nedenle seçim ciddiye halılarını alınmalıdır. Sonuçta, duvar kağıdı, iyi bir seçim daire boyunca konfor, şıklık, güzellik ve sıcaklık bağlıdır.


İtalyan tarzı temel kuralları doğal motifi ve rafine lüks.

Roberto Cavalli dan Lüks İtalyan duvar kağıdı (video)

Duvar kağıtları her kişi için organizasyon ve rahat bireysel konut oluşturulması üzerinde doğrudan etkisi vardır. Onlar, orijinal, rahat ve şık olmasına yardımcı olur. İtalyan çizimler dev seçim sofistike ihtiyaçları ve her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için duvar kağıdı. Her bir çizim orijinal performansı ve lüks renk paleti ile ayırt edilir.

İtalyan tasarım duvar kağıdı (fotoğraf)

n2034-47n2045-811541409d88cec9541409d88cf3d025-moda-duvar kağıdı5aaebfc7c68328f8ab241c8457bde1ca7164182

Leave a Comment

Your email address will not be published.

86 + = 90

Adblock
detector