İç Çözümleri: yatak odası için masa lambaları – nwhistorycourse.org

The BlogMasa lambası - gerekli bir şey, özellikle yatmadan önce kitap okumak isteyenler içinMasa lambası - gerekli bir şey, özellikle bu odada gevşeme, samimiyet, huzur ortamı yaratabilirsiniz snomOsobaya çekicilik yatak önce kitap okumak isteyenler için. Ve söylemeye gerek yok, özellikle uygun aydınlatma olmadan bunu imkansız - Yerel. Eğer yatmadan önce okumak için kullanılan, özellikle yatak odasında masa lambası, gereklidir.


Yatak odasında Masa lambaları nerede yüklemeye

Göz sağlığı için - Aydınlatma her zaman ilk etapta doğru monte edilmelidir. Bu konuda herhangi bir rahatsızlık çok hızlı bir etki yaratacaktır. Tipik olarak, bir masa lambası ve masa başucu tablo veya raf üzerine yerleştirilmiştir.

Seçenekler masa lambası montaj:

 • başucu masa lambası üzerinde olanlar yatmadan yatmaya bir kitap alır veya dergilere uyku seviyor koymak;
 • Eğer yatak odasında, masanın üzerine yerleştirilir monitör lamba arkasında oturup belgeleri alabilir yatmadan önce ise;
 • Yatağın iki tarafla da dolapları iki masa lambaları yüklemek için en uygun yol;
 • Başucu lambaları yanlışlıkla bırakın imkansızdı böylece olmalıdır.

Masa lambaları komodin veya yatağının yanında, yatağa iyi yanındadır doğru yerleştirilmelidirMasa lambaları komodin veya yatağının yanında, yatağa iyi yanındadır doğru yerleştirilmelidir

başucu ve masa lambaları karıştırmayın. Gece - Okumak için kötü bir ışık, onlar, vb şey bulmak için geceleri ışıkları açmak gerekiyor Onlar birçok yanan lamba ile uykuya dalmak, samimi bir loş ışık oluşturmak, ancak hafif olduğunda okunamaz.


Nasıl seçmek için yatak odası için Gece lambası

lambayı alıp ön planda tarzı yatak odası, At. çok fazla dikkat çekmemek için Örneğin, minimalist tasarım lamba gibi basit olmalıdır. Eğer klasik stili gibi, lamba ve bir "o zamanlardan," belki de yapay yaşlı gibi götürün.

moda güzel gölge lambalar hep olmuştur. Bu konfor, hassasiyet, ev sıcaklığını ile ilişkilidir. Elleri hemen her gölge, daha geniş bir kullanıma bu olasılığı yapmak bugün mümkün olduğu göz önüne alındığında.

Eğer moda trendleri temelinde bir gece lambası seçerseniz, o gölge ile çok popüler lambalar olduğu dikkati çekiyorEğer moda trendleri temelinde bir gece lambası seçerseniz, o gölge ile çok popüler lambalar olduğu dikkati çekiyor

Onlar iç kesişir başka bir şey olmadığını Gece ışıkları, vurgu parlak olabilir. Örneğin, lampshade iç perdeler ile aynı biçimde benzerdir. Ya lamba rengi nedense tekstil rengini yansıtır.ucuz ve güzel: kendi elleriyle yatak odası için Masa lambaları

Yetişkinler bazen sadece çok çabuk gelecektir kendi işlerinde gurur olarak başlamasını ayakta hurda malzemelerden daha az çocuk yapmak sevmiyorum. Bu aynı zamanda kendini yetiştirmiş masa lambaları konusunda da geçerlidir. Güzel avizeler (Rusya böyle yetenek ünlü olan olmasa da) size zor olabilir, ama gece lambası Eğer kendinizi iyi inşa edilebilir.

Basitçe bir yolu yoktur -, eski lambayı canlandırmak temel olarak götürün ve tanınmayacak dönüştürmeye nasıl. Geleneksel masa lambası gölge kolonu ve bir baz, oluşur. lamba gölge da ışık difüzörü olarak adlandırılabilir. Sütun genellikle zaman aşındıkça, ve bunu düzeltmek için, sen tutkal, dekoratif öğeler ve sprey boya gerekir.

Masa lambası kendi ellerinizle yapılabilir, daha da önemlisi, malzemeyi bulmak ve sabır kazanmakMasa lambası kendi ellerinizle yapılabilir, daha da önemlisi, malzemeyi bulmak ve sabır kazanmak

Ne dekor elemanları kullanılabilir gibidir:

 • oyuncaklar;
 • boncuklar;
 • Renkli taşlar;
 • kabukları;
 • Yaylar;
 • para;
 • boru;
 • Kahve çekirdekleri, vb

Yasa bu yüzden olabilir. Eski bir gazete sütununda, yapıştırıcı ile iyi bir kaplama ile sarılmış, dekor takmak ve tüm kurumaya verir. Sonra sprey boya dekore edilecek bölümünü kapsamaktadır. uygun bir baz transformasyonu için genellikle vb vazo, seramik kaplar muhteşem şişeyi

Sonraki hafif difüzör gibi bir abajur yani sürer. Kısacası darbelerle bir çift ve bir şey farklı - Kumaş abajur saten kurdele, yay, dantel ile değiştirilebilir. muhteşem gölge merkezinde bir broş veya bir düğmeyi sıkın. Şerit veya dantel temel bez ile uyum içinde olmalıdır.

ellerinizle Lamp: abajur tamamen yenilenmek gerektiriyorsa

Ardından, Yeni abajur taban çerçevesi altında eski top almak. perdeler, yatak örtüleri, halı, kısacası onlar tekrarlamak istiyorum şey - kumaş tekstil ayarlanır. Bir şablon oluşturan tüm boyutları tebeşir ile abajur inç ölçün. Kalıp daha sonra değil dikiş şeritlerine ilgili unutulması, yeni malzeme ile yüklemektedir.


Yeni abajur Eğer perdelik planlanan varsa o parça hatları dikiş makinesinde çizgiler yapmak tebeşir ile kesildikten sonra sonra eğrileri. 15-20 cm artış genişlikleri. Sonra açıkça çerçeve üzerinde gergin imalat ürünü renkte yanlış tarafında iplik kilitleyin. Fakat sabitleme lampshade gerektiğinde çerçeveden çıkarılır ve yıkama edilebileceği şekilde olmalıdır.

Herhangi bir nedenle gölge değiştirirseniz, seçtiğiniz kumaş, genel iç oda ile birleştirilmesi gerektiğini akılda tutmakHerhangi bir nedenle gölge değiştirirseniz, seçtiğiniz kumaş, genel iç oda ile birleştirilmesi gerektiğini akılda tutmak

Eğer perdelik bir abajur yaparsanız, içlerinden böylece kumaşın üst ve alt çizgilerin sakız germek kolay oldu, makinede bir şey fazladan satırlar yok. hafif kumaşlar, dantel, kıvrımlı kumaştan - etkileri yatak çok hassas abajurlar vardır.

yatak odası için duvar ve masa lambaları (video)

dekoratif mumlar, resim çerçevesi, mücevher kutusu, heykelcik, iç oyuncak, vb - bir lamba ile sehpanın üzerinde Yanında aynı tarzda bir şey koymak Belki renk tonu lambayı duracak hangi bir peçete yapmak istiyorum.


iyi bir seçim ve iç istenen dönüşümü var!

Örnekler lambaları yatak odası Başucu (fotoğraf iç)

113-1331423080045188088b6db88d4d2cf5726fteknikte deko-v-interere-gostinoj7b5ca1068a870c8f0464dc58efae3camelgroup ışık-1 grcleo-4deko-Ideen-schlafzimmer-2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector