Hazır ipuçları: modern tasarım yatak odası 10 metrekare. m – nwhistorycourse.org

The BlogKüçük yatak odası 10 metrekare. m. Doğru renk ve mobilya rasyonel düzenlemesi geniş ve konforlu olabilirKüçük yatak odası 10 metrekare. . M geniş ve doğru renk ve mobilya On kareler rasyonel konusunda rahat olabilir - kesinlikle bizim istediğimiz gibi birçok değildir. Ancak hiçbir tat ve daha geniş bir alana sahip saçmalığını inşa edilebilir ve bunların varlığında, sen kendilerini sadece hayran olabilir bir proje geliştirebilir. Eğer 10 metre standart düzeni giderse, hemen değil yatak odasında bir şey düşünmek, sen reddedebilir. Birçok ev sahipleri inanıyoruz yatak o - değil bir dolaba olmadan bir yatak odası. Ama modern bir yatak odası dolabında tüm olamaz ve bu sadece iç acquire olduğunu.


Nasıl yatak odası 10 metrekare düzenlemek için. m: Hazır fikirler

Kağıt başlangıçta gelecekteki yatak planını çizmek üzerinde iyi olurdu. Bu adımı önlemek etmeyin, görsel planı en güzel ve işlevsel bir yatak odası döşemek için yardımcı olur.

Aslında başla odanın ortasına o - Yatağa. Eğer odanın ortasında koyarsanız, o ileriye taşımak için zaten kolaydır, bir simetri olacaktır.

Bir duvara karşı yatak koymak eğer, ikinci duvar boşluk hissi yaratmaz için, uyum sağlamak için daha zor olacaktır.

Bu görsel oda artırmak iç küçük yatak odası kullanımı beyaz renk için en iyisiBu görsel oda artırmak iç küçük yatak odası kullanımı beyaz renk için en iyisi

gardrop, geniş halı, mobilya hacminde - Pes ne düşünün. küçük bir oda dağınıklığı izin verilmez. daha hafif ve uzay kadar iyi olur. Yatak odası raflar varsa, raflardaki biblolar sadece yatak odası küçük boyutu vurgulamak büyük ve küçük hediyelik eşyalar ve diğer dekoratif şeyler sadece birkaç bırakın çıkmak.


Yatak odası 10 metrekare. m, Dizayn 2017: yatak yerleştirmek nasıl

En ilginç ve en önemli soru hangi elbette durmak olduğunu.

Ne kadar küçük yatak odasında yatak koymak için:

 • duvara yatak başı dönük yatak, bu olası yatak yan tabloları her iki koymak mümkün kılar;
 • yatak odası iç köşesinde yer alıyorsa, örneğin, masaüstü (bazen yatak odasında bir köşe ofisi vardır), bir sandalye yer açmak veya olabilir;
 • Yatakta Odanın ortasında yer alıyorsa, mobilya geri kalanından daha sonra, (Kruşçev oldukça nadirdir) ada, hemen hemen tüm bu yatak odası vazgeçmek zorunda;
 • Yatakta dolapları ve dolaplar için yer tasarrufu hafifçe uzun kenarı karşı duvara karşı ise.

Küçük bir yatak odası için mükemmel bir seçenek bir yatakta odanın ortasına konumu olacağıKüçük bir yatak odası için mükemmel bir seçenek bir yatakta odanın ortasına konumu olacağıaşağıdaki gibi Yani, plan. tarayıcılar, yan masaları, sehpalar: daha sonra küçük mobilya dava (varsa) ve - Önce, sonra yatakta koydu.

Yatak odası dar 10m: alanını artırmak için nasıl

ama diğer seçenekler, aslında, sahip olduğunuz, görsel alanı değil artırmak. Ama bu durumu kurtarmak için gerçek bir şans.

dar uzay Yatak Odası "genişleme" örnekler:

 • Doğru ayna al. büyük bir ayna görsel oda genişler - Ve düşündüğünüzden daha iyi çalışır. Bunu genişleterek ışıkla tüm yatak odası dolu bir pencere karşısında Ayna. Yatakta geri çevrilebilir karşısındaki Büyük aynasından, bir batıl kişi iseniz Ama, çeşitli bilim adamları bir kişi uyur yerin yanında bir ayna koymak değil önerilir.
 • kapı ve uzay kalabalık etmez karşısındaki duvar arasında ise, yatak odası kendisi daha büyük görünecektir.
 • Nötr kabine en az belki aynalarla, bu yerleşik olması dolap izin koymak gerekir.
 • Çok doğru yönde çalışıyoruz, yatay desenli duvar kağıdı - onlar görsel dar oda genişletmek eğer.
 • Işık tonu bitirmek - kural olarak en basit ve etkili. gerekmeyebilir, onu izleyin ve diğer hileler başvurmak.

Görme dolap inşa ayna yardımcı olabilir dar yatak odası, genişletmekGörme dolap inşa ayna yardımcı olabilir dar yatak odası, genişletmek

o muazzam tencere büyük tesislerinden çünkü Ama gelen, terk edilmesi gereken. Kendilerini çok yer işgal ve dinlendirici bir uyku için, bu arada, yatak odasında bitkilerin bolluğu yararlı değildir.

Çocuk yatak odası 10 metrekare. m: Ne

Küçük bir çocuk yatak odası - bu iyi, çocuğa kendi küçük rahat bir alan, en sevdiği küçük dünyanızı organize etmek mümkün olacak. Geniş bir oturma odası olmalı ve küçük bir yatak odası bile sevimli olabilir.

Çocukların yatak odalarında Yer kazanmak için gömme dolaplar ile bir yatak almak gerekiyorÇocukların yatak odalarında Yer kazanmak için gömme dolaplar ile bir yatak almak gerekiyor


Bir Çocuk yatak odasında 10 kareler tasarlamak için ipuçları:

 • Bu odayı, kalın perdeleri, ağır ve çok yumuşak tekstil kullanmayın. Sen güneş ışığına erişimi engellemez yarı saydam kumaş, akan bir ışık almak gerekir.
 • "Ruh" saçaklar, kadife, püsküllü, dekoratif yastıklar kreş Çöp.
 • Büyük ve ağır merkez avize lambalar gibi, aynı zamanda gerekli değildir. Dahili spot ışıklar sadece önemli Küçük bir alanda aynı olacaktır.
 • uyumak için tasarlanmamıştır Tüm mobilya, kaldırılabilir. Eğer çocuk odasında onları batı dizinleri bakmak ve açık bir gardırop tercih dolapları çöp olmadıysa. Bu raf veya raf çubuk ya da bir.
 • Ya da laminat zemin çapraz monte edilebilir.

Tasarım yatak odası 10 metrekare. m, (video)

Ama kurallar geri kalanında diğer küçük odalar için aynıdır.

Küçük yatak odası - tabii ki, değil bir cümle. Hiçbir şey bunu rahat, yumuşak, sıcak yapmak önler. Özellikle 10 kareler yerli gerçekleri - en azından yatak odası için, hatta çok iyidir. parlaklık, renkli tekstil ve mobilya bir zenginliği ile Abartma, atılacak ne kadar her şeyi kaldırın.


Mükemmel çözüm!

İç tasarım yatak odası 10 metrekare. m (fotoğraf)

0111-291f332a8e87ab14a3e711fe83ed7d435-2977-pencere-okuma-kuytu21-31

Leave a Comment

Your email address will not be published.

18 + = 27

Adblock
detector