Hava Topiary sisal kendi elleri – nwhistorycourse.org

The BlogEv yapımı hava Topiary - hem çocuklar ve yetişkinler hitap eden harika bir hediyeyetişkin ve bir çocuk: - Ev yapımı hava Topiary çocuk ve vzroslymTopiary sisal hem hitap edecek harika bir hediye kimse tarafından zevkle alınacak büyük bir hediyedir. Dikkat çekici, bir başyapıt ilk kez alabilirsiniz! Hatta, eğer yakın zamana kadar Gables çalışmalarına herhangi bir söz. Biraz sabır, arzu, çaba ve ilgili videoları görmek için beceri ... işin güzel meyve beklemek için çok uzun sürmez!


Kendi elleri sisal Topiary: eğitim materyalleri

Eğer sürecinde ihtiyaç duyacağı ilk şey - sisal adı verilen özel bir çiçek lif. Ne yazık ki, bazen çok zor olabilir bulmak, bu nedenle bu malzeme yapmak ve hurda malzemelerden oldukça mümkündür.

Genellikle evlerin badana için fırçalar satıldığı nalburdan, bir gezi ile başlamalıdır. İnce ve dayanıklı hem değer bir seçenek, sadece Doğal saç fırçaları, seçin. Ancak, ekonomik "sisal" rengi yoktur, bu kategorik gelecek Topiary reddeder.

Topiary üretim sisal gelen ve yardımıyla hem satın alınabilir kendini yetiştirmişTopiary üretim sisal gelen ve yardımıyla hem satın alınabilir kendini yetiştirmiş

aşağıdaki gibi bu parlaklık olabilir verin:


 • peletler veya toz formunda bir boya elde edin.
 • Bir teknede sıcak su, tipi sirke birkaç damla ekleyin ve sonra kendini belirli bir miktarda boya.
 • Fırçanın elyaflar birbirlerine bağlantısı ve bir kaç saat için çözelti emmek gerekir.
 • Sisal lifin bir süreden sonra temiz bir yüzey üzerinde kurumaya yaymak için gerekli.

Tabii ki, ilk defa işi, dikkatli tüm lifleri üzerinde boyamak emin olarak, yalnızca bir renk kullanabilirsiniz. Gelecekte daha ilginç bir bileşim elde etmek birkaç tonunu karıştırmak için daha iyi olacaktır. Bu skorla üzerinde bu konuda gerçek bir yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır hiçbir ana sınıfı yoktur.

işin başlatılması, bunun sisal kuruyacaktır nereye dikkat etmek çok önemlidir. Bu amaçlar için, sıkı bir şekilde iyi iş parçaları üzerinde kalabilir baskılar olan uygun olan kağıt veya kağıt baskılı baskılar değildir. Mükemmel temiz ve bembeyaz yüzey - yani, ideal çözüm ne!

Topiary sisal kendi elleri: amatörler için bir ana sınıfı

daha zor herhangi bir başka malzeme daha sisal topiary imalatı. Önce aşağıdaki bileşenleri hazırlamak gerekir:

 • sıva oluşturma.
 • Saksı.
 • Ahşap sopa.
 • Sisal.
 • Dekor elemanları.
 • Clay.

Kural olarak, hava Topiary sisal yapılmış ve güzel süslemeler yapılırKural olarak, hava Topiary sisal yapılmış ve güzel süslemeler yapılır

İlk adım, Topiary "güçlendirmek" alçı çözeltide onu koymaktır. ilk aşamada çok bir delik düzeltmek için. kuruduktan sonra taç kurulabilir. 

sıva kurumaya olmadığı için O zaman, sen Topiary üzerinde seyir oldukça etkileyici, üretim sisal topları meşgul olabilir. Bunların temelinde Tutkal erken.

ağaç taç küçük bir lastik top olmak üzere, sıkıca dize ile bağlı bir form veya buruşmuş kağıdı, tutma. Her yeteneklerine bağlıdır ve ustanın arzuluyor. Bu eleman sıkıca tabanında tutulur için, bir kaç saat tutkal anlık kasılmalar düzeltmek ve konumda tutmak için gereklidir. Şimdi güvenle kayıt geçebilirsiniz.

sisal Toplar ve güvenli bir yapıştırıcı kullanılarak çevre üzerine bağlanmış ve daha sonra herhangi diye sevdim unsurları ile dekore: kurdeleler, çiçekler, boncuklar veya dekoratif ızgara. Benzer şekilde pot dekore edilmiş ve hangi bundan böyle ağaç büyüyecek. Çok sade, şık ve zarif.

Nasıl Topiary için sisal topları yapmak için: Basit İpuçları

sisal üretimi için Topiary cesur, çoğu durumda, zor olmayacak küçük toplar, rulo kadar uğraşmak zorunda.

Bu amaçlar için, lifler birbirinden ayrılmalıdır ve düz yüzey üzerine yayıldı. Şimdi, her biri seçerek sen elinde parçalarını rulo gerekir. Neredeyse güç kullanmadan, yavaş yavaş yapılmalıdır. elinde yaklaşık 10 dakika tutkal kullanarak kenar çözebilirsiniz küçük, ama oldukça sıkı bir topu, olurdu sonra. Ürünün boyutları dayanarak, topiary için kaç glomerulusların hesaplayabilirsiniz. Kol darmadağın edildiğinde Elbette uzun zaman alabilir Bunlardan ilk üretiminde ise, onları birkaç dakika içinde olacaktır olun.


Sisal elyaf topları oluşturmak için bölmek ve küçük glomerüllerde onları rulo için gerekli olanSisal elyaf topları oluşturmak için bölmek ve küçük glomerüllerde onları rulo için gerekli olan

Burada böyle itibaren oldukça istisnai tasarımlar uygulanabilir ve Noel hediyesi - Noel ağacı herhangi bir yıl süreyle durabiliriz! Buna ek olarak, bu ağaç, modern tasarımcılar arasında çok popüler olduğunu. 

Başlıca avantajı - öyle:

 • uygulama kolaylığı.
 • Kısaca.
 • bileşimin Özgünlük.

Dikkat çekici, farklı renk ve boyutlarda topları yapabilirsiniz! Ve en ilginç bakışlar top sadece iki renk devirdi! Bu yalnızca iş daha ilginç hale değil, aynı zamanda baharat Topiary notlarını verir vermez!


sisal ve renkler Topiary

elleri ile imalat Topiary kucaklayarak, etrafına bakmak ve imalat sürecinde yararlı olabilir başka ne görmek gerek. dekore, ayrıca meyve veya çiçek bu amaçlar için uygundur, ancak sadece dekoratif unsurlar olduğunu. İkinci seçenek taze çiçekler solup görünümlerini kaybederler zamanın geçişi ile, ancak, tercih edilir. Bu durumdan tek çıkış yolu kurutulmuş veya yapay benzerlerinin kullanılmasıdır.

havayı süslemeleri Topiary çiçekler, meyve ve diğer süslemeleri olmak üzere hemen tüm öğeler olabilirhavayı süslemeleri Topiary çiçekler, meyve ve diğer süslemeleri olmak üzere hemen tüm öğeler olabilir

Bu durumda, aşağıdaki kurallara göre doğru renkleri seçmek gerekir:

 • Belirlenen seçenek ideal renk ve tarzına uygun olmalıdır.
 • Daha çok Topiary nalyapisto bakmadı çiçek küçük boyutunu seçmek için.
 • çiçek yüklemeden önce iyi bacakları kaldırmak için.

sisal bir topiary (video) nasıl yapılır

çaba Biraz, orantılı ve tat duygusu ... Do Topiary zor değildir. Özellikle biz ruhundan sorunu yaklaşırsa.

Elleri (fotoğraf) ile havayı budama

--5---9-0c205574a249185ad926977339v9 - tsvety-floristika-topiarij-iz-sizalyanezhnost12DSC000815IMG76321IMG76072f489a6e576a319de4b5d51c33f88940imp6f7de5627f31967ddcb8c75eb3u3 - tsvety-floristika-topiarij-iz-sizalya22d2bc721dacfd2536b7aae2bfpt - tsvety-floristika-Yarkij-topiarij-Vasilek-iz90c901fca5711cbee3637a09e0yv - tsvety-floristika-Yarkij-topiarij-Vasilek-iz 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

98 − 96 =

Adblock
detector