Hangisi daha iyi, asma tavan, PVC veya kumaş geçerli: yorumlar – nwhistorycourse.org

The BlogBir streç tavan yardımıyla bu sadece yüzey kusurları gizlemek için değil, aynı zamanda herhangi bir odanın kendine özgü bir tasarıma oluşturmak mümkündürBaget - germe tavan yardımı ile sadece yüzey hatalarını gizlemek için değil, aynı zamanda herhangi bir pomescheniyaNatyazhnoy tavan olan özel bir tasarım özel bir çerçeve üzerine gerilmiş olan ince, ancak oldukça katı film veya kumaş oluşturmak mümkündür. Yani baz tavandaki kusurları her türlü mükemmel bir düz yüzey geriliminin altında yok olduğunu.


Asma tavanlar kumaş veya PVC: ekoloji hakkında yorumlar

Eğer nötr kalır ve tasarım tür birçok yönden daha iyi ne demek yoksa. Bunu anlamak için, doğru bir her tür ne olduğunu temsil etmek gereklidir. Ve bunun için birçok değerlendirme altında yatan bazı mitler gidermek için gereklidir.

Örneğin, birçok kumaş tavan daha çevre dostu, PVC yapımı hakkında söylenecek olmadığı olacağına inanıyoruz. Toksik aynı anda PVC tavan, hoş olmayan bir kokusu vardır olduğunu belirtin ve genel olarak - insanlar için zararlı olduğunu. Ama! çevre dostu derecesine göre, bu tavan farklılıkları yoktu. malzemelerde izin çocuklar dahil oturma odasında yüklü olması gerekir.

Bir streç tavan kumaşının ana avantajları: kolay çevre dostu, yüklemek için, yüksek mukavemetliBir streç tavan kumaşının ana avantajları: kolay çevre dostu, yüklemek için, yüksek mukavemetli

Tek soru bu ürünler için bir sertifika var olup olmadığıdır. Sertifikalı ürün ucuz farklıdır, ancak işe nereden belli değil ve sahtecilik ne yaptı. Malların bir teknik açıklama yoktur ince baskı dahil talimatları okuyun.

Asma tavan ve pvc kumaş: o dayanıklılık için iyidir

Yine, kumaş tavan çok daha güçlü olduğunu iddia değerlendirmeleri bir yeri vardır.


Ve böyle argümanlar vardır:

 • kumaş elastik ve dayanıklı olduğu ve bu nedenle herhangi bir sel sürdürmek;
 • Film daha hızlı kırmaya;
 • Kumaş daha kalın bir film.

Ama sadece dikiş boyunca gözyaşı olabilir güçlü sel dokuyla, reklam hamle ile aptal değil. Bir film metrekare başına 100 kg tavan sel karşı dayanıklıdır.

bunun doğru olup olmadığını bir ısı tabancasından Hasar

Sadece yüksek kaliteli uzatılmış Tuval için kullanıldığında, genellikle film ağ-yapıların itham edilen bir hoş olmayan bir koku, yalnızca yükleme sırasında olacaktır. Ve en kısa Web kurulur kurulmaz, koku kaybolur.

bir ısı tabancası ile gerginlik tavan PVC film Montajbir ısı tabancası ile gerginlik tavan PVC film Montajbir mit de var olduğunu en düşünülemez o silah liman ve duvar kağıdı ve mobilya etkisi altında. Ve etkileri hemen görülebilir, derler, sürprizler sonra açılır.

Aslında, herhangi bir hasar mobilya ısı tabancası neden olmaz. Ama kuru kapalı bitkiler can. Ama kesinlikle bir şey onlar sorunu kaldırmadık. Kurulum sırasında odada evcil hayvan getirmek unutmayın.

Buna ek olarak, hava akımı yalnızca web yönlendirilir, bu yüzden değmez mobilya ve duvarların değeri için korkusu.

Tavan kumaştan asma tavan farklı: Bir karşılaştırma

PVC streç tavanlar avantajları ve dezavantajları vardır.

Yani, PVC filmi:

 • Onun özellikleri katlanmış ve diğer formları almasına izin verir;
 • metrekare fiyatı Başına nispeten düşüktür;
 • nem direnci seviyesi oldukça yüksektir;
 • Geniş renk yelpazesi;
 • yüzey her zaman düzgün ve seviyesidir;
 • Kaba tavan gizli kusurlar;
 • Kimyasallara karşı dayanıklıdır;
 • Malzeme toz toplamak ve kokuları emer etmez;
 • Yıkayıp kolayca PVC tavan temizleyin.

Asma tavanlar PVC film, aşındırıcı olmayan deterjanlar yıkanabilirAsma tavanlar PVC film, aşındırıcı olmayan deterjanlar yıkanabilir

Ama PVC tavan montajı kısıtlamalar örneğin, çok zaman sıcaklığını artı beş düşürecektir bir yerde yükleyemezsiniz, hala vardır. takarken malzeme ile çok dikkatli olmak gerekir.

Kumaş aynı zamanda düşük sıcaklıklarda oda tavanına monte edilebilir. Ama burada "belli değil" tonlarında, ancak, bunlar sadece son kurulumdan sonra, kendini boyanabilir.

Temiz ve yıkama bu tavan çok daha karmaşık PVC fazla. Ve tavan kumaşın yeniden yükleme mümkün değildir.


streç PVC tavanlar nelerdir

onların faturaya gelince PVC malzemeden yapılmıştır tavanlar iyi seçenek sunuyoruz.

doku Film tavanlar şunlardır:

 • Parlak (ayna etkisi);
 • Mat (klasik düzenlemeleri);
 • Saten ilk ikisinin arasına düzenlemesini ortalaması;
 • Sedef renkler transfüzyon etkisini vermek;
 • saydam buzlu cam benzer.

asma tavan yapılarının sınıflandırılması kısa bir özetiniasma tavan yapılarının sınıflandırılması kısa bir özetini

Son yıllarda, giderek görsel bir uzay genişletici olan parlak film seçiyor - o gerçekten görsel olarak oda sınırlarını artırır. beyaz hakimiyeti itibaren de parlak renklerle giderek ferahlatıcı odalara kalkar.


asma tavan çeşitleri (video)

Neden kumaş tavan tercih

Birincisi, sıcaklık değişimlerine bu direncin nedeni. Kumaş tavan oturma odaları, yatak odaları ve çocuklarda sadece set Çünkü, aynı zamanda teraslar, balkonlar, sundurmalar ve balkonlarda.

Bunu sorunsuz - Bir kumaş tavan seçtiğiniz için bir başka neden. bez eklemlere olmadan pürüzsüz bir tavan yapmak için genellikle yeterlidir.

Eksikliği dikiş - tavan ince dokulu ağ-ana avantajıEksikliği dikiş - tavan ince dokulu ağ-ana avantajı

Kolay kurulum da önemli bir olgudur, özel ölçümler yapılmamaktadır. Tuval basitçe, bir hisse senedi satın ardından tüm gereksiz kesmeye. Yükleyip ısı tabancası gerekmez.

Ve son olarak, çoğu için bu kumaş dokusu film kaplama daha muhteşem görünüyor.

Özellikler kumaş tavan (video)

gerginlik kaplamanın seçimi görsel tercihlerine daha bağlıdır - ne doku daha yakın size. Ve tabii ki, amaçlanan kullanımına, eğer bu bir veranda ya da balkon, sadece kumaş seçenektir. film ağı olacağından daha düşük bir fiyata.

İyi bir seçim!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 1

Adblock
detector