Haft krzyżykowy, obwód 10 dużych krajobrazy – nwhistorycourse.org

The BlogHaftowane krajobrazy będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrzaHaftowane krajobrazy będzie wspaniałym dodatkiem do każdego intereruMnogie needlewoman miłość haftować krajobrazy. Duży wybór systemów ustawia, przedstawiające krajobrazy, zapewniają możliwość wyboru haftu dla wszystkich smaków. Krajobrazy są różnego rodzaju. Pozwala to igła kobiety, aby pokazać wszystkie swoje umiejętności w pełni. Krajobrazy duże są szczególnie popularne wśród panów. Pejzaże na płótnie dużych rozmiarów wyglądają jak dzieła sztuki. Mogą być ozdobą wnętrza w dowolnym stylu.


krzyż schemat ściegu: krajobrazy

Wśród dużej liczby producentów można znaleźć schematy, które reprezentują obraz scenerii dowolnego rodzaju i złożoności.

Kupując zestaw z krajobrazu trzeba starannie rozważyć wybór poziomów trudności. Początkujący mistrzowie nie należy wybierać zbyt dużego i skomplikowanego systemu, ponieważ cała praca może pójść na marne z powodu braku doświadczenia.

Wykonać haft krajobrazy krzyż dość trudne zadanie, ponieważ praca wymaga jednolitości i dokładności.

Jeśli dopiero zaczynają angażować się w haft, w tym przypadku, należy wybrać proste krajobrazyJeśli dopiero zaczynają angażować się w haft, w tym przypadku, należy wybrać proste krajobrazy

Rodzaje wzorów haftów z dekoracje:


 • las;
 • miasto;
 • pory roku;
 • Morze.

Istnieje wiele typów krajobrazów. Co hafty garnitur rozwiązuje się szwaczka, który należy wziąć pod uwagę poziom ich doświadczenia i osobistych preferencji smakowych.

Cross Stitch monochromatyczne: krajobrazy

Monochromatyczny haft uderzający w swej prostocie, a przy tym oryginalność czasu i wyrafinowania. Monochromatyczne w krajobraz wygląda tajemnicza i zastrzeżone. Ta prostota nie może pomóc, ale podoba.

Monochromatyczne pejzaże sugerują haft wykonany z dwóch rodzajów nici. Krajobraz może być klasyczny czarno-biały, czarny i czerwony, i mogą być wykonane z różnych odcieniach brązu.

Monochromatyczne dekoracje występować w różnych formach: Urban, las, lato, jesień, zima i wiosennych krajobrazów.Haftowane monochromatyczne pejzaże - to piękny obraz, łącząc elegancję i prostotęHaftowane monochromatyczne pejzaże - to piękny obraz, łącząc elegancję i prostotę

Kluczowe cechy monochromatyczny krajobraz:

 • Prosty kompozycji;
 • Grę świateł i cieni;
 • Gra kontrastów.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że o wiele łatwiej monochromatyczny kolor haftu. Jest to mylące. Ten rodzaj haftu wymaga szczególnej uwagi, dokładności i wytrwałości panom.

krzyż schemat ściegu: małe krajobrazy

Mini krajobrazy odpowiednie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją znajomość ze ściegiem krzyżykowym, jak również dla zaawansowanych igieł kobiet, którzy są uzależnieni od przeszycia małe obrazy w celu połączenia ich w jeden duży kawałek sztuki.

Schematy z małymi krajobrazy są schludne i proste kompozycje, które pozwalają początkującym trenować craftswomen rękę, aby w końcu dostać się do pracy z dużych płócien.

Małe krajobrazy, szczególnie odpowiednie dla początkujących, którzy dopiero się rozpoczął z haftemMałe krajobrazy, szczególnie odpowiednie dla początkujących, którzy dopiero się rozpoczął z haftem

Małe krajobrazy mogą być wykorzystywane do dekoracji pokoju. Mogą one mieć różne kształty. Mogą ozdobić pokój dzienny, sypialnia, kuchnia i jadalnia. Zazwyczaj programy te zawierają tylko pewne fragmenty dużych haftów, ale spojrzeć na ten piękny i harmonijny.

Rodzaje małych krajobrazów:


 • miasto;
 • wiejskich;
 • Obraz natury;
 • krajobrazy nocy.

Schematy z małych rozmiarów są piękne krajobrazy i niezwykły prezent dla miłośników haftu. Może to być reprodukcje słynnych obrazów. To daje im uroku i ekskluzywności.

haft systemy poprzeczne dekoracje dla początkujących

Szwaczka początkujący mogą rozpocząć swoją karierę z zestawem ściegiem krzyżykowym. Zestawy te zawierają wszystkie niezbędne materiały, które znacznie upraszcza zadanie.

 

Aby rozpocząć szwaczka z minimalnym doświadczeniem może zdecydować się na schemacie z scenerii. Takie obrazy są proste, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Krajobrazy są zawsze miłe dla oka, piękny wygląd i oryginalne.

Nauczyć się haftować pięknej scenerii prostą rzecz, aby kupić zestawy do haftu, cierpliwości i dobrego humoruNauczyć się haftować pięknej scenerii prostą rzecz, aby kupić zestawy do haftu, cierpliwości i dobrego humoru


Systemy z krajobrazu mogą mieć różne rozmiary. Debiutanci craftswomen lepiej wybrać program są małe i średniej wielkości. Mogą być dość tego samego typu, tak że praca może wydawać się monotonna. Jednakże, jest to doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności, które będą podnosić poziom wykwalifikowanych pracowników do zaawansowanego.

Rodzaje krajobrazów:

 • las;
 • góra;
 • morskich;
 • pory roku;
 • Miasto.

Wybór krajobrazu zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji wykwalifikowanych pracowników.

Woodland dekoracje

Krajobrazy takich gatunków istnieje tak wiele. Może to być obraz lasów liściastych lub iglastych. Może ona również zawierać elementy zwierzęcą woda zdjęcie.

Las krajobraz nie tylko udekorować pokój, ale będzie miała również pozytywny wpływ na psychikę człowiekaLas krajobraz nie tylko udekorować pokój, ale będzie miała również pozytywny wpływ na psychikę człowieka

krajobrazy leśne zawsze wyglądają zhizneutverzhdayusche. Mają pozytywny wpływ na ludzką psychikę, uspokoić i doprowadzić myśli w harmonii.

górski krajobraz

Miłośnicy gór nie można zrobić bez obrazy pasm górskich. Ten typ krajobrazu może być dość skomplikowane.

Dla miłośników gór będzie wspaniały prezent haftowane krajobraz pasma górskieDla miłośników gór będzie wspaniały prezent haftowane krajobraz pasma górskie

Obraz górach wnieść do wnętrza harmonię, spokój, dać zaufanie we własne możliwości i przyszłości.

zimowy krajobraz

Zima - piękny i bajkowy sezon. Boże Narodzenie historie - to świetny temat do haftu. Miłośnicy zimy przyniesie zabawa haft zimowego krajobrazu. Haftować ten wzór jest prosty, ale jak wszystkie hafty wymaga szczególnej staranności i dokładności.

Piękne haftowane krajobraz zimowy jest doskonałym prezentem gwiazdkowymPiękne haftowane krajobraz zimowy jest doskonałym prezentem gwiazdkowym

cityscapes

Ten typ krajobrazu jest idealny do dekoracji salonu. Mogą one zawierać wizerunki ulubionych miejsc, różne kraje, w których marzenia odwiedzenie szwaczka. To może być rodzaj wizualizacji, która będzie ucieleśnieniem tego, co w życiu haftować.

Miejskie krajobrazy wyszywane łatwo ozdobić wnętrze pokoju dziennego, kuchni lub innym pomieszczeniuMiejskie krajobrazy wyszywane łatwo ozdobić wnętrze pokoju dziennego, kuchni lub innym pomieszczeniu

Cityscapes dość skomplikowane w technice. Szwaczka początkujący mogą wybrać mały obwód.

schematy haftu może być bardzo zróżnicowany. Różnią się one od rodzaju obrazu i złożoności wykonania.

Zestawy: krajobrazy ściegu

Kupić zestawy do haftu jest bardzo wygodne. Wykwalifikowani pracownicy mają możliwość nie biegną do sklepów w poszukiwaniu pożądanego tkaniny, nici do haftu innych materiałów. Wszystko, czego potrzebujesz jest już w komplecie.

Znany producent gotowych zestawów jest firma „Riolis”. Również jego ciekawy zestaw znanych firm „PatternMaker” i „Juno”.

Zestawy do haftu - jest to doskonała okazja dla początkującego do zapoznania się z wprawą haftemZestawy do haftu - jest to doskonała okazja dla początkującego do zapoznania się z wprawą haftem

Każda firma ma swoje własne cechy. Na przykład, „Riolis” słynie z nici wełnianych, które pozwalają na tworzenie tekstury i jasny pracę.

Materiały do ​​standardowego zestawu:

 • płótno;
 • wątku;
 • schemat;
 • Igieł.

Zestaw składa się z już wybranych kolorów nici, co znacznie ułatwia pracę. Jednakże hafty powinno odbywać się w odpowiedniej kolejności, pożądane jest, kwadratów, aby nie zboczyć z obliczania i podziału krzyży.

pejzaż morski

Ustaw na schemacie krajobraz jest dość skomplikowane hafty. Zdać się na wodzie, a fale grać światła nie może być łatwe.

Samym nie jest łatwe do haftu, ponieważ jest to dość trudne do przekazania grę światła i fal morskichSamym nie jest łatwe do haftu, ponieważ jest to dość trudne do przekazania grę światła i fal morskich

Podjęciu właściwej równowagi barw i odcieni, aby pomóc ustawień i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na realizację haftem.

Jesienny krajobraz

Widok krajobrazu sezonu wybrać jesienią, wiosną, latem i zimą tematu. Jesienny krajobraz specjalny rodzaj haftu, który daje ciepło i komfort.

Oryginalny i symboliczne jesień krajobraz będzie punktem w wnętrzaOryginalny i symboliczne jesień krajobraz będzie punktem w wnętrza

Obrazy te są idealne do dekoracji salonu, sypialni, kuchni lub jadalni.

letnie krajobrazy

Latem krajobraz jest zawsze zdominowana przez jasne kolory i odcienie. Te hafty są zawsze pełne energii, siły i piękna.

Haftowane letnie krajobrazy są różne jasne kolory i niesamowita witalnośćHaftowane letnie krajobrazy są różne jasne kolory i niesamowita witalność

Haftowane krajobraz lato będzie idealny prezent dla przyjaciół i krewnych. Ich radość i harmonia daje dobre samopoczucie.

Piękna krajobrazu wiejskiego

Krajobraz z motywem rustykalnym jest obrazem, który tworzy ciepło i komfort. Złożoność tego rodzaju haftu zależy wiejskich sceny.

Pięknie wykonany wiejskie pejzaże - prawdziwe arcydzieło, które łatwo uzupełnieniem każdego wnętrzaPięknie wykonany wiejskie pejzaże - prawdziwe arcydzieło, które łatwo uzupełnieniem każdego wnętrza

Zestawy do haftu krajobrazów pozwalają tworzyć prawdziwe dzieła sztuki, które każda pani może być dumny.

Schemat muliną krajobrazy Fedoskino

Szczególne miejsce wśród krzyża haftu zajmują Fedoskino krajobrazy. Jest to specjalny rodzaj obwodów, które są wykonane w stylu ogólnym, Fedoskino.

Fedoskino styl - dość nietypowe i ma swoich fanów. Bardzo często needlewomen trudności ze znalezieniem programów tego typu w Internecie.

Haft w stylu Fedoskino dość nietypowe, więc są one trudne do znalezienia w InternecieHaft w stylu Fedoskino dość nietypowe, więc są one trudne do znalezienia w Internecie

dla zestawów haftu w stylu Fedoskino mogą być bardzo zróżnicowane. Aby je przejrzeć i wybrać najbardziej odpowiedni, craftswomen trzeba poświęcić dużo czasu, ale wynik jest naprawdę warto.

Rodzaje haftów:

 • Krajobrazy z pór roku;
 • Krajobrazy z wodą;
 • motywy wiejskie;
 • krajobrazy lasów.

Schematy Fedoskinskya krajobrazy pozwalają tworzyć prawdziwe arcydzieła. Po raz kolejny próbował, niektóre z szwaczka są priverzhenka styl hafty.

letnie krajobrazy

Krajobraz z obrazem lecie w stylu Fedoskino wygląda jasno i życia potwierdzając. Niezwykły styl sprawia, że ​​oryginalne dzieło, niezwykłe i niepowtarzalne.

Haftowane sceneria na lato tematu - jest to oryginalny obraz, który można skonfigurować nawet dla początkującegoHaftowane sceneria na lato tematu - jest to oryginalny obraz, który można skonfigurować nawet dla początkującego

Krajobraz z wodospadem: Program

Jazda krajobraz z wodospadem jest odpowiedni dla doświadczonych szwaczek. Z ich umiejętności, będą w stanie przenieść ruch wody.

Krajobraz z wodospadem to kolejny produkt opcja, która idealnie pasuje do wnętrza każdego pomieszczeniaKrajobraz z wodospadem to kolejny produkt opcja, która idealnie pasuje do wnętrza każdego pomieszczenia

Gdy haft jest bardzo ważne, aby przekazać ogólny nastrój obrazu.

Brzozy w wodzie

Tradycyjny Obraz z brzozy wygląda nowe i niezwykłe w stylu Fedoskino. Szwaczka musi zapewnić, że każdy krzyż zostało przeprowadzone starannie, w przeciwnym razie cały obraz może być zepsute.

Haft brzozy w pobliżu wody, należy stosować się do podstawowych zasad, a następnie dostać prawdziwe arcydziełoHaft brzozy w pobliżu wody, należy stosować się do podstawowych zasad, a następnie dostać prawdziwe arcydzieło

Fedoskino krajobrazy - piękny widok z haftem, który jest uderzające w jego piękno i tajemnicę. Aby opanować technikę haftu krajobrazów, konieczne jest haftować sumiennie i systematycznie.

Jak piękny krajobraz haftowane krzyżykiem (wideo)

 

Jeden rodzaj haftu krzyżykowego krzyżowej są przedstawiających krajobrazy. Bardzo popularne wśród needlewomen używać haftu duży rozmiar. Różne firmy oferują gotowe zestawy do haftu, które zawierają szereg schematów przedstawiających krajobrazy. Może to być drewno, miejskie, wiejskie krajobrazy. Mogą być wykonane w kolorze lub czerni i bieli techniką. Każdego roku, firma zaktualizowała katalog nowych obwodów.

Oryginalne krajobrazy przeszycia dużej wielkości (zdjęcia)

0ffdf71aff5adbae85100816b44e60c83eb7562155643193ac339464d9ee36c6f29154a4f8f - materialy-dlya-tvorchestva-Nabor-dlya-vyshivki5d-DIY-diament-font-b-Haft-b-font-Krajobrazowy-diament-Mozaika-Cross-Stitch-font-b-zroszony47c2a41a7d784f62737090fe08x0 - materialy-dlya-tvorchestva-Nabor-dlya-vyshivkiLuka-477-S-02-krestikom26607110409-2000000131123849195f685486c7f27b44292a76b6eb0efd93828jpgsrbp60049575220501200-1000x1000a514b3b1276db97c3f304864c9c6e37c

Leave a Comment

Your email address will not be published.

59 − = 56

Adblock
detector