Gzyms ukryć pułap napięcia: ładny i niezawodny – nwhistorycourse.org

The BlogUkryty w okapie pułapu rozciąganiem utrzymuje pewną intrygę i daje uroku wnętrzuUkryty w okapie pułapu rozciąganiem utrzymuje pewne intrygi i urok dołączone do intereruOtsutstvie ukrytych okapu, oczywiście, jest całkiem możliwe, a to kwestia gustu, ale jest ukryty w wykonaniu okapu, sufity wygląda o wiele bardziej atrakcyjne. Ukryty w okapie pułapu rozciąganiem utrzymuje pewna intryga, pytanie, które z pewnością chcą zadać swoje gości: co trzymało zasłony na jakiej podstawie iw jaki sposób jest niezawodny i bezpieczny dla właściciela? Takie elementy złączne zasłony nie tylko estetyczne i niezawodne, ale również bardzo bezpieczny. Przeglądanie zdjęć i filmów, praktycznie każdy właściciel domu chce zorganizować w domu dokładnie takie same.


Nisza pod okapem w sufitów naciąganych: prawie nie widoczny

Każdy wie, że dołączone do okapu zasłony. Ale jeśli wiemy, że ustalenie tradycyjne gzymsy nie jest zbyt wiele problemów, z instalacji do okapu w suficie napięcia będzie musiał majstrować.

gzyms sufit widać, ale można umieścić w specjalnej niszy, tak jak w naszym przypadku.

Ukryte w okapie sufitu rozciągania jest dołączony do podstawy stropu, to znaczy na podłodze betonowej. Odcinek sufit podlega sznurka konstrukcję i zasłony zostanie umieszczony za nim, to znaczy, że gzyms nie będzie widoczny. Nisha jest na długości którego uzna za konieczne kvartirovladelets, a już z nim związane i gzymsu.

Nisza pod okapem w suficie napięcia jest prawie niewidoczne, ale bardzo potrzebne, ponieważ jest on montowany gzymsNisza pod okapem w suficie napięcia jest prawie niewidoczne, ale bardzo potrzebne, ponieważ jest on montowany gzyms

Trudności związane z instalacją ukrytego okapu:


 • pracochłonność jest większa niż otwartych okapu;
 • Wymaga to wyższe umiejętności i doświadczenia budowlanego.

Taka praca nie jest proste i wymaga starannego i przemyślane działania, w tym rozliczeń. Dlatego też coraz częściej wykorzystywane instalację na zewnątrz, gdy okap nie są przymocowane do podstawy sufitu i specjalnego elementu, który znajduje się pod sufitów podwieszanych. Ten element jest nazywany hipotecznych. Z reguły, jest to drewniany długość belki na całej szerokości lub znacznej szerokości pokoju. Do niego, przez tkaninę i przymocować gzyms, który następnie powiesić zasłony.

Zbudowany w okapów rozpinanego sufitu: dwa w jednym

Ukryty (osadzone) w gzyms rozpinanego sufitu jest kluczowym elementem w projektowaniu rozpinanego sufitu.

Ta półka jest „dwa jeden”: funkcja funkcjonalne oraz estetyczne.

Szczególnie nie wnikając w szczegóły, można po prostu wyjaśnić, że w tym przypadku gzymsy, optycznie zwiększyć wysokość swojego pokoju, i są one ukryte przed wzrokiem ciekawskich, w tym przypadku, należy dołączyć zasłony. Ponadto, można zorganizować i doskonałe oświetlenie za pomocą ukrytych okapu.Zbudowany w okapie sufitu rozciąganie wykonuje nie tylko funkcję funkcjonalne, ale również estetycznychZbudowany w okapie sufitu rozciąganie wykonuje nie tylko funkcję funkcjonalne, ale również estetycznych

Gzymsy do sufitów nie są znacznie różni się od zwykłych gzymsy.

Metodą instalacji są:

 1. ukryte;
 2. Otwórz.

Gzyms - gumę, który jest zamontowany na suficie, jak zawieszenie i od napięcia, ale nawet w tym przypadku, nie jest wykluczone, ściana mocująca. Gzyms jest idealnie jako niezawodnego przyłączenia dla zasłon i jasne skutecznego projektowania przebiegu. Ponadto, gzyms sufit daje pewną ostateczność.

Przed zorganizować gzyms na suficie, wszystko trzeba rozważyć i ważyć dokładnie.

Gzymsy dla pułapów: rodzajów materiałów

Gzymsy dla sufitów podwieszanych klasyfikuje się według typu materiału, z którego są one wykonane.

Stal, jak również listwy aluminiowe, często ozdobione plastikowej nakładki, lub drewna.

Rodzaje karniszy w sklepach obfitości, jeśli chodzi o wybór zależy wyłącznie od prawa konsumenta i budżetu przeznaczonego na remont swojego domu.


Istnieje wiele różnych rodzajów listew pod sufitem podwieszanym. Ich wybór zależy wyłącznie od konsumenta oraz budżetuIstnieje wiele różnych rodzajów listew pod sufitem podwieszanym. Ich wybór zależy wyłącznie od konsumenta oraz budżetu

Gatunek:

 • Wood. Dość drogie, ciężkie, ale w swoim przepychem i reprezentacyjny, jak wiadomo, nikt nie wątpi.
 • Z aluminium. Listwy te są bardzo wytrzymałe i lekkie.
 • Steel. Szyny stalowe służą do zabezpieczenia bardzo ciężkie zasłony.
 • Plastik. Listwy te są najczęściej do sufitów podwieszanych. Są one dość trwałe, niedrogie i zapewnia bezpłatny, łatwe przemieszczanie zasłony.

W ostatnich latach, uprawiane tanią naprawę i że wypraski z tworzywa sztucznego idealnie pasuje do tej niszy, na podstawie przede wszystkim jego niska cena.

Instalacja gzymsu sufitu w ukrytej niszy: zasłony bezpośrednio z sufitu

Technika instalacji nie jest dość prosty, ale bardzo często, jednak. Zasłony jak kaskadą w dół prosto z sufitu - jest to wrażenie.


Gzyms kupić przed pomiarem napięcia tkaniny, czyli wymiary okapu bezpośrednio określić wymiary niszy, a wymiary sufitu trzeba będzie nieco zmniejszona.

Instalacja gzymsu sufitu w ukrytej niszy wymaga znacznego wysiłku, ale mimo wszystko, ta metoda instalacji jest bardzo rozpowszechnionyInstalacja gzymsu sufitu w ukrytej niszy wymaga znacznego wysiłku, ale mimo wszystko, ta metoda instalacji jest bardzo rozpowszechniony

So. instrukcje krok po kroku:

 1. Gzyms jest zainstalowany na suficie, to znaczy na suficie. Do mocowania za pomocą kołków z tuleją z tworzywa sztucznego, albo z tego samego metalu. W kilku milimetrów od okapu jest zamontowane drewniane belki, do której mocowania mocowania profili sufitowych odcinek zostanie wykonana. Drewno można poddać reakcji z żądanym składzie, w celu uniknięcia ich uszkodzenia z pleśni.
 2. Profile są zamontowane po stronie gdzie znajduje się półka, że ​​w przyszłości rozciąganie sufit płótnie, byłoby praktycznie zamknięty drewna.

Jeśli sufit jest błyszcząca, a projekt będzie wyglądać szczególnie piękne i eleganckie.

Jeśli Twoje plany opracowane przez lampy LED, oprócz łącznika rolet, metoda ta - Twój wybór. Otrzymasz w zamian ultra-nowoczesne oświetlenie, które zostaną umieszczone na obwodzie, jak również bardzo eleganckie zakwaterowanie zasłony bez widocznych mocowań.

Montaż widzialnego gzymsu sufitu: łatwiej jest

Niewidzialna gzyms, oczywiście, jest bardziej powszechne i popytu dziś i estetyczne ze względu na fakt, że zasłony wyglądają dużo bardziej spektakularny z niewidocznego mocowania.

Jednak niewidzialna półka, ze względu na fakt, że jego instalacja jest bardziej skomplikowana i wymaga pewnego doświadczenia i umiejętności, nie każdy właściciel domu może ją zainstalować samodzielnie.

Prostsza instalacja otwarte okap po prostu urzeka konsumenta, podczas gdy, jak sama instalacja jest nadal możliwe, aby zaoszczędzić pieniądze, zwłaszcza, gdy budżet jest ograniczony przez repair wąskich granicach.

Instalacja otwarte okap nie wymaga wiele wysiłku i pomóc zaoszczędzić trochę pieniędzy na wzorcu połączeńInstalacja otwarte okap nie wymaga wiele wysiłku i pomóc zaoszczędzić trochę pieniędzy na wzorcu połączeń

Procedura instalacji:

 • Po produkowane oznakowania przymocowane do betonowego stropu łącznika kawałki w postaci kostek;
 • Słupki powinny traktować wstępnie antyseptyczny;
 • W suficie podwieszanym w dziedzinie klejów, osadzone pierścienie wzmacniające, które zabezpieczają materiał tarczy z rozprzestrzeniania łez i w dalszej operacji;
 • Otwory w folii są cięte na wewnętrznej średnicy pierścieni;
 • Przez otwory mocujące półkę za pomocą wkrętów samogwintujących do barów.

Belka szerokość równą pomieszczenia, a jej grubość jest równa różnicy między podstawą ostrza a sufitem.

Co trzeba wiedzieć, kiedy pracuje nad instalacją gzymsu: przyjęcie

Przede wszystkim musimy pamiętać, że sufit podwieszany - łatwo uszkodzić folię, co jest niezwykle trudne do odtworzenia w przypadku nieostrożnego montażu lub z jakiegokolwiek innego powodu, że jest uszkodzony.

Krawędź gzymsu, przed instalacją, należy owinąć jakąś szmatkę, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia materiału sufitu stretch.

Podczas przeprowadzania instalacji gzymsu powinien być bardzo ostrożny, aby przeprowadzić wszystkie czynności, ponieważ sufit podwieszany - łatwo uszkodzić folięPodczas przeprowadzania instalacji gzymsu powinien być bardzo ostrożny, aby przeprowadzić wszystkie czynności, ponieważ sufit podwieszany - łatwo uszkodzić folię

Konieczne jest przyjęcie środków niezbędnych środków ostrożności.

środki:

 1. Otwory w filmie (każdy!) Powinna zostać wzmocniona specjalnym termokoltsami aby zapobiec dalszemu powstawaniu nieciągłości w filmie. Jeśli nie masz doświadczenia w tej żmudnej pracy, widocznie, powinny zostać zaproszone do przeprowadzenia prac specjalistów z firmy.
 2. Podczas pielęgnacji aplikacji należy podjąć podczas pracy z wszelkiego rodzaju instrumentu, stale pamiętając o „luce” rozciągniętym płótnie sufitu.

Faktem jest, że firma daje gwarancję na instalację tkaninie i jest zarejestrowany w stosownej umowie. Jeśli w przyszłości nie będzie spoina ostrze przerwa lub profil montażowy lag za ścianą, oznacza to, że prace nad zgrzewania folii, jak również jakość filmu nie odpowiadają deklarowanej jakości, oraz, oczywiście, są objęte gwarancją firmy.

Jeśli umieścisz okapu siebie i uszkodzenia folii, z których żadna nie jest wymieniony na koszt firmy nie mogą być uważane za wina, w tym przypadku, tylko twoja. I to jest zupełnie inna sprawa, jeśli film jest zepsuty instalatorów.

Montaż karniszy sufitowych: panorama 3D (wideo)

I na zakończenie, chciałbym powiedzieć, co następuje. Ukryte w suficie okap Stretch - nie jest tak skomplikowana struktura, która jest związana z jakąś szczególną wiedzę i umiejętności. To wszystko jest po prostu ukryty nisza! Można to zrobić samemu. Odbywa się to raz na bardzo długi czas. Jeśli chodzi o efekt produkowany przez takich prostych prac montażowych, będzie cię uszczęśliwić wielu lat, i zaskoczyć swoich gości oryginalność rozwiązań i unikalnej elegancji zawierania zasłony! Należy zachować ostrożność podczas pracy z rozciągniętym płótnie. Powodzenia w tworzeniu swoje mieszkanie!

Ukryte w suficie gzyms (foto)

7eeb95418723e8d07675648806148c3ba313ad04ea48382ae7ecd76b6e00f901DSC06302996x747IMG0394karnizy-dlya-natyazhnogo-potolka-foto3karnizy-dlya-natyazhnogo-potolka-foto5karnizy-dlya-natyazhnyh-potolkovkarnizy-dlya-natyazhnogo-potolka-foto7nisha-2Nisha

Leave a Comment

Your email address will not be published.

96 − = 87

Adblock
detector