Güzel ve pratik: kızlar, fotoğraflar için bir çocuk yatak odası – nwhistorycourse.org

The Blogkızlar için oda donatılması, dikkate çocuğun ilgi ve tercihlerini almak gerekirkız büyüyor daire gururu - kızlar, ilgi ve tercihlerine yer donatılması rebenkaKrasivaya kızlık yatak dikkate alınması gerekir. Ve sonra iki kız, hangi oyunlar, eğlence, çalışma için oda yeri öneriyor. Tabii ki, yeni doğan kız için oda eğer - çocuk büyüdükçe başka bir soru, iç o değişecektir.


kızlar için yatak odası tasarımı: tasarım ilkeleri

seçeneklerin analizine geçmeden önce, hiçbir çocuk odası durumunu altında yatan birkaç temel ilkeyi dikkati çekiyor. Onlar esaslı ve yaklaşan onarım ve kayıt üzerindeki tüm çocukların yatak odaları vardır. kreş tescil üç ana kural düşünün.

Düzenli Çocuk yatak odasında sadece güzel değil, aynı zamanda oldukça işlevsel banyo olabilirDüzenli Çocuk yatak odasında sadece güzel değil, aynı zamanda oldukça işlevsel banyo olabilir

emniyet

kısıtlama büyüktür, çocuk genç. Akut, dayak, yanıcı hiçbir şey kreş olmamalıdır. Tüm kabloları çıkarın, yuvalarına fişleri yapmak, tüm küçük ayrıntıları da gizlemek gerekir. Bir çocuk büyürken gibi, bu kısıtlamalar kaldırılacak.

Çevre dostu

Tercih doğal malzemeler tercih edilir. Duvarlar, zemin, mobilya, tekstil Dekorasyon - Bu herkes için geçerlidir. etikete dikkat, çocuklar için odadaki malzemeyi kullanmak mümkün olup olmadığını gösterecektir.


kızlar için oda dekorasyon için doğal malzemelerden yapılmış mükemmel şeylerdirkızlar için oda dekorasyon için doğal malzemelerden yapılmış mükemmel şeylerdir

pratiklik

Eğer kat - "ve üzerinde nefes değil" hızlı ve iyi yıkanabilir ve bitirmek ve seri gelmez Mobilya taşımak kolay olmalı ve tüm giysi ve oyuncaklar çocuk toplamak ve kendisini kaldırmak mümkün olmalıdır.

Ayrıca, çocuk odası uygun aydınlatma gerektirir. Odada Işık yeterli olmalı. Masa penceresinde koymak için arzu edilir, hafif solda düşmelidir. uzakta odasına girişinden - yatak için en iyi yerdir. Kızlık yatak genellikle güzel gölgelik yapılmış, ancak dört direkli yatak üzerinde bugün giderek reddediyorlar. gerçeğini gerekçe dekoratif detay bu - sadece bir toz toplayıcı. Ama doğal malzemelerden yapılmış gölgelik varsa, korkunç bir şey yoktur. Ancak, saçaklar küçük yatak odası için uygun olmadığını hatırlamak önemlidir.Yatak odası mobilyaları kızlar: nasıl seçilir

Mümkünse, gelecekteki hostes odası için yatak odası mobilya seçer edelim. En azından, onun huzurunda bunu. iki ya da üç görüş - bu anlaşmazlık seçimi, genel çözümdür. kızlar bazı ön fikirler oluşturdular ki Advance, internette resimlerini gösterebilirsiniz.

kızlar için yatak odasında zorunlu unsurlar bir yatak, bir masa ve pratik bir gardırop vardırkızlar için yatak odasında zorunlu unsurlar bir yatak, bir masa ve pratik bir gardırop vardır

Ana uydurma parçalar yatak odaları kızlık:

  • yatak;
  • Danışma;
  • Dolap;
  • Masa.

Ek bileşenler bir ayna (giyinmeyi seven gibi bir şey), footstools, raflar, kitaplıklar ile kasa bulunmaktadır. Eğer metal mobilya seçerseniz, yumuşak macun olmalıdır. Mobilya rahat olmalıdır.

Çocuğun yüksekliği için bir yatak alın. Bir yatak seçerken, bir referans minder yapılmalıdır. yer kazanmak için bir hedef varsa - bu gerekli saklamak için yerleşik çekmeceli bir yatak seçin. Mobilyanın rengi odanın genel tarzında tabidir.

Kızların yatak odasında pencere

Pencere dekorasyon da önemlidir. Bir kız veya kız bile okul öncesi yaş varsa, yeterli gölgeleme dikkate almak gerekir. Ama gece etkisi ne zaman olmamalıdır. ağır ve kalın perdeleri seçmeyin, onlar çok ciddi bir atmosfer yaratır. En iyi seçim - saydam uçan kumaş.

kızın yatak odası için mükemmel bir seçenek - kolay ve yaratıcı perde varkızın yatak odası için mükemmel bir seçenek - kolay ve yaratıcı perde var


Yıkama perdeler genellikle çünkü onları zor değildi kaldırmak için sabitleme perdeleri böyle olmalıdır. Çevre dostu malzeme ön planda aynı zamanda. ve kelebekler ve çiçekler ve yavru kedi - Kuyu tasarım emanet hostes oda seçin. rahat ve sevimli - o ve kızlık üzerinde. Eh, keten perdeler ile kombine halinde. Mutlaka özel bir cazibesi basitlikte, çocuk odaları için lüks tekstil modeli seçin ve doğaldır.

Kızlık oda dekor

Ve bu basit bir olay böyle ve fantezi dahil etmek zorunda kalacak değil, daha ziyade, bir yetişkin çocuk gibi düşünmeye çalışın. Tabii ki, kız danışmak gereksiz olmayacaktır. Muhteşem macera ve güdüleri her zaman ilgilidir.

 o çocuğu seveceğim ki kızın yatak odası dekor gel gereklio çocuğu seveceğim ki kızın yatak odası dekor gel gerekli

kızın yatak odası dekorasyon ipuçları:


  • ; Çok iş olduğunu yaşlardan itibaren kız ve bunlar gibi farklı notlar - Sen kayıtları için özel bir kurul koyabilirsiniz
  • güzel karelerde farklı dönemlere ait resimleri kız - basit, ama her zaman uygun;
  • Vinil duvar çıkartmaları - kreş dönüşümü on dakika süreyle, duvar kağıdı ile suya düşmek yok, güçlü, parlak, geniş aralıkta;
  • yatakta Yumuşak dekoratif yastıklar - onlar bağımsız ucuz kumaş diktim çok kolaydır;
  • Kapı Duvar - başka popüler numara.

Eh, mobilya seçilen parçaları odanın genel tarzında eklenmişse. Dekoratif üslup aksan - bir saat, çerçeveler, paspaslar, yastıklar, Bebek Yumuşak, peçeteler. açıkçası gençlik şeyler almayın, çocukluk iç boyunca hissedilir edelim.

Renkler Kızın odası

bariz bir çözüm, ama en iyi olanı söylemedi - Pembe. Zum bej, şeftali, soluk leylak, fıstık, sarı, pastel tonlar olabilir. hatırlamak ve renk psikolojisi hakkında emin olun. ters etkiye sahiptir - Kırmızı güçlü tahriş edici, yeşil olarak kabul edilir.

 kızın yatak odası son derece uygundur parlak doymuş renkler içinkızın yatak odası son derece uygundur parlak doymuş renkler için

Çözünürlükte birleştirilebilir. Örneğin, üç duvar süt ve çizgili duvar kağıdı üzerinde dördüncü bir macun haline. Giderek kullanılır ve duvar kağıtları ediliyor. mor parlaklık ile Grey çok moda olarak tanımlanabilir, arka planı mavi, sıcak fıstık soluk, beyaz, pembe oynamak harika olacak.

İki kız odası: Özellikler

kızlar çağında yakınsa, o eşitlik ilkesini memnuniyetle etmektir. birinde yer almaktadır şey, diğer kıza eksik edilmemelidir. duvar rafları bile boyutu, maç için arzu edilir. her kız özel bir boşluk oldu olması çalışın.

 iki kız aynı renklerle dekore edilmiş bir yatak odası, yapabilir İçiniki kız aynı renklerle dekore edilmiş bir yatak odası, yapabilir İçin

uyku, çalışma, oyun - Kızın odası üç bölge olmalıdır. görüşlerin çoğu iki kız aynı olmalıdır o bölgede birleşir. Yaş farkı aşikar ise, düz bir oyun alanı yaratmak için zor olacaktır.

Dekor Çocuklar tercihen kendi seçim onları seçeneklerin sınırlı sayıda seçmesine izin gerekir. Sen en başarılı kumaşlar ve renkler, mobilya, dekorasyon almak ve daha sonra daha ne sevdim kızlar sorun.

kızlar için yatak odası tasarımı (video)

Her zaman göz detay ve aksan için, sadece onları gözden ayrı babana galerisinden Beğendiğiniz resmi kaydedin. Yani kolay olacaktır son halini seçin.

Başarılı yenileme!

kızlar için tasarım çocuk yatak odası (iç fotoğraf)

337-18431207153219341019227714728203

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 79 = 81

Adblock
detector