The BlogGüzel büyüklüğü ve özellikleri ne olursa olsun, herhangi bir oturma odası donatabilirsinizGüzel oda standart boyutu varsa ne olursa olsun büyüklüğü ve evde osobennosteySozdat iç oda, kolay değil, herhangi bir oturma odası donatabilirsiniz. oda darsa Örneğin, büyük bir dezavantaj olarak kabul edilir. Orada sağ tarafı da ve bunu tersine. Tamamen bağımsız olarak biçim ve boyutları, herhangi bir oda donatmak mı, tek tek akıllıca proje düşünmek zorundadır.


Nasıl güzel mefruşatı salonu

kare - görsel dar gelen yer açmak için kullanabileceğiniz birçok hile vardır.

Örneğin:

  • Photowall kullanma;
  • Yapıştırma yatay çizgili duvarları kağıdı;
  • dekoratif sıva uygulanması.

Sadece yaratıcı oturma odası süslemeleri, aynı zamanda görsel olarak daha geniş yapamaz güzel dekoratif sıva yardımıylaSadece yaratıcı oturma odası süslemeleri, aynı zamanda görsel olarak daha geniş yapamaz güzel dekoratif sıva yardımıyla

Masaüstü uygulayarak, sen odasında vurgu edecek bir duvar seçmelisiniz. Bu parlak ve kendilerine dikkat çekmek gerekir. Kural olarak, bu uç duvarıdır. Eğer uzunlamasına seçerseniz, salon ayrıca doğal olarak gerekli değildir ki, kısalarak. Bu sadece durumu daha da artıracak gibi uzunlamasına ve uzun çizgilerle kat bezleri kullanmaya Şiddetle tavsiye. oturma odası daraltmak için çok daha iyi, mobilya duvarlara yerleştirilmemelidir tek ışık tonları seçmek merkezinde daha fazla unsurları birlik şart.


Tekstil ile ilgili olarak, perdeler odası azaltacak parlak ve sulu seçebilirsiniz.

Güzel oda: evde resimler

kendi elleriyle ağırlamak için odanın güzel bir tasarım kolay değildir, ama gerçekten olun. oda küçük boyutlu ise, uzayın genişlemesi için kötü bir seçenek değil bir ayna kullanmaktır.

Bununla beraber, odasıdır:

  • geniş;
  • hava;
  • Kolay.

geniş bir konuk yer açın, odanın duvarlarının birinde yer alacak güzel aynalar kullanabilirsinizgeniş bir konuk yer açın, odanın duvarlarının birinde yer alacak güzel aynalar kullanabilirsinizGerek odaya mobilya çok aşırı ve maliyetlerinden sadece ihtiyacınız olan her şeyi satın almak. Salonun Dekorasyon önceden dikkate almak gerekir ve o kendisi için o alanı kullanacaktır. oda alımı ve görüşmeler için gereklidir Örneğin, oturma için yeterli alan olmalıdır doğaldır.

oda gevşeme ve aile televizyon izleme için tasarlanmış, o zaman kaliteli ekipman satın dikkat etmek gerekir.

Çağdaş tasarım özellikleri bireysel ve benzersiz olması gerektiğidir. her büyüklükteki bir salonda Çok şık modüler mobilya, yatak ve duvar hem bakacağız. Sadece büyük mobilya fabrikası seçimi ve istenen büyüklükte emriyle ürünleri satın almak için fırsat var.

Duvara monte tv küçük konuk odaları için mükemmel bir çözümdürDuvara monte tv küçük konuk odaları için mükemmel bir çözümdür

Bir zor bir televizyon olmadan tek bir ev hayal edebiliyorum, ama oda boyutu çok büyük değilse, sen fazla yer almayacaktır ve bir güçlük teslim olmayacak duvar modeli tercih edebilirsiniz. Rahatça sevdiğiniz filmleri ve TV şovlarını, böylece teknik daima kanepenin önünde olmalıdır. Eğer şık ve ferah duvar pick up, odada televizyon, aynı zamanda ek donanım sadece kurmak mümkündür. Ne olursa olsun büyüklüğü ve tasarım oturma odası seçildiğinde ne, mükemmel aydınlatılmış olmalıdır. Büyük bir avize ile sınırlı olmamalıdır, bu tür spot, zemin lambaları ve gece lambaları gibi ek ışık kaynağı, yüklemeniz gerekir.

Güzel bir yer açın: apartmanda resimler

Tasarlayın salon tasarımcı yardımcı olacaktır, ancak bağımsız yapılabilir. Ancak bazı yeni bir tane geliştirmek daha mevcut bir projeyi kullanımı daha kolay olduğuna inanıyoruz. o döşeme arasında değişen ve tekstiller gibi her şeyi iyice düşünün ise en güzel odasıdır.

tarzı ile ilgili olarak, kişisel tercihinize bağlı olarak farklı olabilir. Eğer şık ve modaya uygun iç yapmak istiyorsanız, bazı kurallara uymak zorunda. Örneğin, klasik bir tarz olarak kabul edilebilir lüks iç için, doğal malzemelerden özel olarak yapılmış.

oturma odası için mobilya seçimi, her zaman kalite ve dayanıklılık dikkatoturma odası için mobilya seçimi, her zaman kalite ve dayanıklılık dikkat


Genel olarak, modern tasarımcılar sağlam ve dayanıklı ahşaptan yapılmış mobilya kullanmayı tercih ediyorum.

oda daha çekici çizmek yardımcı olacak birçok analogları vardır. Ama ahşap aksine böyle sunta gibi malzemeler az hizmet ömrüne sahip olduğunu dikkate gerçeğini almak gereklidir. Ağaç seçimi renkte ve özellikleri bakımından iki büyüktür ve mobilya fabrikalarında uzmanların yardımıyla tanımlanabilir.

güzel büyük salonu Onarım

Birçok büyük bir oda hayali, ama hepsi değil onlar süslemeleri tam olarak nasıl bir fikir ve rahat bir maksimum yapmak. Tabii ki, bir geniş oda - çok iyi, ama yanlış yerde mobilya veya onarım yapılması durumunda, onun benzersizliğini kaybedecek. En önemli şey uzaması çok farklı stilleri ve zıt yönlerden gelen dekoratif öğeler yerleştirebilirsiniz anlamına gelmez aynı anda birkaç stilleri birleştirmek aramaya değildir.

Salon o imar ilgili değil, özellikle mobilya ile kalabalık olmamalıdır.

Şu anda, pek çok tasarımcı değil sadece pokleit duvar kağıdı tercih ve bölgeye uzayın bölümü için üç boyutlu bir resim kullanın. Örneğin, iş yerinde ve resepsiyon için veya hiç uyku ve çay için bölgede. bir rekreasyon alanı olduğu yerde kanepeler ve sandalyeler veya kanepe köşe modeli olmalıdır. Bu dokümanları, çay seti veya pasta bulabilir nerede olduğu gibi sehpa, salonda bir zorunluluktur.

Ayrıca, oturma odası dekoratif veya gerçek yangın süsleyebilirsinizAyrıca, oturma odası dekoratif veya gerçek yangın süsleyebilirsiniz


Buna ek olarak, salonun bir dekorasyon olarak şömine kullanmak artık modadır. Denemeye Korkmayın, modern şömine - çünkü bağımsız ve bu günlükleri ve yangın kullanmadan çalışabilir kompakt ve tamamen güvenli tasarım. Sadece sallanan sandalyede oturup tatilin keyfini, dinlenmek ve favori gazete okuyabilir düşünün.

Alışılmadık bu basitçe gerekli değildir, çünkü sadece, çok fazla yer bırakmazlar, ekipman konumu için alanların tahsisi bakacağız. Büyük bir odaya doğru tasarım zaman ve çaba gerektirir, ama etkisi ve sonuç buna değer. Büyük boyutlara sahip odalarda ışık çok ihtiyacımız var. en iyi seçenek birden fazla ışık kaynağı, örneğin iki küçük avizeler veya spot bir çok kullanmak olacaktır. Biraz sıradışı ve şık görünen bir oda ışıklı döşemeli mobilya süslemek için çok şık.

Güzel oturma odası iç (video)

Tasarım geliştirme büyük bir sayı ve onlar elemanları ve kuralların çeşitli tercih edebilirsiniz ancak o kadar kazık olmayacak kaydıyla, Mobilya ve aksesuar düzensiz düzenlemesi üzerinde. Her ayrıntı, ister tekstil veya mühendislik tamamlayıcı, hem de oda eşsiz ve bireysel bir nesne olmak gerekir.

(Iç fotoğraf) bir apartmanda güzel bir oda tasarlayın

gotowallcom201112191904271488 31-13AA 81fb7e1043bbe8b9dd4a9507614aa15a 1124 1632 1731 2013-01-15krasivyegostinyefoto26 2013-01-16krasivyegostinyefoto52 45811 BankoboevRukrasivayagostinayasbolshymisteklyannymioknami

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 2