Güzel kanaviçe, evlerin şeması: 6 popüler seçenekler – nwhistorycourse.org

The Bloggüzel bir kompozisyon Hatta acemi oluşturulacağı üzerinde nakış evler için birçok şemaları vardırgerçekliğe tercüme, bağrına arzuları, rüyalarının gerçekleşmesini getirecek kalpten yapılan hatta novichokMnogie nakış inanabilirsin güzel bir kompozisyon oluşturmak için hangi aracılığıyla nakış evler için birçok düzenleri, vardır. Bu resimler Dollhouse'u dahil, bir köşeye koymak Domovyata dahil konfor ve aile ilişkilerinin sıcaklığını ve işlemeli küçük ruhları, saklamak mümkün, onlar annelik sevincini hissetmeye yardımcı olacaktır.


Çapraz Dikiş: Kitleri evler

Yurtlar nakış çapraz için en renkli ve ilginç motifler arasında yer almaktadır. needlewomen fantezi çeşitli konularda peri manzara arasında değişen ve lezzetli doğal motiflerini biten temsil edebilir.

6, popüler evler:

  • ormanda bulunan eşya ile zencefilli ev;
  • deniz yoluyla Muhteşem kulübe;
  • Ülke yazlık;
  • Güzel üç boyutlu ev;
  • Avrupa minyatür sokaklar ve koridorlarda eski kulübe;
  • dağlarda Yaz rahat bir ev.

Bu nakış o konfor ve rahatlığı vererek mutfakta iyi görünecektirBu nakış o konfor ve rahatlığı vererek mutfakta iyi görünecektir

başlayanlar şüphelerim var needlewomen ve bir hata yapmak korkuyor olacaksa, o dergilerde veya internette serbest resim evlerin hazır öncesi setleri düzeni satın veya bulmak için daha iyidir. Kit ipliklerinin ve iğne istenen genellikle kademeli bir tuval, renkli ve tek renkli diyagramıdır kümesi içerir.


Çapraz dikiş ev

Kendi başyapıtı sonucunda öğretmek için, biraz çaba gerekir ve zaman harcamak, sonuç seveceksiniz.

Başlangıç ​​için, uzmanlar en kolay seçeneği ile başlamak tavsiye - meyve bölümünde. Sen nehri nakış deneyin ve sonra yavaş yavaş daha karmaşık görevler geçebiliriz - bahçe resimleri ve nehirler mini, onlar Kore gibi bir ülkede çok popülerdir.

İlk başta bu resimleri kendisi Do zor görünüyor, ama zamanla deneyim kazanmak ve her şeyi kolay hale gelir için.

Nakış ev düzeni dişin parlak renkler kullanmak daha iyidirNakış ev düzeni dişin parlak renkler kullanmak daha iyidirUzmanlar açı ile başlamak tavsiye ve bu süreden önce böyle bir deneyim oldu varsa, siyah beyaz dikmek deneyebilirsiniz - görevi karmaşık hale gelmemesi için, en fazla iki renk vardır şeması. Tam çapraz tekniği kullanılarak, sol köşesinde daha iyi çalışacak şekilde başlayın. Konsantre ve belli bir renkteki ilki parçasını olun, ardından ipler ve tonları resimde kaybolmak değil, böylece bir sonraki ilerlemek için daha iyidir. yavaşça, iş, küçük boncuklar üzerinde yoğunlaşarak, ağaçlar veya çalı hacminin eğrileri tamamlayacak küçük tümsek, etkisini verecek evin yakınındaki ormanda çiçek ve kelebek süslemeleri, resimler nakış.

kanaviçe şeması: monokrom, ev

sanat dünyasında teknik ilerlemeye paralel hareket durmuyor. onlar başlayanlar öğretim için özel olarak tasarlanmıştır ve nadiren ev dekorasyonuna yönelik kullanılması nedeniyle tek renkli tekniğinde yapılan ürünler, ikinci sıraya küme.

Tek renkli ev, modern yüksek teknoloji hakim, iç en uygun olacaktır. Odanın renk düzenini vurgulayacaktır.

Çocukların evde varsa, onlar için gerçek bir kendi ile işlemeli sürpriz, annesi bir zencefilli ev, ama bir resim şeklinde yapılmış değil ve gerçek evde olacak. Böyle bir makale, bir plastik tuval satın alarak yapılabilir.

Zor olmadığı için bu şema başlayanlar için idealdirZor olmadığı için bu şema başlayanlar için idealdir

sanat ihtiyacının bu çalışmanın yürütülmesi için:

  • boncuklar,
  • Küçük bant,
  • iplik;
  • Ortalama iğne nakış.

dikişçi set edilirse, o adım adım süslemeleri ve plastik masalının bir parçası yapmak sağlayan detaylı kılavuzu ile birlikte gelecek. çocukları verebilir Böyle bir ev, mücevher kutuları olarak kullanılan, ya da sadece oda dekor için yapılabilir.

nakış tablolar Yapımı

Bu küçük ama salonda biraz sıcaklık katmak, her aile bauble gereklidir ve sadece anahtarınızı almaya ihtiyacı bir hatırlatma olacak ama dikişçi öpücük ev ayrılmadan önce - resimlerinde ek olarak, ilginç monokrom versiyonu köşkü ile hizmetçiyi bakacağız. tasarım olamaz sadece yetişkin aile üyeleri, aynı zamanda çocukların yardım.


Çoğu zaman, birçok çocuk annesi ile iğne yapmak için seviyorum ve söz konusu etkinliğin sadece yararlanacaktır -, titizlik ve sabır telkin, ince motor parmak gelişmekte küçük insanda yaratıcılık temelleri oluşturmak.

nakış şık ve zarif görünüyordu için, iyi bir resim çerçevesi yerleştirilirnakış şık ve zarif görünüyordu için, iyi bir resim çerçevesi yerleştirilir

Resmi bazı kancaları takmak için hangi ahşap bir çerçeve içinde yapmak daha iyidir. Ürünü bağlanması için bir döngü takmak ve koridorda göze çarpan bir yere asmak için ihtiyaç arkasında, bir ayna önce en iyisidir.

Uzmanlar her zamanki nakış başlamadan önce, çok daha kumaş çekerek değil, çember meseleyi düzeltmek için daha iyidir öneriyoruz. onlar görüntünün belli bir bölümünü sürüklenen değil ve bunu bozmayan böylece Şekilde Hareket ve sabitleme ipliği pürüzsüz olmalıdır. Bitmiş ürün çember gelen izleri, hafifçe buharda sonunda özensiz manzara alabilirsiniz buhar yukarıda resmini overexpose gereklidir.

şeması (video) nakış nasıl


Yeniden kullanılabilir ilaveli iplik 3 boyutlu bir etki yaratarak ve gerçekçilik ekleyerek belirli parçalarının hacmi ve tahsisat elde etmek için kullanılır. çapraz dikiş ve yarım ilmeğin kombinasyonu benzer bir sonuç elde edilebilir. 

Evlerin nakış şeması (fotoğraf)

0a4c92c3bc7f10XXL007ff647a3ef56e1a96b25e0d97947936c4c37c65184655431155.103-2-f350748-86ead-64309307 - ud8787240453-e3a23-85421293 - u4833d28524191712018487173257365

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 4 =

Adblock
detector