Güzel giriş holü: Bir rüya mı yoksa gerçek? – nwhistorycourse.org

The Blogsalon donatmak, özel dikkat işlevselliğine ödenmesi gerekmektedirsalon donatmak, özel dikkat kendi funktsionalnostInterer salonuna ödenmesi gereken ilk kolaylık ve ancak o zaman moda trendleri ve görünüşleri dayalı olmalıdır. Bu varsayım ne haklı? Açıkçası ne güzeldir giderek, güzellik sadece ev ve misafirler üyeleri olarak şekilde alacaksınız, her zaman uygun değildir ve. Bu vakaların tahsilat sürecinde düşünmeye değer, karmaşık ve sıkılır olacak rahatsızlık ve kişinin geri dönüş yerine her şeyi koymak için yaklaşık yarım saat harcamak zorunda eğer. Bu durum oldukça tatsız ve bazen temizlik koridor Ertesi gün bu suretle çöp ertelemek yapar.


Mükemmel ergonomik bir giriş ile başlar

Düzgün alan atamak amacıyla, açılan bölge konumu için net bir plan yaparak başlamalısınız.

Tasarımcılar, aşağıdaki amacıyla işlevsel bölgeleri dağıtmak için tavsiye edilir:

  • Aynı bölge koridorunun boyutuna bağlı olarak karar verilir ayakkabı yeri, yerleştirilmelidir içinde Ayakkabı raf, ön kapıda olmalıdır. Bu özel bir kanepe ve osmanlı en sıradan olarak olabilir;
  • askı ile ilgili olarak, bu ayakkabılar için raflardan kol boyu yerleştirilmelidir. Böylece gerekli bir şey getirmek için, hafif bir ceket ve şemsiye çok daha kolay olacaktır;
  • küçük öğeler için raf da ayakkabılar için yerin yakınında yerleştirilebilir. Onlar gerekli tüm aksesuarları, anahtarlar, çanta ve cüzdanlar saklayabilir.

giriş holü tasarımına geçmeden önce nazikçe mobilya kümesinin düzenlemesinin bir plan yapmak rica olunurgiriş holü tasarımına geçmeden önce nazikçe mobilya kümesinin düzenlemesinin bir plan yapmak rica olunur

koridor vazgeçilmez Özellikte Ayna, kendi yerleşim çok önemlidir. böylelikle sokakta gitmeden önce tam imajını sağlayan askı onun gerçekleşecek ve eve döndüğünüzde kendilerini bakacağız eğer en iyisidir.


Genel mevsimlik giyim, depolama ile ilgili olarak, dar bir dolap satın almak en iyisidir. onun kapıları çok fazla yer almayan gibi bu, yerden tasarruf için idealdir. Buna ek olarak, hemen hemen her dolap ek raflar ve çekmeceler vardır, önemli ölçüde gereksiz detaylarla yer kazanmak olacaktır.

Bir kişinin evinde geldiğinde tam olarak nasıl bir fikir olmalıdır mükemmel bir koridor yapmak için.

Her zamanki durum içerir:

  • bir torba veya paketi yerleştirilmesi;
  • headdress Çıkarma;
  • Ayakkabılarını çıkar;
  • katlama giysi.

kişi bırakır, o tam tersine aynı eylemi yapar. onun gelecekteki iç koridor düşünerek, her diziyi düşünmelisiniz. uyulmaması durumunda, çok fazla hareket yapmak zorunda kalacaktır. Bilim adamları gereksiz eylemlerin yürütülmesine o artar yorgunluk sonucunda kalabalığa kişiyi açar ve verimliliği azalttığını kanıtlamıştır.Trendy lobi ve onlar için bir mobilya seçimi

onarım Gerçekleşen ve zaten rahat ve güzel kendi içinde bir giriş haline gelmiştir. Ama mobilya gelen kurulum. koridor işlevsel kullanışlı hale için, sadece yüksek kaliteli, iyi ve doğru malzeme seçmek gereklidir. Mobilya alırken iyidir zaman iyi tavsiye bulmak için önceki müşterilerin değerlendirmeleri okumak, hem de birden fazla dizine göz atmak için. Her parçası bir rol oynayacaktır çünkü mobilya seçimi ile, çok ciddiye yaklaşılmalıdır.

Mükemmel iç komidinli şık küçük dolap bakacağızMükemmel iç komidinli şık küçük dolap bakacağız

Alan ayakkabılarını ev için, onu durumun fikri sonsuzdur, onlar özel katlanır kutuları ile olağan standları, sehpa ile başlar. ikincisine gibi, daha avantajlı olarak kabul edilmektedir. Bu dolaplar birçok kesinlikle herhangi ayakkabı yanına yerleştirilir.

Depolama yere Sonraki uygun yer obuvaniya için yer almalıdır. Onun için özel gereksinimler hayır, ancak süreç sadece uygun olmalı, ama aynı zamanda süreci sıkın arzusu neden olmazlar.

Yer dış giyim çeşitli seçenekler içerir. Mevsimsel giysiler asmak için birkaç kanca olacak ve şu anda ihtiyacım yok kıyafetler olması gerekir kabineyi kurduktan olabilir. en moda dolapları seçmek için gerekli değildir. pratiklik hitap edecek kadar. Şu anda, mobilya üreticileri gereksiz bir çok şey sunuyoruz. Ekstra aksesuarlar, kancalar ve raflar gereksiz önemsiz ve oldukça koridorda yersiz diğer yerleşim ayrıntıların bir dağınıklığı katkıda bulunacaktır.

Özellikle soğuk kış aylarında Büyük boyut giyimler, onun şeklini kaybeder hepsi mükemmel tasarım ve rahat bir salon geçersiz edebiliyor. Sonuç olarak, bu tür şeylerin saklanması için bireysel potansiyel müşteriler dolaba bir zorunluluktur.

Rahat salonları: ideale yolu

koridor evdeki herkesi birleştiren bir odadır. Mükemmel iç bir sonucu olarak - tüm ev ile uyum içinde olan biridir. Hayır şaşkınlık onlar tarzı seçimi evin genel tasarımına bağlıdır çünkü onarım, koridorda bitirmek gerektiğini söylüyor. Odalar farklı dekore ise, koridor nötr bir şey seçmelisiniz.

Koridor küçük mobilya açık bir tonunu seçmek daha iyidirKoridor küçük mobilya açık bir tonunu seçmek daha iyidir

iç ideal bu durumda, nötr renkler kullanılmalıdır ulaşmak için, soğuk ve renk sıcak bir aralık olarak gelebilir.

sıcak renkler kullanmak kendi tasarımı ise rahat salon gerçekleşecek. Sonra eve, sıcak bir atmosfer fiyatına ilk dakika hissedilecektir. kolaylık meselesi geliştirilmesi, bir koridor gereksiz yığılmayı kurtulmak için, iç gereksiz öğeleri kaldırmak için en iyisidir. giriş renkli bir süs ile büyük halı buluşacak eğer rahat lobinin yanında elde edilmez. Böyle aksesuar salonu kuru üzüm mahrum bırakmaktadır.


sahne, sonra belli bir denge bu konuda uyulmalıdır gibi, malın da çok artışına neden olmaz. İç mükemmel bir büyük vazo süslemeleri, ancak tanımlanmalı ve doğru yer. Yani, örneğin, eşikteki konumu sadece kırıkların bir avuç yol açacaktır.

güzellik ve ışık kombinasyonu

İdeal giriş holü - iyi aydınlatılmış bir koridor. Eğer ana ışık kaynağı yeterli olmadığını fark ederseniz, spot ve duvar ışıkları ile telafi. alacakaranlık aşk? birçok bireysel anahtarları Organize, koridorda ters ucunda yerleştirmek tavsiye edilir. daha gerekli olacaktır, bu anda ışık anahtarını sağlayacaktır. Ayrıca, bu yöntem her zaman koridorun loş ışık yanacaktır. Sadece aydınlatma armatürleri doğru seçimi hakkında unutmayın, bunlar ideal olarak oda dekor ile birleştirilmelidir.

Özel rahat bir atmosfer yüksek kaliteli aydınlatma yardımıyla oluşturulabilirÖzel rahat bir atmosfer yüksek kaliteli aydınlatma yardımıyla oluşturulabilir

Ne olursa olsun kaç oda düz vardır, belki de özel çok katlı bir yapıdır - Bu şirin bir yuva. Bu iç genel izlenim üzerinde bir koridor ile başlar. Bu tasarım sabit eser değil, aynı zamanda biraz hayal gücü sadece gerektiren bu nedenle içindir.

Güzel bir giriş salonu (video) düzenlemek için nasıl


Güzel ve herhangi misafirin niyet ayarlamak mümkün aynı zamanda rahat salonunda, ancak bir sonucu ve rahat bir ortamda keyifli sohbet gibi. Eğer bitmiş fotoğraf incelerken, hatta bir uzman, hazırlanması yardımıyla, mükemmel bir giriş salonu oluşturabilirsiniz unutmayın. Ancak, rahat göre, sahiplerinin her heves gerçekleştirerek sadece kendiniz yapılabilir.

Detaylar: koridorda onarım yapmaya ne güzel (fotoğraf örnekler)

07e2c485389282XL07e2ace592ca9bXL7d44042021630-397369838810662-140267366310664-1402673663

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 23 = 32

Adblock
detector