The BlogGüzel cam merdiven mükemmel herhangi modern bir iç tamamlayacaktırPiyasada son zamanlarda çıkan bir yenilik - Güzel cam merdiven mükemmel bir modern intererSteklyannye merdivenler tamamlayacaktır. Birçok kişi hala bu tür merdivenleri varlığından habersizdir. özel cam kullanılan merdivenler imalatı için. Yüksek performansa sahiptir ve kırılgan değildir. Cam banliyö ev, ofis gece kulüpleri ayarlanır başka merdivenler. Böyle bir yapı, bir ışık iletme kapasitesine sahiptir. Bu cam merdivenler önemli bir avantajdır.


cam orijinal merdiven: Standart Çözelti

Cam avant ve egzotik bir malzemedir. Sadece cesur ve zengin insanların bir cam merdiven gelemez. Herkes ev veya yazlık bir merdiven ayarlamak için cesaret edecektir. Cam merdiven imalatı için özgün ve yenilikçi malzeme olduğu için.

Cam merdivenler, tasarımlarına farklıdır. Ama, herhangi bir başka merdiven gibi, bu iç uyması gerekir. camdan yapılmış merdiven Tasarımı - karmaşık bir süreç. kendi başlarına böyle bir merdiven imal etmek nedenle profesyonellere bu işi emanet etmek gereklidir, imkansızdır.

bir cam merdiven yardımıyla başlangıçta onun yazlık içini dekore edebilirsiniz. oda ışığı yapın ve ağırlıksız yanılsaması yaratır.

Orijinal cam merdiven güvenliği, pratiklik ve kolaylığı ile karakterize edilirOrijinal cam merdiven güvenliği, pratiklik ve kolaylığı ile karakterize edilir

Cam merdivenler diğer malzemelerden benzer tasarımları üzerinde bir çok avantaj vardır. Onlar saydam veya renkli camdan yapılabilir, ışık iletir. Böyle merdiveni görsel değil şeffaf camdan yapılmış ise, tesislerinde yer kaplar.


Yapı cam merdiven geçerli:

 • Tamamen güvenli;
 • Işık ve güzel;
 • Rahat ve fonksiyonel;
 • transparent;
 • Egzotik ve özgün.

Modern merdiven: fiberglas yapı

Fiberglas - En son teknolojileri üzerinde üretilen modern malzeme. O bir kompozit malzemedir. Çünkü bu en modern merdiven dahil, tasarım konularında karmaşık. Bu inşaat ve dekorasyon kullanılır. fiberglas merdiven inşaatı yüksek performansa sahiptir.

fiberglas merdivenler dirençlidir: • Dış etkiler;
 • Mekanik hasar;
 • Yüksek sıcaklık;
 • korozyon;
 • Ağır yükler.

Belirli çelikten daha gücünü ve 3.5 kez onun daha kolay Fiberglas. merdiven imalat ya da bazı öğeleri için uygun Bu dayanıklı ve çağdaş malzeme.

kendilerini güvende ve dış etkilere karşı dayanıklı olduğu gibi birçok insan, bir fiberglas yapısı seçmek için tercihkendilerini güvende ve dış etkilere karşı dayanıklı olduğu gibi birçok insan, bir fiberglas yapısı seçmek için tercih

Evinizin içerideki fiber malzeme orijinal merdiven dekore edebilirsiniz. herhangi bir renk ve tasarım olabilir. Ya da iki malzeme tasarım merdiven birleştirmek: aşamalı cam ve cam elyaftan korkulukları olun.

Fiberglas merdiveni amacıyla yapılır. malzeme herhangi bir şekil verilebilir. Nedenle, özel bir merdiven sipariş ve kendi evi, yazlık ya da diğer yüksek katlı bir binada yüklemek mümkündür.

fiberglas merdiven tipi LSPnin yapılmıştır. Onlar merdivenler ve onarım, inşaat ve bitirme işlerinde kullanılmaktadır. Bu tür tasarımlar, güvenilir, güvenli, hafif ve dayanıklıdır. Tasarım gereği, bir trafo benzetilebilir. Bu katlanmış veya açık kolay olabilir.

Merdiven trafo az yer kaplar ve evde saklamak için uygundur.

cam ve metal merdiveni: iki malzemenin bir birleşimi

merdiven iki farklı malzemelerden yapılmış olabilir - cam ve metal. merdivenler üretiminde kullanılan materyallerin kombinasyonu olabilir. Aşama tipik olarak cam ve dayanıklı bir metal diğer destek elemanları. saydam ya da renkli cam ile metal kuyu. Bu ürünler, sıradışı, orijinal ve güzel görünüyorsun.

Bir merdiven iç için ideal cam ve metal, yapılmış ise oda, bir cam insert ve geniş pencereler varsa. Bunlar, yüksek teknoloji tarzı için uygun modern ya minimalisttir.

cam ve metalden yapılmış bir güzel merdiven büyük pencerelerle iç iyi oturuyorcam ve metalden yapılmış bir güzel merdiven büyük pencerelerle iç iyi oturuyor

Cam-metal merdiven olabilir:


 • yürüyen;
 • vida;
 • L-şeklinde;
 • Torna.

Cam pahalı malzeme. Ama bir malzemenin merdiveni başkalarının dikkatini çekmek için eminiz.

Cam merdivenler güzellik ve sıradışı iç tasarım takdir zengin kişilere veya iş adamlarına gelemez.

Kombinasyon merdiveni: ahşap ve cam

Kombine merdivenler yaygındır. Ahşap ve cam iyi birbirleri ile birleştirilir ve birbirini tamamlar edilebilir. merdiven Cam bölmeler edilebilir ve diğer elemanlar (taşınabilir, basamaklar ve yükseltici) bir ahşap türleri.

Cam çitler oda aydınlık ve ferah, ışık ve havadar olması. Böyle parmaklıklar, pahalı, modern ve şık görünüyor.

Camın Parmaklıklar ahşap adımlarla birlikte iyi görünüyorsun. Adımlar güçlü olmalıdır. Ama çoğu zaman mekanik hasarlara maruz kalmaktadır. Bir bardak çizilebilir.


Eğer çocuk veya hayvan varsa, ahşap bir adım değil, cam yapmalıdır. Bu merdiven yarım asırdan fazla sürecek.

özel mağazalarda ya da internette olabilir cam ve ahşaptan yapılmış ilginç bir seçenek merdiven toparlamak içinözel mağazalarda ya da internette olabilir cam ve ahşaptan yapılmış ilginç bir seçenek merdiven toparlamak için

Cam ve ahşap Kombine merdiven tasarım tamamen cam merdiven daha ucuz değerinde olacaktır. sipariş etmek için yapılan bu merdivenler imalatı.

cam ve ahşaptan yapılmış merdiven için korkuluk yapın. korkuluk cam uygun ahşap tırabzan. Onlar cama ek olarak verilir.

Cam korkulukları alışveriş ve ticaret merkezleri, konut, sırlı sundurma yapmak yerleştirilir. Merdivenler için cam elemanları iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Cam merdiven basamakları: cesur için çözüm

Cam merdiven basamakları - cesur bir karar. Biz cam düşünürdüm - kırılgan malzemeden, ama öyle değil. Bu malzemeden Adımlar ağır yükler dayanabilir. İmalat aşamaları için kullanılan başka bir malzeme gibi.

Küçük bir odada sen çok yer almayacağız camın şık ve güvenilir seviyesini ayarlayabilirsinizKüçük bir odada sen çok yer almayacağız camın şık ve güvenilir seviyesini ayarlayabilirsiniz

Cam Merdiven şunlardır:

 • Şeffaf ve havadar;
 • Görünmez ve hafif;
 • Sağlam ve güvenilir;
 • Güzel ve özgün;
 • Modern ve dayanıklı.

Cam adımlar gerçekleşir: sergi salonları, ofis binaları, alışveriş salonları, evler ve varlıklı insanların evlerinde. Böyle bir merdiven çok katlı binanın bir süs haline gelebilir. İkinci katta size yol açabilir.

Oda karanlık ise, cam merdiven basamakları ışık ve havadar olun.

Merdivenler için cam seçimi

sipariş etmek için yapılan cam merdivenler imalatı. tavlanmış cam, kalınlığı 20 mm olan, yan rayları, imal etmek için de kullanılabilir.

Eğer özel dikkat ailesinin bütün üyeleri için kalite, güvenilirlik ve güvenlik ödenecek gerekmekle birlikte bir cam merdiven kurmaya karar verdiysenizEğer özel dikkat ailesinin bütün üyeleri için kalite, güvenilirlik ve güvenlik ödenecek gerekmekle birlikte bir cam merdiven kurmaya karar verdiyseniz

Cam küpeşte için kullanılan bir yer tutucu olarak kullanılır. cam kalınlığı sadece 8 milimetre olabilir.

çitler merdivenler adımlarla daha ince cam kullanıldığı şekliyle.

lamine cam kullanılarak üretim adımları için. Bu cam birkaç kat yapıştırılarak üretilir. plastik film tabakaları arasında bir tutturma olup. yanlışlıkla cam sahne uymazsanız özel film tabakaları arasına yerleştirilir çünkü, parçalar, odanın etrafında saçmamaktadır.

elleriyle cam merdiven nasıl mount (video)

Cam merdivenler binanın iç süslüyor. Onlar hafif ve havadar yapabilir. Bu merdivenler cesur bir karar vardır. Fakat, birçok kişi yüksek maliyet nedeniyle böyle bir lüks de yoktur. Bir dekoratif korkuluk dolgu olarak cam kullanabilirsiniz. Sonra merdiven kullanılabilir hale gelir. Evinizde Cam merdivenler ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve odanın tarzını vurgulayacaktır.

camla Güzel merdiven (fotoğraf seçenekleri)

221 03 4a1f7a80e8c3d7d4a1545ca46047935c725880129 4bbbb 5-merdiven 007-cam-ev-ar-tasarım-studio1 190 8501 9227 1920x1080resizeportfolio7062761356000663

Leave a Comment

Your email address will not be published.

23 − = 18