Güzel alçıpan salonunda kemerler: Fotoğraf ve 5 popüler formlar – nwhistorycourse.org

The BlogEğer dekoratif kemerler kullanabilirsiniz, ev dekorasyonu şık ve özgün olunBirçok bina mükemmel dekorasyon kabul dekoratif arkiArki alçı kullanabilirsiniz, ev dekorasyonu şık ve özgün olun. inşaat özellikleri talep ağ çok yönlü bir malzemedir alçıpan, monte etmek için kullanılır aslında oluşur. O çalışmak kolay, makul bir maliyetle satılan ve en önemlisi ek sıvama harcamak zorunda kalmazsınız, sırasıyla mükemmel düzdür edilir.


salonda kartonpiyer yapılmış kemerlerin Fotoğraflar: Çeşitleri

Başlangıçta bir yerleşim bölgesinde kemerlerin düzenlenmesi Asya'da düzenlenen edilmiştir ve ancak bundan sonra, bu gelenek dünyaya yayılmıştır. Bu yaratıcı alan bir tür oluşturmak için izin, kapı ve pencere açıklıkları ile kapalı kemerler. Bugün için kemerler ve tasarım şekli çok farklı olabileceğini belirtmek gerekir. Farklı şekiller, bitirir ve dekorasyon vardır.

Alçı kemer her türlü şekil ve boyutta olabilir, tesislerinde izin veren almayı tercihAlçı kemer her türlü şekil ve boyutta olabilir, tesislerinde izin veren almayı tercih

Örneğin, kemer yapılabilir:

 • yuvarlak;
 • kare;
 • oval;
 • Geniş ve dar;
 • Yüksek ve alçak.

Doğal olarak, tip ve tip seçimi montaj edilecektir hangi oda tam olarak bağlıdır. Yuvarlak ve geniş yapı bir stüdyo var, özellikle oturma odası imar için kullanılmaktadır. Ayrıca bu seçenek onlar meskenler sendika salonu yapmak olanlar bitirme odaları için uygundur.


Asimetrik kemer yaratıcı tasarım ile odalarda kullanılır ve nerede düzensiz şekillere hakimdir. görsel düzensiz tavan ve kavisli duvarlar gizlemek istiyorsanız bu tip arklar, örneğin, dikkat çekmek ve odak alanları haline gelir.

Arch salonda kartonpiyer yapılmış: fotoğraf ve stiller

Eğer dikkatlice ve bu yüzden içine sığacak yaparsanız koridorda Arch, bütün evin layık süs olabilir.

Ama aynı zamanda, her oda kendi yolunda benzersiz ve özel olması nedeniyle kemer, koridorun tipik özelliklerini taşıdığını önemlidir:

 1. salon klasik tarzda yapılırsa, kemer geniş ve yüksek ve standart viraj olmalıdır.
 2. Yüksek teknoloji tarzında koridorlar için bir arka ışığı ile donatılmış örneğin oda daha hafif hale kemerler, seçilebilir.
 3. , Sıva ile doğal ve yapay hem dekore postmodernizm veya Art Deco tarzında koridorlarda Kemerler.

Arch dekoratif unsur süslemek mümkün ve hemen her dekor olduğunuArch dekoratif unsur süslemek mümkün ve hemen her dekor olduğunuDoğu kültürünün düşkün ve kemerli alçıpan inşaat yapmak isteyen kişiler için, sadece Doğu'nun tarzını taklit arzusu dayanarak, tavsiyelerde gerekir ve daha sonra doğuya için evi dekore etmek zorunda olacaktır. oda modern tarzda yapılır ve koridor halı, kumaş ve kubbeli kemerlerle süslenmiş ise - bu biraz saçma ve son derece ahenkli bakacağız.

koridorun kemerli için standart seçenek yarım daire ya da hatta kare olarak kabul edilir. Onlar tercihinize göre dekore edilebilir ve bunlar demode asla.

Küçük ve bazen çok yanmıyor oda, bu kare ve yüksek kemerler görsel alanı genişletmek ve tavanları yükseltmek yardımcı olacaktır - Nedeniyle koridor gerçeğine. Kendisi geniş ve büyükse Genelde, koridor içinde yer kemer, optimum bakacağız. Normal durumlarda, gerek diğer odalarda koridorun kapıları dekorasyon için kemer tasarımları kullanmak.

Nasıl alçıpan koridorda kemer vardır

Daha önce bahsedildiği gibi, güzel kemerler odası içerebilir ve koridorda bunları düzenlemek mümkündür. bunlar alçıpan inşaat karşılamak için yeterli boyutlara sahip olarak avantajı, oturma odası için, yani bir. kemerlerin Özgünlük ve tip sadece ev veya iç mobilya yapan tasarımcı tarafından bağlıdır. Arch dekorasyon seçenekleri sayısız edilebilir. Diğerleri, doğal veya yapay taş empoze resim veya saksı asmak için tercih Bazı lateks boya ile bir resim taşıdı.

Dekor sadece yeterli olması koşuluyla onurlu ve uygun görünmüyor, ama çok ve odanın iç uygundur olacaktır.

bağımsız, en önemlisi olabilir Drywall kemer yap - hesap ipuçları ve uzman tavsiyesi içine almayabağımsız, en önemlisi olabilir Drywall kemer yap - hesap ipuçları ve uzman tavsiyesi içine almaya

Odada yetkili kemer yapmak için, bir dizi tavsiye dikkat etmelidir:

 1. kurarken kemerler keskin kıvrım oluşturur kemerli profilinde sık kesintiler, yapmak gerekir.
 2. her iki tarafta Kemerler yaprak GCR'ye budandı.
 3. Alçıpan çok ince levha, kaplama çift (iki taraf) gerçekleştirilmesi durumunda.
 4. Güvenli bağlantı sayfaları için, özel kapı yüzü yüklemeniz gerekir.
 5. Alçıpan eğmek için, su ile iyice ıslatın ve yaklaşık 20 dakika beklemek gerekiyor.

Büyük bükümlü yarıçapı varsa, zor işe yaramadı GCR ince yaprak, seçim için gereklidir. finiş kemer tabakasına ile ilgili olarak, daha sonra yine seçim büyüktür.

Bu olabilir:


 • Kalıplı;
 • kalıplanmış parçalar;
 • Plastik ve benzeri malzemeler.

En önemlisi, tüm uyumlu tüm apartman birleştirdi. kemer astarı dekorasyon için, kurumaya bırakın ve sonra taşlama geçirmek, yeni yüklenen tasarıma sıva bir kat gereklidir. Buna ek olarak, ihtiyaç dikkatle nem oluşumu, küf ve rot önlemek için kaplamanın etkin astarlanmış. Bundan sonra güvenle ahşap kaplama kumaşı monte edebilirsiniz.

Alternatif kurulum pervaz olacaktır. Bu ürünler şık ve modern görünmek, artı onlar plastik, sıva ve poliüretan yapılabilir.

Dekor herhangi bir bileşimi büyük bir katkı olacaktır. kalıplama yüklemek için kemer dikkatlice proshtukaturena istenen gölgede kumlu ve boyalı olmalıdır. Ancak o zaman kurulum pervaz düzenledi.

Alçı levha salonu kemerler Yükleme

salonda kemerler kurarken o yayınlanacaktır neyi yüksekliği tam şekilde tanımlanması gerekir. Doğal olarak yüksekliği esas olarak tavan yüzeyine bağlıdır.

ilk olarak düzenini yapmalıdır alçı kemer takmadan önce, tasarım ve konumu dikkateilk olarak düzenini yapmalıdır alçı kemer takmadan önce, tasarım ve konumu dikkate


kemer ve deri yoluyla direk montajı mutlaka teknolojiye kesinlikle harcanmaktadır:

 1. çizilmiş alçıpan tabakasının üzerinde bluzlar kemerler için kumaşın gelecek şekil.
 2. defalarca açılması olduğunu ve çizim mutlaka kontrol edin.
 3. Testere eletrolobzikom gerçekleştirilir.
 4. kemerin ikinci bölümünü Çizim ilkinden ile yapılabilir, sadece bir şablon olarak malzemeye ekleyin. Bu nedenle, iki parçanın birbirlerine özdeş olduğunu,% 100 emin olabilir.
 5. kemerin alt parça ucunu kapatmak için ya da başka bir deyişle ağ-bükerken, o kadar hassas olması gerekmektedir. Bu amaçla, güç yöntemi ve web istenen yarıçapına bükülmüş tuğla basılır. Daha önce de belirtildiği malzeme eğilmiş olduğu ve ara vermedi üzere, su ile ıslatılır ve kurumaya bırakılır.

vidalar vasıtasıyla Metal profil çerçeve üzerinde taşınan bir yapı Sabitleme. Bağlantı Elemanları metal ve GCR gitmek evrensel seçebilir.

Alçı levha salonunda kemer montaj (video)

Sonuç olarak, tavsiyede - Eğer sac bükme GCR'ye yapamaz eğer, açıkça açılış genişliğinin her elemanını dışarı oyma alçıpan birkaç malzemeden profilini kınına mümkündür.

Alçı levha salonda kemer tasarımı (iç fotoğraf)

16-e14185844397982da8b1a0467850d7547a213f7014a35f725-2234103original42016627172013-10-10montagarkitrydnoobaysnitseverodoneck

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 3

Adblock
detector