güçlendirme şeridi alçıpan malzemesinin 4 çeşit – nwhistorycourse.org

The Blogtakviye bandı kullanması gerekir alçıpan ile çalışırkenlentuSeychas takviye kullanmak için gerekli alçıpan ile çalışırken neredeyse hiç tamir alçıpan derisinin ile bağlantılı işler olmadan tamamlanmış değil. Sonuçta, Duvara, tavana hizalamak ya da herhangi bir sorun olmadan bir niş oluşturmak için kullanılabilecek oldukça hızlı ve uygun fiyatlı bir süreç. Ve tüm bu resim veya duvar kağıdı ile hazır ideal bir satha sahip olmalıdır. Ama gerekli önce aralarında arızaları ve geçişler önlemek amacıyla, böylece tüm alçı levhalar eklemleri ve yukarı kapatmak için. Bunu yapmak için, biz çatlakların oluşumunu önler takviye veya sızdırmazlık bandı, gerekir.


alçıpan için güçlendirilmiş bandı nasıl seçilir

İnşaat malzemeleri pazarı çok geniştir. O çeşitliliği ve çeşitli etkileyicidir. Son zamanlarda, eklemler alçıpan takviye bantları birçok türü vardır.

Takviye bant alçıpan yüklerken izole etmek için kullanılmaktadır.

takviye bandının seçimi, kalite ve ana karakteristiklerini dikkate emin oluntakviye bandının seçimi, kalite ve ana karakteristiklerini dikkate emin olun

Bu bileşim, aynı zamanda, uygulama yöntemine göre, sadece farklıdır. Bize özelliklerini incelemek ve bunların her biri için talep edelim.

En yaygın seçenekler, bantlar şunlardır:


 1. Serpyanka - cam elyaf içeren en yaygın takviyeli bant. Serpyanka kafes formu vardır - kolay uygulama için bir tarafı yapışkan kaplı olan.
 2. Kağıt şerit. Bu kasette onarım işleri ve aynı zamanda tüm takviye bantları atası bugün alakalıdır. onu yeterince Faydalar: Bir ince dayanıklı, gerilebilir ve ucuz. Bir kağıt delikli bant şirketi Knauf, tüm hava dışarı etkin bir ondan teknolojik delikleri sayesinde de vardır - bu daha kaliteli dikişi yapmak için izin verir.
 3. Metal kakmalı Kemer. Düz kağıt delikli kayış üzerinde merkezi 0.2 mm kalınlık ile iki galvanizli bant test edilmiştir. Dış köşe kullanılır yakınlığı daha açısını arttırır ve çatlamasını engeller. Sertliği nedeniyle bu bant bir iç metal çerçeveye gerilimini azaltır.
 4. Damper kaset. Bu yumuşak ve elastik bant poliüretan köpükten yapılmış. Bu kanallar ve kapı süpürgelik için derz yalıtmak için kullanılır. Yapışkan bantlar ve herhangi zorluklar herhangi bir itirazı kullanarak.

Bazı durumlarda, bu mümkün ve şeritler takviye kullanmadan yapmak. Temelde bu ek diğer malzemeler ile kaplanmış insan veya alçıpan görüş alanında olacak girmeyen yerlerdir.

serpyanku Alçıpan ilgili genel bilgiler

örgü takviye (serpyanka) Bina - en yaygın takviye kaseti. Üreticileri ayrıca kendisine intikal eden, - tıbbi bez ile yaptığı benzerliğine bir bandaj inşa. Serpyanka yeterli bir tarafında bir akrilik yapıştırıcı ile emprenye edilmiş cam elyafı, büyük bir ızgara.

Bugün için en popüler ve talep serpyanka olduğunuBugün için en popüler ve talep serpyanka olduğunudolgu kalınlığı 1 mm'den fazla olmadığı serpyanka daha yüzeyler için uygundur.

Bir çatlak oluşumunu önlemek durumunda olduğu gibi kullanılabilir, ve bir restorasyon çalışmaları olarak çatlak oluşur ve daha fazla sapma önlemek için gerekli olan zaman.

Serpyanka takviye aşağıdaki türünde kullanılır:

 • tavan panellerine derz dolgu;
 • Önleme ve duvarlar ve tavanlar çatlaklar ortadan kaldırılması;
 • Takviye GCR eklemler, alçı elyaf levha, sunta ve diğer kaplama malzemeleri;
 • duvar, tavan geçişler ek sızdırmazlık.

Serpyanka yaygın işin çeşitli kullanılır, ancak yüksek yüklerde o gerilmiş olabilir. Bu bozulma ve dikiş bütünlüğü yol açar. Bu nedenle, bazı durumlarda özel emprenye ile bir kağıt takviye bandı sopa tavsiye edilir.

Alçıpan üzerine serpyanku tutkal nasıl

Eğer serpyanku yapıştırılması başlamadan önce, yüzeyi üzerine yapıştırmak için hazırlamalısınız - kumlama ve toz ve diğer enkaz darbe. Bu sonuç, macun, güvenilir bir adezyon sağlamaktadır ve, takviye edici bandın en.

Montaj serpyanku uzmanlar yüzeyini hazırlamak için tavsiye önce, duvar önceden sıvalıMontaj serpyanku uzmanlar yüzeyini hazırlamak için tavsiye önce, duvar önceden sıvalı

işlem yapıştırma işlemlerden sekansı

 1. Astar gerekli yüzey ve daha sonra kurutulması;
 2. Kalın bir macun plastik halde karışımı hamur;
 3. eklem oluşturulmuş boşluğun içine uygulama macun girinti;
 4. Macun tabakası üzerinde oluşturulan bir takviye edici ızgarasını döşeme;
 5. Macun tabakası içine girişini (ağ tamamen daldırılmış olmalıdır) tamamlamak için, örgü spatula Sürtme;
 6. macun küçük bir ilâve tabakanın uygulanması, tüm yüzey hizalama.
 7. zımpara kağıdı veya diğer aşındırıcı malzeme ile alçı karışımına ve son cilalama nihai işleme.

Görüldüğü üzere, kaset takviye özel karmaşıklığını uygulanması süreç değildir. Gerekli tüm standartlara uygun olarak, sonuç yüzünde olacaktır.


alçıpan dikişleri sızdırmazlık için kağıt bant

yaygın serpyanku, kağıt bant rağmen GCR güçlendirilmesinde bir klasik olma, hala alakalı kalır. Kağıt kendisi kısa ömürlü malzeme olduğu bilinmektedir ve çevre ile temas halinde özelliklerini kaybetmeden, zamanla bozulur edilir.

Alçıpan için kağıt bant dayanıklılık ve daha ucuz maliyetle ile karakterizeAlçıpan için kağıt bant dayanıklılık ve daha ucuz maliyetle ile karakterize

Sunan formu eklemleri güçlendirmek için tavsiye edilir, yüksek dayanıma sahiptir.

Ama şeyleri takviye sürecinde faydalarının sayısı hala takviye bantları bu tür dikkat etmek gerek verilen farklıdır ve.

Kullanım Avantajları:


 • Güzel. Bu sayede bitmiş düzlemin üst dahil herhangi küçük kusurları ortadan kaldırmak için yapar.
 • dolgu maddesi ile iyi yapışma. Sonuç olarak, kağıt ile kombinasyon halinde macun karışım bir bir GCR içeren içsel bağlantı sağlayan olur.
 • Ucuzluk. özelliklerinin geliştirilmesi için özel maddeler ile emprenye edilmiş olanlar dışında kağıt yeterince ucuz bir malzeme, şerit ve nispeten ucuz bir ürün yana.
 • Kullanımı kolay. Kağıt üzerinde kolay işlemek için ve bu tür bantlar genellikle kendinden yapışkanlı tabanı verildiği göz önüne alındığında, yükleme işlemi zorluklar yapmaz.

Delikli bant - bu henüz prilovchilis macun doğru oranlarda gözlemlemek değil başlayanlar için mükemmel bir seçenektir. Onlar bandı oluşturacak olan aşırı kalın bir tabaka konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu spatula itme kayışı aşağıdaki yeterli ve fazla karışımı bırakacak deliklerin olarak germek. nedeniyle böyle bir yöntem bütün teknolojik süreç rahatsız havanın oluşumunu önlemek mümkün olacaktır.

Alçıpan için bandı takviye çeşitleri (video)

özellikle alçı aşamasında yapıda, eklemler ve köşeler takviye çalışmaları çok önemlidir. Gerçekten de, sıcaklık, nem ve titreşim ani değişiklikler gibi durumlarda - GCR eklemleri - zayıf çatlaklara neden. Ve bir metal çerçeve tarafından yapılan hatta güvenli bağlanma ve kaliteli size düz bir yüzeye bütünlüğünü koruyarak garantisi vermeyecektir. Macun Karışım katı oldukça kırılgan ve zaman zaman ya da dış etkilere sahip çatlak olmasına rağmen. zamanlarda kuvvet özelliklerini ve kırılma dayanıklılığı arttırmak takviye bandı uygulanarak elde edilebilir ve hemen kozmetik tamir için endişelenmenize gerek yok.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 5

Adblock
detector