granit 1200mm 4 tarzı merdiven Elite adımlar – nwhistorycourse.org

The Blogİlgili bugün porselen güzel sahne olanHerhangi iyi kabul tiyatro kompleksi lobi ile başlar gibi İlgili bugün granit güzel sahne olan ve herhangi bir iyi bir ev bir merdiven ile başlar. Merdiven ilişkin adımlar da prezentabl binaları herhangi genel algı çok önemli bir rol oynar ve oldukça açıktır. Her küçük şey düşünmek önemlidir nedeni budur.


Adımlar merdivenlere granit

Merdiven herhangi bir bina tarzı haline yapay taş ve granit mükemmel uyum yaptı.

Bu olabilir:

 • Modern;
 • Yüksek teknoloji;
 • Barok;
 • Klasik.

Art Nouveau tarzında merdiven için ideal ve klasik olan granit AdımlarArt Nouveau tarzında merdiven için ideal ve klasik olan granit Adımlar

Seramik granit basamaklar sedasız saygınlık ve pratikliği göstermektedir. Bu biraz daha merdivenin bu tür durulmaya değer. Merdivene, kesinlikle çerçeve oynadığı son rol, yanı sıra dekorasyon, dekorasyon inşa etmek. Dekore merdiven tasarım bir yazlık ya da konak herhangi bir tasarım projesi için mükemmel bir tamamlayıcıdır.


Tipik olarak, somut adımlar montaj tamamlanır ardından gerçekleştirilir:

 • granit;
 • ahşap;
 • Doğal taş.

Bugün için Seramik granit basamaklar en popülerdir. Granit basamaklar çok yüksek yüklere dayanabilir edebiliyoruz. Buna ek olarak, seramik malzeme dayanıklıdır. onun avantajları mümkün yazlık bina ve özel evlerde katlar arası merdiven oluşturmak için malzemeyi kullanmak olun. granit üretim teknolojisinin adımlar benzersiz renk sonucu elde ve benzersiz tasarımlar yaratmak için mümkün kılar.

Avantajları ve Seramik granit merdiven basamakları tipleri

merdiven tasarımları için granit basamaklar giderek daha popüler hale gelmektedir. Merdivenin ihtişamı kaplama, yüzeyleri ve renkleri seçilir bağlıdır. Çanak çömlek malzemesi, dayanıklılık, kalite ve değerin en iyi ortak yaşam pahasına bir konutta merdiven yapımı için mükemmel bir çözüm yapılmış adımlar. Gres farklı renklerde ve farklı tip ve yüzey desenine sahiptir.Onlar kalite ve dayanıklılık özellikleri nedeniyle, Keramogranitnojj sahne oldukça popülerdirOnlar kalite ve dayanıklılık özellikleri nedeniyle, Keramogranitnojj sahne oldukça popülerdir

Rusya yüzeylerin aşağıdaki türde üretir:

 • cilalı değil;
 • cilalı;
 • cam;
 • Rölyef.

İç dekorasyon için hem de binanın dışında bulunan merdivenleri için geçerlidir kum taşı karolar.

malzemenin avantajlarından biri - Modern teknolojilerin gibi büyük dekoratif özellikleri taşın hemen hemen her tür dokusunu ve rengini taklit katkıda bulunur.

Bitiş granit merdivenler: özellikleri ve formları

Sahne, granit ile süslenmiş, belli özelliklere sahiptir.

granit adımların Faydaları onlar sağlam ve su geçirmez olmasıgranit adımların Faydaları onlar sağlam ve su geçirmez olması

Bunlar:

 • Aşınma direnci;
 • Güç ve yüksek yoğunluk;
 • Suya dayanıklı;
 • mekanik gerilime direnç;
 • sıcaklık koşullarının aşırı direnç;
 • yapı ve renk stabilitesi bütünlüğü;
 • UV direnci;
 • Hava koşullarına dayanıklıdır.

Merdiven yapısına granit basamaklar farklı şekil ve renklere sahip olabilir dikkat etmek önemlidir. seçim Bu bolluğu bunların uygulama olasılığını arttırır. Mat adımlar iyi merdivenleri için uygundur. Bu tür bir yüzey üzerinde bir merdiven kullanıldığında büyük ölçüde yaralanma riskini azaltır, kaygan değildir.


15 cm - 1 kademe 10 aralığındadır ve bu merdiven çalışması sırasında insanlar doğru yüksekliğini bulduk.

Bunlar üreticinin ve onları adımları için tüm ayrıntıları yapıyoruz altında verilerdir. farklı düzeylerde, fakat kullanıldıkları tasarımların, aynı zamanda daha fazla türde çok sayıda. En çok talep merdivenler, spiral ve yürüyüşü 2 türleridir. Merdivenler bitirme granit adımlarının her türlü kaçınılmaz olarak gerekli elemanları yerine uygun yol olduğu anlamına gelir, farklı genişlik ve yüksekliğe sahip olabilir. Genellikle, merdiven yapısının ana özelliklerinden biri kaide ifade eder. gerekli olup olmadığı, genel dekorasyon bağlıdır.

Lüks bitirme granit merdivenler

Porselen karo onarım işleri için mükemmel bir yapı malzemesidir olduğunu kanıtladı. O doğal hammaddelerden oluşturulan ve çevre dostudur. granit merdiven için eklenmesi adımı en yüksek mukavemet ve yoğunluğa sahiptir. elmas sadece çizikler uygulayın, bu kadar güçlü. Bu yapı malzemesi don, ısı ve sıvıya karşı dayanıklıdır.

Kapinos ile kaplaması merdivenler granit döşeme ve prefabrik tek bir parça olarak gerçekleştirilebilir.

porselen güzel ve rafine aşaması yardımcı olacaktır kır evinde merdiven süsleyinporselen güzel ve rafine aşaması yardımcı olacaktır kır evinde merdiven süsleyin

standart 20 mm ile 330 ile 1200 porselen büyüklüğü yapılan işlenmiş merdiven satılan yapı malzemelerinin mağazalarında. Katı adımlar mümkün dikiş ve aralıklar çok önlemek için yapmak. prefabrik elemanlar, çeşitli desen ve renkleri uygulayabilirsiniz zaman orijinal merdiven tipi yapının yapmak. Hemen astar ve seçimi sırasında aldı ve gelecekteki taban yüzünün kenar.


Aşağıdaki olabilir:

 • dikdörtgen;
 • yuvarlak;
 • Kabartmalı.

finiş granit adımları Sahne bazı şeyleri hatırlamak önemlidir. Doğru bir şekilde ölçmek için ne gerekiyorsa boyut kaba aşama, hem de kaplama olacak. Tam bir tesadüf olmalı. granit kesme gerçekleştirmek için, vodorezny makinesi uygulamak daha iyidir. Bu makine çatlakların oluşumunu ve kesme de yonga önleyecektir. Eğer duvarına bitişik olan yan kırpmak isterseniz, turbo disk ile değirmeni alabilir.

Mart yüzeyi temizlenmiş ve basamak ve merdiven akrilik primeri ile kaplanmalıdır. Granit seramik özel tutkal içinde yukarıdan aşağıya, fayans gereken "bitki" dan olmalıdır inşaat malzemeleri yüklemeye başlayın. Karışım, spatula diş ile uygulanmalıdır. bitirme sırasında Yan ve ön kısım aşamaları yükselticisi ötesinde 20 mm uzanır. Bundan sonra, daha sonra macun ve sıvı, duvarlar aynı renk olan beton, bir kısmı ile yükselticinin yan trim gereklidir. Bakan sırt ve sonra yükselticiler kurtulmak başlar. granit merdiven bitirdi temiz ve prezentabl görünüyor. Bu merdiven güzel ve güvenlidir.

nasıl tasarım bakımı için: granit merdivenler için Fayans

merdiven için porselen Adımlar bir tedavi için özel prosedürler gerektirir ve onların oldukça standart fırçalama ve temizlik için umurumda değil. , Merdiven için porselen yüzeyine, bakımı için kesinlikle herhangi bir deterjan uyacak.

seramik granit basamaklar basit ve kolay yeterli Bakımıseramik granit basamaklar basit ve kolay yeterli Bakımı

onlar kalırken malzeme ile karşı karşıya neredeyse sonsuz bir hizmet ömrüne sahiptir:

 • estetik;
 • pratiklik;
 • İşlevsellik.

merdiven bitirmek (video) granit

Taş aşama çalışması sırasında kir korkmuyoruz orijinal rengini muhafaza eder. Onlar özel koruyucu cila ile kaplı olmamalıdır. Adımlar kaplama yaşam için 1 kez granit. yıllardır ev, konforlu, güzel ve sağlam merdiven olacak Yani.

İç merdiven Tasarım (iç fotoğraf)

1stepsnicelg3stepsnicelg14859f59e15116662a8187a282bb6aee7bf14300490591000750100153328329330

Leave a Comment

Your email address will not be published.

71 − = 62

Adblock
detector