Gömme dolap koridorda: düzenleme ipuçları – nwhistorycourse.org

The Blogsalonda bizim giyinme odası döşenmiş, önceden tasarım alanını düşünmek ve pratik mobilya seti bulmak gereklidirsalonda bizim giyinme odası döşenmiş, önceden tasarım alanını düşünmek ve pratik mobilya seti bulmak gereklidir
Dikkat çekici, sen giysi ve ayakkabı ayrı odaya adamak eğer. Ne yazık ki, herkes gelemez. Genellikle diğer odalardan böyle gerekli metre alarak soyunma hesaplarına bir yer arayın. Her şey yetkin planı ve düzenleme nasıl: Ve sonra koridorda dolaba çıktı ve bu sorun için doğru çözüm sırasıyla en önemli soru olur?


Kullanışlı koridorda dolaplar gömme: mobilya ve onun yerleşimi

Oldukça tipik bir yer giyinme salonu yüklemeye: barındırdığı ve konukların giyim, ayakkabı ve şapka bırakın. Koridorlar belirsiz ve gizemli yerleri bölgeleri planlaması: onlar çok büyük veya çok küçük ya nişlerin dar alınarak belirlenir.

soyunma odasında anda girişinde yanında avantajları vardır:

 1. Gerekli tüm işler doğrudan çıkışında el altındadır. Sam Hall ortalığı önler;
 2. Ek özellikler gömme dolap mevsimlik giysiler ve ayakkabılar saklamak mümkün değildir içerir. gardırop her zaman gibi iş şeyler ve kullanışlı araçlar, süpürge, paspas, bez, vb bir yerdir Uzaktan sinyalizasyon veya karşı da içine gizlenebilir.

salon için soyunma odasının büyüklüğüne ve özelliklerine dayalı olmalıdır seçinsalon için soyunma odasının büyüklüğüne ve özelliklerine dayalı olmalıdır seçin

koridorda tam gömme dolap yeri bulamıyorum, ancak bir niş varsa, kolayca niş kabinede gömebilirsiniz ve geçit kendisi giyinme alanıdır. Bir tek orada birkaç aynaları asmak ve puf koymak zorundadır.

salonun boyutuna bağlı olabilir soyunma odasında bir yer bulun:


 1. Küçük bir koridor - salonun bir taraftan diğerine tavana genişliğinde bir dolap çevre dolap olabilir. İçinde çok daha ayakkabılar, şeyler için raflar ve standın gizleyebilirsiniz;
 2. Büyük giriş salonu - Böyle bir seçenek için odanın çit kapalı kısmına, hatta pencere yakalayabilir olurdu. Ayakkabı rafları bu alanı kurtaracak böylece kapı, daha iyisini sürgülü bir pencere pervazına altında yerleştirilebilir;
 3. Koridor, uzun ve dar bir şekil sosu için daha uygun olabilir. sedirler veya banklar - duvar boyunca dolapları yerleştirildi, ancak tam tersine edilir. koridor genişse, dolaplar her iki tarafına yerleştirilir.

Dahili mobilya bir niş içine bir gardırop inşa ederek, böylece boşluğunun üzerinden sadece kapı kupası yerleştirilen bir dış çerçeve oluşturmak için gerek yoktur, daha ucuz konut olduğunu.

Köşe gömme dolap koridorda

ki içinde geniş alanlar boyunca uygun köşe giyinme odası, koridor kanca, raflar, çekmece, vb büyük bir depolama ile düzenlenebilir Yapı kendisi öyle oluştururken, çok büyük görünmüyor, açık ve kapalı alanlar için sağlamanız gerekir.

küçük iç koridora mükemmel uyum köşe kalıpları Giyinmeküçük iç koridora mükemmel uyum köşe kalıpları GiyinmeKöşe dolap için ayrılan asgari uzay, 3 m2..Dazhe bu alanda basit gardırop daha geniştir olmalıdır.

Bu pansuman köşesini yüklemek gerekli şartları dikkate değer:

 1. Bir uzay projesi oluşturma, iki parçaya bölmek için gereklidir. Bir diğer açık raflar ve çekmeceler, kurulacak - askıları çubuk;
 2. Kapılar sürgülü veya akordiyon seçmek gerekir. tüm dolap genişliğinde sürgülü kapılar iç tasarım mükemmel uyum sağlar. Onlar duvar kağıdı güzel fotoğraf veya aynalar düzenlemek yapıştırılabilir;
 3. Eğer küçük bir köşe dolap planlıyorsanız, yer kazanmak için kapıları olmadan dolapları ve raflar yapamaz. kendisinin uygun dolap olmadığı yerleştirildikleri çünkü Küçük pansuman iyi.

sadece önemsiz dolaba ayıran şey - düzen ve şeylerin kolay erişim nedeniyle soyunma odasında doğru bir şekilde raflar, raflar ve çekmeceler yerleştirmek gerekir.

Bireysel mobilya koridor: vestiyer özel

sipariş giyinme odası için mobilya satın alırken, anında dikkate tüm ihtiyaçlarını alarak, içeriğinin düşünebiliriz. rafları çeşitli konfigürasyonları, ayakkabı, çekmeceler, aynalar, kancalar, raflar ve daha fazlası için raflar farklı türde olabilir.

Soyunma odası koridor bir özel mağazasında satın alınan veya sipariş bunu yapmak olabilirSoyunma odası koridor bir özel mağazasında satın alınan veya sipariş bunu yapmak olabilir

İyi bir iç aydınlatma seçmek önemlidir. Önceden yerleşik arka ışık ve raflar arka duvar tavan armatürleri yükleme noktası veya pivot düşünün, hem de gereklidir.

Sipariş olarak dolap içinde olumlu yönlerinin vardır:

 1. boyut ve tasarım üzerine herhangi bir kısıtlama yoktur;
 2. Bir giyinme odası, odanın altında tam hakkını oluşturabilir;
 3. Proje fikirleri tamamen bütçesine ayarlanmıştır. İlk fiyatını belirlemek, sonra oluşturmak;
 4. dolgu malzemeleri ve bağlantı parçaları seçimi önceden ortaya çıkar. Alıcı kendisi profesyonellerin yardımıyla ürünün nihai kalitesini belirler;
 5. Bir özel çeşitli materyaller oluşturmak mümkündür.

Eğer malzemeyi seçmek, o zaman en uygun depolama sistemi yonga yapılmış bir giyinme odası haline gelebilir. Çerçeve ve nem tahammül istikrarlı rafları gibi yonga yapmak, ancak ve bu malzemenin birçok avantajı vardır, çünkü raflar yeniden imkansızdır. aksesuarları Malzeme ekonomik tasarruflar da mevcuttur. açılmasına izin veren, herhangi bir ek aksesuar satın alabilirsiniz. Her raflar arasında bölmeleri tarif çünkü Bütün bölümler birbirinden ayrılır.

Mesh sargı ve metal rafları sargı yeniden sağlar ve çok yönlüdür. Bu nem dayanıklıdır. eksi ürünün yüksek maliyetidir.

dolaba kullanın: dolaba koridorda

Genellikle koridorlarda unutulmuş yarısı, değilse kullanılmayan ve darmadağın dolap bulunabilir. Onun durumunu değerlendirmek gereken ilk ihtiyaçlarınıza mükemmel kullanılabilir, ancak yapılabilir.


Soyunma - hızlı ve kompakt ayakkabı ve giysiler gizlemek için harika bir yoldurSoyunma - hızlı ve kompakt ayakkabı ve giysiler gizlemek için harika bir yoldur

dolaba giyinme yerleştirerek olmalıdır önce:

 1. Gereksiz şeyler Kiler açıklaması, tamamen boş olması gerekir;
 2. Duvarların iyi bir durumda koyun: bunlar aynı hizada olmalıdır. Sonra yerleşik mobilya ayarlayabilirsiniz;
 3. Zemin, tesviye kapak koymak gerekir. soyunma odası küçük bir yer ise, insanlar katında elbise olacak, böylece ayaklar için rahat ve konforlu olmak zorundadır;
 4. Tavana anlaşma. O ne olacağı önemli değil: Asma boyalı veya yapıştırılan duvar kağıdı. Her şeyden önce, iyi bir aydınlatma içermelidir.

Yerden ısıtma gerekli değildir, ama sargı oda istenen bir durumdur. Ayakkabı ve ıslak giysiler varsa daha hızlı kurur.

salonda dolap (video): iç ergonomi

o giysiler ve ayakkabılar saklanacak yerleri doğru şekilde yerleştirilmesi, her bir aile üyesi için yaşam alanında konfor ve işlevsellik bir garantisidir. Bu şekilde ilk adımlardan biri büyük alan için gerekli olan dolap düzeni ve ekipman olur ve tek odalı daire için. Ortaya çıkan sistem tasarımı dolum kullanmak rahat olun ve işler her zaman şüphesiz ev için hayatınızı kolaylaştıracak yandan, olacaktır.


Detaylar: salonunda dolap-giyinme odası (fotoğraf örnekler)

18163011031ac4ab3-5319-dc3e-f2ff-1a39e533c0fb8410715921243299-53e3456592578

Leave a Comment

Your email address will not be published.

81 + = 90

Adblock
detector