Gömme dolap alçı levha yatak odasında: nasıl yapmak ucuz ve kolay – nwhistorycourse.org

The BlogHızlı ve ucuz yatak odasında giyinme odası oluşturmak, sen alçıpan kullanabilirsiniz(Tabii, boyutu sağlar sürece) hızlı ve hesaplı yatak odasında giyinme odası oluşturmak, sen gipsokartonaNeotemlemym yatak odası özelliğini kullanabilirsiniz, her zaman bir gardırop olmuştur. Her zaman, o farklı görünüyordu ve farklı boyutlarda vardı - kompakt gelen duvarda kocaman kompartımana. Kısa bir süre önce ev ve daire değişiklikler bizim farklı türde yaygın hale gelir ve yatak odası istisna değildir gelmiş.


yatak odasında dolap nedir

yatak odasında dolabı değiştirilmesi tam bir giyinme odası yatak odası, aynı zamanda koridor ve diğer odalarda adına değil, sadece çok yer kaydedebilirsiniz. Soyunma - çok fonksiyonlu bir mekan, sen çok şey saklayabileceğiniz depolama odası bir tür.

Hatta küçük bir gömme dolap yatak odasında, sadece giysi ve başka şeyler gizlemek değil, aynı zamanda önemli ölçüde odasında yer kazanmakHatta küçük bir gömme dolap yatak odasında, sadece giysi ve başka şeyler gizlemek değil, aynı zamanda önemli ölçüde odasında yer kazanmak

yani:

 • giyim;
 • iç;
 • Banyo aksesuarları;
 • kozmetik;
 • ayakkabılar;
 • Açık giyim;
 • Çanta;
 • Kozmetik ve böyle devam eder.

Birçok dairelerde ev kimyasalları ve diğer ev eşyalarının aynı envanteri depolamak için yeterli alan değil, bu yüzden sık sık hepsi bir giyinme odasında uyuyor.


Böyle birçok küçük bir odada hayali, ancak inşa edebilirsiniz herkes. alçıpan sayesinde maliyeti en az yatırım yaparak kendi ellerini yapmak oldukça mümkündür.

Peki, nerede onun yatak odasında bir alçıpan gardırop yapımına başlanması?

giyinme alçıpan hazırlanması

Her şeyden önce, kendileri için giyinme gelecekteki boyutlarını, şeklini ve dolgunluğunu belirlemek için önemlidir. en fazla bu kadar seçim ve bağlı olacaktır sonraki adımlardan. biz çok yatak odası alanı hakkında unutmamak gerekir Aynı zamanda, gömme dolap sonucuna alanı çok sürmedi. sargı şekli duvarında büyük bir dolap olarak, kare, üçgen ya da dikdörtgen olabilir.

Bir tasarım projeyi yatak odası hazırlarken, gelecek gardırop için doğru yeri seçmek önemlidir.

Bir alçı sargı kendi elleri, ana şey olabilir olun - tasarımının önceden düşünmek ve bu iş için gerekli malzeme ve araçları satınBir alçı sargı kendi elleri, ana şey olabilir olun - tasarımının önceden düşünmek ve bu iş için gerekli malzeme ve araçları satınDoğru boy gardırop seçmek için, onun atanmasına ilişkin karar vermek önemlidir. Bu bir kabine olarak veya bir giyinme odası olarak, sadece depolama için kullanılabilir.

Nasıl soyunma odasına boyutunu seçmek için:

 • sargı duvardan için cephe sadece depolama, planlanıyorsa 0.5 ila 1.2 m arasında değişir;
 • sargı halinde, genişliği 1,5 m'den daha az olmalıdır.

kolay seçenek - bu kare şeklindeki pansuman olduğunu. Bu ve her şeyi hızlı erişim ve hareket için yer vardır. Bu pansuman ayna ve tuvalet masası ile donatılmış olabilir.

Eğer raflarda kaydedebilir ve çerçeve bölümü için tamam sıkın, böylece depolama için tüm raflar, parantez ve çekmeceleri Çizim, önceden yapmak gereklidir.

Plan giyinme odası hazırlarken için belirli bir algoritma vardır: Her oda kendi ihtiyaçları ve tercihlerine göre planlamaktadır. Ama malzemelerin alımı ve montaj başlamadan önce boyutları ve parametreleri ile ayrıntılı bir çizim olması arzu edilir. Bu inşaat sırasında hata yapma maliyesi tasarruf değil yardımcı olacaktır.

elleri ile alçıpan Pansuman: Araçlar ve materyaller

sosu yapımı için farklı malzemeler gerekir etsin, alçıpan ile çalışan yanı sıra vb spatula, çekiç, matkap, metal makas, Bulgarca, giyinme doldurma bağlı için bir dizi araç gerekecektir. tüm bölümleri sipariş yapılırsa, sırasıyla sadece onlar için bir oda donatmak gerekir.

Araçlar ve yüksek kaliteli malzemeler giyinme odası yapmak güzel ve dayanıklıAraçlar ve yüksek kaliteli malzemeler giyinme odası yapmak güzel ve dayanıklı

Odanın yapım gerekecektir İçin:


 • Alçıpan;
 • ahşap ya da metal profillerin;
 • Bağlantı elemanları (vidalar, dübeller, vs.);
 • Döşeme;
 • Süpürgelik;
 • kablolama için alüminyum tel;
 • (Projeye göre) geçiş yapar ve Kutuları kartuş;
 • Duvar kağıdı (daha iyi, daha sağlam bakmak);
 • Macun (evrensel ya da başlangıç ​​ve bitiş);
 • Astar.

Bir giyinme odası içeriği (OSB zemin yalıtımı, eski mobilya, vb tortuları ..) hurda malzemelerden yapmak planlanan edilirse, eksik malzemeler bireysel olarak belirlenir.

Nasıl elleri ile kartonpiyer yapılmış bir pansuman yapmak için: Aşamaları

çizime göre duvara işaretler yapmaya başlamak için: profildeki üzerine monte edilecektir. Bundan başka dübeller taşıyıcı şeridi kullanılarak eklenmiş. Bu montaj kalitesine bağlıdır gibi, düzeyine göre kesinlikle ayarlanmalıdır. oluklar taşıyıcı profil raf alınır - bu raflar enine, çekmeceler ve (vidaları kullanarak) diğer depolama sistemlerini giderilecektir daha sonra.

Doğru boyut ve şekle sahip olduğu şekilde alçıpan levhalar, çizimlerde kesmek gerekir.

Buna ek olarak, alçıpan giyinme odası görsel yatak odasında alanı büyütmek edecek olan ayna ekler ile dekore edilebilirBuna ek olarak, alçıpan giyinme odası görsel yatak odasında alanı büyütmek edecek olan ayna ekler ile dekore edilebilir

GCR vidalar ile çerçeve içine sabitlenir. Bu malzemeyi itmek vermemek için dikkatli yapılmalıdır. Peşin (ısıtma boruları, elektrik kabloları vb geçebilir sargı) tüm iletişimi dikkate almalıdır.


Daha eylemler şu algoritması tarafından yapılmaktadır:

 1. pansuman ses yalıtım cihazının durumunda bir karkas dış yan mineral yün, polistiren veya başka ısıtma malzeme yatırılır.
 2. Ayrıca, sargı bandının bir cihaz kablo gereklidir. çıkışları bir çift ve odada aydınlatma için delik sayısı önemlidir. Kablo alçıpan, fikstür altına serilir ve gömme kolayca malzeme içine monte edilir.
 3. Bir sonraki aşama - alçıpan ile kaplamak dışında karkas. çerçeveyi kaplama zaman GCR duvara dikkate kapı, süs eşyaları ve diğer öğelerin yerini almak için gerekli kez.
 4. Sonraki - Kapı koyması. En iyi kapıya kupası olurdu dikdörtgen veya üçgen şeklin sosu, bir kare oda ayrılmış ve kanatlı kapı edilebilir. kapıların montajı tasarruf etmek için, açılış genişliği plastik çıkıntıya monte ve onun tekstil asmak edilebilir.
 5. Son aşama bitirme kalafatlama ve alçıpan yüzey hazırlığı kapsamaktadır.

Tasarım açısından yatak odasının genel arka plan giyinme odası sağlamak ve onun duvarlarını yanı sıra oda yerleştirmek için iyi bir seçenek olacaktır. Böyle bir işlem, organik iç mekan ve görsel olarak artış (gerekirse) içine pansuman girecektir.

Nasıl alçıpan yatak odasında giyinme odası montajı (video)

Tasarım ve giyinme kendini alçıpan monte, para önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz. depolanması için Bölüm özel bir proje sipariş yapılabilir, ama eski kabineden malzemeler kullanılarak, kendi elleriyle tasarımı toplamak daha karlı. Tasarım, deney, internetten bilgi ve hayal gücü, hem de kullanırız. Önemli olan - korkma, ve başarılı olacaktır!

elleri ile kartonpiyer yapılmış sosu örnekleri (fotoğraf)

14-28dizaynspalnisgarderobnoy23s kopye 1024x68313114-41259-13101920x1080resizeinterior4820585141694246721395655

Leave a Comment

Your email address will not be published.

43 − 33 =

Adblock
detector