giriş salonunda şık açısal mobilya: malzemesinin 3 çeşit – nwhistorycourse.org

The BlogKöşe giriş holü koridorda fazla yer kaplar ve çok şık görünüyor değilKöşe giriş holü koridorda fazla yer kaplar ve onun koridor moda, ilginç, şık görünüyordu önemlidir çok izyaschnoLyubomu ev sahibine görünüyor etmez. Tabii ki yeterince büyükse, sıradışı tasarımı gerçekleştirmek mümkündür ve koridor yeni binalarda çoğunlukla yapıldığı gibi farklı katı alanı ise, burada yapamayacağı tek hayal gücü, bir ses zihin, bir ses yaklaşım, rafine tadı var gerekiyor.


Olağandışı açılı Koridor: haber ve fotoğraflar

Giysi, ayakkabı, aksesuar, sadece aile üyeleri, aynı zamanda evin misafir uyan mobilya, satın al, mobilya dikkate almak önemlidir. Bir her zaman yatak veya sandalyeye şeyler saklamak mümkün değil. Bu estetik ve hatta tatsız değildir.

Ancak her iki koridorda yapmak istiyorum:

 • Büyük ayna;
 • Dolap;
 • Raf;
 • Ayakkabı için bordür;
 • Sandalye veya osmanlı.

basitçe hiçbir yerde, dönecek olan tüm gerekli mobilya öğeleri verebilir eğer, o en modern koridorlar çıkıyor!

Mobilya satın alma sorununa sorumlu bir yaklaşım, bir orijinal fonksiyonel ve pratik tasarım yaratacak Ama eğer sıkılırdım olmamalıdır.

koridorda yer kazanmak için, geniş bir koridor köşesinde yoluyla düşünebiliriz. Buna ek olarak, bu çıplak askı kullanımı için mükemmel bir alternatiftir. Sıklıkla onlar ambiyans ve düzensizlik dağınıklığı duygusu yaratır. Bugün güzel köşe dolapları, derinliği en fazla 45 cm bulabilirsiniz.


Eğer bir köşe koridor seçmeden önce, ne olması gerektiği bileşenleri dikkateEğer bir köşe koridor seçmeden önce, ne olması gerektiği bileşenleri dikkate

Bu yerleştirmek yeterlidir:

 • ceket, palto, yağmurluklar için askıları;
 • şapka rafları;
 • aksesuarlar için Tablo;
 • Ayakkabı için Bölme.

Buna ek olarak, kabinenin açısı - rasyonel çözüm dairenin koridorda tüm yararlı alanını etkinleştirmek için. Pazarda gereken bütün unsurları içerir köşedeki hazır kitler koridorları büyük bir seçim var. Doğal olarak, kendisi seti monte edebilirsiniz müşteri gereklidir sadece mobilya dahil etmek.Tasarımcılar mobilya, yukarıda açıklanan şifonyer seti ait öğelere ek olarak, tavsiye ederiz.

Ama raflar - küçük her türlü şeyi saklamak için idealdir. Malzeme seçimi imalat Ön oda olarak da çok büyük. seçim yeteneği ve tat tercihlerine bağlıdır. Sen pahalı bir malzeme doğal dizi seçebilirsiniz. Ve suntalam veya MDF den, örneğin, mobilya satın alarak tasarruf edebilirsiniz.

Sıklıkla bu materyaller doğal ahşap daha kaplama ile kaplıdır. Bu doğal ahşap, meşe, wenge, akçaağaç ve aile yıllarca sürecek iyi bir üreticiden mobilya isterse böyle devam eder. D. yapılmış mobilya görsel bir fikir verir, kurtarmak için daha iyi değil.

renklerin bolluğu mümkün uygun tonu mobilya seçmek için yapacaktır.

Genel iç koridora renklendirme ve doku üzerinde ahenkli bakacağız mobilya seçmek için önemlidir. Ancak biçimsel yönü, bir L-şekilli bir koridor ile daire genel tasarımı ile birleştirilmelidir.

dolap köşe giriş salonu

salon dolap-coupe eğilim konaklama zamanımızda. Bu tür yeni ürünler bile açısal değişimleri pazarlanan. gardırop sette Avantajları. İlk olarak, geniş bir tasarım. Eğer bir gardırop aldıysanız, ek raflar ve askıları düzenlemek için nasıl düşünmek gerekmez. Sonuçta, tüm giysi ve ayakkabı kabine içindeki raflarda uygun. görsel alanı genişletmek istiyorsanız bu durumda, kabine ön yansıtılabilir. Bu nedenle, tek bir ayna asmak için gerekli değildir.

zaman açık geniş bir gardırop bir diğer avantajı, kapı, sürgülü, onlar yer almazlar.

Alternatif dolap - köşesine yerleştirilmiş ve az yer alır Radius fonksiyonel mobilya. Eğer bir köşe Özel antre satın almaya karar verirseniz, birkaç noktada dikkat edilmelidir.

gardırop Köşe giriş holü eşyalarını almak için uygun ve güvenli bir yer sağlayacakgardırop Köşe giriş holü eşyalarını almak için uygun ve güvenli bir yer sağlayacak

Eh, kabinin yan duvar sürüleceği zaman:


 • şemsiyeleri bölmeler;
 • Yuvarlak raflar;
 • Gerekli aksesuarları Bölümler.

aile zengin çocuklar ise, dolaba içinde farklı seviyelerde kancalar olduğu gerçeğine dikkat edilmelidir. zemin yüzeyinden mesafesi yaklaşık 110 cm olmalıdır. sağ açısında Dahili ve orada bırakılır.

Modüler köşe koridor

Eğer herhangi bir iç tasarım projesi yenebilir onun yardımı ile talepteki Modüler mobilya,. Bu bireysel modüllerden oluşan koridorlar için mobilya olduğunu. Bu özelliği modülleri tam donanımlı ve ayrı (herhangi bir dizinin çeşitli) olarak kullanılabilir olmasıdır. dar koridorlar için bu dehliz çünkü rasyonel çözümdür her şey mobil kulaklık. Buna ek olarak, mobilya diğer türlerinin aksine, evrensel ve ergonomik vardır.

Resimler açısal modeller modüler koridor mükemmel gösterir:

 • önemi;
 • estetik;
 • İşlevsellik.

Modüler köşe giriş holü - koridor için mükemmel bir seçenekModüler köşe giriş holü - koridor için mükemmel bir seçenek


modülleri geleneksel şehir daire iç harika görünecek. koridor için modüler kitleri nedeniyle hareketliliğine çok popülerdir.

Genellikle apartmanlarda çok az yer ve özellikle koridorlar bulunmaktadır. Düzgün kompakt yer her şeyi önemlidir. İşte kullanışlı modül kitleri var.

Hol için raflar: Köşe modeli

İç koridor için orijinal ve şık parçası bir kitaplık olduğunu. Harici olarak, koridorda bir köşesine yerleştirilen açık raflar, standı bağlayan, bir kaç raflar olduğunu.

Raflar koridor farklı bir malzemeden yapılabilirRaflar koridor farklı bir malzemeden yapılabilir

Farklı malzeme bunları üretin:

 • metal;
 • Ağaç;
 • MDF.

Bir köşede koridor rafları rafları eksantrik tasarımı şeklinde mobilya seti ayrılmaz bir parçası olabilir için bağlı ya da ayrı ayrı düzenlenir.

açıda sütunun tür, boyut ve tasarım değişebilir, ama her zaman küçük bir koridor sığar.

koridorda bir köşe masa seçimi

Koridorda Konsol tablo - harika bir fikir. Tablo koridorda mobilya zorunlu ufak bir parçası. Ama o güzel iç yanı sıra çeşitli ilgili detayları ve dekoratif objelere düzenlemesini koymak için bir yer olarak kullanılmasını tamamlayabilir.

salonda bir köşe masa sadece oda süslemeleri, ama o doğru olanı tutacak değilsalonda bir köşe masa sadece oda süslemeleri, ama o doğru olanı tutacak değil

salonda masalar olabilir:

 • pristennye;
 • Ücretsiz;
 • Telefon.

dikkatle konsolu seçmek gereklidir. Hesaba amacını ve tesisatın gerçekleşmesi önemlidir. Sen koridorda Döşeme, sıradan ve köşe tablosunu seçebilirsiniz.

Biz oda genel tarzı ile uygun olmalıdır, tasarım hakkında unutamam. Genellikle ayna altında ayarlanır, ancak uzay koridorda yeterli değilse, fikri terk edilmelidir.

eğik bir açıyla Modern koridor

Kesik köşenin dolap dolap, 1 veya cephe yivli hangi yan parçalarının 2 aradı. Koridorda eğimli cephe kapı çerçeve içinde yer almaktadır. Mobilyanın dar koridorlarda böyle bir seçenek mümkün, aynı zamanda, zemin alanı en verimli kullanılmasını geçişini serbest hale getirir.

Bu tarafından takviye edilebilir:

 • kaide;
 • askı;
 • Asma kat.

Eğimli ön cephesi ile Giriş salonu dar koridorlar için ilginç ve harika görünüyorEğimli ön cephesi ile Giriş salonu dar koridorlar için ilginç ve harika görünüyor

Eğimli dolap - modern daire için harika bir fikir. Böyle bir yapıda ürün, ayakkabı ve aksesuar çok sayıda barındırabilir.

koridorda Ayakkabı için mobilya

Modern moda tasarımı iç işlevsellik, ergonomi ve pratiklik organizasyonunu gerektirir. tüm aşırı rasyonel meseleye yaklaşmak, kaldırılmalıdır. Orada katta koridorda ise "dağ" ayakkabının, uygun bir raf yükleme ile ortadan kaldırılabilir.

Kalem kutusu olsa duvarında yer alacak, ama durum daha rahat ve uyumlu hale getirecektir. Ayakkabı için koridor rafta düzenlenmesi orada tüm mevsimlik ayakkabı yerleştirilebilir. Zemin artık çöp ayakkabılarından oluşacaktır olması, her şeyin estetik ve konforlu olacak.

Koridorda raflar transformatörler - tüm iç düzgün ve düzenli görünüyor, böylece, dikdörtgen şeklinde tek geometrik rakam. ayakkabı rafları eğimli üzerinde bulunan raflar ile Bir benzetme yapmak istersek, iç daha işlevseldir.

eğilim raf ve ayakkabı rafları kullanılmasıdır, bu nedenle evinin koridorunda bunları düzenlemek için korkmayın. Eğil gizlemek veya ayakkabı, bot, çizme almak, sahip çok daha az ve biz sezonun raflarında ayakkabı genişletmek eğer, bu mümkün ve genellikle fiziksel egzersiz önlemek ayakkabılar yükseklikte sunulacak gerekiyordu. Bununla birlikte, bir giriş sonra işlevsel mobilya, yatay bir biçimde oluşturulabilir.

Kolay saklama için ayakkabı raf kullanılmalıdırKolay saklama için ayakkabı raf kullanılmalıdır

Bu yerleştirilebilir:

 • Çanta;
 • anahtarlar;
 • şemsiye;
 • Telefon.

Bir arzu varsa Ve daha kolay kişinin ayakkabıları koymak için kılmak için koltuk düzenlemek mümkündür. raf gibi Böylesi pratik öğeler dikey yapının daha kötü görünüyor. koridorlar için Köşe raflar küçük mekanlar için gereklidir.

Bir tasarımda dikey ve yatay elemanları birleştirerek açık raf kapalı bölmeleri birleştiren mobilya gibi seçenekler vardır.

dekoratörler tasarımcıların tavsiye ve önerilerine zihinle salonun tasarımı Yaklaşıyor ve dinlemek aile ve ev uzun yıllar konukları memnun edecek bir ergonomik fantezi, yaratıcı ve konforlu bir oda alabilirsiniz.

Güzel mobilya: açısal koridorlar (video)

Uzmanlar bunun kuvvetler mobilya yerleşimi düzenlemek için elde değilse, bireysel tasarım projesini yapacak profesyonellere açmak için daha iyidir önerilir.

Detaylar: katalog açısal koridorları (fotoğraf örnekler)

2a8cd17efd7e3baf916899a5a94c080d1718ebdeb3fbce9a9c1cc01c559d806d20b16544b2094e-c8e5-11e2-91ec-f46d04736e4a835f02283abcce03736db6923a7844f91000-1W213651468321753prihozhaya-3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 3 =

Adblock
detector