Germe tavan yatak odasında Aydınlatma: fotoğraf ve tasarım seçenekleri – nwhistorycourse.org

The BlogBir streç tavanlı bir yatak odası aydınlatma doğru seçim konfor odasında ana faktördürBir streç tavanlı bir yatak odası aydınlatma doğru seçim konfor pomescheniyaSpalnya önemli bir faktördür - kişinin istirahat odası, bu yüzden bu odadaki doğru ışık gerçekten önemli bir rol oynar. Durgun ışık, güzel fikstürler bir oda konforunu katacak dinlenmek için yardımcı olur, ve yatak odası tavan yüklü ise, doğru ışık görsel oda büyütmek olacaktır. Ne On tavan türleridir ve hangi kapsama bunların her biri için seçmek en iyisidir - bu makalede açıklanmıştır.


yatak odası tavan için seçenekler

Stretch tavanlar onlar en yüksek düzeyde yüzey elde etmek için izin modern daireler artmaktadır. asma tavanlar güvenilirlik ve dayanıklılık, renk ve dokular çeşitli inşaat bile pickiest müşteriyi memnun etmek tanır.

Uzmanları, üç bıçak türleri şunlardır:

  • parlak;
  • mat;
  • saten.

Parlak tavanlar çoğunlukla küçük yatak odalarında kullanılanParlak tavanlar çoğunlukla küçük yatak odalarında kullanılan

Seçilen toplam iç oda tavan tipine bağlı.


Tavanlar kendilerini güvende ve güvenilir, birbirlerine sadece dış özelliklerinden farklıdır.

Parlak tavanlar ayna etkisi ile pürüzsüz kumaş vardır. Tavana Bu tip mükemmel ışığı yansıtır, bu yüzden hatta küçük ışık kaynağı tavana yansıtılabilir ve görsel oda büyütmek. Parlak tavanlar alçak tavanlı küçük yatak odası için idealdir. Geniş bir renk paleti herhangi bir iç tavan için en iyi seçeneği seçmenize olanak tanır. Parlak tavan yatak odasına hafiflik ekler ve ek ekler ve ışıklar oda görsel olarak daha geniş hale getirecek.

Mat tavanlar tam tersine, onlar emer ve lambaların gelen ışığı muffle, kaba bir yüzeye sahiptir. Bir tavan - yatak odası için ideal, bu odaya rahatlık ve yumuşaklık yaratacaktır. Mat tavan kesinlikle büyük bir avantajdır kesinlikle herhangi bir şey olabilir tavanın herhangi bir iç rengine uyacak.

Mat yatak odası dahil herhangi bir amaçla iç tesislerinde içine tavan uyum askıyaMat yatak odası dahil herhangi bir amaçla iç tesislerinde içine tavan uyum askıyaMat tavan Çocuk odası veya yatak odası için idealdir. Bej ve gri tonları oda tarz veriyor ve ışık tonları hassasiyet ekleyecektir. Başka bir artı mat tavan - fiyatı. üç tür arasında, bu en uygun seçenektir.

Saten tavanlar parlak ve mat resimlerinin avantajlarını birleştirir.

Bunlar düzgün yüzeyli, ancak bunlar geleneksel mat tavan daha pahalı görünüyor. Saten kumaşı zorlukla ışığı yansıtır, fakat parlak gibi bir ayna etkisi yaratmaz. Bu seçenek koyu duvar kağıdı ile yatak odası için, bu yatak klasik tasarımda ve modern içine mükemmel uyum çok fazla dikkat çekmeye gelmez mükemmeldir. Saten tavan pürüzsüz ve mat öğleden sonra ortam ışığına bağlı olarak değişir, ve ampuller akşamları bir parlak tavan özellikleri elde edilebilir.

aydınlatma ve aydınlatma seçenekleri nelerdir

Her tür için tavan doğru aydınlatma seçmek olmalıdır. Yatak odaları tavan aydınlatma doğrudan ayarlanır içinde Genellikle, genellikle gerginlik çok seviyeli yapılarda yapılır. Duvar böylece duvarın devamı olarak tavan çizip bir arka ışık iyi bir çözümdür dahil, her geçen yıl giderek daha popüler hale.

Nokta tavanında yer ışıklar ve duvarlar yatak odası organik dekorasyon vardırNokta tavanında yer ışıklar ve duvarlar yatak odası organik dekorasyon vardır

Sen duvar ve tavanlarında yer alabilir yatak odası ve spot, dekore edebilirsiniz.

örneğin "yıldızlı gökyüzü" olarak aydınlatma ile asma tavan seçenekleriyle, unutmayın. Geceleri, tavan anlamıyla birçok yıldız ile kainatı benzediğini parlar. Bu sıradışı tavan yatak odasında alışılmadık bir atmosfer yaratmak ve aynı zamanda yeterli ışık ekleyin.

Avizeler, aplikler, lambalar - Bir ışık kaynağı olarak da gayet uygun, parlak tavan özellikle yatak odası takımı.

Germe tavan yatak odasında Aydınlatma

Bir yatak odası aydınlatmak için birçok farklı seçenek vardır.


İşte yatak odası için aydınlatma seçtiğiniz için birkaç ipucu verilmiştir:

  1. çok katmanlı germe ve tavan genellikle LED şeritlerin spot veya aydınlatma yerleştirilir.
  2. çocuk odasında veya renkli duvarları olan bir odada, farklı renkli ışıkları kullanabilirsiniz.
  3. aplikler sıklıkla yatak üstünde yatak odası rahatlığı için yüklenir. Bu durumda, mutlaka odasında avize varlığı, yatak üzerinde ışıklar mükemmel yumuşak ışık ile oda aydınlatmak.

İyi fikir aydınlatma lambaları da böylece ışık görsel olarak yatak odası artan streç tavana dağılmış kadar çeşitli tonları vardır.

abajurla avizeler kullanımı yukarı doğru görsel alan yatak genişlerabajurla avizeler kullanımı yukarı doğru görsel alan yatak genişler

Küçük yumuşak, göze batmayan aydınlatma oluşturarak, ışığı yansıtan yeteneğine tavana bağlı lambalar, fakat aynı mat düz avizelerle olduğunu tavan kusurları vurgulayabilirsiniz.


Güneşli ve yumuşak aydınlatma geleneksel akkor lambalar kullanılarak elde edilebilir.

yatak odası duvarları ve tavanı örneğin birkaç farklı lambalar bulunabilir. Uzaktan kumanda ile yönetebilirsiniz, harekete tepki veren armatürleri ve vurgular için seçenekler de vardır. Eğer oda ışıkları gitmek otomatik açtığınızda bu vardır.

ışıkla yatak odasında orijinal asma tavan

Doğru seçilmiş aydınlatma ayrıca oda yüksek tavanlı izlenimi verir artırır.

Yan ışıklar yatak çakmağa asma tavan karartmakYan ışıklar yatak çakmağa asma tavan karartmak

Bazı nüanslar:

  1. görsel olarak tavan yükseltmek için bir ışık dar bir şerit, aydınlatma seçeneği küçük yatak için de çok uygundur.
  2. Banyoda parlak tavan varsa, teşekkürler onun saydamlık için, sofistike bir aydınlatma tasarım oluşturmak ve sonra da tavan gizleyebilirsiniz. Bu nedenle, tavan web üzerinden eşit olarak oda boyunca dağıtılır yeterli ışık sızıntısı olacaktır.
  3. Zakarniznaya gizli ışıklar bastırılmış bir ışık oluşturarak, okumak, TV izlemek ya da bilgisayar kullanabilirsiniz.
  4. Karanlık tavanlar İdeal yanal aydınlatma için, tavan açık yapmak için izin verir.

yatak odası için aydınlatma seçenekleri bir sürü kumaş tipine ve rengine bağlı arka ışık seçmeliyim, o zaman dramatik odanın içini değiştirebilir ve görsel alanı büyütmek.

tavanlı Aydınlatma yatak odası (video)

Özetlemek gerekirse, öncesinde tavanın yüklemesine odanın aydınlatma düşünün unutulmamalıdır, gerekli kablolama, tavana doğrudan yürütmek armatürleri için delikler yapmak mümkündür. Birisi hareket sensörleri ile aydınlatma gibi düşecek ve biri eski güzel akkor ampuller kullanmaya karar verir. Her yatak odası ve iç aydınlatma seçeneklerini uyacak ve ne olacağı - karar.

tavanlı yatak odasında Aydınlatma (fotoğraf)

1-1914-4021-35080original114188-22-V-spalne2134287739495

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 − 34 =

Adblock
detector