Gerici yükselen tavan – neredeyse ruhani güzellik – nwhistorycourse.org

The Blogyükselen tavan düzenleme vakıf kusurları gizlemek ve odaya alışılmadık bir görünüm vermek sağlayacakYüzen tavan inşaatı baz kusurları gizlemek ve odaya alışılmadık vidNatyazhnoy tavan vermek sağlayacak - bunun bir yükselen sürüm olmasını tek fırsat değil. kuvvet yalnızca ustaların altında belirlenen tavan, ancak asma alçıpan tavan, örneğin, kendi ellerinizle yapılabilir gerçeği.


Yüzen tavan tasarımı: 6 adımlar yüklemek için

yükselen tavan yükleme aşamalarında gider. Örnekler göz önünde altı temel adımları içerir. Onları tasarımına bağlı arasında fazla olabilir.

Yüzen tavan tasarımı altı temel kurulum adımlarını içerirYüzen tavan tasarımı altı temel kurulum adımlarını içerir

Tavan montajı Aşamaları:

 • İlk - tavan (sıva, astar, iletişimin astar) hazırlanması kaba yüzey;
 • İkincisi - ölçümleri ve gelecekte inşaat bir çizim oluşturmak;
 • Üçüncü - her düzeyde asma tavan ve hatta askıya yapılar için sabitleme profilleri;
 • Dördüncü - aydınlatma tesisatı;
 • Beşinci - kurulum tuvaller sonraki seviye için bağlantı noktaları işaretlenmiş;
 • Altıncı - fişleri, asma elemanlarının montajını sabitleme, aydınlatma armatürleri getirerek.

Gördüğünüz gibi, işin çizgisi oldukça mantıklı ve teknik olarak çok karmaşık değil.


Türleri tavanlar yükselen

tavanlar yükselen Çeşitler alçıpan tavan yapılarının türe çok benzer. tasarım ilkeleri çok benzer çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

elleriyle becerikli Tamirci ile yapmak kolaydır basit bir tasarım - yükselen tavan Kardeşelleriyle becerikli Tamirci ile yapmak kolaydır basit bir tasarım - yükselen tavan Kardeş

Türleri tavanlar yükselen: 1. düzleştirmek - Oldukça basit Montajı, bir düzlemde yapılan basit bir yapısı;
 2. Dubleks ve üç katmanlı tavan - İlk Çerçeveyi olun ve sonra (üçüncü varsa) ikinci seviyeye çerçevesinde ve üçüncü ekleyin gerekir;
 3. düzeyli - Eğer çevre üzerinde bunları düzeltmek olamaz çünkü etkisi aynı uçuş oldu böylece daha karmaşık yapılar, özellikle onların irade, monte etmek.

malzeme seçimi yükselen tavan için önemli, ondan, aslında, sadece yapısal gücüne bağlıdır, aynı zamanda gelecekteki tasarımı.

yükselen tavan ve diğer malzemeler için Profil

tavan konstrüksiyonu yükselen hem primer hem de yan parçadan oluşur.

Temel malzeme, bir dizi olarak şunlardır:

 • Kumaş veya film (o tavan asılı bir germe ise);
 • Bağlantı Elemanları;
 • Özel profil, özellikle de esnek, şerit ve sabitleme ağlar arka ışığı bırakmaya;
 • maskeleme bandı saydam olduğu;
 • LED şerit.

Svetoiodnaya Besleme ana unsur arka ışık ağırlıksız bir görsel etkiyi yaratır tavan yüzüyorSvetoiodnaya Besleme ana unsur arka ışık ağırlıksız bir görsel etkiyi yaratır tavan yüzüyor

Eğer, örneğin, daha sonra iki seviyeli yükselen tavan yaparsanız yardımcı üyeleridir olarak: vb spot, çekme pervaz, dekoratif ekler, ekstra baget,

Ayrı ayrı, o profili hakkında olması gerektiğini söyledi. Bu da, LED Işık Strip set eğimli bir oluk, böyle bir alüminyum Baget temsil eder. bu profilin büyük bir artı mükemmel kavisli bölümlerde kullanılan olmasıdır. Bu durumda LED arka ışık sessizce gerilme yapılarını etkilemeden, kendisini sökülmüş çünkü aydınlatma sadece kazanabilir.

aydınlatma ile tavan Yükselen: Özellikler

Güç kaynağı, herhangi eğer, tabii ki, orada, uzaktan kumanda tam aralığını ayarlamak gerekir. kendisini diyot bandı sopa gerek yok, sadece bir oluğa eklenebilir. Ve bantla tellerin uçları ve güç kaynağını temizlemek ve gerekli olağan şekilde bağlayın. Tabii ki, bant makarası üst katmanı unutmayın.


LED şerit montajı aydınlatma optimum seviyede yaratacak belli açıda, yapılırLED şerit montajı aydınlatma optimum seviyede yaratacak belli açıda, yapılır

bandın kendisi parlaklığı metre başına diyot sayısına bağlı olacaktır. Örneğin, 12 W bir voltajda, sayısı 12 ila 30 arasında değişir, ve güç - eğer 24W, diyotlar 240 kadar olabilir, ve 2 sıra halinde düzenlenmiştir. Ortalama olarak, yeterli bir miktarda, metre başına 30 adet olacaktır.

Ve zaten kurdele sonra ama aynı açıda özel bir katmana, translyutsidnym ile saydam ekin bağlanması edilmektedir. bu malzeme neredeyse tam svetopronikayuschuyu yeteneğidir ama buzlu cam ışınları yayılır gerçeği. Sonuç olarak, herhangi bir sert gölgeler olmadan yumuşak bir ışık ve tek tip aydınlatma olsun.

yükselen tavan Gizli ışıklar

Ters aydınlatma nedeniyle aynı hava etkisi yaratır. O odanın çevresinde aydınlatma teknolojisi boşluğu elde etti. Ama boşluğu sadece düzenek LED şeritleri karışıklık tavan sadece tür, sen hiçbir şey, hatta görünür yapısal unsurları yapacaktır.

Neon ışıkları etkisini artırırNeon ışıkları etkisini artırır "buharlama" tavan


demirbaşlar yükleme için ipuçları:

 • LED'ler sadece saydam bir kap ile birlikte kullanıldığında, bu kullanıcının profilini gizler ve yükselen tavan yapar ışığı, dağıtır ve gök iç çıktı sanmasın;
 • tavana askı tasarımı diğer seviyelerini oluşturmak unsurları içeriyorsa, bu tavan anlamıyla havada durduğu izlenim - daha doğrusu, izlenim daha da çaba ve yardımcı ışık;
 • olarak tercih birçoğu için neon ışıkları bazı sihirli ışık yaratmak gelmez.

kesinlik ile ustaları tavan kendisinin tasarımı özel bir şey olduğunu söylemek ve bunun nedeni ışığın play olanlara döner.

Yükselen tavan incelemeleri

Birçok yorumlar arasında en olumlu yönlerini ayırt edilebilir. tavanlar yükselen ile daire sahipleri ne diyor?

Tasarımın Avantajları:

 • tavan montajı çok zaman almaz;
 • eklemek için gerekli olan LED arka ışık, pahalı değil;
 • Bu tavanlar duvarların kavisli hatlarıyla odalarda harika görünüyorsun;
 • Arka ışığın çevre değil etrafında sadece görsel oda boyutunu artırır, aynı zamanda tavan yükseltir;
 • etkisi Yüzer evde özel bir konfor yaratır.

Eh, arka ışık birçok artık uzaktan kumanda üzerinde çalışıyoruz rağmen, kelimenin tam anlamıyla kanepe bırakmadan, odadaki aydınlatma değiştirebilirsiniz.

Yükselen tavan (video)

Tavan Bulutlar - uygun bir seçenek ve baz tavan tüm kusurları gizlemek ve kalıcı bir şey, ve oldukça ekonomik bir seçenek her şeyi başa çıkma yeteneği kurmak.

Güzel bir seçim var!

Gerici yükselen tavan (iç fotoğraf)

72-194449936149958149959149965149968149982167551sarayevlerifotograflari4

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 6 =

Adblock
detector