The BlogHatta küçük bir yatak odası dinlenmek için güzel, rahat ve konforlu olabilirHatta küçük bir yatak odası, güzel, rahat ve konforlu otdyhaDizayn 13 metrekare için yatak odası, fotoğrafları ve yetişkinler ve çocuklar için odaların yanı sıra fikirler tasarlamak için bir yol olabilir, bugün dairelerin sahipleri arasında en önemli konudur. Ne yazık ki, herkes özel evlerde açık boşluk ve konfor yaratmak için arzu keyfini ve bu yere gitmiyor güncel trendler ayrılmamak. Bu avantajların kendinizi mahrum etmemek için dikkatlice oda baştan sona tasarımı ve bu dönüş düşünülmelidir.


İç yatak odası 13 metrekare gerçek tasarım: renkli fotoğraflar ve çözümleri detaylandırılması

apartmanda yatak odanızın büyüklüğü büyükse, o zaman aynı renk, tabii ki, parlak renkler yönünde kaydetmek için önerilir. Bu kural aynı zamanda tavana tekstil ve mobilya ve duvarlara için de geçerlidir. senin iç tam eğilim olacak böylece Ayrıca, tek renkli kombinasyonu, moda yükseklikte şimdi.

Dikkat! özdeş ve yetişkin odasının tescil Kurallar ve farklı yaşlardaki çocuklar, hem de bir yatak odası-salon gelişmesi için.

parlak renklerde yatak yapma oda daha geniş hale getirecekparlak renklerde yatak yapma oda daha geniş hale getirecek

Ek bileşenler, atmosfer seyreltmek için olduğu gibi, çeşitli dekoratif duvar kullanımından başvurmak yanı sıra başucu lambaları şeklinde parlak vurgular sağlayabilir.

Gerçek bir iç oluşturma, profesyoneller tavsiye:


 • kuzey yan bakan pencereli Yapımı odası, sıcak ve yumuşak renkler tercih etmek daha iyidir: bej, süt, keten, fıstık;
 • gri ve beyaz: Aynı zamanda, güney pencereleri ile iç yatak odası tasarımı iki renk koydu dayalı daha iyi soğuk gama bakacağız.

iç beyaz renk gelince, bu türün bir klasik. O ne olursa olsun pencere ve dolum ışığın konumu, herhangi bir odada mükemmel görünüyor. , Oda hastanede koğuş çok benzer olacak zaman yanlış bir yaklaşım çünkü sadece onunla çok dikkatli çalışmaktır.

Yatak odası 13 metrekare ve tasarımda 3 önemli unsurlar Dekorasyon

13 kareler Yatak odası görsel olarak daha yapabilirsiniz. Biz Süsleme malzemeleri seçimi nedeniyle önem vermelidir. Uzman mağazalar bazen doğru düşüncelerle karıştırır geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz, ama her zaman fikrine bağlı kalmalıdır.

İç yatak odası ahenkli için doğru sadece mobilya seçer, ancak gereken tekstil ve diğer dekoratif unsurlarİç yatak odası ahenkli için doğru sadece mobilya seçer, ancak gereken tekstil ve diğer dekoratif unsurlarİpucu! Eğer bitirme odasında için bütçenizden daha fazla harcama yapmak istemiyorsanız, ayrıntılı bir listesini yazmak veya gelecekteki iç resmini basmak ve mağazaya yanınızda.

Küçük bir daire ve odanın alanı çok süslü dolaşmasına izin vermez Yani, en temel aşamaları ve gelecekte iç tutarlı ve düşünceli görünüyordu dekorasyon unsurları ile başa edelim.

Biz aşağıdaki sırayla tüm detaylar üzerinde düşünmek:

 1. Tavan açıklığı. Özgün çok düzeyli elemanı kurmak yapabiliyor böylece oda yüksekliği fazla 2,8 metre ise: oranlarını rahatsız etmemek için düşük tavan, az hantal o olmalıdır. Boyalı bir kazan-bakmak veya streç tavan olan çocuklar veya yetişkin yatak odası.
 2. duvarları yapma. Odanın bu bölümü tasarımında ana tasarım olarak kabul edilir. açılarına alanını artırmak için arzu edilen düz ve yumuşak. Onların bitirir vinil ve kağıt duvar kağıdı kadar gitmek için, dokulu sıva yapısal olarak kararsız ve monoton bir renk. Pastel tonlarda tercih vermek daha iyidir.
 3. Zemin temizleme. İşte sahipleri bile önemsiz olursa, ama yine laminat veya halı ya seçimi. Tabii ki, ilk seçenek biraz daha pahalı, ancak bir ekolojik ürün haline aslında, yatak odası için idealdir. onun yumuşaklığı içinde halı aynı yararları ve ek konfor yaratılması anda.

Her durumda, bu öneriler orijinalin sahibi, kendi tasarım fikri, ve sadece bu odada yaşayacak olanların kabul etme kararı rötuş yapmak için sadece bir yoludur.

Şık tasarım yatak odası 13 metrekare: sağ aydınlatma

Herhangi oda tasarımı tasarımında aydınlatma oynadığı son rol değildir. Bununla beraber, aynı zamanda artırmak veya bölgeyi azaltabilir. Bazı ışıklar sarı ışık, diğer beyaz odayı dolduracak ve bir kişinin sırayla yatak odasına gelir çünkü her detay önemlidir. dinlenmek ve sert bir günün ardından dinlenmek için.

yatak odası yapma, özel dikkat aydınlatma cihazlarının seçimi ödenmesi gerekenyatak odası yapma, özel dikkat aydınlatma cihazlarının seçimi ödenmesi gereken

İpucu! Doğru aydınlatma ile, başarılı bir yatak odası imar gerçekleştirebilir.

küçük oda tavana monte büyük avizeler seçmek için tavsiye edilmez için hemen söylenmesi gerekir. Ayrıca ayrıntıları aşağı asılı olan unsurları vazgeçmek değer. Bütün bu yararlı yer kaplayacaktır.

Yatak odası 13 metrekare en iyi şey bu tür kapsama görünür:


 • çevresinde Spot ve kaotik veya geometrik düzenlemede yapılabilir;
 • (Önemli ölçüde artıracak bir parlak germe tavan alanı ile birlikte) oda uzun tarafta mükemmel daha sonra uygun bir yer eşit mesafeli noktaları gerekirse;
 • En iyisi, tek kaynak yukarı doğru yönlendirilmelidir duvar ışıkları veya lambalar şeklinde tamamlayıcı aydınlatma kullanmaktır;
 • aşıklar kitaplarını yatak başlığı ayarlamak uygun esnek LED lamba, okuma akşam geçirmek için;
 • Ve tabii ki, yatağa bir kutu varsa. o LED şeritler monte gerektiğini.

İlk bakışta göründüğü gibi, tüm kötü değil görebilir ve hatta on üç kareler nerede alem, olduğu gibi. Biz duvarları, tavan dekorasyon ve ışıkların iyi Doğru rengi birleştirmek Ve eğer büyük bir odada küçük odaya dönüşür.

fotoğraf ve seçim kuralları: Bir yatak odası 13 m iç mobilya

öğrenmen gereken ilk şey - bu küçük bir yatak odasında mobilya minimum miktardır. Aksi takdirde yalnızca yakın ama nefes almak zor olmayacak. Aşırı yüklenmiş atmosfer her zaman ruhunda basınç, yani küçük bir yatak odasında nasıl olması gerektiğini mobilya şey bilmemeli.

küçük yatak odası için mükemmel bir çözüm kompakt modüler mobilya halineküçük yatak odası için mükemmel bir çözüm kompakt modüler mobilya haline

İpucu! Yatak odasında mobilya parlak veya pastel tonlarda iyi görünüyor.

Bize değil konfor kendinizi mahrum etmek olarak ayrıntılı olarak ele alalım, ama hepsini faydalanabilecek alanın yapmaz. Herhangi asgari alanın lüks yatak yapmak hileler tasarımcıları başvurmak zorunda kalacaktır.


aşağıdaki gibi mobilya seçimi ilkesidir:

 1. Sadece benzersiz, gereksiz unsurları dahil olacak şey lazım Edinme;
 2. Kulaklığın işlevli tercih vermek daha iyidir;
 3. Kompakt boyut - küçük yatak odası için ideal;
 4. Eğer büyük bir yatak seviyorsanız, yatak için kutuları olacak bir platform satın alabilirsiniz;
 5. Vazgeçilmez konu her zaman birçok posta kutularına sayesinde gardırop. Askıları ve ofisler.

Bu oldukça yeterli olacaktır. 13 kareler küçük yatak odası alanında kendi arzularına saklı kalmak koşuluyla, huzursuz, ama belirleyin.

Bir tasarım yatak odası 13 metrekare oluşturma (video)

Hepsi bu hileler var. Eğer küçük bir yatak odası varsa - bu bir şey ifade etmiyor. Bir rüya ve düzgün gerçek içine fikirlerini çevirmek mümkün önemlidir. Bu yaklaşımla, her zaman konforlu ve rahat olacak ve yatak odan uzun süre ayrılmak istemeyeceksiniz.

Tasarım seçenekleri yatak odası 13 metrekare (iç fotoğraf)

12201109071515973040 161 215 233 286 303 471 940 1438 2031

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 7