Geniş yatak odası 4×4: iyileştirme ipuçları – nwhistorycourse.org

The BlogEğer yatak odası tanınmayacak kadar dönüşür istiyorsanız, her küçük detaylara dikkat etmek gereklidirEğer yatak odası tanınmayacak kadar dönüşür istiyorsanız, size her detaya dikkat etmelidir değişti küçük boyutlu yatak 4x4 her melochDlya dikkat etmek gereklidir. Başucu masası, dolap, perdeler ve kapı - oda elemanı mevcut herkesin tüm yanında duran tamamlamalıdır. Ancak bu durumda, kullanım alanı her santimetre kullanılacaktır. Sen seçimi ve mobilya satın değil başlamalı ve hafif bir tasarıma ayarlayın.


4 Yatak odası 4 metre: bariz avantajları

Yanlışlıkla münhasıran bir ceza olarak birçok büyük boy odaları tarafından algılanan. sakinleri bile durumu değiştirmek için kalkma yüzden Ancak önemli değişiklikler uygulamaya edilemez. Aslında, küçük küp şeklindeki oda hayal gücü için büyük kapsam sunmaktadır. Önemli olan - bu konuya akılcı bir yaklaşım.

yatak odası can uygulanacak olan bir sürü yapım kare şekli tasarımcısı açılıryatak odası can uygulanacak olan bir sürü yapım kare şekli tasarımcısı açılır

Sen 4x4 metre boyutlarında uzayın faydaları bir anlayış ile başlamalıdır:

 • imar kolaylığı;
 • Dolap veya kabin duvarı boyunca monte edilebilir;
 • bir ofis inşa yeteneği;
 • Mobilya yerleşimi için çeşitli seçenekler.

Yatak odası 4x4: aydınlatma pratik ipuçları

uzayın görsel algı aydınlatma süreci (güneş çarpması) sağ seçimine bağlıdır. Tasarımcılar aşırı ışık aksan yanı sıra değil en iyi şekilde eksikliği kapalı konfor düzeyini etkilediğini tekrarlayan yorgun alamadım. Eğer mevcut durum analizi ile başlamak gerekir nedeni budur. Daha kolay gün boyu eşit yanıyor odaları ile çalışmak. Hiçbir yoksa, o zaman vurgu aşağıdaki önerilere açıktır.


Avantajlı bir seçenek ön kapı penceresinin karşısına yerleştirilecek kabul edilir. Bu durumda, yatak odası tek tip aydınlatma alır. Bu mobilya ve görsel aksan hizalama işlemini kendisi kolaylaştırır. Bu durumda, güneş enerjisi değerlerinin düzeyini ayarlamak için izin pencerelerde ışık perdeleri gerekir. Çalışmaları genellikle spanyah özel evlerde olur standart dışı geometri veya düzen, bir oda olacak zaman sert.

Bu aydınlatma yatak odası konfor seviyesini etkilediğini unutmayın, bu nedenle tüm nüansları dikkate almak için emin olduğunu lütfenBu aydınlatma yatak odası konfor seviyesini etkilediğini unutmayın, bu nedenle tüm nüansları dikkate almak için emin olduğunu lütfen

3 ortak sorunlar: 1. Bulunan yan pencere gölge alanının bir tarafında oluşturulan, aynalı kapılarla bir köşe dolabı dengelemek yardımcı olacaktır. planlama birkaç sorunları çözmek hakkını sağlayan ön kapı önüne koyun. İlk olarak, görsel oda sınırlarını genişletmek. İkinci olarak, eşit olarak oda boyunca dağıtılmış ışığın bir taraftan gelen;
 2. Alçak tavanlı - küçük odaların ortak sorunları. Bu durumda, odanın üst kısmında parlak dekoratif elemanları ve iç terk etmek gereklidir. Dikkat görselleştirme alanı odaklanmalıdır. Bu kapı ve pencerelerin önüne yerleştirilen iki ayna yardımcı olacaktır;
 3. Boşluk duygusu oluşturmak küçük boyutlu resimlerini terk etmek gerekli değildir. Bu görüntüde iyi bir umudu yardımcı olun.

Özetle, biz odada ışık tam anlamıyla doğru yönde göndermek gerekir söyleyebiliriz. o regülatörün fonksiyonlarını gerçekleştiren yeterli, kadar küçük perdeler, ise. aydınlatma derecesi düşük olduğunda, ayna yüzeyleri anlamıyla ışık çıkışını kontrol etmek için izin kullanılır.

4x4 yatak odası tasarımı

Ortam ışığının seviyesini ayarlama, mobilya Seçime gitmek için tavsiye edilir. İlk olarak, ilginç bir stil tanımlamak gerekir. Görüş pratik açıdan, klasik tasarımın yönünde uygun değildir. Katı dolapları ve koltuk küçük bir odada fiziksel olarak uygun değildir. Modern durdurmak için makul. Bu ipucu bir öneri, ama onları ihmal etmemeye iyidir.

Kafa küçük odada mobilya hiçbir düzen seçenekleri ise, her zaman yardım konusu katalog ve bitmiş kitlerinin fotoğraflara gel.

Mümkünse, ilkesine sadık: az mobilya yatak odasında, daha iyiMümkünse, ilkesine sadık: az mobilya yatak odasında, daha iyi

Şartları dikkatlice onların malzemeyi incelemeniz gerekir hatırlamak önemlidir:

 • az mobilya - daha çok. Çekmece varlığında ve dönüşüm özelliğiyle tanımlanan fonksiyonel türevleri dayanır;
 • mobilya parametrelerinde değişiklik sorumlu mekanizmalar güvenilir olduğunu kontrol edin;
 • Bir çocuğu olacak uzun süre çevre dostu malzemelerden seçilir oda için mobilya;
 • Odada mobilya maksimum yükseklik penceresinin ortasına seviyesini geçmemelidir. Bunun tek istisnası kabine içindir.

hazır ve prefabrik seçenek odanın geometrisi ve kroki üzerinde zaman harcamak binanın sahibinin arzusu ile belirlenir arasında seçim yapın.

Bir yatak odası 4x4 nasıl yapılır

yaratıcılık için bir fırsat - Birçok için 16 metrekare önemsiz alan miktarını ve diğer görünecek. Önemli olan - bu odada nasıl kullanacağını önceden düşünmek. Ofis, kreş ya da yatak odası - Her seçenek dikkatle düşünülmesi gerekir. 4x4 metre sadece uyku ve rahatlama için kullanılacaksa, iyi bir küçük yatak ve yatak takımları depolanması için çekmeceli bir sandık olduğunu.

arzunun varlığı, biz komidin telefon ve çalar saat ayarlayabilir. insanlığın güzel yarısı temsilcileri küçük bir giyinme tablo yükleyebilirsiniz.

Modern tasarım ve içindeki konfor ve uyum yaratmak, yatak odanızı dönüştürmeye yardımcı olmak için uzman yardımıModern tasarım ve içindeki konfor ve uyum yaratmak, yatak odanızı dönüştürmeye yardımcı olmak için uzman yardımı


Ayrıca, aşağıdaki önerilere dikkat edebilirsiniz:

 • Belirgin gölgelik yatakta kullanımına sadece mobilya başka hiçbir görsel büyük parçalar halinde izin verilir;
 • yatak yerine bir yatak ayarlandığı üzerinde yüksek podyum, olduğu;
 • Kompakt oda rahatlama için değil, aynı zamanda eğlendirici veya çalışmıyor sadece kullanılan bir ekrana ihtiyaç vardır. Buna bağlı olarak, her iki bölgede görsel olarak ayrılmış;
 • uyku aksesuarları saklamak için harika bir yer - katlama koltuk ile Osmanlı.

Geniş yatak odalarının modern tasarım (video)

onaltı metrekarelik inşaat - basit istihdam, ilk bakışta bu gibi görünmüyor rağmen. Duvarların parametrelerin tesadüf tasarım projelerinin gerçekleştirilmesi için eşsiz bir ortam yaratmak, odadaki mobilya yüklemek için herhangi bir şekilde izin verir. önceden nereye düşünmek tavsiye edilir ve nasıl olacak nedeni budur. Bu durumda, sen odada hala birkaç santimetre yeterli olmadığını gerçeğini pişman gerekmez.

Geniş yatak odası (iç fotoğraf)

23b668a6e103ca39245877d9b5c031cc5d2da506211b92179d1eaa0eda45ea69d9cab5f6f2618e8d4e6008YTHk2M6DIo15-Modern-Minimalist Yatak Odalı-İç-Tasarım-Kapak3efc2ec279c97fa73898fbfa493c301f2143322810


Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 2

Adblock
detector