Geniş gömme dolap dolabından kendi elleri hruschevke içinde – nwhistorycourse.org

The BlogKruşçev de dolaptan Giyinme - şeyleri ve ayakkabı yerleştirmek için mükemmel bir seçenektirKruşçev de dolaptan Giyinme - depolama için harika ve obuviHruschevka karakteristik düzeni ile küçük bir daire. küçük odalardan uygunsuz konumu rahat konaklama neredeyse imkansız hale getirir. Böyle bir planın tek avantajı ihtiyaçlarınıza göre adapte edilebilir depo odalarının olduğunu. Örneğin, şeylerin saklanması için tahsis etmek. Oda büyüklüğü ve düz onun konumuna bağlı yerleşik bir dolap veya tüm raf sistemi, olacak. Kruşçev de dolaptan iyi çekim ve komplikasyonsuz eylem gardırop sayesinde kolayca elle inşa edilmiştir.


koridor hruschevke içinde geniş bir dolap yapın

Dahili dolap - küçük bir depolama alanı için mükemmel bir çözüm, derinliği 60 cm veya daha azdır. Çoğu durumda, bu tip bir girinti kullanımı mevsimsel giysi ve ayakkabı saklamak sağlayan bir girişi vardır. Geniş gardırop, onun basit bileşenleri kalkmalı, kendi elleri yapabilirsiniz.

İlk adım odası hazırlamak olmalıdır: geri çekilmiş ve bölüm kaldırıldı, yerine bir dizi kapı kupası. Duvarlar ve tavanlar wallpapered veya yer boya su bazlı edilebilir.

koridor Kruşçev de geniş dolap ellerinizle yapmak, ancak gerekli malzeme ve araçları hazırlamak gerekirkoridor Kruşçev de geniş dolap ellerinizle yapmak, ancak gerekli malzeme ve araçları hazırlamak gerekir

badana kullanmayın. gerçi bitirmek için bu şekilde bütçenin biridir, ancak temas yüzeyleri üzerinde iz bırakmaz yeteneğine sahiptir. kirlenmeye karşı sürdürebilmek için belirtilen özelliği yok malzeme almalıdır.

Basit bir gardırop yapmak için, aşağıdaki ayrıntıları gerekir:


  • ağlar veya sunta levhalar sırada;
  • elemanları taşıma ve sabitleme;
  • giyimleri için Rod.

Bu durumda, özel tasarımı yapımı beri gerekli değildir niş küçüktür. raflar ve çubuk doğrudan duvara sabitlenir taşıyıcı elemanlar ile kurulacaktır. Raf sayısı ve aralarındaki mesafe tavan ve kişisel isteklerine yüksekliğine bağlıdır.

Bir Kruşçev içinde dolaptan giyinme olun nasıl: dikkate daire planının özelliklerini almak

Geleceğin soyunma odasında raf ve çekmeceler yerini planlarken, hesaba boyutunu ve daire yerini almak önemlidir. düzenlemesi için en uygun yatak boyutuna eşit olan bir genişliğe sahip olan bir oda olarak kabul edilir. Aynı anda Girişi merkezinde yer almaktadır. plan Bu tür odanın çevresinde destekleyen yapıyı sağlar. Böyle bir dolaba Giyinme şeylerin çok sayıda barındırabilir.

Akış alanı inşaatı, sen değişiklik ile başlayabilirsiniz:  • Sadece iki yürüyüş dolaplar sağlayacaktır yarım kiler, bölün;
  • en uygun giriş bırakarak kapıların herhangi birinden kapatın.

Küçük bir alana sahip bir oda için yerine raf, açık bir tasarım kullanılabileceği de hantal görünmüyordu. Kolayca en işlevsel hale getirmek için bir alan sağlamaktadır tasarımcı türüne monte edilmiştir.

yer aldığı Trafalgar etmemek için küçük bir giyinme odası olarak, açık bir tasarıma kullanabilirsinizyer aldığı Trafalgar etmemek için küçük bir giyinme odası olarak, açık bir tasarıma kullanabilirsiniz

, genişliği 1 'den az m depolama alanı, kullanımı çok zahmetli bir iştir. Bu durumda, destekleme yapısının sadece giriş karşısında yer almaktadır duvar, yüklenir. Kalan uzay sosu için site olarak kullanılabilir.

boşluk genişliği 1 ise - 1, 5 metre - bitişik olan iki duvar boyunca yer alan dolgu. En kolay raflar girişine yakın olduğu bir yapı olarak kabul edilir kullanmak. dış giysileri çubuk duvarda bir dolap derinliklerinde ayarlanır.

yerine Kruşçev kilere Giyinme: Proje Bileşenleri

kiler değiştirilmesi yansıtmak için ilk adım bir taslak hazırlamak etmektir. şematik şemada gelecekte gardırop dolum yer alacak göstermek açıkça olacaktır.

imar çoklu düzeyde takma mümkün olduğunca oda işlevsel hale getirecektir. raflar, çubuklar, kutular: Kullanım kolaylığı farklı türde dolgu bağlı olacaktır.

Aktif ve pasif bölünmüş bir giyinme alanının kullanım sıklığına bağlı olarak. İlk sürekli yıpranmış şeylerdir. Bu nedenle, raflar ve keten çekmece 1 yükseklikte bulunur - 1, uzun kullanım için çubuğun kat 5 metre - 1 de, 5-2 metre mesafededir.

Kruşçev giymeye işlevsel oldu için, pantograf galstuchnitsu ve bryuchnitsu yerleştirilmelidirKruşçev giymeye işlevsel oldu için, pantograf galstuchnitsu ve bryuchnitsu yerleştirilmelidir

Aktif kısım oda daha işlevsel hale getirecek unsurlar kurmak ve gerekir:


  • Pantograf (dış giyim depolamak için çökebilir çubuk);
  • Galstuchnitsa (elverişli konumu için erkek aksesuarlar);
  • Bryuchnitsa (takım elbise pantolon ideal tipini korumak için).

zemin seviyesinden 0, 5 ve 2 metre altında düzenlenen pasif bölgesi olarak kabul raflar, sargı. Kural olarak, sezonluk şey, el çantaları ve ev deposu yok.

Kendi elleriyle giyinme odası yapın: kurulum özelliklerini

Kurulum Gömme dolap kiler yerine daha sonra raf ve çekmeceleri monte edilecektir özel çerçeve, kurulumu içerir. İlk adım, uygun bir donanım boşlukları ve tasarımını seçeneklerini oluşturmaktır.

Daha sonra, iki şekilde yapılabilir kurulum çerçeve bağlar,:

  • çapa kullanımı ile;
  • açıları yardımıyla.

Bundan sonra, yatak yapısı parçaların yapımı ve bağlantı elemanları raf yükleme. Sonraki kenar düzeltme hatları edilir. Sonra raflar, çubuklar ve çekmeceler yüklü.


Çerçeve montaj Set, sen parçalar kullanılarak veya dübel kullanabilirsinizÇerçeve montaj Set, sen parçalar kullanılarak veya dübel kullanabilirsiniz

Kitaplığına tasarımı, dolgu elemanları değerinde kontrol lazer seviyesi döşeme her adımını pürüzsüz çıktı ve düzgün.

Son adım iç aydınlatma ve kapıların kurulumu yapmak olacaktır.

Kruşçev de Giyinme: İş ve aydınlatma bitirme

Dairenin iç uyması uyum giyinme için bir oda aynı tarzda dizayn edilebilir. Ancak, odanın en kurgulanmasından çok dikkate pratikliği kalktıktan alır. Duvar tasarımı için duvar kağıdı, boya ya da panel kullanılarak muşamba veya laminat: temizlenmesi kolaydır taban malzemeye sürünür.

Bizim giyinme odası döşenmiş, aydınlatma unutun ve ışıklar ayarlamak için emin olmayınBizim giyinme odası döşenmiş, aydınlatma unutun ve ışıklar ayarlamak için emin olmayın

Birden demirbaşlar yüklemek için zorunludur. Bir kaynak tamamen penceresiz odanın aydınlatılması mümkün değildir.

Soyunma Eğer tam görünümde kendinizi görebileceğiniz bir ayna ile donatılmış olmalıdır. süreci daha rahat giyim yapacak yanlış ve yumuşak kabarık, olmamalıdır. Değişen alan ayrı aydınlatma çerçeveli olmalıdır. Bu amaçla, küçük bir ampul veya LED şeridi kullanabilirsiniz.

Bir (video) Kruşçev de dolaptan giyinme yapmak nasıl

soyunma odasında depolama Değişim - küçük Kruşçev uzayda büyük rasyonel kullanımı. dükkanlar tarafından sunulan bağlama ve farklı içerik türleri, bize odasına mükemmel uyan bir işlevsel bir tasarıma kurmak için izin verir. Bir giyinme oluşturma özel finans maliyetleri gerektirir ve kolay kurulum size elleriyle çalışma fırsatı verir vermez.

yerine Kruşçev kiler Tasarım gardırop (fotoğraf örnekler)

780x1040-98m5hnlc0d2-Garderobnaya-iz-kladovki-foto-43c2f14053d8bef41534812b381b535444555f467c9d69428c39549fc4827771dba6cf8ec37622247415a72a0b5edb7065890-e142210562830176520x0resizeinterior266294813869322362011102602-05

Leave a Comment

Your email address will not be published.

83 − = 82

Adblock
detector