Galvanizli tavanlar: mükemmel bir seçenek – nwhistorycourse.org

The BlogMetal tavan - hiçbir özel becerilere sahip eşsiz bir suya dayanıklı plastik ve montajı kolay bir süspansiyon sistemidirMetal tavan - benzersiz suya dayanıklı plastik ve özel navykovMetallicheskie tavan galvanizli profil ya da alüminyum ya da yapılır olmadan kolay monte edilebilen bir süspansiyon sistemi. Alüminyum, tabii ki, daha pahalı ve daha iyi pek çok açıdan, ama meşru bir soru var: o ihtiyacı olup olmadığı, her durumda, her zaman? Alüminyum bu durumda düşük maliyetli, galvanizli tavan olduğunda, her zaman değil seçim haklı edilir ve bedel olmadığı ekstra para fazladan ödeme etmektir. Buna ek olarak, bugünün mevcut toz kaplamalar pratikte herkesi, hatta en zorlu tüketici uygun olacaktır tavan, itibariyle estetik bir görünüm oluşturur.


Asma tavanlar için galvanizli çelik profil

Galvanizli metal profil doğruluğu ve doğru geometri yüksek derecede sağlar özel ekipman üzerinde üretilmiştir.

galvanizli hafif çelikten imal Profil.

Profiller birkaç tipe ayrılır.

profillerin Türleri:

 • Ana CD profili. kural olarak bunun uzunluğu,. 3 ya da 4 metre, ancak uzunluğunun başkaları da vardır, örneğin, 2.6; 3.4; vb 3, 6 metre, , Tavan araları asma tavanlar inşa zaman kullanılır. 24 adet paket. Genişlik 60 mm.
 • profil UD Trim. Uzunluk sadece 3-4 metre. monte etmek ve tavan duvar yapısına bağlamak için kullanılır. montaj delikleri içinde oluşturulmuş. 32 adet bir paket içinde. Genişlik 28 mm.
 • Raf bölümleri Cı-50, C-75, C-100. Metal kalınlığı 0, 5-0, 8 mm. Bunların uzunluğu, 2 6 4 metre arasında değişir. Bu bölüm için dikey profilidir. tasarım tek ve çift ikisi de olabilir. Çeşitli iletişim kurulumu için delikler yaptı. 12 adet bir paket içinde.
 • Hafif CDN'yi Profil. 3 metre uzunluğu. Onlar asma tavan bağlamak için asma tavanlar ve duvar ekleyin.

metal profillerin ana tipmetal profillerin ana tip

profiller kalite sadece bir tavan cihazı olarak bu aşamada önemli ve anahtar bir rol oynar.


galvanizli çelikten Asma tavanlar: Bir bütçe seçeneği

Daha önce bahsedildiği gibi, galvanizli tavanlar aynı alüminyum ile karşılaştırıldığında en maliyet vardır.

Galvanizli tavan onlar bu konuda yasaklar ve kısıtlamalar her türlü eksik beri, her alanda, yani, her yerde, pratikte, düzenlemek mümkündür.

bantların üretimi için kullanılan metal korozyon ve korozif ortamdan korunur ve çok uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır. alüminyuma kıyasla Galvaniz tavanlar, bazı avantajları vardır.

Ayar profiller (video)düşük maliyetli tasarımlar avantajları

 1. mümkün jimnastik bunları yüklemek için yapar alüminyumdan daha geniş mukavemet, - tavan deformasyon korkmuyoruz;
 2. Onlar alüminyum tavan göre kazınmaya daha dirençlidir.

Düşük fiyat çok yüksek gelirler bir tavan düzenlemek için göze alamaz ile herhangi tüketiciye verir.

galvanizli tavan Korozyon direnci mükemmel onların çok güçlü kombinegalvanizli tavan Korozyon direnci mükemmel onların çok güçlü kombine

birçok tüketici hala bu çok uygun değildir gibi o kendi dairesinde geçerlidir inanıyoruz rağmen Galvaniz tavanlar daha sık, daireler çünkü oldukça olağan bir görünüm kullandı. Ancak, son yıllarda, bu stereotip yavaş yavaş geride çekildiğini. yüksek teknoloji tarzı tercih edenler, uzun tür tavan değerini takdir etmiştir. Tabii ki, sadece o tarz galvaniz tavan olanaklar egzoz yok. Bu tavanlar herhangi bir tasarım çözelti içine dikkat çekecek uygun bulunmaktadır.

galvaniz çerçeve profilinin asma tavan aparat

galvanizli profil tavan çerçevesi için bir cihaz - profillerini Montaj sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Cihazın Türevleri:

 • ve kaplamanın dış kısmı sabit, ama sadece hücre içinde dizilemeyeceği;
 • mandallar vasıtasıyla bağlı.

Metal profillerin çerçevenin ana avantajları - Kolay kurulum ve uzun kullanım ömrüMetal profillerin çerçevenin ana avantajları - Kolay kurulum ve uzun kullanım ömrü

şekilde düzenlenmiş Süspansiyon sistemi, mümkün sadece neredeyse sonsuza taban tavan kusurları gizlemek ve bunu unutmak değil yapar.


Bu tavan çok dayanıklı olmakla birlikte, eğer olursa, herhangi bir zamanda, yüzeyin kısmi onarım ihtiyacı çok kolay olabilir ve herhangi bir sorun olmadan uygulamaktır.

Cihaz bu tür tavanlar hem kurulumu kaydedebilir ve tamir etmektir.

galvanizli tavan montajı için Öneriler: o bilmek gereklidir

Kuvvetle biri olarak, farklı üreticilerin cihazlarını değildir satın almak için tavsiye edilir. Böylece, renk ve dokuda farkın sorunuyla karşı karşıya değil.

Yüklemeye başlamadan önce, taban tavan işaretleme doğru önemini hatırlamalıyız.

Biçimlendirme bir lazer seviyesini kullanarak temel tavan üretmekBiçimlendirme bir lazer seviyesini kullanarak temel tavan üretmek

Duvarlar en az 15cm yılında, ana tavandan dengeleniyor böylece işaretlemeniz gerekir. İletişimin bir çok durumunda, uygun yerleşim için girinti artırmak için gereklidir.


Durumda bir lazer seviyesi de kullanımı çok iyi olurdu. gayet düz bir yüzey elde etmek için - ana hedefiniz çünkü bu araç, önemli ölçüde, bölümleme sürecini kolaylaştırır.

Talimatlar adım adım:

 1. Dübel veya vida ile, bir süs profil köşe takmak için gereklidir. Duvarlar beton, o zaman, kendi özel gücü göz önüne alındığında, onlar işaretlemek ve bir delgeç delmek gerekir.
 2. Sabitleyin profili. 0,5metra çevresinde dübel arasındaki mesafe.
 3. Askı takın. Buna "gözle" yapmamalı ve ilk kılavuzları kesiştiği yerleri ortaya koymalıdır. Daha doğru sayma bir kablo ile yapılabilir. Ön bir kılavuz profili ekli ve sonra karşısındaki duvarda bu tekniği kullanmak edilecek duvarın, iz yapar. Etiketler, bu durumda, bunun yerine bir hükümdarın kullanılır kablosunu bağlamak. kablosunun üzerine kesişim noktasını belirtmek gerekir.
 4. askı montajı için delikler açın.
 5. kılavuzunu takın.
 6. askı kancaları askılar bezzazhimnogo klips yüksekliği ayarlanabilir, temel profiline bağlı olmalıdır.

açıklanan tüm işlemleri gerçekleştirme, kaseti ayarlayın. İyi yapılmış bir iş için kendini övmek için unutmayın!

Metal tavan montajı (video)

Sonuç olarak, ben her şeyden bir çizgi çekmek istiyoruz. Bugün için yapılmış Muhteşem süs özellikleri ve galvanizli rulo çelik mükemmel performans tavan, tavan bitirme en yaygın türlerinden biri, tavan galvanizli. o güzel, dayanıklı ve şık, çünkü müşterileri memnun, tavsiye edilen şarj maddeleridir. Kolay kurulum ve tavan yüzeyinin nemudreny bakımı, her yıl işlerini yapmak: Bu örtü için daha fazla tüketici anıyorum. Metal tavanlar olmayan konut ve konut olarak mükemmel herhangi bir odayı dekore edebilir ve bu nedenleri çoktur. yapılmış olması asma tavan lehine onların seçim sonsuz ve daimi alterasyon endişelerden Kendini kurtarmak tavan onarmak için yıllarca senden galvanizli! 

Galvanizli tavanlar (fotoğraf)

0ad983eb71f80e51b3ba4edff3371daf320130225114718313067 ---8194431-800x80019479119m29m739000201

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 4 =

Adblock
detector