fotoğraf ve tasarım – duvar için orkide ile Nazik duvar kağıdı – nwhistorycourse.org

The Blogorkide ile duvar kağıdı herhangi bir odayı dekore edebilirsinizhassasiyet, romantizm ve aşkın sembolü - orkide ile duvar kağıdı herhangi komnatyOrhideya dekore edebilirsiniz. bir ek bile taze çiçekler, resimler, duvar kağıtları, fotoğraf uygulanabilir olarak orkide ile duvar kağıdı hariç. Orkide iç kilit unsuru olarak hareket edebilir, ve kaba bakmadı odasına uyumu saygı göstermenin önemli ek ya da daha vurgulu aksan rolünü alabilir.


İç renk kullanım kurallarını orkide Şık duvar kağıdı

çiçekler ile ev iç sorunu dikkatli hazırlanması ve çalışma gerektirir.

Orkide ile Arkaplan sevgi ve hassasiyet ile odanızı dolduracakOrkide ile Arkaplan sevgi ve hassasiyet ile odanızı dolduracak

Tasarımcılar yardımcı ve aşağıdaki kurallara dikkat mutluluk sonuca tavsiye için sıraya girdi:

 1. Kazanmak ve çok sayıda küçük çiçek resmi ayı duvar kağıdı asmak için gerekli değildir. Bu rakam sürekli sırasıyla Bu odadaki insanlar normalde arkanıza yaslanın ve rahatlayın olamaz, kamaştırdı edilir. Optimal varyant büyük bir orkide çiçek ile duvar kağıdı, ve odanın her şey renklerini yatıştırıcı, nötr bitirme malzemeleri yapıştırılması gerekir.
 2. oda küçük boyutlu ise, renklerin çok büyük vazgeçmek gereklidir. orkide Elysium ile mükemmel bir seçenek paneli.
 3. Bir desen orkide ile duvar kağıdı yumuşak, daha romantik, oda sessiz hale herhangi iç zariftir.
 4. Ana iç pop sanat yönleri, loft, rustik, eko tarzında tasarlanmış odalarda orkide duvar kağıdı, resim, resim kullanmak tavsiye edilmez.

O her gün telkin etmeli, kompozisyon kendisini dikkat etmek önemlidir.


çeşitli odalarda iç duvarları için Orkide duvar kağıdı

Her stil yönünde uygun olmayan bir arsa orkide ile duvarlar için malzemeyi tamamlamaya çalışıyor. Tasarım ustaları her odada orkide ile bitirme tavsiye ederiz.

yatak odası

Yatak odası narin çiçekler romantik, rahat bir ortam yaratmak. orkide duvar için bir temel olarak karanlık bir gölge malzeme kullanmak için daha iyidir.

Onlar sessiz ve sakin bir atmosfer yaratmak için yatak odasına uygundur orkide ile ArkaplanOnlar sessiz ve sakin bir atmosfer yaratmak için yatak odasına uygundur orkide ile Arkaplanoturma odası

misafir odasında, evin ana oda taşların üzerinde uygun büyük çiçek bakacağız. Ancak, odanın stiline bağlı olarak gelip bir karanlık zemin üzerine yatak çiçekler kompozisyon olabilir.

mutfak

Mutfak imar alanı model orkide vasıtasıyla gerçekleştirilebilir. Bu arada iyi bir çözüm haberi - ön, önlük veya duvar yüzeyleri üzerindeki konumu desenini çoğaltmak etmektir.

banyo

Banyo suyu açıldığında görüntüyü kullanmak daha iyidir, bu ahenk oluşturur. onlar rahatlama, huzur, barış ortamı yaratmak olarak banyoda Orkide, çok uygundur.

Seçilen orkide iç Eğer bez arkadaşı satın almak yanlış olma. Hatırlanması gereken en önemli şey değil bütün rakamlar sevgi ve şefkat renkleriyle kombine olmasıdır.

Orkide ile Arkaplan banyo rahatlamak ve gevşemek için yardımcı olacak özel bir atmosfer yapmakOrkide ile Arkaplan banyo rahatlamak ve gevşemek için yardımcı olacak özel bir atmosfer yapmak

Arkadaşı duvar kağıdı resmi değil, arka plan tipi ile birleştirilmesi gerektiğini akılda tutmak gerekir. İyi bir çözüm Bir duvar kağıdı şeritleri veya hücresel materyal uygulamak olacaktır. arkadaşları da bitkinin görüntü ile duvar kağıdı kullanılabilir gibi.

Duvar desenli orkide duvar

günümüzde oldukça popüler ince bir sap üzerinde Görüntü kırılgan bir çiçek. Birincisi, rakamlar bolca piyasaya sundu ve ikinci olarak, resim orkide genellikle renkli hafif ve dolayısıyla hemen hemen tüm tasarımlar oda cihaz yatay bunu kabul ediyoruz. Günümüzde çoğu çiftler hafiflik ve ışığın mümkün olduğunca evin uzayda yapmaya çalışıyoruz. Orkide ile Arkaplan mükemmel bu görevin üstesinden.

Ancak, duvar montaj yaygın duvarlarını yapıştırarak geleneksel olmayan yollar kullanılır:


 1. Oda küçük ise, orkide ile evrensel Yapışkan duvar kağıdı kullanmak daha iyidir.
 2. Bütünsel çiçekler düz duvar kağıdı diğer türleri ile de birleştirir.
 3. Mutfakta bitirin orkide aynı yönde önlük kulaklık bir dekorasyon ile birleştirmek daha iyidir.

Büyük bir odada ince bir sap üzerinde güzel ve özgün duvar kağıdı narin çiçek bakacağız - OrchidBüyük bir odada ince bir sap üzerinde güzel ve özgün duvar kağıdı narin çiçek bakacağız - Orchid

Duvarda tek resim kentsel art deco tarzında ve minimalizm sığar. Karanlık bir arka plan üzerinde çiçek uygundur parlak renkler canlı için. Ama uyku alanında dinlenebilir ve dinlendirici uyku davet, ışık tonları sopa daha iyidir.

Şık duvar kağıdı "Orkide dokunmamış - Elysium

Daha önce herhangi bir oda için uygun orkide Elysium duvar kağıdı ile, söz. Bu duvar kağıdı sayesinde stil ve ev sahibine iyi tat vurgulayabilirsiniz.

Elysium farklı tiplerde olabilir orkide ile Arkaplan, en popüler şunlardır:


 1. serigrafi baskı;
 2. CD-vinil;
 3. Ağır vinil;
 4. Engellemiştir.

orkide Elysium ile duvar kağıdı oda, konfor ve romantizm iç sıcaklık vermekorkide Elysium ile duvar kağıdı oda, konfor ve romantizm iç sıcaklık vermek

en güvenilir kalite ve bir orkide çiçeğinin görüntü ile dokunmamış duvar kağıdı olarak kabul edilir. Bu malzeme yanmaz, silinebilir ve kalıp ve küf karşı korur değildir. bu duvar kağıtları mümkün banyo, koridor ve mutfakta düzenlemek için yapar neme karşı dayanıklı, Bunun yanı sıra. Birçok avantajları, tek dezavantajı - yüksek maliyet, ama fiyat üzerinde haklı.

Mutfakta orkide Modern yıkanabilir duvar kağıdı

Mutfakta orkide ile Arkaplan cazibesi bir atmosfer ve belli büyüleyici bir şıklık yaratmak.

Ancak, orkide duvar kağıdı önce detay, uzmanların önerileri ile tanışırız için olmalıdır:

 1. Çiçekler, küçük çiçek oversaturated uzay hacmi ile görüntüyü seçmek gereklidir.
 2. Küçük bir mutfak paneli yerleştirmek için daha iyidir.
 3. Duvar kağıtları uzay imar için idealdir.
 4. Gerçekçi 3D duvar kağıdı görsel alanı genişletmek.
 5. arsa göze ilham verici ve hoş seçmek gereklidir.
 6. geniş renk renk paleti seçimi, sen mutfak tesislerinin tasarımı ile deneme yapabilirsiniz.

Orkide ile Yıkanabilir duvar kağıtları mutfak ve iç özgünlük özel bir atmosfer yaratmakOrkide ile Yıkanabilir duvar kağıtları mutfak ve iç özgünlük özel bir atmosfer yaratmak

Orkide ile Arkaplan, elbette, ev için gerçek bir sürpriz olacak, oda münhasırlık ve stil getirmek. hikaye Çiçeklenme hergün memnun edecek.

Parlak orkide: duvara 3D duvar kağıdı

Orkide ile 3D duvar kağıdı inanılmaz gerçekçi ve heyecan verici.

kumaşın Bu tür bir dizi avantaja sahiptir ve aşağıdaki gibi olan:

 1. Çevre dostu.
 2. toksik olmayan özelliklere sahip olmak.
 3. aşınma direnci.
 4. Dayanıklılık.
 5. Mukavemet.
 6. Direnç ateşe.

Uzmanlar ultraviyole rejimine faaliyet alanlar BLB-lambalar, yüksek gerçekçilik için önerilir. 3D efekti sadece belirli ışık ve açı ile elde edilebilir. 3D efekti ile küçük bir oda duvar kağıdı tutkal daha iyi değil. 3d kaplamalar tasarım açısından fantezi gerçekleşmesi için daha fazla fırsat sunmak, bunların günümüzde çok popüler olması garip değil.

İç (video) içinde Orkide

Bu basit kurallara uyarak, ahenkli bir ev, rahat bir atmosfer yaratabilirsiniz. Tasarım ipuçları uyması önemlidir. Ancak bu durumda, onarım yıllardır bütün aile memnun edecek ve yeniden modellemek için bir şey ve güncelleştirme istemiyoruz.

duvarlar için orkide ile Arkaplan (fotoğraf)

2-a-26010main214583-1100oboiruag0027-ft-ı100oboirukomar8-319purei47f4fa850323e410925912e22e1850f42015-08-181505251920x1080resizeinterior272945713880638104634positionec8621881d97a258dc8bbacc79b57139120514a61099ab6p

Leave a Comment

Your email address will not be published.

51 − 47 =

Adblock
detector